| Autors | Ziņojums |
| savvy | |
 Kopš: 12. Aug 2008
Ziņojumi: 235
Braucu ar: G
|
04 Dec 2015, 21:43:12 Noname rakstīja:
Kur var šāda tipa siksniņas atrast un kā tās vispār saucās? 
[IMG]htt://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xpa1/t51.2885-15/s640x640/sh0.08/e35/12338974_791678540954774_1179302177_n.jpg[/IMG]
Bund strap. Bet ja vien tā nav dāvana opim ziemassvētkos, tad nesaprotu, kāpēc tāda būtu vajadzīga.  [ Šo ziņu laboja savvy, 04 Dec 2015, 21:53:41 ] |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Jaa, 'bund strap'. Betnu komplekta ar kadu vintage pulksteni var izskatitis ari diezgan stiligi. Reku musdienigas Tudor & Zenith versijas ->
[ Šo ziņu laboja AV, 05 Dec 2015, 00:30:01 ] |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Vācieši nāk!
|
Offline | |
|
radari.lv  | |
Kopš: 12. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 415
Braucu ar: interesantiem auto
| Kas sakams par Seiko Spring Drive?
----------------- == Kesel Motorsport ==
brauc ātrāk - www.radari.lv
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
06 Dec 2015, 11:34:27 FunnyBoY rakstīja:
Kas sakams par Seiko Spring Drive?
Lasitas tikai labas atsauksmes/viedokli. |
Offline | |
|
tirgonis
| |
 Kopš: 01. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 497
Braucu ar: E53
| Tirgoju apeņu PULKSTENI |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
|
06 Dec 2015, 13:34:45 tirgonis rakstīja:
Tirgoju apeņu PULKSTENI
labs deals 
http://www.jomashop.com/tommy-hilfiger-geore-me...tch-1710330.html |
Offline | |
|
| markelis | |
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
06 Dec 2015, 16:33:34 adolfs rakstīja:
06 Dec 2015, 13:34:45 tirgonis rakstīja:
Tirgoju apeņu PULKSTENI
labs deals 
http://www.jomashop.com/tommy-hilfiger-geore-me...tch-1710330.html
visu biziiti sapisi  |
Offline | |
|
|
|
tirgonis
| |
 Kopš: 01. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 497
Braucu ar: E53
|
06 Dec 2015, 18:10:57 markelis rakstīja:
06 Dec 2015, 16:33:34 adolfs rakstīja:
06 Dec 2015, 13:34:45 tirgonis rakstīja:
Tirgoju apeņu PULKSTENI
labs deals 
http://www.jomashop.com/tommy-hilfiger-geore-me...tch-1710330.html
visu biziiti sapisi 
Nu vot 
Ganjau pārdzīvošu |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Nedargs sveices kvarcs ar sava zina iconic dizainu un 'stastu' 
http://www.ebay.de/itm/MONDAINE-Herrenuhr-Quarz...BM-/141840244727
'Stasts' - Apple pays $21M for clock design, says report |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Kam patik vaacu Stowa, sie tagad katru dienu izliek pardosana demo eksemplarus pa letaku cenu. Betnu tos verkus izperk zibenigi.
CLICK uz on-line shop[ Šo ziņu laboja AV, 07 Dec 2015, 10:14:52 ] |
Offline | |
|
| akmens | |
Kopš: 28. Jun 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 835
Braucu ar: ieslēgtu radio
| Av, Tu esi atbilstošā topika guru 
Kādi komentāri par Louis Erard tehniku? |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
07 Dec 2015, 10:22:53 akmens rakstīja:
Kādi komentāri par Louis Erard tehniku?
Cik ir noverots, tad parsavara tur ir ETAs mehanismi ar safiru, attiecigi drosa izvele, cenas ari adekvatas. Liktu lidziga limeni kaa Tissot, Certina, Hamilton. |
Offline | |
|
Arturiks  | |
 Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
| Kādam ir pieredze ar sudrabu? Vai šis ir pulējams, lai izskatītos, kā jauns? Paldies par info!
|
Offline | |
|
| Alexisonfire | |
 Kopš: 11. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2072
Braucu ar: ernestapp
|
https://monochrome-watches.com/roger-dubuis-excalibur-knights-of-the-round-table-ii-price/[ Šo ziņu laboja Alexisonfire, 07 Dec 2015, 11:00:06 ] |
Offline | |
|
| akmens | |
Kopš: 28. Jun 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 835
Braucu ar: ieslēgtu radio
|
07 Dec 2015, 10:40:09 AV rakstīja:
07 Dec 2015, 10:22:53 akmens rakstīja:
Kādi komentāri par Louis Erard tehniku?
Cik ir noverots, tad parsavara tur ir ETAs mehanismi ar safiru, attiecigi drosa izvele, cenas ari adekvatas. Liktu lidziga limeni kaa Tissot, Certina, Hamilton.
Paldies  |
Offline | |
|
|
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| ALS par godu 200 gadu jublejai izlaidusi jaunu turpiljonu - ja, nu, gadijuma kads tiesi sobrid ko lidzigu mekle...
|
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| AV kaareiz nevareeju izdomaat, ko xmas sev uzdaavinaat
 |
Offline | |
|
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| Aiznesu Kemmneru uz Jāņa 5, pieskrūvēja atpakaļ uzvelkamo rotoru un pārlīmēja stiklu.
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
07 Dec 2015, 16:00:09 bertons rakstīja:
AV kaareiz nevareeju izdomaat, ko xmas sev uzdaavinaat
Prieks, ka nodereja 
164kUSD par rose gold un 201kUSD par platinu.
|
Offline | |
|