| Autors | Ziņojums |
| RZZ | |
 Kopš: 30. Apr 2011
No: Zilupe
Ziņojumi: 1413
Braucu ar: Plostu
| |
Offline | |
|
| patric | |
 Kopš: 22. Sep 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 3199
Braucu ar:
| Ir kādam uz pārdošanu Seiko snzh sērija ar FFF modu?
var arī nemodificētu, PM[ Šo ziņu laboja patric, 23 Dec 2015, 22:58:41 ] |
Offline | |
|
| wl | |
Kopš: 08. Mar 2009
Ziņojumi: 816
Braucu ar: bmw
| Priecīgus svētkus!
Šis ir ZS brīnums vai ZS uzmetiens? - 90% off
http://www.stckvoae.com |
Offline | |
|
| GTs- | |
Kopš: 03. Jun 2013
Ziņojumi: 822
Braucu ar:
| izskatās jau šaubīgi.
24 Dec 2015, 13:19:07 wl rakstīja:
Priecīgus svētkus!
Šis ir ZS brīnums vai ZS uzmetiens? - 90% off
http://www.stckvoae.com
[ Šo ziņu laboja GTs-, 24 Dec 2015, 13:23:33 ] |
Offline | |
|
VLD  | |
Kopš: 20. May 2003
Ziņojumi: 5791
Braucu ar:
| un kā tu pats domā ? |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| zheel ka 99% atlaidi nedod 
http://www.scamadviser.com/check-website/stckvoae.com |
Offline | |
|
| wl | |
Kopš: 08. Mar 2009
Ziņojumi: 816
Braucu ar: bmw
|
24 Dec 2015, 13:23:15 VLD rakstīja:
un kā tu pats domā ?
Ja zinātu, tad jau nejautātu. Domāt, ka zina un zināt ir tomēr dažādas lietas 
|
Offline | |
|
VLD  | |
Kopš: 20. May 2003
Ziņojumi: 5791
Braucu ar:
| pielieto maģisko "common sense"  |
Offline | |
|
|
|
| GTs- | |
Kopš: 03. Jun 2013
Ziņojumi: 822
Braucu ar:
| Tad kā ar jomashop.com, varbūt ir kāds eiropas veikals ar līzīgu piedāvājumu un cenu?
Varbūt vēl kāds grib pasūtīt un taisam groupbuy?
Pasūtot 1 - 2 pulksteņus shippings 35 par katru, bet piemeram pasutot vairākm sanāk 3x lētāk... Bet kā ir ar muitu? |
Offline | |
|
| wl | |
Kopš: 08. Mar 2009
Ziņojumi: 816
Braucu ar: bmw
| Tas gan bet gribas ticēt brīnumam |
Offline | |
|
| walder | |
 Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
|
24 Dec 2015, 13:31:25 wl rakstīja:
24 Dec 2015, 13:23:15 VLD rakstīja:
un kā tu pats domā ?
Ja zinātu, tad jau nejautātu. Domāt, ka zina un zināt ir tomēr dažādas lietas 
Ja tu jautā šādus jautājumus, tad ...
Ja čāzeru, kas VISUR citur maksā 1000+,var nopirkt pa 89Eur, tad kāda ir varbūtība, ka viņš ir īsts? 
|
Offline | |
|
| Wesker | |
Kopš: 14. Apr 2015
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
21 Dec 2015, 20:51:43 RZZ rakstīja:
Kāds ir testējis šādu verķi? Casio edifice
Es sev pavisam nesen paņēmu Casio pulksteni no Edifice sērijas. Galīgi nevaru sūdzēties Ja negribas pārāk daudz tērēties pulkstenim, tad jebkurā gadījumā iesaku! |
Offline | |
|
| wl | |
Kopš: 08. Mar 2009
Ziņojumi: 816
Braucu ar: bmw
|
24 Dec 2015, 14:47:37 walder rakstīja:
24 Dec 2015, 13:31:25 wl rakstīja:
24 Dec 2015, 13:23:15 VLD rakstīja:
un kā tu pats domā ?
Ja zinātu, tad jau nejautātu. Domāt, ka zina un zināt ir tomēr dažādas lietas 
Ja tu jautā šādus jautājumus, tad ...
Ja čāzeru, kas VISUR citur maksā 1000+,var nopirkt pa 89Eur, tad kāda ir varbūtība, ka viņš ir īsts? 
Jā, jā....Bet brīnumi tak notiek ir brīnumu laiks |
Offline | |
|
Lafter  | |
 Kopš: 23. Sep 2007
Ziņojumi: 28686
Braucu ar: wv
| Ja ar paypal varetu maksat - norisketu. Bet only visa/mastercard.... 
----------------- Gribās pļūtīt? Nejūties novērtēts? Neviens nepievērš uzmanību?
Spied zemāk.
Spama topiks
Jā! Man jūk komati. Tas dēļ ilga perioda komunicējot citās valodās.
|
Offline | |
|
xjs_4  | |
 Kopš: 31. Mar 2008
Ziņojumi: 23880
Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2
|
24 Dec 2015, 23:18:51 Lafter rakstīja:
Ja ar paypal varetu maksat - norisketu. Bet only visa/mastercard.... 
Tu tak itkaa neesi shlangs puis kooo ?
Es tev rolex pa 110 eur submarineru no date varu sazimeet.. mosh pat ists hvz .. PM ja kas.
PSS vari ar paypal maksaat,.[ Šo ziņu laboja xjs_4, 24 Dec 2015, 23:36:32 ]
----------------- Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli. |
Offline | |
|
Arturiks  | |
 Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
|
24 Dec 2015, 22:24:58 wl rakstīja:
24 Dec 2015, 14:47:37 walder rakstīja:
24 Dec 2015, 13:31:25 wl rakstīja:
24 Dec 2015, 13:23:15 VLD rakstīja:
un kā tu pats domā ?
Ja zinātu, tad jau nejautātu. Domāt, ka zina un zināt ir tomēr dažādas lietas 
Ja tu jautā šādus jautājumus, tad ...
Ja čāzeru, kas VISUR citur maksā 1000+,var nopirkt pa 89Eur, tad kāda ir varbūtība, ka viņš ir īsts? 
Jā, jā....Bet brīnumi tak notiek ir brīnumu laiks
Pat LT placii tirgonji saka, ja gribi davanas, raksti ziemassvetku vecitim.  |
Offline | |
|
|
|
| ATB | |
 Kopš: 21. Sep 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 5355
Braucu ar: ♛ ♛
| Sekunzu mērītājs pisas - stāv un tad paiet pa 3-4 sek reizē  |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| Baterija  |
Offline | |
|
| edzins5 | |
 Kopš: 05. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 171
Braucu ar: E39
|
24 Dec 2015, 16:19:48 Wesker rakstīja:
21 Dec 2015, 20:51:43 RZZ rakstīja:
Kāds ir testējis šādu verķi? Casio edifice
Es sev pavisam nesen paņēmu Casio pulksteni no Edifice sērijas. Galīgi nevaru sūdzēties Ja negribas pārāk daudz tērēties pulkstenim, tad jebkurā gadījumā iesaku!
Man Casio no Edifice sērijas, lietošanā ir nu jau kādus 8 gadus. Esmu ar viņu arī peldējis baseinā un niris ar akvalangu aptuveni 15m dziļumā. Strādā ideāli. |
Offline | |
|
| patric | |
 Kopš: 22. Sep 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 3199
Braucu ar:
| Gribu pasūtīt jaunu Seiko snzh57 un uztaisīt MOD'u - vai kāds ir sūtijis no šī veikala ciparnīcu dagaz watch ? ir labas/sliktas? jeb vajag meklēt citu? Vel interesē safīrs, bet nevaru atrast info cik lielu un biezu vajag
Gribu savākt pilnu komplektu lai var vienā piegājienā nest meistaram.
Rezultātā tipa šāds tik ar datumu.
edit: pats visu atradu [ Šo ziņu laboja patric, 27 Dec 2015, 18:37:45 ] |
Offline | |
|