Online

Pašreiz BMWPower skatās 103 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Belluuns
13. Dec 2013, 22:54 #24114

Kopš: 16. Jun 2007

Ziņojumi: 9717

Braucu ar: quattro


13 Dec 2013, 20:34:44 ap321 rakstīja:
Pārdodu pilngi jaunu, kastē, nelietotu metināmo pusautomātu, ir garantija. Lincoln Electric Powertec 255C (250Amp) + komplektā 4m Binzel deglis.
Komplekts pirkts pa 1260ls - pārdodu pa 700ls.

Profesionāls MIG/MAG pusautomāts. Metināšanas jauda 25 - 250 A. Stieples diametrs 0, 6 - 1, 2 mm. 400V/3f/50 - 60 Hz. Cikls 250 A - 35%. Komplektā ritenīši, 4 m strāvas kabelis, masas spailes ar kabeli, 1, 0 - 1, 2 mm padeves rullīši. Izmēri: 765 x 427 x 850 mm.
Pārdodu, jo nav darbnīcā pieejams 3fāzu elektrības pieslēgums un tapēc šis neder.
pm, vai 25444256


piedāvā lietotājam jaks, tikko meklēja tieši tādu

[ Šo ziņu laboja Belluuns, 13 Dec 2013, 22:55:09 ]

Offline
Oldijs
14. Dec 2013, 00:04 #24115

Kopš: 20. Jun 2012

No: Ainaži

Ziņojumi: 1397

Braucu ar: Igauņu divipieci

Pardodu sekojosas speles PS3 - KATRAI CENA 6ls
Avatar the game
Dirt
Dragon Age II
Gran Turismo 5
Haze
Far Cry 2
Homefront
The Godfather II
Singularity
GTA IV
Deus Ex Human Revolution

Fallout New Vegas - 7ls
Bulletstorm - 8ls
Un Far Cry 3 - 10ls
Red Dead Redemption - 10ls
Dishonored - 15ls


PS3 FAT 40GB, ir problema ar disku lasitaju - 50ls, komplekta visi vadi un pults. defekta remonts 5-20ls
PS3 fat, bez cieta, bez vadiem/pults, neejoshs (nav YLOD) - 15ls

p.s. Ja nem vairak, sanaks letak
Offline
Zigulists
14. Dec 2013, 00:35 #24116

Kopš: 24. Feb 2003

Ziņojumi: 1939

Braucu ar: e talonu.

Ar ko Tavējie labāki par šiem, kas maksā ap 5 ls?
http://www.reklamas-apgerbi.lv/prod/6/246/Klasiska-ausaine


13 Dec 2013, 09:23:13 Archyz rakstīja:
Piedāvājumā kvalitatīvi ziemas pižiki no Zviedrijas!
Pieejamas divas krāsas: gaiša, tumša
Cena: 20LVL

*Ir arī piedāvājumā laba siltā apakšveļa aktīvai atpūtai dabā... sīkāk uz PM!
Offline
PASSATizhi
14. Dec 2013, 00:41 #24117

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

autentiska vavercepure nevar maksāt 5lvl jeb 7,142857142857143 eur
Offline
MartinsL
14. Dec 2013, 00:56 #24118

Kopš: 16. Feb 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 872

Braucu ar: Nebraucu!


13 Dec 2013, 21:48:46 janzi rakstīja:

13 Dec 2013, 21:29:20 M1 rakstīja:
steidzami mekleju lcd/led tv 19" ar usb ieeju kura lasa filmas muziku. lietotu/jaunu 100ls ir griesti ko atdosu.

pm


LŪDZU


der tikai 19" max 20". tadu tur nav lidz sotakam.
labprat kadu atbrivosu no tada tv .

-----------------
Garāžu sekcijveida vārti un sētas! Poweram -7% no pasūtījuma summas 2018. gada sezonā!

https://www.facebook.com/vartumontaza
Offline
Zigulists
14. Dec 2013, 01:13 #24119

Kopš: 24. Feb 2003

Ziņojumi: 1939

Braucu ar: e talonu.


09 Dec 2013, 09:33:06 reaktors rakstīja:

09 Dec 2013, 09:13:07 zebra rakstīja:
Pieejams vairs tikai 1 gab. jubilejas LVL ar skudras attēlu.
10 LVL. PM



vakar skudru un sprīdīti apmainīju IKI veikalā pret maizi,pienu,aliņu


značit nopirki sūdīgu aliņu un maizi...
Offline
Fashion
14. Dec 2013, 11:24 #24120

Kopš: 06. Jun 2007

Ziņojumi: 15052

Braucu ar:

Meklēju Rerersās Osmozes ( Membrānu + Ogles/sediment filtru).. cenu PM

Bilde ieskatam..

Offline
RS7
14. Dec 2013, 11:24 #24121

Kopš: 20. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 9319

Braucu ar: dīzeļ Teslu

Nopirkšu veļasmašīnu varbūt kāds var dabūt lētāk nekā veikalā vai zin kur meklēt par labu cenu
cena varētu būt 200-250 Ls
ar variantiem PM
P.S pagaidam skatos uz šo - čoms nopirka itkā apmierināts
http://www.tehnoland.lv/lv/samsung-wf-1600wcw-68039
Offline
janzi
14. Dec 2013, 14:07 #24122

Kopš: 30. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: D Power

Pērdodu Sony maģīti!
MP3, AUX
25Ls, lētāk nebūs!
PM
Offline
morris
14. Dec 2013, 14:31 #24123

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 835

Braucu ar:

Varbūt kāds manījis, kur tagad kādas atlaides uz darba kombinzoniem.
Offline
Janiis
14. Dec 2013, 16:36 #24124

Kopš: 01. Jun 2008

Ziņojumi: 560

Braucu ar:

Čoms tirgo sieviešu zābīšus, ja kādam kko vajag zvaniet
http://failiem.lv/Anna%20Kalni%C5%86a
http://www.ss.lv/msg/lv/clothes-footwear/footwe....html?1387031743
Varat zvanīt uz 228188 Deviņi deviņi

[ Šo ziņu laboja Janiis, 14 Dec 2013, 16:38:50 ]

Offline
Jur
14. Dec 2013, 16:49 #24125

Kopš: 29. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 841

Braucu ar: 407SW


14 Dec 2013, 11:24:33 Fashion rakstīja:
Meklēju Rerersās Osmozes ( Membrānu + Ogles/sediment filtru).. cenu PM


Ir šādi
http://www.akvedukts.lv/userfiles/image/Informa...020-apraksts.pdf
http://geizer.com/filters/group/15http://
Offline
koni4jo
14. Dec 2013, 16:54 #24126

Kopš: 15. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 4171

Braucu ar: Spāņu Golf un Hūndī...


14 Dec 2013, 14:52:41 Ruuzs rakstīja:
Blackberry 9780 Bold
-viss stradā kā nākas
-displejam pāris pikseļi izdeguši

20 LVL



PM / 2660682seši


Azstiep to sūdu uz kādu Rīgas centra lombardu, tur apmēram 15-20 par tādiem var dabūt
Offline
SHADEL
14. Dec 2013, 20:26 #24127

Kopš: 10. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 640

Braucu ar: BMW E46,E53,E70

Noperc shmigu un pec 22.00 samaini pret magi!
Offline
martinssirants
14. Dec 2013, 22:17 #24128

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām

Sakaraa ar upgrade pardodu google nexus 7 2012 planseti.

32 gb, 3g, var ievietot simkarti.

Garantija no rd electronics liidz 2015 gada martam.
Pilna komplektacijaa, ar iepakojumu. (Iznemot usb vads ir pirkts argusaa, jo originalais iegarsojās kakjim)

Gribeesu 100ls.
Offline
DrumB
14. Dec 2013, 22:20 #24129

Kopš: 02. Jul 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 12185

Braucu ar: 325i

Jauns Garmin GPS vietas noteicējs.



Ierīces apraksts - Links

Var ievietot mašīnā, aplikācijas kartē uzlikt sevis izvēlētu robežu ap auto un tikko kā robeža tiek pārkāpta tā auto īpašnieks par to saņem ziņu no servera. GPS kartē skatīties, kāds ir bijis auto maršruts utt. Var pievienot arī savam mājdzīvniekam, lai neizklīst tālu, ielikt sievas somiņā un citas iespējas

Cena : Ls 100
Cena veikalos 125-145 Ls.

Garantija 2 gadi
Offline
KristsK
14. Dec 2013, 22:26 #24130

Kopš: 22. Aug 2005

No: Ikšķile

Ziņojumi: 2753

Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv


14 Dec 2013, 21:18:44 adrenalins rakstīja:
Pieejams mākslīgais dzintars, kas sakausēts stieņos. Izmēri: garums ap 8 cm radius 1.5cm. Sīkāk PM


Un cik diametrs, ja drīkst jautāt?

-----------------
METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit

Offline
Siipols
14. Dec 2013, 22:31 #24131

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100


14 Dec 2013, 14:31:24 morris rakstīja:
Varbūt kāds manījis, kur tagad kādas atlaides uz darba kombinzoniem.

DEPO

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
suslik
14. Dec 2013, 22:49 #24132

Kopš: 19. Mar 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 477

Braucu ar: Craftsman, Cub Cadet, Vespa

pērku ekrāna maiņu Lg L9 mobilajam...
kāds var nomainīt un pa cik?
Offline
Emils_e28
15. Dec 2013, 02:01 #24133

Kopš: 11. May 2011

No: Sigulda

Ziņojumi: 65

Braucu ar: BMW e28

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b...6593090728856623
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo