Online

Pašreiz BMWPower skatās 173 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Filips
28. Jan 2014, 10:59 #24934

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 4542

Braucu ar: E 61.


26 Jan 2014, 22:39:45 zablockis92 rakstīja:
Nopirkšu, samainīšu pret alu vai ko citu vienu šādu uzlīmi. PM. Paldies.

Man arī vajag vienu tādu. Nauda ir

-----------------
VISA VEIDA ŽALŪZIJAS!!!!!
markīzes, slēģi, rulo, kasešu rullo, vertikālās, romiešu utt..
TAGAD ARĪ PACEĻAMIE GARĀŽU VĀRTI!!!!!
mob: 26602255
[email protected]
Offline
Rulis
28. Jan 2014, 11:01 #24935

Kopš: 11. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 759

Braucu ar: Iveco


25 Jan 2014, 22:12:14 Rulis rakstīja:
Pārdodu JAUNUS Nike zāles futbola apavus (izmērs 44.5),Adidas aizsargus+Nike Getras
Pārdodu visu kopā par 60euro




Offline
mozais
28. Jan 2014, 11:27 #24936

Kopš: 14. Mar 2008

No: Cēsis

Ziņojumi: 1674

Braucu ar: e61 525d

Pārdod Rally Liepāja biļeti 15eur
26181839 vai PM

[ Šo ziņu laboja mozais, 28 Jan 2014, 13:18:37 ]

Offline
Archyz
28. Jan 2014, 11:33 #24937

Kopš: 02. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 594

Braucu ar: smaidu uz lūpām!!!

Praktiski jauns iPhone5 HUGO BOSS Cosine Hard cover. Cena:10EUR

[ Šo ziņu laboja Archyz, 28 Jan 2014, 11:35:13 ]

Offline
El_Camino
28. Jan 2014, 11:42 #24938

Kopš: 20. Jul 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 1420

Braucu ar: 96' Dodge RAM 5.9

Pārdodu
Lenovo T410
Cena diskutējama

-----------------
Offline
reinis8
28. Jan 2014, 11:51 #24939

Kopš: 15. Jun 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 81

Braucu ar: stūri

Nopirkšu iphone 4 bamperiiti vai keisiņu!
Offline
reinis8
28. Jan 2014, 11:52 #24940

Kopš: 15. Jun 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 81

Braucu ar: stūri


14 Jan 2014, 20:01:09 reinis8 rakstīja:
tiek pārdotas divas raketes, domaju, ka cena salda

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=itnx605u3mkfsxmxw20f.jpg
15eur

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=wsjz8qs6hrtjeqcwm1jt.jpg
20eur


UP
Offline
mee
28. Jan 2014, 11:56 #24941

Kopš: 24. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 144

Braucu ar: E36 V8 STREET LEGAL

Nopirkšu šāda tipa griestu ventilatoru/s 1-2 gb.
ja kādam ir ko piedāvāt PM vai 29847331
bilde informatīva.

Offline
Bembiks
28. Jan 2014, 12:50 #24942

Kopš: 27. Oct 2011

Ziņojumi: 1031

Braucu ar: Autobusu


23 Jan 2014, 11:14:24 Playstream69 rakstīja:
Ielikšu te, ja nu kādam alkometru sadaļā paslīd garām... Cenas šiem 2 modeļiem zemākās kādas bijušas!

Super akcija līdz janvāra beigām . Poweristiem vislētāk un izdevīgāk!

Profesionālais, elektroķīmiskā sensora alkometrs
Alcovisor Mars
Pilnā cena 185 EUR, Akcijas cena 139 EUR,
Poweram 120 EUR! Pieejams baltā un melnā krāsā!



Policijas klases alkometrs ar augstākās kvalitātes elektroķīmisko sensoru.
Alcoscan 8000

Pilnā cena 329 EUR, Akcijas cena 197 EUR
Poweram 185 EUR!




EATA apstiprināti!
Alkometri ražoti Rovico.
Lieliska kvalitāte un atbilstība likumdošanai! Rovico Buroo ir vienīgais alkometru ražotājs Baltijā un Ziemeļvalstīs, kurš ir saņēmis BUREAU VERITAS ISO 9001:2008 sertifikātu uz alkometru ražošanu, kalibrēšanu un pēcpārdošanas apkalpošanu.


tu viņus no safety.lv iepērc??? majas lapā gan lati norādīti - bet sazinoties apgalvoja, ka tie ir eiro!
Varbūt tu eiro cenu norādot domāji dolārus???
Offline
Kalnz
28. Jan 2014, 12:58 #24943

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:

Pārdodu:

Magic Motion pulti LG AN-MR200 (jauna, iepakojumā)


30EUR


Kamera AN-VC300 (lietota 10min, iepakojumā)


50 EUR

[ Šo ziņu laboja Kalnz, 28 Jan 2014, 13:00:10 ]

Offline
suslik
28. Jan 2014, 13:07 #24944

Kopš: 19. Mar 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 477

Braucu ar: Craftsman, Cub Cadet, Vespa

pārdodu labas klavieres 60EUR poweram. 25977552
Offline
rencho
28. Jan 2014, 13:12 #24945

Kopš: 23. Mar 2009

No: Sigulda

Ziņojumi: 1469

Braucu ar: X6 F16 , MB W210 E240, BMW Z3, Honda FMX650, Suzuki Bandit 1200S

Uz tirdziņu kalnu slēpes plus zābaki.
Varbūt kādam iesācējam noderēs tāds săkumkomplekts.
Derēs arī skijoringam vai aiz autiņa vnk pašļūkāt.
slēpes ap 1.9m garunā. ražotājs Salomon. Zābaki 44. izmērs.
Viss kopā 35 eur.
http://foto3.inbox.lv/rencis85/diski/PhotoGrid-1390243678002.jpg
Offline
zaps
28. Jan 2014, 13:20 #24946

Kopš: 21. Dec 2010

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: statusa simbolu

Pārdošanā:

2gab xbox360 ģitāras + 3 spēles



cena 70 EUR

atrodās Jūrmalā
tel. 29894453

[ Šo ziņu laboja zaps, 28 Jan 2014, 13:21:10 ]

Offline
kaadzis
28. Jan 2014, 13:42 #24947

Kopš: 20. Oct 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 495

Braucu ar: 530da

pērku lcd monitoru līdz 15 collām,var būt ar izdegušu lampu(galvenais vesala matrica un inverters) līdz 10-15euro.
26409seši astoņi 7

[ Šo ziņu laboja kaadzis, 28 Jan 2014, 13:58:12 ]

Offline
zablockis92
28. Jan 2014, 14:10 #24948

Kopš: 19. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 844

Braucu ar: AMG,M


28 Jan 2014, 10:57:59 tirgonis rakstīja:
ebay uzlīmes http://foto.inbox.lv/macuks13/Pardodu-uzlimes


Neizskatās , ka ir tāda

Tāpēc pērku/mainu

Offline
Equr1T
28. Jan 2014, 14:35 #24949

Kopš: 12. Aug 2010

Ziņojumi: 206

Braucu ar:

Cik zinu, tādas uzlīmes var nopirkt CSDD, veikalā, aiz ēdnīcas.
Offline
zablockis92
28. Jan 2014, 14:43 #24950

Kopš: 19. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 844

Braucu ar: AMG,M


28 Jan 2014, 14:35:40 Equr1T rakstīja:
Cik zinu, tādas uzlīmes var nopirkt CSDD, veikalā, aiz ēdnīcas.


Bauskas ielā? :CP17:
Offline
xjs_4
28. Jan 2014, 15:42 #24951

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

Man ir luftwaffe dilera nr, jau jau no90tajiem tirgo vinjas,.
Reaali smukas, man jagam audikam virsuu, urlaati pat peerk uz skoda, vw passat, citroniem ir pirkishi.


1 gab 5ls.

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
zablockis92
28. Jan 2014, 15:45 #24952

Kopš: 19. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 844

Braucu ar: AMG,M


28 Jan 2014, 15:42:46 xjs_4 rakstīja:
Man ir luftwaffe dilera nr, jau jau no90tajiem tirgo vinjas,.
Reaali smukas, man jagam audikam virsuu, urlaati pat peerk uz skoda, vw passat, citroniem ir pirkishi.


1 gab 5ls.



Pa 5 Eināriem savākšu
Offline
klimpis
28. Jan 2014, 15:59 #24953

Kopš: 07. Jan 2004

Ziņojumi: 810

Braucu ar: bmw GB

moska te ir kads ,kas tirgojas ar masivkoka durvim?PM.

[ Šo ziņu laboja klimpis, 28 Jan 2014, 15:59:56 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo