Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 159 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
dzuris
14. Feb 2015, 17:11 #31381

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:


14 Feb 2015, 17:08:42 madarsv rakstīja:
Ir divas biļetes uz Donu šodien 15eur gab! 26230555


Nopietni kads uz ta tirlinja koncertu 15eiro gatavs atdot?
Offline
VD177
14. Feb 2015, 20:19 #31382

Kopš: 14. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 1344

Braucu ar: Agresīvu sānslīdi

Pārdodu Alpine CDE-170RM magnetolu ideālā stāvoklī!
Pilnā komplektā, ar kasti, garantiju(vēl 1gads) un instrukcijām!
Ideāls maģis, ja negrib sačakarēt BMW paneļa kopskatu, jo apgaismojuma krāsa sakrīt ar bmw paneļa apgaismojumu!

50eur!

PM vai 2553-8888!



Offline
martinssirants
14. Feb 2015, 20:49 #31383

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām

nemu pa 30 pn
Offline
Lauriko
14. Feb 2015, 20:52 #31384

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4143

Braucu ar: Visādiem VW


13 Feb 2015, 17:49:02 endorphine rakstīja:
Nav kādam pārdošanā LED teļļuks darba kārtībā par lētu cenu??
un vēl gribētu kādu i5 vai i7 proci pa lētu cenu iepirkt.

Ja ir ko piedāvāt PM

Nopirku šitādu jaunu, esmu apmierināts - http://ololo.lv/lv/product/77679.html
Offline
Mixzzz
15. Feb 2015, 00:39 #31385

Kopš: 09. May 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 3122

Braucu ar: e34 un e91 kuuc

Pērku AMD Phenom II x4/x6, ieteicams BE bet būs labi arī tāpat.

[ Šo ziņu laboja Mixzzz, 15 Feb 2015, 00:45:11 ]

Offline
Mikuzz
15. Feb 2015, 11:45 #31386

Kopš: 19. Aug 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 41384

Braucu ar: Transporta līdzekli

Pārdodu divas biļetes uz Londonu(Stanstedas lidosta).
8.-10.maijs, turp-atpakaļ, priekšgals.

100e
Offline
R34
15. Feb 2015, 14:25 #31387

Kopš: 12. Oct 2014

Ziņojumi: 1

Braucu ar:

[IMG][URL=http://lejup.lv/viewer.php?id=54e08fb35db3dwgigsga1424002995.jpg]
[/URL][/IMG]
E34 bākas durtiņas - 20 euro, atrodas Liepājā, sadarbojos ar pastu.
Offline
KristsK
15. Feb 2015, 16:45 #31388

Kopš: 22. Aug 2005

No: Ikšķile

Ziņojumi: 2753

Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv

Grili, ogļu kruķi, iesmi...



-----------------
METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit

Offline
Bmwpowerists
15. Feb 2015, 17:29 #31389

Kopš: 03. Jun 2010

Ziņojumi: 272

Braucu ar: ///M

Labprāt iegādāšos lietotu vai jaunu iPHONE 4s melnu!
Ja ir ko piedāvāt pm...
Offline
Pacha
15. Feb 2015, 17:45 #31390

Kopš: 27. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 425

Braucu ar: Nemo


13 Feb 2015, 08:58:34 Pacha rakstīja:

11 Feb 2015, 21:46:08 Pacha rakstīja:

09 Feb 2015, 18:58:43 Pacha rakstīja:
STEIDZAMI

Pardodu iPhone 4 16gb - 110€

Aizmugures vacins plaisas. Visi tikli!


Steidzamais UP - 100€




90€ !!!


Up's
Offline
ciglins
15. Feb 2015, 18:05 #31391

Kopš: 08. Sep 2010

No: Kuldīga

Ziņojumi: 106

Braucu ar: Bobiku

Interesē bērnu ratiņi, guļamie un ar sporta daļu
Offline
Automaniaks
15. Feb 2015, 18:59 #31392

Kopš: 19. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2515

Braucu ar: W168

kādam labu krāsu lāzerprinteri?
Pārdodu tīkla samsung clp-310n
60eiro


[ Šo ziņu laboja Automaniaks, 15 Feb 2015, 19:00:15 ]

Offline
Kidd
15. Feb 2015, 19:16 #31393

Kopš: 18. May 2009

Ziņojumi: 8403

Braucu ar: 400Zs

man pa to ciparu darbā kādi 3 gab HP 3800 atradīsies, kas ir krietni labāki. ja vajag - PM. pie reizes arī parastie melnbaltie HP mētājas.
Offline
janzi
15. Feb 2015, 20:07 #31394

Kopš: 30. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: D Power

Pērku Auto Magnetolu Cenā lidz 60Eur!
Ar sarkanu, zilu vai maināmu apgaismojumu!
Sony, jvc, aeg utt neinteresē!
Cd nevajag, bet usb obligāts!
PM
Rīga - Jelgava
Offline
Horacijs_Keins
15. Feb 2015, 20:43 #31395

Kopš: 14. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2484

Braucu ar:


13 Feb 2015, 12:51:32 Horacijs_Keins rakstīja:
Nopirkšu žogam trubas 2.4-2.5 metrus garas. Paņemšu 50 gab, aizbraukšu pats pakaļ.
Offline
RZZ
15. Feb 2015, 21:06 #31396

Kopš: 30. Apr 2011

No: Zilupe

Ziņojumi: 1413

Braucu ar: Plostu

Pērku jumta bagāžnieku, var būt kaste, var būt šķērstieņu tipa! Piedāvājumus PM!
Offline
janzi
15. Feb 2015, 21:10 #31397

Kopš: 30. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: D Power

Pārdodu Aktīvo Subu TS-WX206A
Komplektā barošanas un lineārie vadi
Rīga
85Eur
PM vai 2devini28542septini

[ Šo ziņu laboja janzi, 15 Feb 2015, 21:11:15 ]

Offline
suslik
15. Feb 2015, 22:31 #31398

Kopš: 19. Mar 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 477

Braucu ar: Craftsman, Cub Cadet, Vespa

pērku ACTION cam, priekšroka brendiem, bet izskatīšu arī no name. Galvenais kritērijs, protams, cena.
Offline
Redliner
16. Feb 2015, 00:20 #31399

Kopš: 05. May 2004

Ziņojumi: 4327

Braucu ar: Cadillac


07 Feb 2015, 11:16:16 Redliner rakstīja:

Pārdodu Hella papildlukturus metāla korpusā, poweristiem 200 EUR par abiem.

SS.LV





150 EUR
Offline
Mixzzz
16. Feb 2015, 07:39 #31400

Kopš: 09. May 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 3122

Braucu ar: e34 un e91 kuuc


15 Feb 2015, 00:39:14 Mixzzz rakstīja:
Pērku AMD Phenom II x4/x6, ieteicams BE bet būs labi arī tāpat.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo