Online

Pašreiz BMWPower skatās 172 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
Sulcs80
03. Dec 2015, 08:06 #19692

Kopš: 27. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 216

Braucu ar:


02 Dec 2015, 11:47:57 bertons rakstīja:
par nepilnu 2 corniche cenu labaak iistu mantu panjemt




Kā Tu to domāji? Šī Omega maksā 700eur (2x350 eur)?? Linku studijā, lūdzu!
Offline
NP10
03. Dec 2015, 12:41 #19693

Kopš: 27. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 639

Braucu ar: Vaz

Kungi! Ko teiksiet par šo? Varētu būt original? Ebay garantija un rakstīts ka Original. Bet ir 1\3 no cenas

[URL=http://www.ebay.de/itm/NEU-ORIGINAL-EMPORIO-ARM...item2105b8174e:g" target="_blank" title="http://www.ebay.de/itm/NEU-ORIGINAL-EMPORIO-ARM...item2105b8174e:g" class="postlink">http://www.ebay.de/itm/NEU-ORIGINAL-EMPORIO-ARM...item2105b8174e:gHsAAOSwsFpWSde7]http://www.ebay.de/itm/NEU-ORIGINAL-EMPORIO-ARM...item2105b8174e:g" target="_blank" title="http://www.ebay.de/itm/NEU-ORIGINAL-EMPORIO-ARM...item2105b8174e:g" class="postlink">http://www.ebay.de/itm/NEU-ORIGINAL-EMPORIO-ARM...item2105b8174e:gHsAAOSwsFpWSde7]Links[/URL]

[ Šo ziņu laboja uc10, 03 Dec 2015, 12:42:38 ]

Offline
AVI
03. Dec 2015, 12:48 #19694

Kopš: 09. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 10233

Braucu ar: Air baltic

Turies vecīt!

-----------------
Omega-3 Omega-6 best performance
RomboutsUNMalongo kafija
PM
Offline
Bron
03. Dec 2015, 13:34 #19695

Kopš: 30. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 15204

Braucu ar: Traktortehniku by Nissan


30 Nov 2015, 00:29:53 versatile rakstīja:
Taisni tā. Es ar kaut kad vienreiz joka pēc pa pāli uzsūtīju čainīzeri par 3 dolāriem - kad atnāca, nemaz no sākuma neiebraucu, kas tas ir Nu drausmas. Laiku jau rāda, bet kvalitāte tāda, ka negribas pat virsū skaidrā skatīties. Un galīgi ne tik smuks, kā bildē

Lai gan man viens pasniedzējs stāstīja keisu par Ķīnu - tipa viņam piedāva roļeksu, 5 dolāri. Šis saka sip prom, es gribu labu polksteni. Ķīnietis - ā, okei, reku - tāds pats, bet pa 10$. Pasniedzējs čut ne matom pasūta, tipa LABU gribu, nevis šito.
Čainīzeris šo aizvedis uz kkādu mazu telpu, tipa 2x2 metri, kas visa piekrauta ar pilksteņu iepakojumiem, mazu galdiņu un ķīnieti. Par kaut kādiem 20$ nopircis tīri tā neko - marku neatceros.

Pēc pāris gadiem vedis uz apkopi, intereses pēc uz ofic dīleri - čaļi esot uzskatījuši, ka īsts,apkope bez maksas vai kkas tamlīdzīgs.

Stāstīts tika pirmajā personā, bet nu nez.


Līdzīgs stāsts no viena čoma: bija aizbraucis uz Ķīnu, pa burzmai nopirka "Rado" keramiku kaut kādu bet nu pielika pūles un nopirka kvalitatīvu. Saplīsa viens sprādzes posms, servisā txt: nu ja tu nepateiktu ka feiks mēs domātu ka īsts.
Offline
crashiks
03. Dec 2015, 14:14 #19696

Kopš: 14. Aug 2006

Ziņojumi: 497

Braucu ar: Accordu


03 Dec 2015, 12:41:29 uc10 rakstīja:
Kungi! Ko teiksiet par šo? Varētu būt original? Ebay garantija un rakstīts ka Original. Bet ir 1\3 no cena
[URL=NEU-ORIGINAL-EMPORIO Armani

Apenēm arī dažkārt ir 70% discounts
Offline
herkuless
03. Dec 2015, 14:42 #19697

Kopš: 12. Oct 2006

Ziņojumi: 141

Braucu ar: E38

Z-svētku dāvana...
Offline
herkuless
03. Dec 2015, 14:45 #19698

Kopš: 12. Oct 2006

Ziņojumi: 141

Braucu ar: E38

...Z-svētku dāvana...

Offline
AV
03. Dec 2015, 14:48 #19699

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


03 Dec 2015, 14:45:35 herkuless rakstīja:
...Z-svētku dāvana...



Not bad
Offline
RaimisB
03. Dec 2015, 15:22 #19700

Kopš: 15. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 135

Braucu ar:


03 Dec 2015, 14:14:37 crashiks rakstīja:

03 Dec 2015, 12:41:29 uc10 rakstīja:
Kungi! Ko teiksiet par šo? Varētu būt original? Ebay garantija un rakstīts ka Original. Bet ir 1\3 no cena
[URL=NEU-ORIGINAL-EMPORIO Armani

Apenēm arī dažkārt ir 70% discounts

Laikam drīz jāliek šai sadaļai sākumu, kā kārumniekiem. Tikai aprakstā jāpiemin. Vai tev interesē pulksteņi vai pulksteņu formas rokas sprādzes. Citādāk apnīk lasīt poweristu nievājošās frāzes. Par to, ka cilvēks neatšķir pulksteni no apakšbiksēm.
Nezināšana nav attaisnojums, bet tā pat nevajag visus izsmiet. Ja nu cilvēkam pofigs pa pulksteni, tā pat kā vecenēm par kvalitatīvu audio sistēmu mājā vai mašīnā. Ka tik skaļi skan un nečarkst. Neesmu dzirdējis nevienu sievieti, kur māk noregulēt basus mašīnā, nemaz nerunājot par ko citu.
Offline
hronists
03. Dec 2015, 15:32 #19701

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


03 Dec 2015, 15:22:31 RaimisB rakstīja:
Neesmu dzirdējis nevienu sievieti, kur māk noregulēt basus mašīnā, nemaz nerunājot par ko citu.


nuhaj kaut kas jāregulē? :audiofils: :viss_pa_nullēm: :hi-fi:
Offline
RaimisB
03. Dec 2015, 16:19 #19702

Kopš: 15. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 135

Braucu ar:


03 Dec 2015, 15:32:46 hronists rakstīja:

03 Dec 2015, 15:22:31 RaimisB rakstīja:
Neesmu dzirdējis nevienu sievieti, kur māk noregulēt basus mašīnā, nemaz nerunājot par ko citu.


nuhaj kaut kas jāregulē? :audiofils: :viss_pa_nullēm: :hi-fi:

Tāpēc, ka kāds prikolam ir izregulējis un nogriezis tumbas no 4 uz vienu... un saka, ka slikti skan. Kaut kas nav ar basiem.
Offline
AV
03. Dec 2015, 16:22 #19703

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500























[ Šo ziņu laboja AV, 03 Dec 2015, 16:23:34 ]

Offline
AV
03. Dec 2015, 17:02 #19704

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Balansam ari kautkas no superneto piedavajuma































Offline
AV
04. Dec 2015, 16:40 #19705

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Taa melna plastmasa jau pat bilde izskatas skumigi..
Offline
PASSATizhi
04. Dec 2015, 16:43 #19706

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

cīnīsies ar aizdusu?
Offline
uldens1
04. Dec 2015, 17:01 #19707

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:


04 Dec 2015, 16:37:08 Bimmer rakstīja:
Piektdienas unpacking


beidzot normalu telefonu sacis lietot
Offline
hronists
04. Dec 2015, 17:06 #19708

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

KUR NOKIA IBIO????
Offline
04. Dec 2015, 17:48 #19709

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

izstaas peec chaina

[ Šo ziņu laboja bertons, 04 Dec 2015, 17:49:09 ]

Offline
Noname
04. Dec 2015, 21:43 #19710

Kopš: 17. Feb 2005

No: Baldone

Ziņojumi: 3553

Braucu ar: cauru izpūtēju

Kur var šāda tipa siksniņas atrast un kā tās vispār saucās?
Offline
markelis
04. Dec 2015, 21:47 #19711

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


04 Dec 2015, 16:37:08 Bimmer rakstīja:
Piektdienas unpacking




Bimmer tu skuj rokas?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo