Online

Pašreiz BMWPower skatās 165 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
alnisg
01. Dec 2015, 16:18 #19672

Kopš: 29. Jul 2015

Ziņojumi: 2120

Braucu ar:

https://www.gumtree.com/mens-watches/uk/rolex+watch
Offline
AV
01. Dec 2015, 16:21 #19673

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


01 Dec 2015, 16:14:26 HUBLOC rakstīja:
No tām bildēm, kuras tu ieliec no instagrama, kāds vsp ir zem 10k

Praktiski visi Seiko ir zem 500e, Autodromo zem 1k, Nomos ap 1k, Oris nedaudz virs 1k utt.

[ Šo ziņu laboja AV, 01 Dec 2015, 16:26:30 ]

Offline
RaimisB
01. Dec 2015, 16:59 #19674

Kopš: 15. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 135

Braucu ar:


01 Dec 2015, 16:21:20 AV rakstīja:

01 Dec 2015, 16:14:26 HUBLOC rakstīja:
No tām bildēm, kuras tu ieliec no instagrama, kāds vsp ir zem 10k

Praktiski visi Seiko ir zem 500e, Autodromo zem 1k, Nomos ap 1k, Oris nedaudz virs

Tieši saruna ievirzījā par autodromo, uzrunā man šis, bet nepazīstams brends un jau pa to naudu ir šis tas, no kā izvēlēties. Īpaši, ka nav iespēja pielaikot um dzīves sajust, ir vai nav.

[ Šo ziņu laboja RaimisB, 01 Dec 2015, 17:00:45 ]

Offline
AV
01. Dec 2015, 17:04 #19675

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Domaju, nevajadzetu gaidit parak daudz no taa Autodromo - 'pa lielam' tas ir fashion zimols ar auto tematisko ievirzi. Tiesa, katrs nakamais verskis izskatas arvien parliecinosak, tapat jau sak izmantot mehaniku.

[ Šo ziņu laboja AV, 01 Dec 2015, 17:05:11 ]

Offline
endurists
01. Dec 2015, 17:13 #19676

Kopš: 21. Apr 2009

Ziņojumi: 374

Braucu ar: Husaberg FE501 13' KTM Adventure LC4, BMW 120d


01 Dec 2015, 17:04:12 AV rakstīja:
Domaju, nevajadzetu gaidit parak daudz no taa Autodromo - 'pa lielam' tas ir fashion zimols ar auto tematisko ievirzi. Tiesa, katrs nakamais verskis izskatas arvien parliecinosak, tapat jau sak izmantot mehaniku.


Varbūt kāds no jums ir redzējis un varat ieteikt kādu saitu kur nopirkt stilistiski līdzigu siksniņu kā redzamajam Autodromo Stradale! Gribu savam Seiko uzlikt tādu.
Offline
AV
01. Dec 2015, 17:37 #19677

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


01 Dec 2015, 17:13:50 endurists rakstīja:
Varbūt kāds no jums ir redzējis un varat ieteikt kādu saitu kur nopirkt stilistiski līdzigu siksniņu kā redzamajam Autodromo Stradale! Gribu savam Seiko uzlikt tādu.

REKU, Autodromo majas lapa var nopirkt
Veel TE kautkas attali lidzigs.

[ Šo ziņu laboja AV, 01 Dec 2015, 17:38:57 ]

Offline
RaimisB
01. Dec 2015, 21:13 #19678

Kopš: 15. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 135

Braucu ar:


01 Dec 2015, 17:04:12 AV rakstīja:
Domaju, nevajadzetu gaidit parak daudz no taa Autodromo - 'pa lielam' tas ir fashion zimols ar auto tematisko ievirzi. Tiesa, katrs nakamais verskis izskatas arvien parliecinosak, tapat jau sak izmantot mehaniku.

Tieši šadu atbildi gaidīju un baidijos dzirdēt. Domāju, ka varētu šis brends izaugt līdz 1000-2000€ dēļ auto tematikas. Bet tik pat labi ar neveiksmīgiem modeļiem pazaudēt.
Tīri skatoties Panerai un Uboat agrāk galīgi negāja, bet šodienas tirgus pieprasa šādus modeļus. Un cik lasu, ka daudzi "eksperti" joprojām šos tā īsti neizskata par cenai atbilstošus. Atzīst tik vecos uzvalka pulksteņa brendus.

[ Šo ziņu laboja RaimisB, 01 Dec 2015, 21:20:28 ]

Offline
01. Dec 2015, 21:39 #19679

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Paprasi tiem ekspertiem cik tad panerai ir jaamaksaa un kapeec.
Offline
radari.lv
01. Dec 2015, 22:33 #19680

Kopš: 12. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 415

Braucu ar: interesantiem auto


01 Dec 2015, 17:04:12 AV rakstīja:
Domaju, nevajadzetu gaidit parak daudz no taa Autodromo - 'pa lielam' tas ir fashion zimols ar auto tematisko ievirzi. Tiesa, katrs nakamais verskis izskatas arvien parliecinosak, tapat jau sak izmantot mehaniku.


Nedaudz oponesu, ka autodromo ir loti kvalitativi nostradati, fiziska kvalitate ir labu zimolu limeni un siksninas tapat.

Man ir sads kuru var iegadaties




-----------------
== Kesel Motorsport ==

brauc ātrāk - www.radari.lv
Offline
radari.lv
01. Dec 2015, 22:33 #19681

Kopš: 12. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 415

Braucu ar: interesantiem auto


01 Dec 2015, 17:04:12 AV rakstīja:
Domaju, nevajadzetu gaidit parak daudz no taa Autodromo - 'pa lielam' tas ir fashion zimols ar auto tematisko ievirzi. Tiesa, katrs nakamais verskis izskatas arvien parliecinosak, tapat jau sak izmantot mehaniku.


Nedaudz oponesu, ka autodromo ir loti kvalitativi nostradati, fiziska kvalitate ir labu zimolu limeni un siksninas tapat.

Man ir sads kuru var iegadaties




-----------------
== Kesel Motorsport ==

brauc ātrāk - www.radari.lv
Offline
Manson
02. Dec 2015, 10:29 #19682

Kopš: 03. Mar 2010

No: Jelgava

Ziņojumi: 530

Braucu ar: Audi


01 Dec 2015, 16:59:45 RaimisB rakstīja:

01 Dec 2015, 16:21:20 AV rakstīja:

01 Dec 2015, 16:14:26 HUBLOC rakstīja:
No tām bildēm, kuras tu ieliec no instagrama, kāds vsp ir zem 10k

Praktiski visi Seiko ir zem 500e, Autodromo zem 1k, Nomos ap 1k, Oris nedaudz virs

Tieši saruna ievirzījā par autodromo, uzrunā man šis, bet nepazīstams brends un jau pa to naudu ir šis tas, no kā izvēlēties. Īpaši, ka nav iespēja pielaikot um dzīves sajust, ir vai nav.
[IMG]autodromo_stradale_gray.jpg[/IMG]


Par šo modeli vari painteresēties pie lietotāja Alvis. Viņam tāds jauns ir ārāk_lielas_rokas:

[ Šo ziņu laboja Manson, 02 Dec 2015, 10:30:16 ]

Offline
radari.lv
02. Dec 2015, 11:19 #19683

Kopš: 12. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 415

Braucu ar: interesantiem auto

Autodromo Veloce

http://www.autodromo.com/watches/veloce-stainless/

285,- EUR







Bulova 96A118

150,- EUR

Salidzinajumam ar Oyster.



[ Šo ziņu laboja FunnyBoY, 02 Dec 2015, 11:21:23 ]



-----------------
== Kesel Motorsport ==

brauc ātrāk - www.radari.lv
Offline
02. Dec 2015, 11:47 #19684

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

par nepilnu 2 corniche cenu labaak iistu mantu panjemt

[ Šo ziņu laboja bertons, 02 Dec 2015, 11:48:17 ]

Offline
SCHNITZEL
02. Dec 2015, 12:34 #19685

Kopš: 26. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3387

Braucu ar: dyzelinas

Vai ir kāds apskats/ceļvedis/forums sieviešu pulksteņos? Neko nesaprotu, gribu izglītoties un principā smeļos idejas dāvanai.

-----------------
Offline
02. Dec 2015, 12:36 #19686

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

reku - garam netrapisi

http://www.rolex.com/watches/find-rolex/woman.html
Offline
Arturiks
02. Dec 2015, 13:18 #19687

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Zinu nav īstais topics, bet varbūt kāds zin, kur Rīgā varētu atrast vizītkaršu etviju (montblanc, st dupont utt)? Kādreiz bija Time&Diamonds veikals, bet tagad izskatās, ka ir aizvēries (vismaz Vaļņu ielā vairs neatradu).

Piedāvājumi?

[ Šo ziņu laboja Arturiks, 02 Dec 2015, 13:22:33 ]

Offline
AV
02. Dec 2015, 13:21 #19688

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


02 Dec 2015, 12:34:25 SCHNITZEL rakstīja:
Vai ir kāds apskats/ceļvedis/forums sieviešu pulksteņos? Neko nesaprotu, gribu izglītoties un principā smeļos idejas dāvanai.

Bez sievietes foto gruti kautko ieteikt.
Offline
RaimisB
02. Dec 2015, 15:08 #19689

Kopš: 15. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 135

Braucu ar:


02 Dec 2015, 13:21:33 AV rakstīja:

02 Dec 2015, 12:34:25 SCHNITZEL rakstīja:
Vai ir kāds apskats/ceļvedis/forums sieviešu pulksteņos? Neko nesaprotu, gribu izglītoties un principā smeļos idejas dāvanai.

Bez sievietes foto gruti kautko ieteikt.

Pilnā augumā un apakšveļā...
Offline
02. Dec 2015, 15:36 #19690

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

nafig apakshvelju
Offline
CP17
02. Dec 2015, 15:59 #19691

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


02 Dec 2015, 15:36:50 bertons rakstīja:
nafig apakshvelju

Tieši tā, apenes var nebūt
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo