Online

Pašreiz BMWPower skatās 88 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot BMW detaļas III

AutorsZiņojums
janeks7
17. Mar 2014, 16:14 #19641

Kopš: 21. Feb 2005

Ziņojumi: 3647

Braucu ar:

Pārdošanā e30 325ix ātrumkārba kopā ar sadales kārbu
60eur
PM


Offline
6500
17. Mar 2014, 16:59 #19642

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:

BMW E90,E91 CCC FL+lielais ekrans+Idrive poga+aluminija panelis idrivam+klima prieks navi
cena 430euro
so pasu komplektu var ari uzstadiit ari ar CIC navigaciju...bus mazliet dargaak




atseviski vel japieperk navi torpeda...

uzstadisanas darbs ap 230-250euro

+davana 2014 gada kartes disks

-----------------
www.hgkracing.com
Offline
RicisRT
17. Mar 2014, 17:02 #19643

Kopš: 10. Feb 2014

No: Viesīte

Ziņojumi: 8

Braucu ar: 525D

Vēlos pirkt BMW 525D rezerves komplektu( riepu, domkratu, atslēgu)
Tel. 29763099 zvaniet jebkurā laikā.
Offline
6500
17. Mar 2014, 17:02 #19644

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:

BMW CCC,CIC Navigacijas kompekti,LCD ekrani ,idrive,joystick,combox utt...E60,E63,E65,E70,E71,E82,E87,E90,F01,F10,F15,F20,F30...PM




-----------------
www.hgkracing.com
Offline
Vova
17. Mar 2014, 17:07 #19645

Kopš: 19. Oct 2005

No: Daugavpils

Ziņojumi: 1306

Braucu ar: 540

daudz detalas no e39 530d 99g, manuals.
piegade Riga pie durvim vai vel kkur pa celam.

26743259 25552700
http://fotki.lv/lv/VovaN/934736/

dubultie logi- PARDOTS
manuala karba- PARDOTS
diski r17 style 49 5 gab- PARDOTS

priek. bamperis abas krasas ar miglam- 80- 100eur
pak. bamperis abas krasas- 50eur
WEBASTO strada- 100eur
ABS 001- 100eur
motors griezas labi pilna komplekta, visi agregati, + normals sajugs, vadi smadzenes, EVS, un t.t.... - 800eur
var ari pa detalam:
spraustlas- 60eur/gab
turbina- 200eur
genetators- 50eur
augstspiediena suknis- 100eur
dzinejs- 300eur
starteris- 50eur
spararats ar visu sajugu- 200eur




diski r16 ar jaunam riepam- 200eur


pak. lampas ar balto pagr. - 50eur


spoileru komplekts logu un bagaznieka- 60eur


"REKARO" melns adas salons bez apsildes un
manuals- 150eur



M sture (saplista)- 60eur


M sture vesela- 100eur


klimas panelis ideala- 50eur

sedana pakalais tilts viss komplekta ar svaigam bremzi diskiem, idealo stavbremsi pilna komplekta- 100eur


el. storka- 50eur





Ka ari gandriz visas detalas no sita:
2001g automats
http://fotki.lv/lv/VovaN/935341/

loti labs adas salons ar apsildi- 200eur
labs dzinejs- pilna komplekta, pagaidam pilnigi braucams un parbaudams- 900eur
labs automats, strada loti labi un ka dzineis braucams- parbaudams- 300eur
r17 diski- 200eur
un citas detalas



Offline
Ganzi
17. Mar 2014, 17:31 #19646

Kopš: 24. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1008

Braucu ar:

iegādāšos e46 pirmsfacelift kupejas priekšējos spārnus abus oriģinālos bez rūsas un citiem defektiem.

PM vai 25556573
Offline
Zenders
17. Mar 2014, 17:48 #19647

Kopš: 24. Dec 2011

No: Rēzekne

Ziņojumi: 30

Braucu ar: prieku

Nopirksu stradajosu gaisa masas meritaju no m60b30.

PM vai 28858826

[ Šo ziņu laboja Zenders, 17 Mar 2014, 17:49:28 ]

Offline
mihails71
17. Mar 2014, 18:01 #19648

Kopš: 11. Dec 2013

No: Salaspils

Ziņojumi: 266

Braucu ar: GB-3210

Pārdodu!
priekš e39 sedana aizmugurējie amartizātori ar gaisa spilveniem!



Cena 110Eur par abiem
Varu nedaudz nomest cenu!
zvanīt 22837788 vai PM!
Offline
GeuM
17. Mar 2014, 18:06 #19649

Kopš: 18. Apr 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 161

Braucu ar: 550i

Perku e39 M5 motora aizsargpannu, un mazos pasparnjus
Offline
charbis
17. Mar 2014, 18:33 #19650

Kopš: 18. Jan 2005

Ziņojumi: 2000

Braucu ar: e30 cabrio un f06

pērku e46 6gang manual ātrumpārslēgu. var piedāvāt ///M. Jaunu vai lietotu.
Offline
exlibris
17. Mar 2014, 18:56 #19651

Kopš: 13. Aug 2007

Ziņojumi: 512

Braucu ar: e91


14 Mar 2014, 21:59:31 exlibris rakstīja:
e46 facelift xenon lampas ar visiem blokiem un spuldzēm.
Cena 280 EUR.




260 eur
Offline
kjemals
17. Mar 2014, 19:13 #19652

Kopš: 15. Jan 2012

Ziņojumi: 298

Braucu ar: prieku

Vēlos pirkt ādas salonu e39, mehānika, apsildāms. Ideāli pelēks, derēs arī citas gaišās krāsas, melns NEDER! PM.
Offline
Gr1nch
17. Mar 2014, 19:32 #19653

Kopš: 05. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 755

Braucu ar: grāmatvedībā neuzskaitītu pamatlīdzekli

Nopirkšu e36 sedan/compact priekšējo pasažieru elektrisko puses logu pacēlāju.


Vēlams Rīga, Rīgas rajons.

Piedāvājumus PM!

[ Šo ziņu laboja Gr1nch, 17 Mar 2014, 21:03:08 ]

Offline
Gangstar
17. Mar 2014, 19:56 #19654

Kopš: 19. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 508

Braucu ar: e-32 750il, e-28 540touring,e28 525Mpaka

Achtung,achtung!!!Diezgan steidzami interesē e-32 vadītāja durvju stikls(manu kāds dolbis izbombīja un tagad sasniga salons) ,intersē abi durvju rokturi ar slēdzenēm kuras darbojas un bagažnieka slēdzene(komplekts,cik zinu ka no e-34 arī der)Ja nu kādam ir varbūt 750il uz daļām tad būs šis un tas vēl vajadzīgs.Ar piedāvājumiem un cenām PM vai 22163449.Paldies

[ Šo ziņu laboja Gangstar, 17 Mar 2014, 20:07:17 ]

Offline
Ercs
17. Mar 2014, 20:21 #19655

Kopš: 15. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 22

Braucu ar: Outback

E36 2.0vanos.Nopirksu pasu vanosu vai varbut kads tirgo remkomplektus??? (PM)

[ Šo ziņu laboja Ercs, 17 Mar 2014, 20:22:13 ]

Offline
e36martins
17. Mar 2014, 20:24 #19656

Kopš: 23. Jul 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 63

Braucu ar: e36

Varbūt kādam interesē e36 gaiši pelēki kupejas rekaro benķi?
Nav ne saplēsti, ne baigi nodiluši, bet prasās pēc izmazgāšanas, kā arī vadītāja benķim nestrādā atmešana.
PĀRDOTS

Kā arī peejams e36 pelēks kupejas facelift panelis, ar bardačoku. Ir nenozīmīgi defekti 15 eur
IZMESTS
PM

[ Šo ziņu laboja e36martins, 24 Mar 2014, 11:25:15 ]

Offline
aaziits
17. Mar 2014, 20:24 #19657

Kopš: 09. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 480

Braucu ar: e39

Nopirkšu e39 528 96' ātrumkārbu, manuālo.

[ Šo ziņu laboja aaziits, 17 Mar 2014, 21:57:57 ]

Offline
Montana
17. Mar 2014, 20:26 #19658

Kopš: 27. Jan 2008

Ziņojumi: 10736

Braucu ar: Šahs un mats !

e36 martins, tur prasās nevis pēc izmazgāšanas, bet pēc ugunskura.
Offline
mozais
17. Mar 2014, 20:32 #19659

Kopš: 14. Mar 2008

No: Cēsis

Ziņojumi: 1674

Braucu ar: e61 525d

Pērku e36 kardanu no ZF kārbas.
2.8i izpludi visa garumā no e36
Offline
udrass
17. Mar 2014, 20:33 #19660

Kopš: 15. Nov 2010

No: Cēsis

Ziņojumi: 152

Braucu ar: e30 325i

Nepieciešami e30 facelift tālie lukturi, var būt ar saplēstiem stikliņiem, bez tiem štekeriem! Galvenais lai reflektors daudzmaz dzīvs! Ideāli, ja ir kādam netālu no Cēsīm vai Cēsīs!
Pērku preface hroma bamperam pasažiera puses stūri!
Pm, 26598146!
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo