Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 121 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
RaimisB
29. Nov 2015, 15:53 #19632

Kopš: 15. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 135

Braucu ar:


29 Nov 2015, 14:52:03 HF rakstīja:
Sveiki. Vēlos paņemt kādu budžetnieku. Pagaidām sliecos uz Seiko.
Pagaidām piesaista melna ciparnīca un kaut cik izteikti cipari. Metāla siksniņas īsti nepiesaista, vēlos piepirkt klāt ādas.
Pagaidām uz ātru aci esmu ieraudzījis šos:
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0043R5WP4 (https://www.instagram.com/p/-bx95CQ4tC/)

http://www.amazon.co.uk/Seiko-Mens-Solar-Powere...2/dp/B004KSDHKS/

Īsti nezinu, kaut kas ļoti piesaista ieliektā ciparnīcā.
http://www.amazon.co.uk/Seiko-Quartz-Watch-SSC0...er/dp/B008QPA95C

Kā arī šeit jau aprunāto
http://www.amazon.co.uk/Seiko-SKA553-Stainless-...ch/dp/B008QP115E

Šie visi ņemami? Kam jāpievērš uzmanība izvēloties? Varbūt variet ieteikt kaut ko līdzīgu?


Tas pirmais ar brūno siksniņu ļoti gaumīgs brīvā laika pavadīšanai un laikam arī mehāniskais. Tā kā es par šo ar rupja adījuma džemperi būtu gaumīgi.
Offline
AV
29. Nov 2015, 16:00 #19633

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


29 Nov 2015, 14:52:03 HF rakstīja:
Šie visi ņemami? Kam jāpievērš uzmanība izvēloties? Varbūt variet ieteikt kaut ko līdzīgu?

Seiko ar moderno FFF modu Ir gan cipari, gan mehanika





[ Šo ziņu laboja AV, 29 Nov 2015, 16:03:25 ]

Offline
ciinja
29. Nov 2015, 16:54 #19634

Kopš: 22. Nov 2014

Ziņojumi: 1070

Braucu ar:

Kādas ir domas par šo?



Man patīk, kā izskatās, bet liekas, ka ap to cenu (eur 600) jau gandrīz sanāk entry level šveicieši?
Offline
29. Nov 2015, 17:26 #19635

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Ir ok, ja neko daudz no chaazeriem nerubii un neiet sabiedriibaa, kas no tiem kko saprot.
Offline
Glenfiddich
29. Nov 2015, 21:18 #19636

Kopš: 23. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1352

Braucu ar: 3.0D

Kas ar Źenevas darbnicu? Uz kurieni pàrceelàs?
Vai jau atpakaĺ?
atradu Làcpleesa 48/50

[ Šo ziņu laboja Glenfiddich, 29 Nov 2015, 21:27:20 ]

Offline
Lafter
29. Nov 2015, 21:34 #19637

Kopš: 23. Sep 2007

Ziņojumi: 28686

Braucu ar: wv

AV! Ka pēdējais Tavā bildē??????

-----------------
Gribās pļūtīt? Nejūties novērtēts? Neviens nepievērš uzmanību?
Spied zemāk.
Spama topiks
Jā! Man jūk komati. Tas dēļ ilga perioda komunicējot citās valodās.
Offline
AV
29. Nov 2015, 21:37 #19638

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


29 Nov 2015, 21:34:59 Lafter rakstīja:
AV! Ka pēdējais Tavā bildē??????

Kas, ko, par ko?
Offline
Lafter
29. Nov 2015, 21:50 #19639

Kopš: 23. Sep 2007

Ziņojumi: 28686

Braucu ar: wv


29 Nov 2015, 21:37:14 AV rakstīja:

29 Nov 2015, 21:34:59 Lafter rakstīja:
AV! Ka pēdējais Tavā bildē??????

Kas, ko, par ko?

Kas par seiko? cik nāk acī aizķērās... tik tā bleķa siksna..

-----------------
Gribās pļūtīt? Nejūties novērtēts? Neviens nepievērš uzmanību?
Spied zemāk.
Spama topiks
Jā! Man jūk komati. Tas dēļ ilga perioda komunicējot citās valodās.
Offline
AV
29. Nov 2015, 22:48 #19640

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Slinkums tagad meklet modela numuru - google Seiko fff mod
Offline
Fandulis
29. Nov 2015, 23:30 #19641

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Kāds negrib ieķert?
http://m.groupon.co.uk/deals/gg-groupon-goods-global-gmb-h-52-109

http://m.groupon.co.uk/deals/gg-groupon-goods-global-gmb-h-52-98

[ Šo ziņu laboja Fandulis, 29 Nov 2015, 23:33:22 ]

Offline
29. Nov 2015, 23:37 #19642

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

chainas craps
Offline
AV
29. Nov 2015, 23:38 #19643

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


29 Nov 2015, 23:30:55 Fandulis rakstīja:
Kāds negrib ieķert?
http://m.groupon.co.uk/deals/gg-groupon-goods-global-gmb-h-52-109

http://m.groupon.co.uk/deals/gg-groupon-goods-global-gmb-h-52-98

Bezgaumigi kraami. Lidzigus var atrast ebay sakot no 10eur. Pavisam nopietni.

http://www.ebay.com/itm/Classic-Mens-Black-Leat...NtsAAOSw8-tWVWzi
Offline
Fandulis
29. Nov 2015, 23:43 #19644

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Vspār tikko palasīju, tikai daži dārgākie tiek ražoti vācijā, nesaprotu vai sev uztaisīt dāvanu, bet no komentiem secinu, ka labāk nevajag
Offline
AV
29. Nov 2015, 23:52 #19645

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


29 Nov 2015, 23:43:47 Fandulis rakstīja:
Vspār tikko palasīju, tikai daži dārgākie tiek ražoti vācijā, nesaprotu vai sev uztaisīt dāvanu, bet no komentiem secinu, ka labāk nevajag

Nekas tur nav vacija razots
Gribi vaacu pulksteni - ludzu, A.Lange & Sohne, Glashutte Original, Nomos, Stowa, Laco, Junghans, Sinn, Archimede uc.
Offline
martinels
29. Nov 2015, 23:53 #19646

Kopš: 21. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 857

Braucu ar: priekšu pa priekšu


29 Nov 2015, 21:50:37 Lafter rakstīja:

29 Nov 2015, 21:37:14 AV rakstīja:

29 Nov 2015, 21:34:59 Lafter rakstīja:
AV! Ka pēdējais Tavā bildē??????

Kas, ko, par ko?

Kas par seiko? cik nāk acī aizķērās... tik tā bleķa siksna..

Oriģināli nāk kā Seiko SNZH55, ir vēl snzh53 - zilā krāsa, snzh57 - zelts mazliet krāsās....
Offline
versatile
30. Nov 2015, 00:00 #19647

Kopš: 03. Sep 2015

Ziņojumi: 1695

Braucu ar:


Man melnbalti parasti nepatīk, bet šitas uzrunāja. Lēts, solārais. Žēl, ka nav safīrs, bet par to cenu gribēt nevar.

[ Šo ziņu laboja versatile, 30 Nov 2015, 00:01:35 ]

Offline
alnisg
30. Nov 2015, 00:16 #19648

Kopš: 29. Jul 2015

Ziņojumi: 2120

Braucu ar:


29 Nov 2015, 23:43:47 Fandulis rakstīja:
Vspār tikko palasīju, tikai daži dārgākie tiek ražoti vācijā, nesaprotu vai sev uztaisīt dāvanu, bet no komentiem secinu, ka labāk nevajag

Pulkstenis jau, ... kā sieva - internetā nezināmu nenopirksi... Vaig' uzlikt uz rokas, parunāties ar šamajo... Da', bļin', kāda šķirba izcelsmei vai tai reāli paceļamai cenai. Pareizu laiku jau rāda kā ķīnīzeris, tā arī šveicietis. Ja uzliki uz rokas un saprati, ka īstais, ... ņem ciet un lieto.
Offline
versatile
30. Nov 2015, 00:29 #19649

Kopš: 03. Sep 2015

Ziņojumi: 1695

Braucu ar:

Taisni tā. Es ar kaut kad vienreiz joka pēc pa pāli uzsūtīju čainīzeri par 3 dolāriem - kad atnāca, nemaz no sākuma neiebraucu, kas tas ir Nu drausmas. Laiku jau rāda, bet kvalitāte tāda, ka negribas pat virsū skaidrā skatīties. Un galīgi ne tik smuks, kā bildē

Lai gan man viens pasniedzējs stāstīja keisu par Ķīnu - tipa viņam piedāva roļeksu, 5 dolāri. Šis saka sip prom, es gribu labu polksteni. Ķīnietis - ā, okei, reku - tāds pats, bet pa 10$. Pasniedzējs čut ne matom pasūta, tipa LABU gribu, nevis šito.
Čainīzeris šo aizvedis uz kkādu mazu telpu, tipa 2x2 metri, kas visa piekrauta ar pilksteņu iepakojumiem, mazu galdiņu un ķīnieti. Par kaut kādiem 20$ nopircis tīri tā neko - marku neatceros.

Pēc pāris gadiem vedis uz apkopi, intereses pēc uz ofic dīleri - čaļi esot uzskatījuši, ka īsts,apkope bez maksas vai kkas tamlīdzīgs.

Stāstīts tika pirmajā personā, bet nu nez.
Offline
viesulis
30. Nov 2015, 08:42 #19650

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

Offline
30. Nov 2015, 09:08 #19651

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

bulla kaka
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo