Online

Pašreiz BMWPower skatās 171 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Kalnz
07. Jan 2014, 19:21 #24594

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:

Mainu šo visu pret eiro, atdošu visu šo čupu kopā tam kas vairāk solīs!

2gb
1gb
2gb
2gb
2gb
1gb
1gb
1gb
1gb
1gb
1gb
1gb

PM
Offline
power_lv
07. Jan 2014, 20:12 #24595

Kopš: 02. May 2007

Ziņojumi: 284

Braucu ar: Gilera sp


07 Jan 2014, 16:07:58 power_lv rakstīja:
IPhone 5 black 64GB visi tikli.
295ls vaj 420eur
pilns komplekts
karba un visi aksesuari.


SOLD
Offline
Zeds
07. Jan 2014, 21:38 #24596

Kopš: 15. Jul 2008

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1936

Braucu ar: Q7

Kadam nevajg tumbinas - rrr s1000 90 watts an 8 omi

Stavoklis - garazhas [IMG]null[/IMG][IMG]null[/IMG]


50 eur
Offline
shtolcers
07. Jan 2014, 23:28 #24597

Kopš: 10. May 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 56

Braucu ar:


07 Jan 2014, 19:21:45 Kalnz rakstīja:
Mainu šo visu pret eiro, atdošu visu šo čupu kopā tam kas vairāk solīs!

2gb
1gb
2gb
2gb
2gb
1gb
1gb
1gb
1gb
1gb
1gb
1gb

PM


Ši ir jauna izsole, vai turpinājums iepriekšējai?
Offline
Deksnits1
08. Jan 2014, 00:31 #24598

Kopš: 02. Jul 2013

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 35

Braucu ar:

Pārdodu
Video karti nvidia Palit 9800gt 1gb... 30e

Bilde ieskatam
Offline
9999
08. Jan 2014, 09:20 #24599

Kopš: 18. Mar 2012

Ziņojumi: 844

Braucu ar: sixfourtyfizza

Dell Pp17S, Intel Core Duo D40, p7350 2. 0, 150Gb hard disk, 4GB Ram, GF 9488 256 - GB
Loti labs stavoklis, tikko instalets Win 7, sikaks info pa talruni.
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=s29etj8qdf34b2vo3m5.jpg]
[/URL]

20266665
Offline
labaiss
08. Jan 2014, 09:37 #24600

Kopš: 03. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2794

Braucu ar: A220, 135iS, X5, Z4

Nopirktu Tallink dāvanu karti kruīzs vai ceļojums. Vēlams ceļošanu līdz 03.03.2014
PM.
Offline
toms
08. Jan 2014, 10:02 #24601

Kopš: 16. Dec 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 127

Braucu ar: BMW

Ir HP Laserjet 1010, ja kādam interesē - PM ar cenu piedāvājumiem.

Offline
rencho
08. Jan 2014, 10:36 #24602

Kopš: 23. Mar 2009

No: Sigulda

Ziņojumi: 1469

Braucu ar: X6 F16 , MB W210 E240, BMW Z3, Honda FMX650, Suzuki Bandit 1200S


06 Jan 2014, 12:29:50 rencho rakstīja:

29 Dec 2013, 09:57:04 rencho rakstīja:
Ir ap 20gab LED smd T10 lampiņas: https://www.google.lv/search?q=5+smd+led+t10&am...1356%3B600%3B600

55sant/gab
Pārdodas arī pa vienai, divām.


T10 LED smd palikušas 8gab.

Klāt uz tirdziņu nākušas cilindrveida LED 2smd ar dzeses radiatoru un Canbus tehnoloģiju .
Foto: https://www.google.lv/search?q=canbus+2+smd+31m...html%3B519%3B435
Garums 31mm
Pagaidām pieejamas 2 gab
Cena 1.7 EUR

Pievienojas uz tirdziņu arī 3gabalas Led cilindrveida ar canbus un dzeses radiatoru. Garums 42mm Cena 1.2 Eur gab
Offline
buuumis
08. Jan 2014, 11:16 #24603

Kopš: 20. Jul 2009

No: Ikšķile

Ziņojumi: 37

Braucu ar: Pastāstiem

Vajadzīgs lukturu regulejamais, vēlams jauns.
ja kāds tirgojas vai ir ko piedāvāt PM.
Offline
norge
08. Jan 2014, 11:31 #24604

Kopš: 16. Apr 2010

No: Cēsis

Ziņojumi: 804

Braucu ar: Ne ar BMW


08 Jan 2014, 10:02:52 botoms rakstīja:
Ir HP Laserjet 1010, ja kādam interesē - PM ar cenu piedāvājumiem.



vinš tintinieks vai ar pulveri? jo tintinieks viens jau metajas ka mebele majās.
Offline
ziperigais92
08. Jan 2014, 11:32 #24605

Kopš: 03. May 2013

No: Jūrmala

Ziņojumi: 28

Braucu ar: e39

Sveiki

varbut kads tirgo no e39 abas prieksejas durvis ar pakesu stikliem?

ja jaa tad labprat lai ar mani sazinas
Offline
rencho
08. Jan 2014, 12:56 #24606

Kopš: 23. Mar 2009

No: Sigulda

Ziņojumi: 1469

Braucu ar: X6 F16 , MB W210 E240, BMW Z3, Honda FMX650, Suzuki Bandit 1200S

Sveiki!
Pērku sekojosas detaļas priekš Opel Zafira 1999.g 1.6 16v meh.ā.k. :
-Priekšas lukturu ieslēgšanas slēdzis (ar priekšas miglas lukturiem)
-Tuvo/tālo lukturu slēdzi (ar pilnā borta kompja vadības pogu, bez kruīza kontroles)
tas viss der arī no AstraG

Tel 28398087 vai PM
Offline
toms
08. Jan 2014, 13:07 #24607

Kopš: 16. Dec 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 127

Braucu ar: BMW


08 Jan 2014, 11:31:47 norge rakstīja:

08 Jan 2014, 10:02:52 botoms rakstīja:
Ir HP Laserjet 1010, ja kādam interesē - PM ar cenu piedāvājumiem.



vinš tintinieks vai ar pulveri? jo tintinieks viens jau metajas ka mebele majās.

tev ir LaserJet ar tinti?
Offline
xjs_4
08. Jan 2014, 13:10 #24608

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

Tak rakstīts laserjet

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
Billy
08. Jan 2014, 13:24 #24609

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1705

Braucu ar: DS4

Ir Nestes ceki par pagajusho gadu sakot ar janvari-decembri uz summu 550Ls.Ceki par E95 gan E98.Maksats parsvara ar priv.karti gan skaidra.Viena vasaras menesi ir ari kaut kadi DD uz 100Ls.Ja nu noder pm.
Offline
damnz
08. Jan 2014, 14:12 #24610

Kopš: 19. Dec 2013

Ziņojumi: 83

Braucu ar:


06 Jan 2014, 13:42:59 damnz rakstīja:
Pārdodu eļļas spiediena manometru, nav lietots - iepakojumā(izmaksā ap 100Ls).
Mēra 0-10bar, 10 dažāda izmēra uzgaļi, 1.4 metrus gara truba(pietiek, lai pieslegtu pie motora un pie stures redzetu spiedienu)
Pieļauju, ka var mērīt ne tikai eļļas spiedienu, savam audi bez prbolēmām pieliku.



Principā šitāds aparāts http://www.thetoolbo...t-kit-6393.html
Cena 55 Euro, ja gribas vairāk foto, tad PM
Offline
jankijss
08. Jan 2014, 15:52 #24611

Kopš: 31. Aug 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 882

Braucu ar: e46,Octavia RS


08 Jan 2014, 13:24:26 Billy rakstīja:
Ir Nestes ceki par pagajusho gadu sakot ar janvari-decembri uz summu 550Ls.Ceki par E95 gan E98.Maksats parsvara ar priv.karti gan skaidra.Viena vasaras menesi ir ari kaut kadi DD uz 100Ls.Ja nu noder pm.

Varu ari piedavat pilns auto metajas ar DD cekiem ja vajag varu saskaitit sakot no junija menesha
Offline
Valcha
08. Jan 2014, 15:57 #24612

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21370

Braucu ar: ar ar ar ..

Mercedes ML kartera aizsardzībai ..
Links

[ Šo ziņu laboja Valcha, 08 Jan 2014, 15:58:03 ]

Offline
tolx
08. Jan 2014, 16:11 #24613

Kopš: 18. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 552

Braucu ar: mežinieku ar ventilatoru

Pērku Pajero II kreiso pagriezienu, bet obligāti no facelift versijas (ar pūstajiem spārniem).
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo