| Autors | Ziņojums |
| Belluuns | |
 Kopš: 16. Jun 2007
Ziņojumi: 9717
Braucu ar: quattro
|
13 Dec 2013, 20:34:44 ap321 rakstīja:
Pārdodu pilngi jaunu, kastē, nelietotu metināmo pusautomātu, ir garantija. Lincoln Electric Powertec 255C (250Amp) + komplektā 4m Binzel deglis.
Komplekts pirkts pa 1260ls - pārdodu pa 700ls.
Profesionāls MIG/MAG pusautomāts. Metināšanas jauda 25 - 250 A. Stieples diametrs 0, 6 - 1, 2 mm. 400V/3f/50 - 60 Hz. Cikls 250 A - 35%. Komplektā ritenīši, 4 m strāvas kabelis, masas spailes ar kabeli, 1, 0 - 1, 2 mm padeves rullīši. Izmēri: 765 x 427 x 850 mm.
Pārdodu, jo nav darbnīcā pieejams 3fāzu elektrības pieslēgums un tapēc šis neder.
pm, vai 25444256
piedāvā lietotājam jaks, tikko meklēja tieši tādu[ Šo ziņu laboja Belluuns, 13 Dec 2013, 22:55:09 ] |
Offline | |
|
| Oldijs | |
 Kopš: 20. Jun 2012
No: Ainaži
Ziņojumi: 1397
Braucu ar: Igauņu divipieci
| Pardodu sekojosas speles PS3 - KATRAI CENA 6ls
Avatar the game
Dirt
Dragon Age II
Gran Turismo 5
Haze
Far Cry 2
Homefront
The Godfather II
Singularity
GTA IV
Deus Ex Human Revolution
Fallout New Vegas - 7ls
Bulletstorm - 8ls
Un Far Cry 3 - 10ls
Red Dead Redemption - 10ls
Dishonored - 15ls
PS3 FAT 40GB, ir problema ar disku lasitaju - 50ls, komplekta visi vadi un pults. defekta remonts 5-20ls
PS3 fat, bez cieta, bez vadiem/pults, neejoshs (nav YLOD) - 15ls
p.s. Ja nem vairak, sanaks letak |
Offline | |
|
| Zigulists | |
 Kopš: 24. Feb 2003
Ziņojumi: 1939
Braucu ar: e talonu.
| Ar ko Tavējie labāki par šiem, kas maksā ap 5 ls?
http://www.reklamas-apgerbi.lv/prod/6/246/Klasiska-ausaine
13 Dec 2013, 09:23:13 Archyz rakstīja:
Piedāvājumā kvalitatīvi ziemas pižiki no Zviedrijas!
Pieejamas divas krāsas: gaiša, tumša
Cena: 20LVL
*Ir arī piedāvājumā laba siltā apakšveļa aktīvai atpūtai dabā... sīkāk uz PM!
|
Offline | |
|
| PASSATizhi | |
 Kopš: 25. Jun 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 8681
Braucu ar: 686hp
| autentiska vavercepure nevar maksāt 5lvl jeb 7,142857142857143 eur |
Offline | |
|
MartinsL  | |
 Kopš: 16. Feb 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 872
Braucu ar: Nebraucu!
|
13 Dec 2013, 21:48:46 janzi rakstīja:
13 Dec 2013, 21:29:20 M1 rakstīja:
steidzami mekleju lcd/led tv 19" ar usb ieeju kura lasa filmas muziku. lietotu/jaunu 100ls ir griesti ko atdosu.
pm 
LŪDZU
der tikai 19" max 20". tadu tur nav lidz sotakam.
labprat kadu atbrivosu no tada tv .
----------------- Garāžu sekcijveida vārti un sētas! Poweram -7% no pasūtījuma summas 2018. gada sezonā!
https://www.facebook.com/vartumontaza |
Offline | |
|
| Zigulists | |
 Kopš: 24. Feb 2003
Ziņojumi: 1939
Braucu ar: e talonu.
|
09 Dec 2013, 09:33:06 reaktors rakstīja:
09 Dec 2013, 09:13:07 zebra rakstīja:
Pieejams vairs tikai 1 gab. jubilejas LVL ar skudras attēlu.
10 LVL. PM
vakar skudru un sprīdīti apmainīju IKI veikalā pret maizi,pienu,aliņu 
značit nopirki sūdīgu aliņu un maizi...  |
Offline | |
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
| Meklēju Rerersās Osmozes ( Membrānu + Ogles/sediment filtru).. cenu PM 
Bilde ieskatam..
|
Offline | |
|
| RS7 | |
 Kopš: 20. Mar 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 9319
Braucu ar: dīzeļ Teslu
| Nopirkšu veļasmašīnu varbūt kāds var dabūt lētāk nekā veikalā vai zin kur meklēt par labu cenu 
cena varētu būt 200-250 Ls
ar variantiem PM
P.S pagaidam skatos uz šo - čoms nopirka itkā apmierināts
http://www.tehnoland.lv/lv/samsung-wf-1600wcw-68039 |
Offline | |
|
|
|
| janzi | |
 Kopš: 30. Apr 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 1548
Braucu ar: D Power
| Pērdodu Sony maģīti!
MP3, AUX
25Ls, lētāk nebūs!
PM
|
Offline | |
|
| morris | |
Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 835
Braucu ar:
| Varbūt kāds manījis, kur tagad kādas atlaides uz darba kombinzoniem.  |
Offline | |
|
| Janiis | |
 Kopš: 01. Jun 2008
Ziņojumi: 560
Braucu ar:
| Čoms tirgo sieviešu zābīšus, ja kādam kko vajag zvaniet
http://failiem.lv/Anna%20Kalni%C5%86a
http://www.ss.lv/msg/lv/clothes-footwear/footwe....html?1387031743
Varat zvanīt uz 228188 Deviņi deviņi[ Šo ziņu laboja Janiis, 14 Dec 2013, 16:38:50 ] |
Offline | |
|
| Jur | |
Kopš: 29. Jan 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 841
Braucu ar: 407SW
|
14 Dec 2013, 11:24:33 Fashion rakstīja:
Meklēju Rerersās Osmozes ( Membrānu + Ogles/sediment filtru).. cenu PM 
Ir šādi
http://www.akvedukts.lv/userfiles/image/Informa...020-apraksts.pdf
http://geizer.com/filters/group/15http://
|
Offline | |
|
| koni4jo | |
 Kopš: 15. Mar 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 4171
Braucu ar: Spāņu Golf un Hūndī...
|
14 Dec 2013, 14:52:41 Ruuzs rakstīja:
Blackberry 9780 Bold
-viss stradā kā nākas
-displejam pāris pikseļi izdeguši
20 LVL
PM / 2660682seši
Azstiep to sūdu uz kādu Rīgas centra lombardu, tur apmēram 15-20 par tādiem var dabūt  |
Offline | |
|
| SHADEL | |
 Kopš: 10. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 640
Braucu ar: BMW E46,E53,E70
| Noperc shmigu un pec 22.00 samaini pret magi!  |
Offline | |
|
| martinssirants | |
 Kopš: 08. Aug 2013
Ziņojumi: 5097
Braucu ar: uz lohu mugurām
| Sakaraa ar upgrade pardodu google nexus 7 2012 planseti.
32 gb, 3g, var ievietot simkarti.
Garantija no rd electronics liidz 2015 gada martam.
Pilna komplektacijaa, ar iepakojumu. (Iznemot usb vads ir pirkts argusaa, jo originalais iegarsojās kakjim) 
Gribeesu 100ls. |
Offline | |
|
| DrumB | |
 Kopš: 02. Jul 2009
No: Cēsis
Ziņojumi: 12185
Braucu ar: 325i
| Jauns Garmin GPS vietas noteicējs.
Ierīces apraksts - Links
Var ievietot mašīnā, aplikācijas kartē uzlikt sevis izvēlētu robežu ap auto un tikko kā robeža tiek pārkāpta tā auto īpašnieks par to saņem ziņu no servera. GPS kartē skatīties, kāds ir bijis auto maršruts utt. Var pievienot arī savam mājdzīvniekam, lai neizklīst tālu, ielikt sievas somiņā un citas iespējas 
Cena : Ls 100
Cena veikalos 125-145 Ls.
Garantija 2 gadi |
Offline | |
|
|
|
KristsK  | |
 Kopš: 22. Aug 2005
No: Ikšķile
Ziņojumi: 2753
Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv
|
14 Dec 2013, 21:18:44 adrenalins rakstīja:
Pieejams mākslīgais dzintars, kas sakausēts stieņos. Izmēri: garums ap 8 cm radius 1.5cm. Sīkāk PM
Un cik diametrs, ja drīkst jautāt? 
----------------- METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit
|
Offline | |
|
Siipols  | |
 Kopš: 23. Mar 2005
No: Zilupe
Ziņojumi: 11992
Braucu ar: Jawasaki ZX1100
|
14 Dec 2013, 14:31:24 morris rakstīja:
Varbūt kāds manījis, kur tagad kādas atlaides uz darba kombinzoniem. 
DEPO
----------------- Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga |
Offline | |
|
| suslik | |
 Kopš: 19. Mar 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 477
Braucu ar: Craftsman, Cub Cadet, Vespa
| pērku ekrāna maiņu Lg L9 mobilajam...
kāds var nomainīt un pa cik? |
Offline | |
|
| Emils_e28 | |
 Kopš: 11. May 2011
No: Sigulda
Ziņojumi: 65
Braucu ar: BMW e28
| http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b...6593090728856623 |
Offline | |
|