Online

Pašreiz BMWPower skatās 142 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
savvy
04. Dec 2015, 21:52 #19712

Kopš: 12. Aug 2008

Ziņojumi: 235

Braucu ar: G


04 Dec 2015, 21:43:12 Noname rakstīja:
Kur var šāda tipa siksniņas atrast un kā tās vispār saucās?
[IMG]htt://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xpa1/t51.2885-15/s640x640/sh0.08/e35/12338974_791678540954774_1179302177_n.jpg[/IMG]

Bund strap. Bet ja vien tā nav dāvana opim ziemassvētkos, tad nesaprotu, kāpēc tāda būtu vajadzīga.

[ Šo ziņu laboja savvy, 04 Dec 2015, 21:53:41 ]

Offline
AV
05. Dec 2015, 00:28 #19713

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Jaa, 'bund strap'. Betnu komplekta ar kadu vintage pulksteni var izskatitis ari diezgan stiligi. Reku musdienigas Tudor & Zenith versijas ->









[ Šo ziņu laboja AV, 05 Dec 2015, 00:30:01 ]

Offline
AV
05. Dec 2015, 01:21 #19714

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Vācieši nāk!























Offline
radari.lv
06. Dec 2015, 11:34 #19715

Kopš: 12. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 415

Braucu ar: interesantiem auto

Kas sakams par Seiko Spring Drive?

-----------------
== Kesel Motorsport ==

brauc ātrāk - www.radari.lv
Offline
AV
06. Dec 2015, 13:04 #19716

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


06 Dec 2015, 11:34:27 FunnyBoY rakstīja:
Kas sakams par Seiko Spring Drive?

Lasitas tikai labas atsauksmes/viedokli.
Offline
tirgonis
06. Dec 2015, 13:34 #19717

Kopš: 01. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 497

Braucu ar: E53

Tirgoju apeņu PULKSTENI
Offline
06. Dec 2015, 16:33 #19718

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:


06 Dec 2015, 13:34:45 tirgonis rakstīja:
Tirgoju apeņu PULKSTENI


labs deals

http://www.jomashop.com/tommy-hilfiger-geore-me...tch-1710330.html
Offline
markelis
06. Dec 2015, 18:10 #19719

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


06 Dec 2015, 16:33:34 adolfs rakstīja:

06 Dec 2015, 13:34:45 tirgonis rakstīja:
Tirgoju apeņu PULKSTENI


labs deals

http://www.jomashop.com/tommy-hilfiger-geore-me...tch-1710330.html


visu biziiti sapisi
Offline
tirgonis
06. Dec 2015, 18:32 #19720

Kopš: 01. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 497

Braucu ar: E53


06 Dec 2015, 18:10:57 markelis rakstīja:

06 Dec 2015, 16:33:34 adolfs rakstīja:

06 Dec 2015, 13:34:45 tirgonis rakstīja:
Tirgoju apeņu PULKSTENI


labs deals

http://www.jomashop.com/tommy-hilfiger-geore-me...tch-1710330.html


visu biziiti sapisi


Nu vot

Ganjau pārdzīvošu
Offline
AV
07. Dec 2015, 10:08 #19721

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Nedargs sveices kvarcs ar sava zina iconic dizainu un 'stastu'

http://www.ebay.de/itm/MONDAINE-Herrenuhr-Quarz...BM-/141840244727



'Stasts' - Apple pays $21M for clock design, says report
Offline
AV
07. Dec 2015, 10:13 #19722

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Kam patik vaacu Stowa, sie tagad katru dienu izliek pardosana demo eksemplarus pa letaku cenu. Betnu tos verkus izperk zibenigi.

CLICK uz on-line shop

[ Šo ziņu laboja AV, 07 Dec 2015, 10:14:52 ]

Offline
akmens
07. Dec 2015, 10:22 #19723

Kopš: 28. Jun 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 835

Braucu ar: ieslēgtu radio

Av, Tu esi atbilstošā topika guru

Kādi komentāri par Louis Erard tehniku?
Offline
AV
07. Dec 2015, 10:40 #19724

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


07 Dec 2015, 10:22:53 akmens rakstīja:
Kādi komentāri par Louis Erard tehniku?

Cik ir noverots, tad parsavara tur ir ETAs mehanismi ar safiru, attiecigi drosa izvele, cenas ari adekvatas. Liktu lidziga limeni kaa Tissot, Certina, Hamilton.
Offline
Arturiks
07. Dec 2015, 10:44 #19725

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Kādam ir pieredze ar sudrabu? Vai šis ir pulējams, lai izskatītos, kā jauns? Paldies par info!

Offline
Alexisonfire
07. Dec 2015, 10:59 #19726

Kopš: 11. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: ernestapp


https://monochrome-watches.com/roger-dubuis-excalibur-knights-of-the-round-table-ii-price/

[ Šo ziņu laboja Alexisonfire, 07 Dec 2015, 11:00:06 ]

Offline
akmens
07. Dec 2015, 11:21 #19727

Kopš: 28. Jun 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 835

Braucu ar: ieslēgtu radio


07 Dec 2015, 10:40:09 AV rakstīja:

07 Dec 2015, 10:22:53 akmens rakstīja:
Kādi komentāri par Louis Erard tehniku?

Cik ir noverots, tad parsavara tur ir ETAs mehanismi ar safiru, attiecigi drosa izvele, cenas ari adekvatas. Liktu lidziga limeni kaa Tissot, Certina, Hamilton.

Paldies
Offline
AV
07. Dec 2015, 15:35 #19728

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

ALS par godu 200 gadu jublejai izlaidusi jaunu turpiljonu - ja, nu, gadijuma kads tiesi sobrid ko lidzigu mekle...







Offline
07. Dec 2015, 16:00 #19729

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

AV kaareiz nevareeju izdomaat, ko xmas sev uzdaavinaat

Offline
viesulis
07. Dec 2015, 16:48 #19730

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

Aiznesu Kemmneru uz Jāņa 5, pieskrūvēja atpakaļ uzvelkamo rotoru un pārlīmēja stiklu.
Offline
AV
07. Dec 2015, 17:12 #19731

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


07 Dec 2015, 16:00:09 bertons rakstīja:
AV kaareiz nevareeju izdomaat, ko xmas sev uzdaavinaat

Prieks, ka nodereja
164kUSD par rose gold un 201kUSD par platinu.

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo