Online

Pašreiz BMWPower skatās 142 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot BMW detaļas III

AutorsZiņojums
monster89
02. Apr 2014, 08:47 #20381

Kopš: 14. Dec 2011

No: Valmiera

Ziņojumi: 239

Braucu ar: E46, e60


11 Mar 2014, 13:21:42 monster89 rakstīja:
Pārdošanā bmw e46 sedana melnais auduma salons ar apšifkām (pilns komplekts) 40EUR BILDE ĪSTA aizmugurejaus krēsl ar elkoņbalstu.


Priekšējais E46 pirmsparejas bamperis 50EUR ar miglam pilns komplekts.
Krāsa: titansilber



bmw e46 baltas ādas RECARO, elektro krēsli ar atmiņu 100eur

Offline
skeiters8
02. Apr 2014, 08:48 #20382

Kopš: 21. Feb 2013

No: Bauska

Ziņojumi: 413

Braucu ar: Kama3

Pardodu e36 kabrio salonu peleka krasa parasts audums.90 eiro
1.8is motors no e36 pilna komplekta tik nau gaisa meritaja un vadibas bloka . Motora bloka caurums 40 eiro
E36 kupejas durvis 10 euro gab.
E30 mazais obc 30 eiro
Pm vai 29556432. atrodas imanta riga .
Offline
Becele
02. Apr 2014, 09:14 #20383

Kopš: 28. Sep 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 235

Braucu ar: izrautu ABS releju

Pārdodu m bamperi, defekts ir ieplīsis. oem
65 eur.

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=lcpzgbi70c4c48c5a0co.jpg]
[/URL]

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=umh61on49o9v1y4j4s.jpg]
[/URL]



Vēl var dabūt abas kupejas durvis. 20eur
Abi spoguļi ar korpusu 20eur.

[ Šo ziņu laboja Becele, 04 Apr 2014, 20:15:22 ]

Offline
Chelios
02. Apr 2014, 10:26 #20384

Kopš: 06. Aug 2007

No: Smiltene

Ziņojumi: 367

Braucu ar: 320; 325; X5; Amarok; Daily; FM7


18 Mar 2014, 18:46:26 Chelios rakstīja:
Nopirkšu E36 coupe (pirms feislifta) pasažiera puses durvju mehānismu. Vajadzīgs ar strādājošu slēdzi loga cilāšanai, virinot durvis

Detaļa Nr. 1

[ Šo ziņu laboja Chelios, 25 Mar 2020, 15:00:22 ]

Offline
1ofdebest
02. Apr 2014, 10:28 #20385

Kopš: 05. May 2013

Ziņojumi: 22

Braucu ar:

Tirgojas m50b20 (2.0l)dzinējs ar 4. paaudzes gāzes iekārtu, motors labi iet, gāze nesmird, apgriezieni neraustās ne uz gāzi ne benzīnu. visas apkopes laikā ietas, nomainītas visas gāzes sprauslas pirms 100km.
Vairāk jautājumi pa telefonu vai PM.
Tel 26511651

[ Šo ziņu laboja 1ofdebest, 02 Apr 2014, 10:28:23 ]

Offline
e36martins
02. Apr 2014, 10:48 #20386

Kopš: 23. Jul 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 63

Braucu ar: e36

PALDIES, DABŪTS!!!

[ Šo ziņu laboja e36martins, 02 Apr 2014, 13:43:30 ]

Offline
RZZ
02. Apr 2014, 10:51 #20387

Kopš: 30. Apr 2011

No: Zilupe

Ziņojumi: 1413

Braucu ar: Plostu

Nopirkšu labu spriegotāju komplektu e39 v6 d motoram.
Offline
rip
02. Apr 2014, 11:13 #20388

Kopš: 19. Aug 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 197

Braucu ar: E39 540i ar LSD

Pērku instrumentu paneli priekš E39 540iA `96 gada.
Offline
Hooligan
02. Apr 2014, 11:16 #20389

Kopš: 31. Jul 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 581

Braucu ar:

Pārdodu divas taburetes no e34, vadītāja beņķis elektro vadāmss, ar memory, viss strādā. Pāršūtas ar jaunu ādu. Stāvoklis labs, stāv jau kādu laiku garāžā, vajadzēs ar putekļusūcēju padarboties )





Pa abiem 30Eur

Zvanat un braucat pakaļ. +371 29574828

PĀRDOTS POWER LIETOTAJAM

[ Šo ziņu laboja Hooligan, 02 Apr 2014, 14:28:56 ]

Offline
Wicked
02. Apr 2014, 11:39 #20390

Kopš: 21. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 14869

Braucu ar: Z3/TeslaM3

Pārdodu gaismu regluēšanas sensoru aizmugurējo. Derēs lielākajai daļai BMW sākot no 2005 gada.




Lietots 40, EUR

PM vai 26442797

[ Šo ziņu laboja Wicked, 02 Apr 2014, 11:41:39 ]



-----------------
www.carcare.lv Detailing Store
www.pinole.lv
Offline
anarchy
02. Apr 2014, 11:41 #20391

Kopš: 23. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1443

Braucu ar: e39M54B25, M62B46TU

Pērku no feislifta E39 vienu apaļo parkinga sensoru.

Un jorpojām meklēju to plastmasu, kas ap termomufti naak un dzesesanas bacoks stiprinaas klaat. Jebsu zinataajiem "Termomuftes difuzoru".
FL E39 2.5i.

PM
Offline
FIB
02. Apr 2014, 12:21 #20392

Kopš: 08. Sep 2006

No: Valmiera

Ziņojumi: 905

Braucu ar: Touringu un kabrio

E39 528 izplūdē labā stāvoklī ar visiem katalizatoriem 80EUR
[URL=https://imageshack.com/i/n5jbzaj]
[/URL]
[URL=https://imageshack.com/i/f15kiyj]
[/URL]
[URL=https://imageshack.com/i/15r3bej]
[/URL]
[URL=https://imageshack.com/i/nhfgb7j]
[/URL]
[URL=https://imageshack.com/i/nrjlyhj]
[/URL]
[URL=https://imageshack.com/i/b5w1vdj]
[/URL]
[URL=https://imageshack.com/i/b5kz59j]
[/URL]
[URL=https://imageshack.com/i/1q3olyj]
[/URL]
Offline
z-street
02. Apr 2014, 13:32 #20393

Kopš: 14. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2735

Braucu ar: RR

Pārdodu.
M52b20 140€
M50b20tu 100€
M41d17 200€
M42b18 pilns swaps 200€

M52b28 uz daļām

M50/52 ģenerators 25€
Strarteri 20€
M50/52 indukcijas spoles,vadi ...

Pm vai 27018100

[ Šo ziņu laboja z-street, 02 Apr 2014, 14:45:03 ]

Offline
stanceLV
02. Apr 2014, 13:48 #20394

Kopš: 02. Apr 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 79

Braucu ar: S50B30,S50B32,N54B30

BMW M50/m52, B25/b28 pilns Turbokit. 0. 8Bar apm. 350z. s 400nm. 1. 0Bar 410z. s 450nm.
Ebay variants. QSP turbīna nobalansēta. Intake manifold. Downpipe. Intercooler. Wastegate. BOV. Turbo flange. Trubas vairumā, Silikons. T-veida žņaugi.
Pirkts projektam kurš prasa lielāku komplektu.

Cena 1000EUR

Ebay cena bez downpipe un dažām trubām ap 1300-1500 EUR

RC 750cc sprauslas 6gb - 500EUR

BC ER sērijas koili - 1550EUR

TA-Technix coili - 230EUR

HSD coili - 730EUR

XTR stage 3 sajūga k-ts - 250EUR


29126426



[ Šo ziņu laboja stanceLV, 02 Apr 2014, 13:49:04 ]

Offline
6500
02. Apr 2014, 15:38 #20395

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:

ritdien braucu uz LT,ja kadam kas interesee no
BMW E39,E46,E53,E60,E61,E65,E70,E82,E87,E90,F01,F10,F12,F20,F30,Z3,Z4...
///M3 (E36,E46,E92),///M5(E34,E39,E60),///M6(e63)

rez. dalam...29153666 vai PM

-----------------
www.hgkracing.com
Offline
Foxijs
02. Apr 2014, 15:49 #20396

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3171

Braucu ar:

vajag priekš e46 318i 2000 manual REDUKTORU

jo lētāk jo labāk PM!!! attiecība visticamāk 3,45
Offline
ljexa123
02. Apr 2014, 15:54 #20397

Kopš: 27. Dec 2013

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 64

Braucu ar: e34


E34 2.5TD Pieejamas visas detaljas, adas salons ar visiem apsuvumiem, bet vaditaja sedeklja defekts, bembis pilnigi ejosh, kuzavs ljoti laba stavokli.

]


Ja sakrajas daudz detalju gribetaju sestdien varu nogadat lidz Rigai.
Visi jautajumi PM vai 25212727
Offline
rupu
02. Apr 2014, 16:09 #20398

Kopš: 09. Dec 2009

Ziņojumi: 164

Braucu ar: smaidu :)


01 Apr 2014, 20:16:40 rupu rakstīja:

01 Apr 2014, 07:45:36 rupu rakstīja:

31 Mar 2014, 16:34:46 rupu rakstīja:
Sveiki. Pardodu no e39 97gada sekojosas lietas :

generators no m62 laba stavokli 30 euro

gaisa masas meritajs no m62 30 euro laba stavokli

purns no e39 30euro laba stavokli

e39 radiators 35euro laba stavokli

Dzinejs uz detalam!!!!!!!!!!!

atrodas Ilguciema. Un ir ari loti daudz citu detalu no e39 m62b35. Drosši zvaniet 25262406
Iespejama ari piegade Rīgā, ja labi saruna


Offline
e36powers
02. Apr 2014, 16:16 #20399

Kopš: 11. Dec 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 810

Braucu ar: 192hp

Pardodu adas salonu no zhurkas.Laba stavokli. Viss PM



[ Šo ziņu laboja e36powers, 02 Apr 2014, 16:16:31 ]

Offline
eddie
02. Apr 2014, 17:03 #20400

Kopš: 25. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 528

Braucu ar: KTM un Jeep

Vajadzīgs motora ECU no E90, 2007.gada, 2.0 dīzeļa, automāta (ja tas ko maina). Kodi bildē:



Tā kā nav 100% pārliecība, ka tiešām šis ir pie vainas, tad gribētos vai nu ne pārāk kosmosīgu cenu, lai to var pēc eksperimenta norakstīt zaudējumos, vai arī iespēju pamēģināt un, ja tomēr vaina citur, tad atgriezt detaļu atpakaļ.

Varbūt kādam ir idejas, kura šrota virzienā doties? Man tumša bilde, nezinu nevienu. Ss.lv it kā pilns, bet retais ceļ klausuli - gan jau jēdzīgāk būtu braukt uz vietas prasīt.

[ Šo ziņu laboja eddie, 02 Apr 2014, 17:04:31 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo