Online

Pašreiz BMWPower skatās 125 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Automobiļu sacensības

Tēma: Drifts VI

AutorsZiņojums
Locis
11. Jan 2015, 09:57 #20497

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu


22 Dec 2014, 22:45:16 kurlis rakstīja:

22 Dec 2014, 22:09:35 Ridlihs rakstīja:


http://www.tvplay.lv/parraides/bez-tabu/515161?autostart=true


aaaaaaarpraac

Tas metriņš nav piesprādzējies?
Offline
doriftoo
11. Jan 2015, 12:54 #20498

Kopš: 01. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 722

Braucu ar: ///M50


11 Jan 2015, 09:40:33 Nello rakstīja:
Māsai drīz paliek 18 gadi,doma uzdāvināt braucienu ar driftauto!,skatījos iekš lieliska dāvana,bet piedāvājumu nav, laikam dēļ tā,ka nav sezona... Varbūt ar kādu no drifteriem var pa tiešo sarunāt kkā? Tb braucienu nopirkt tagad (vajag līdz trešdienai),un kad sāksies sezona,tad izvizinās! Ja ir kāds piedāvājums PM!
Zvani Gvido E., facebookā atradīsi kontaktus. Gan jau sarunāsi kautko un izvizināt varēs jau tagad, nesezonā, pa ledu ar zāģiem,. Izjūtas itin nemaz nebūs sliktākas! Protams kad būs mīnusi.
Offline
Nello
12. Jan 2015, 08:58 #20499

Kopš: 15. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2653

Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...


11 Jan 2015, 12:54:33 doriftoo rakstīja:

11 Jan 2015, 09:40:33 Nello rakstīja:
Māsai drīz paliek 18 gadi,doma uzdāvināt braucienu ar driftauto!,skatījos iekš lieliska dāvana,bet piedāvājumu nav, laikam dēļ tā,ka nav sezona... Varbūt ar kādu no drifteriem var pa tiešo sarunāt kkā? Tb braucienu nopirkt tagad (vajag līdz trešdienai),un kad sāksies sezona,tad izvizinās! Ja ir kāds piedāvājums PM!
Zvani Gvido E., facebookā atradīsi kontaktus. Gan jau sarunāsi kautko un izvizināt varēs jau tagad, nesezonā, pa ledu ar zāģiem,. Izjūtas itin nemaz nebūs sliktākas! Protams kad būs mīnusi.

Vairāk pa asvaltu prasītos!
Offline
Valcha
12. Jan 2015, 10:27 #20500

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21370

Braucu ar: ar ar ar ..

Tad gaidi pavasari
Offline
stucers
17. Jan 2015, 18:51 #20501

Kopš: 11. Jan 2012

Ziņojumi: 1573

Braucu ar:

Drifteri, cik bieži jūs mainat kardāna elastīgo savienojumu?

[ Šo ziņu laboja stucers, 17 Jan 2015, 18:52:03 ]

Offline
Locis
17. Jan 2015, 20:22 #20502

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu

ar kādu jaudu? kaut kādiem m50/m52 ilgu laiku jāiet.

Varbūt tas ir pašsaprotami,bet ātri izbeidzas,ja uzliek otrādi,tur bultiņas uz sāna norāda no kuras puses skrūve jāliek.
Offline
Puulz
17. Jan 2015, 22:17 #20503

Kopš: 14. Jan 2009

No: Tukums

Ziņojumi: 152

Braucu ar: melniem bmw

Ar standarta v8 arī ilgi iet, 3gadi droši.
Ja svapojot motoru kārbas ass līnija netrāpa karājošā gultņa centrā tad pēc nedēļas jau mati izlīdīs no gumijas
Offline
Straikz
20. Jan 2015, 11:53 #20504

Kopš: 11. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 524

Braucu ar:

www.ivolido.com

Spied "Play", lai skatītos video!

[ Šo ziņu laboja Straikz, 20 Jan 2015, 11:53:37 ]

Offline
Kalnz
20. Jan 2015, 11:56 #20505

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:

Kā sauc to dziemsu kas fonā skan?
Offline
BUHARDI
20. Jan 2015, 12:10 #20506

Kopš: 19. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 181

Braucu ar:

latvijas gymkhana bet
Offline
artys
28. Jan 2015, 10:51 #20507

Kopš: 10. May 2008

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 11258

Braucu ar: E30 cabrio, E53

Kāds zin cik svētdien maksā dalība ziemas driftā un vai var divi cilvēki ar vienu auto piedalīties?

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas
Offline
DoubleD
28. Jan 2015, 11:00 #20508

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325


28 Jan 2015, 10:51:41 artys rakstīja:
Kāds zin cik svētdien maksā dalība ziemas driftā un vai var divi cilvēki ar vienu auto piedalīties?

Tu padomā loģiski, kā var divi cilvēki ar vienu auto piedalīties?
Kā dalīsiet auto kad vienam pret otru sanāks braukt?

-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
artys
28. Jan 2015, 11:12 #20509

Kopš: 10. May 2008

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 11258

Braucu ar: E30 cabrio, E53


28 Jan 2015, 11:00:58 DoubleD rakstīja:

28 Jan 2015, 10:51:41 artys rakstīja:
Kāds zin cik svētdien maksā dalība ziemas driftā un vai var divi cilvēki ar vienu auto piedalīties?

Tu padomā loģiski, kā var divi cilvēki ar vienu auto piedalīties?
Kā dalīsiet auto kad vienam pret otru sanāks braukt?
deamn, toč lohanulsa

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas
Offline
intiss
28. Jan 2015, 11:44 #20510

Kopš: 23. Jul 2011

Ziņojumi: 39

Braucu ar:

Dalība laikam bija 30Eur.
Offline
mibins
28. Jan 2015, 12:14 #20511

Kopš: 07. Mar 2007

No: Salaspils

Ziņojumi: 415

Braucu ar: e30


28 Jan 2015, 10:51:41 artys rakstīja:
Kāds zin cik svētdien maksā dalība ziemas driftā un vai var divi cilvēki ar vienu auto piedalīties?


Kas, kur, kad?
Offline
Krauze
28. Jan 2015, 13:45 #20512

Kopš: 11. Sep 2003

No: Dagda

Ziņojumi: 11377

Braucu ar: xXx

Kāds gāze pa ezeru kādu vispār tagad nav dzirdēts ?
Offline
artys
28. Jan 2015, 13:49 #20513

Kopš: 10. May 2008

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 11258

Braucu ar: E30 cabrio, E53


28 Jan 2015, 12:14:11 mibins rakstīja:

28 Jan 2015, 10:51:41 artys rakstīja:
Kāds zin cik svētdien maksā dalība ziemas driftā un vai var divi cilvēki ar vienu auto piedalīties?


Kas, kur, kad?
http://www.gymkhana.lv/ sadaļā pasākumi

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas
Offline
Janis_L
28. Jan 2015, 14:33 #20514

Kopš: 03. Sep 2012

No: Piltene

Ziņojumi: 454

Braucu ar: E39 530d M'ka


28 Jan 2015, 13:45:24 Krauze rakstīja:
Kāds gāze pa ezeru kādu vispār tagad nav dzirdēts ?


Jap
Offline
artys
28. Jan 2015, 15:25 #20515

Kopš: 10. May 2008

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 11258

Braucu ar: E30 cabrio, E53


28 Jan 2015, 14:33:44 Janis_L rakstīja:

28 Jan 2015, 13:45:24 Krauze rakstīja:
Kāds gāze pa ezeru kādu vispār tagad nav dzirdēts ?


Jap
Aiviekstes karjers jau ietestēts? Moš jaaizbrauc piektdien/sestdien

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas
Offline
mibins
31. Jan 2015, 21:10 #20516

Kopš: 07. Mar 2007

No: Salaspils

Ziņojumi: 415

Braucu ar: e30

Varbūt kāds zin sīkāku dienas grafiku svētdienas pasākumam?
Offline

Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo