Online

Pašreiz BMWPower skatās 96 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Automobiļu sacensības

Tēma: Drifts VI

AutorsZiņojums
VATliX
19. Aug 2014, 23:29 #19997

Kopš: 23. May 2008

Ziņojumi: 2136

Braucu ar: vilcienu uz sibiriju.

Spied "Play", lai skatītos video!
Offline
led69
20. Aug 2014, 22:03 #19998

Kopš: 23. Jul 2014

Ziņojumi: 135

Braucu ar:

Kāds tirgo jaunu/lietotu pussliku" pāri r16 205/45?
Offline
janeks7
22. Aug 2014, 12:23 #19999

Kopš: 21. Feb 2005

Ziņojumi: 3643

Braucu ar:

Uz NEZ drifta posmu,vai būs pieejamas biļetes lai tiktu dalībnieku parkā
Offline
ens
22. Aug 2014, 12:33 #20000

Kopš: 06. Oct 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 934

Braucu ar: Dvuļu un semkām

Kapēc lai nebūtu?

[ Šo ziņu laboja ens, 22 Aug 2014, 12:33:45 ]

Offline
6500
22. Aug 2014, 12:34 #20001

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:

vai kadreiz nav bijusi iespeja nopirkt biletes uz servisa parku?!

-----------------
www.hgkracing.com
Offline
janeks7
22. Aug 2014, 12:35 #20002

Kopš: 21. Feb 2005

Ziņojumi: 3643

Braucu ar:

Viens jautājums,divi pretjautājumi
Iepriekš vnk skatijos no tribīnēm,tāpēc arī jautāju

[ Šo ziņu laboja janeks7, 22 Aug 2014, 12:36:34 ]

Offline
HaL
22. Aug 2014, 13:47 #20003

Kopš: 28. Jan 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 23635

Braucu ar: Turbo

ir divi ielūgumi uz driftu Jelgavā - kurš pirmais brauc, pirmais dabū.. pretī neko nevajag!

-----------------
Those who do not give a fuck change the world. The rest do not
Offline
Andic
23. Aug 2014, 17:34 #20004

Kopš: 16. Dec 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2933

Braucu ar: foliju pa zobiem

Croco vai JR ?


Āāā un Live šodien nebūs no EEDC,čigāni atkal nozaguši vadus.

[ Šo ziņu laboja Andic, 23 Aug 2014, 17:37:32 ]

Offline
andzhi
23. Aug 2014, 18:54 #20005

Kopš: 09. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 825

Braucu ar:


19 Aug 2014, 12:45:01 Archuks rakstīja:

19 Aug 2014, 12:35:58 AgnisB rakstīja:

19 Aug 2014, 10:47:23 Brugjis rakstīja:
Džeki, ar šādām kāds brauc? Var pirkt?

Cik liela atšķirība no Nankang`a?


http://i57.tinypic.com/2irpwnl.jpg
tak paņem nankang ns2r vai federal 595rs-r un viss būs gerai streetā + ar tām vēl pastāv iespēja iep*st kapeiku un apmest uz otru pusi kad iekšmalas padils

Stock 328 var iztīt rs-r'us?

kas ir tie rs-r?
ikdienas brauksanai deres?
Offline
MM3
23. Aug 2014, 22:11 #20006

Kopš: 28. May 2008

No: Ikšķile

Ziņojumi: 261

Braucu ar: E91 (ikdiena), Lada 2106 (plezīram)

Update no EEDC Ungārijā.
Top 4 - Marčenko Vs Cīrulis - finālā Marčenko
Top 4 - Blušs Vs Trela - Trela nošķīlās

Fināls - Blušs vs Marčenko
un 3. laikam būs Cīrulis

[ Šo ziņu laboja MM3, 23 Aug 2014, 22:21:27 ]

Offline
Inspector
24. Aug 2014, 00:20 #20007

Kopš: 31. Jul 2014

Ziņojumi: 522

Braucu ar: atvērtiem logiem

Beigās
1.Blušs
2.Marčenko
3.Cīrulis
Offline
VATliX
24. Aug 2014, 00:52 #20008

Kopš: 23. May 2008

Ziņojumi: 2136

Braucu ar: vilcienu uz sibiriju.

Spied "Play", lai skatītos video!
Offline
VATliX
24. Aug 2014, 01:13 #20009

Kopš: 23. May 2008

Ziņojumi: 2136

Braucu ar: vilcienu uz sibiriju.

Spied "Play", lai skatītos video!
Offline
AZ
24. Aug 2014, 11:23 #20010

Kopš: 01. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2176

Braucu ar: zviedru

jaa! tam Turbo E46 gaaja jautri vakar Jelgavaa ,lidojums riepaas bija

Tionam arii labs skiiliens ,bet aatri sataisija
sitam dzekam ar E34 Respect ,kaut arii pabija riepu valnii

[ Šo ziņu laboja AZ, 24 Aug 2014, 11:27:27 ]



-----------------
nedaudz kaveesos ,buusu riit
Offline
Janis_L
24. Aug 2014, 11:26 #20011

Kopš: 03. Sep 2012

No: Piltene

Ziņojumi: 454

Braucu ar: E39 530d M'ka

Vakrdienas LDK bij notikumiem bagaats, bet orgiem vairs nevajadzetu shajaa jomaa straadaat
Offline
AZ
24. Aug 2014, 11:28 #20012

Kopš: 01. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2176

Braucu ar: zviedru

kapeec jau atkal

-----------------
nedaudz kaveesos ,buusu riit
Offline
vuljsh
24. Aug 2014, 11:43 #20013

Kopš: 11. Nov 2003

Ziņojumi: 788

Braucu ar:

Nu, Janka, klāj vaļā!
Offline
FENICH
24. Aug 2014, 14:06 #20014

Kopš: 25. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 104

Braucu ar: E36 universāli.

Ko jūs vispār sakat par jauno Jēkabsona sesto? Smuks jau maita, bet izskatas tāds resns, smags.
Offline
VATliX
24. Aug 2014, 16:26 #20015

Kopš: 23. May 2008

Ziņojumi: 2136

Braucu ar: vilcienu uz sibiriju.


24 Aug 2014, 14:06:43 FENICH rakstīja:
Ko jūs vispār sakat par jauno Jēkabsona sesto? Smuks jau maita, bet izskatas tāds resns, smags.

vinjsh ir vieglaks par iepriekshejo...
Offline
Tions
24. Aug 2014, 17:01 #20016

Kopš: 02. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 697

Braucu ar:

Ja kadam ir bildes vai video no vakardienas, tad padalaties...
Offline

Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo