Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 164 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
BigBear
24. Jan 2014, 15:29 #24874

Kopš: 09. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1890

Braucu ar: Glanci

Tiek meklēta auto jumta kaste > Mont Blanc Triton 450

Ja kādam ir ko piedāvāt PM
Offline
Lood
24. Jan 2014, 15:30 #24875

Kopš: 22. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 793

Braucu ar:

Kādam neinterese mašīnas putekļusūcējs, darbojas no piepipējamā

PM interesentus, jo pagaidām cik maksā vēl nezinu
Offline
peecise28
24. Jan 2014, 15:32 #24876

Kopš: 19. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 3649

Braucu ar: r1100s, dažādi depresīvi auto


23 Jan 2014, 16:00:57 peecise28 rakstīja:
Cik šāds rasēšanas dēlis varētu maksāt?

Labprāt uzklausīšu piedāvājumus.


]



Gribu 2x1l captain morgan (2x16 eur)
labprāt uzklausīšu citus piedāvājumus, jo līdz nākamai ceturtdienai to krāmu jāaizvāc
Offline
jur4iks95
24. Jan 2014, 16:35 #24877

Kopš: 12. Dec 2013

Ziņojumi: 4

Braucu ar:

Uz pārdošanu iet savdabīgi interesants koka krēsls. Nav līdz galam pabeigts- vajadzētu nedaudz vietām pieslīpēt špakteli un nolakot, kaut gan pieslīpēt varētu arī pats tuvākajā laikā. Cena būtu kaut kas ap 75 eiro. T. 26616267. Atrodas Ludzā.
Offline
Saabpower
24. Jan 2014, 16:56 #24878

Kopš: 14. Sep 2008

Ziņojumi: 1807

Braucu ar: Honda Accord

Nopirkšu pasvaigu port. kompi ar intel core i5 proci. Kosmosu nē. PM.
Offline
Provento
24. Jan 2014, 20:27 #24879

Kopš: 04. Jul 2011

No: Limbaži

Ziņojumi: 360

Braucu ar: E61 535d

pērku nedārgu videoreģistratoru. PM
Offline
ZV
24. Jan 2014, 23:52 #24880

Kopš: 26. Aug 2011

Ziņojumi: 268

Braucu ar:

Dodat pa labu cenu eļļu Shell Helix Ultra Av-L 5w30, 8 litri.
Offline
Horacijs_Keins
25. Jan 2014, 00:16 #24881

Kopš: 14. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2484

Braucu ar:


24 Jan 2014, 11:53:48 vecais-krabis rakstīja:
Pārdodu labā stāvoklī esošu Samsung CW-21Z403N 21" televizoru-
2x SCART, banāni (RCA), austiņu izeja
ir pults, darbojas bez problēmām



Cena- 30€
Savākšana Jelgavā, par papildus 10€ aizvizināšu līdz Rīgai
PM vai 2877četri četri66

TV ir vienkārši jāizmet ārā, nevis jāmēģina pārdot.
Offline
jankijss
25. Jan 2014, 00:48 #24882

Kopš: 31. Aug 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 882

Braucu ar: e46,Octavia RS

varbut kaadm ir liekas hokeja slidas neko krutu nevajaga , gada aizbraucu max 3 reizes paslidot tapec jo letak jo labak izmers 43-44
Offline
add
25. Jan 2014, 01:10 #24883

Kopš: 27. Nov 2011

Ziņojumi: 2094

Braucu ar:


Jauns transmisijas domkrats
Celtspēja 0. 5T
Cilindrs vienpakāpju
Min. augstums 110cm
Max. augstums 190cm
120eur
Offline
Alexisonfire
25. Jan 2014, 01:21 #24884

Kopš: 11. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: ernestapp

apocalyptica pērku
Offline
klimpis
25. Jan 2014, 10:23 #24885

Kopš: 07. Jan 2004

Ziņojumi: 810

Braucu ar: bmw GB

perku ASUS ladetaju PM.
Offline
martinssirants
25. Jan 2014, 10:26 #24886

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām


25 Jan 2014, 10:23:37 klimpis rakstīja:
perku ASUS ladetaju PM.


iet pa ielu mazais Klimpis,

vinam garsho variits pimpis

Offline
Provento
25. Jan 2014, 10:31 #24887

Kopš: 04. Jul 2011

No: Limbaži

Ziņojumi: 360

Braucu ar: E61 535d


25 Jan 2014, 10:26:12 martinssirants rakstīja:

25 Jan 2014, 10:23:37 klimpis rakstīja:
perku ASUS ladetaju PM.


iet pa ielu mazais Klimpis,

vinam garsho variits pimpis



Par šo tev banu liktu

[ Šo ziņu laboja Provento, 25 Jan 2014, 10:31:59 ]

Offline
alfijs44
25. Jan 2014, 11:09 #24888

Kopš: 26. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 648

Braucu ar: Audi, Renault, BMW


25 Jan 2014, 10:26:12 martinssirants rakstīja:

25 Jan 2014, 10:23:37 klimpis rakstīja:
perku ASUS ladetaju PM.


iet pa ielu mazais Klimpis,

vinam garsho variits pimpis



tu esi klauns
Offline
artura
25. Jan 2014, 11:25 #24889

Kopš: 31. May 2013

Ziņojumi: 60

Braucu ar: e39


23 Jan 2014, 11:19:05 artura rakstīja:
kaut kads sony ericson xperia mini ar lādētāju/usb vadu, 2GB sd karte, gps, wifi ir standarts
korpuss appruzats, bet touch screen, viss strādā.

te



Cena: 35 Eiro, passavakshana Teika, PM!
30EUR
Offline
whichwayisright
25. Jan 2014, 11:41 #24890

Kopš: 11. Dec 2012

Ziņojumi: 458

Braucu ar: kawasaki

sdc10/4gb
varu iemainit pret kadu valmiermuizhas. ogre
Offline
enrijs
25. Jan 2014, 11:49 #24891

Kopš: 23. Nov 2009

Ziņojumi: 225

Braucu ar: 1066

Labs komplekts lietots mazāk kā gadu, neietilpst vadi.
http://www.aux.lv/lv/aktvie-subvferi/2081-alpine-sbg-12kit.html
110 € 25863033
Apskatīt var Ikšķiles novadā
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=uyha340m1x3r1wah2mfl.jpg]
[/URL]

[ Šo ziņu laboja enrijs, 25 Jan 2014, 11:49:55 ]

Offline
MaarcisM
25. Jan 2014, 12:00 #24892

Kopš: 30. Dec 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1679

Braucu ar:

Pērku portatīvā datora GPS moduli
Offline
Eazzy
25. Jan 2014, 12:19 #24893

Kopš: 21. Dec 2013

No: Lielvārde

Ziņojumi: 266

Braucu ar: 525 TDS


23 Jan 2014, 15:38:44 Eazzy rakstīja:
Varbūt kādam interesē jawa izjauktā stadijā?! konsturktors - saliec pats

Pirms tam viss gāja un bija ejoša. Aptrūkās laiks kaut ko darīt viņai!

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto-transpor...3174679762016661

poweram 100 eiro!

sīkāk pm.


Up.
dokumentu nav un nevar uztaisīt.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo