Online

Pašreiz BMWPower skatās 170 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
hronists
30. Nov 2015, 09:17 #19652

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


30 Nov 2015, 00:29:53 versatile rakstīja:

Pēc pāris gadiem vedis uz apkopi, intereses pēc uz ofic dīleri - čaļi esot uzskatījuši, ka īsts,apkope bez maksas vai kkas tamlīdzīgs.

Stāstīts tika pirmajā personā, bet nu nez.


tukša diršana. nezinu kādā komā jābūt pulksteņmeistaram lai neatšķirtu klonu no īsta.
Offline
dust
30. Nov 2015, 09:55 #19653

Kopš: 12. May 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 6538

Braucu ar: KZ2

Ir kādam tas pēdējais FFF mods aizķēries kkur?
Kur pasūtīt?

[ Šo ziņu laboja dust, 30 Nov 2015, 09:56:11 ]



-----------------

Offline
30. Nov 2015, 10:16 #19654

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

uzdāvini sev xmas







http://www.chrono24.co.uk/omega/seamaster-plane...&sortorder=1

1750e

pm/n
Offline
AV
30. Nov 2015, 10:56 #19655

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Oligarha komplekts ar visam iespejamam siksnu un bezelju kombinacijam
Offline
sandijslv
30. Nov 2015, 10:57 #19656

Kopš: 07. Aug 2011

Ziņojumi: 264

Braucu ar:

42 vai 45mm ?


30 Nov 2015, 10:16:16 adolfs rakstīja:
uzdāvini sev xmas


1750e

pm/n
Offline
AV
30. Nov 2015, 10:57 #19657

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


30 Nov 2015, 00:29:53 versatile rakstīja:
Pēc pāris gadiem vedis uz apkopi, intereses pēc uz ofic dīleri - čaļi esot uzskatījuši, ka īsts,apkope bez maksas vai kkas tamlīdzīgs.

Esmu parliecinats, ka nekas tamlidzigs nekad nav noticis
Offline
Arsmens
30. Nov 2015, 11:04 #19658

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


30 Nov 2015, 10:57:54 AV rakstīja:

30 Nov 2015, 00:29:53 versatile rakstīja:
Pēc pāris gadiem vedis uz apkopi, intereses pēc uz ofic dīleri - čaļi esot uzskatījuši, ka īsts,apkope bez maksas vai kkas tamlīdzīgs.

Esmu parliecinats, ka nekas tamlidzigs nekad nav noticis

Šis stāsts ir balstīts uz patiesi izdomātiem notikumiem
Offline
versatile
30. Nov 2015, 11:07 #19659

Kopš: 03. Sep 2015

Ziņojumi: 1695

Braucu ar:

Iespējams.
Neatceros pasniedzēja vārdu, būs mājās jāpameklē un jāaizraksta člaim feisbukā
Morāle gan bija tāda, ka čainā ražo visdažādākās kvalitātes preces un ir iespējams nopirkt/saražot arī OK preci. Tikai QC klūst par dārgāko posmu procesā
Offline
viesulis
30. Nov 2015, 11:09 #19660

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

Labāk nevajag sākt
Offline
AV
30. Nov 2015, 11:12 #19661

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


30 Nov 2015, 11:07:32 versatile rakstīja:
Morāle gan bija tāda, ka čainā ražo visdažādākās kvalitātes preces un ir iespējams nopirkt/saražot arī OK preci. Tikai QC klūst par dārgāko posmu procesā

Joprojam nesaproti - nav tadu viltojumu, kurus pulkstenmeistars varetu sajaukt ar originalu (ipasi jau oficiala servisa meistars..). Ja veel arejais izkats dargakajas kopijas ir tuvu orignalam (ipasi submarineriem utt, kurus maacas kopet jau 10tiem gadu - bet ari tiem ir nianses, kas nodod, nu, tur luminiscenta perlite ieksh lunetes utt), tad attaisot vala jautajumu vairs nav. Jo dargaks pulkstenis originalversija, jo acimredzamaks ir viltojums, jo viltotaji lietos tikai paris mehanismus, kuriem eksiste kinas versijas un, ja originalam ciparnicas izkartortojuma ir kadas atkapes, tad vini to nespej atdarinat, vai taisa verkjus, kuriem atseviskas strelites nemaz nestrada, nemaz nerunajot par mehanisma dekoracijam, kuras kiniesu variantos neeksiste, vai ari acimredzami svakas kvalitates. Tas pats attiecas uz materialu kvalitati, cietibu utt.

[ Šo ziņu laboja AV, 30 Nov 2015, 11:41:14 ]

Offline
versatile
30. Nov 2015, 11:51 #19662

Kopš: 03. Sep 2015

Ziņojumi: 1695

Braucu ar:


30 Nov 2015, 11:12:43 AV rakstīja:

30 Nov 2015, 11:07:32 versatile rakstīja:
Morāle gan bija tāda, ka čainā ražo visdažādākās kvalitātes preces un ir iespējams nopirkt/saražot arī OK preci. Tikai QC klūst par dārgāko posmu procesā

Joprojam nesaproti - nav tadu viltojumu, kurus pulkstenmeistars varetu sajaukt ar originalu (ipasi jau oficiala servisa meistars..). Ja veel arejais izkats dargakajas kopijas ir tuvu orignalam (ipasi submarineriem utt, kurus maacas kopet jau 10tiem gadu - bet ari tiem ir nianses, kas nodod, nu, tur luminiscenta perlite ieksh lunetes utt), tad attaisot vala jautajumu vairs nav. Jo dargaks pulkstenis originalversija, jo acimredzamaks ir viltojums, jo viltotaji lietos tikai paris mehanismus, kuriem eksiste kinas versijas un, ja originalam ciparnicas izkartortojuma ir kadas atkapes, tad vini to nespej atdarinat, vai taisa verkjus, kuriem atseviskas strelites nemaz nestrada, nemaz nerunajot par mehanisma dekoracijam, kuras kiniesu variantos neeksiste, vai ari acimredzami svakas kvalitates. Tas pats attiecas uz materialu kvalitati, cietibu utt.


Sapratu, sapratu - pats ar par to viņa stāstiņiu nobrīnījos. Runa nebija par viltošanu, bet par jebkuru preci/iekārtu - Ķīna VAR uztaisīt kvalitatīvu produktu par labāku cenu, bet tam ir nepieciešami daudzi faktori.
Elementāra statistika saka, ka pie ķīnas iedzīvotāju skaita tur ir vismaz daži Šveices līmeņa inženieri/mehāniķi utml, tā ka gan jau IR iespējams nokopēt dajebko, salasot attiecīgos cilvēkus. Tikai to nevienam nevajag un tiem, kam vajag, ir vienkāršāk nopirkt oriģinālu.
Ir bijusi neliela saskare ar industriālu aprīkojumu, čakars nenormāls lai piespietu viņus saprast, ka vajag normālu preci, bet, kad izdodas, ir ok.
Offline
30. Nov 2015, 13:02 #19663

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

ko tu tur tagad dzen?
Offline
hronists
30. Nov 2015, 13:04 #19664

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


30 Nov 2015, 11:51:17 versatile rakstīja:

Sapratu, sapratu - pats ar par to viņa stāstiņiu nobrīnījos. Runa nebija par viltošanu, bet par jebkuru preci/iekārtu - Ķīna VAR uztaisīt kvalitatīvu produktu par labāku cenu, bet tam ir nepieciešami daudzi faktori.
Elementāra statistika saka, ka pie ķīnas iedzīvotāju skaita tur ir vismaz daži Šveices līmeņa inženieri/mehāniķi utml, tā ka gan jau IR iespējams nokopēt dajebko, salasot attiecīgos cilvēkus. Tikai to nevienam nevajag un tiem, kam vajag, ir vienkāršāk nopirkt oriģinālu.
Ir bijusi neliela saskare ar industriālu aprīkojumu, čakars nenormāls lai piespietu viņus saprast, ka vajag normālu preci, bet, kad izdodas, ir ok.


tas ko tu nezini - ķīniešiem ir ETA kloni. Bet lieta tāda, ka kloni nav identiski, tur ir maz detaļu, ko var savstarpēji aizvietot. Tā ka pulksteņmeistaram ir vai nu jābūt komā vai arī apkopes laikā nekas nav darīts, jo variants - piespiedīsim šito zobratu ar kāju, ja neiet iekšā, nepastāv.

kīniešiem nav ne know-how, ne materiālu, ne darba kultūras lai uztaisītu labu kopiju. un te pat runa nav tikai par pulksteņiem. ar šo mēs tēmu varam slēgt
Offline
Yanny
30. Nov 2015, 13:05 #19665

Kopš: 19. Jul 2002

Ziņojumi: 18643

Braucu ar: 18

Versatile. esi redzējis dzīvē ķīniešu pakaļdarinājumus? ja teiksi, ka esi un ka tie ir tik pat perfekti kā teiksim IWC jebkurš ražojums, ka pilnīgi neatškirt, tad man ir jājautā vai esi
dzīvē redzējis oriģinālos

[ Šo ziņu laboja Yanny, 30 Nov 2015, 13:07:38 ]



-----------------
No matter how big your house is,how recent your car is,or how big your bank account is. Our graves will always be the same size. Stay humble.
Offline
savvy
30. Nov 2015, 23:43 #19666

Kopš: 12. Aug 2008

Ziņojumi: 235

Braucu ar: G

Corniche Heritage 40. http://cornichewatches.com/
Kāds ir reāli dabā redzējis/aptaustījis?
Visādos review jau atsauksmes vislabākās, sajūsmā par build quality utt. Tikai te jau iepriekš izrunātie 350eur par kvarcu paliek atvērts jautājums.
Varbūt kāds ieteiks labu alternatīvu stila/cenas ziņā. WUS'ā salīdzina ar Chr. Ward C5 slimline, bet nu tas kaut kā nesaista.

Review

[ Šo ziņu laboja savvy, 30 Nov 2015, 23:45:43 ]

Offline
AV
01. Dec 2015, 14:55 #19667

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Man ari patik dizains tam verkim (tiesa, rose gold versija ar melnu vai peleku ciparnicu), betnu tas pats stasts - 350e par kartejo kvarcu
Offline
AV
01. Dec 2015, 15:14 #19668

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

hellou from instogram



























































Marks Ronsons ar Monaco

Offline
RaimisB
01. Dec 2015, 15:49 #19669

Kopš: 15. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 135

Braucu ar:


01 Dec 2015, 15:14:35 AV rakstīja:
hellou from instogram


Šis droši vien maksā dārgāk, kā dzīvoklis.
Offline
AV
01. Dec 2015, 16:02 #19670

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


01 Dec 2015, 15:49:45 RaimisB rakstīja:
Šis droši vien maksā dārgāk, kā dzīvoklis.

Nee, tikai $82,700.
Offline
HUBLOC
01. Dec 2015, 16:14 #19671

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7

No tām bildēm, kuras tu ieliec no instagrama, kāds vsp ir zem 10k
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo