| Autors | Ziņojums |
| RaimisB | |
 Kopš: 15. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 135
Braucu ar:
|
29 Nov 2015, 14:52:03 HF rakstīja:
Sveiki. Vēlos paņemt kādu budžetnieku. Pagaidām sliecos uz Seiko.
Pagaidām piesaista melna ciparnīca un kaut cik izteikti cipari. Metāla siksniņas īsti nepiesaista, vēlos piepirkt klāt ādas.
Pagaidām uz ātru aci esmu ieraudzījis šos:
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0043R5WP4 (https://www.instagram.com/p/-bx95CQ4tC/)
http://www.amazon.co.uk/Seiko-Mens-Solar-Powere...2/dp/B004KSDHKS/
Īsti nezinu, kaut kas ļoti piesaista ieliektā ciparnīcā.
http://www.amazon.co.uk/Seiko-Quartz-Watch-SSC0...er/dp/B008QPA95C
Kā arī šeit jau aprunāto
http://www.amazon.co.uk/Seiko-SKA553-Stainless-...ch/dp/B008QP115E
Šie visi ņemami? Kam jāpievērš uzmanība izvēloties? Varbūt variet ieteikt kaut ko līdzīgu?
Tas pirmais ar brūno siksniņu ļoti gaumīgs brīvā laika pavadīšanai un laikam arī mehāniskais. Tā kā es par šo ar rupja adījuma džemperi būtu gaumīgi. |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
29 Nov 2015, 14:52:03 HF rakstīja:
Šie visi ņemami? Kam jāpievērš uzmanība izvēloties? Varbūt variet ieteikt kaut ko līdzīgu?
Seiko ar moderno FFF modu Ir gan cipari, gan mehanika 
[ Šo ziņu laboja AV, 29 Nov 2015, 16:03:25 ] |
Offline | |
|
| ciinja | |
 Kopš: 22. Nov 2014
Ziņojumi: 1070
Braucu ar:
| Kādas ir domas par šo?
Man patīk, kā izskatās, bet liekas, ka ap to cenu (eur 600) jau gandrīz sanāk entry level šveicieši? |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| Ir ok, ja neko daudz no chaazeriem nerubii un neiet sabiedriibaa, kas no tiem kko saprot. |
Offline | |
|
| Glenfiddich | |
 Kopš: 23. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1352
Braucu ar: 3.0D
| Kas ar Źenevas darbnicu? Uz kurieni pàrceelàs?
Vai jau atpakaĺ?
atradu Làcpleesa 48/50[ Šo ziņu laboja Glenfiddich, 29 Nov 2015, 21:27:20 ] |
Offline | |
|
Lafter  | |
 Kopš: 23. Sep 2007
Ziņojumi: 28686
Braucu ar: wv
| AV! Ka pēdējais Tavā bildē??????
----------------- Gribās pļūtīt? Nejūties novērtēts? Neviens nepievērš uzmanību?
Spied zemāk.
Spama topiks
Jā! Man jūk komati. Tas dēļ ilga perioda komunicējot citās valodās.
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
29 Nov 2015, 21:34:59 Lafter rakstīja:
AV! Ka pēdējais Tavā bildē??????
Kas, ko, par ko?  |
Offline | |
|
Lafter  | |
 Kopš: 23. Sep 2007
Ziņojumi: 28686
Braucu ar: wv
|
29 Nov 2015, 21:37:14 AV rakstīja:
29 Nov 2015, 21:34:59 Lafter rakstīja:
AV! Ka pēdējais Tavā bildē??????
Kas, ko, par ko? 
Kas par seiko? cik nāk acī aizķērās... tik tā bleķa siksna..
----------------- Gribās pļūtīt? Nejūties novērtēts? Neviens nepievērš uzmanību?
Spied zemāk.
Spama topiks
Jā! Man jūk komati. Tas dēļ ilga perioda komunicējot citās valodās.
|
Offline | |
|
|
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Slinkums tagad meklet modela numuru - google Seiko fff mod  |
Offline | |
|
| Fandulis | |
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
| Kāds negrib ieķert?
http://m.groupon.co.uk/deals/gg-groupon-goods-global-gmb-h-52-109
http://m.groupon.co.uk/deals/gg-groupon-goods-global-gmb-h-52-98[ Šo ziņu laboja Fandulis, 29 Nov 2015, 23:33:22 ] |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| chainas craps  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
29 Nov 2015, 23:30:55 Fandulis rakstīja:
Kāds negrib ieķert?
http://m.groupon.co.uk/deals/gg-groupon-goods-global-gmb-h-52-109
http://m.groupon.co.uk/deals/gg-groupon-goods-global-gmb-h-52-98
Bezgaumigi kraami. Lidzigus var atrast ebay sakot no 10eur. Pavisam nopietni.
http://www.ebay.com/itm/Classic-Mens-Black-Leat...NtsAAOSw8-tWVWzi |
Offline | |
|
| Fandulis | |
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
| Vspār tikko palasīju, tikai daži dārgākie tiek ražoti vācijā, nesaprotu vai sev uztaisīt dāvanu, bet no komentiem secinu, ka labāk nevajag  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
29 Nov 2015, 23:43:47 Fandulis rakstīja:
Vspār tikko palasīju, tikai daži dārgākie tiek ražoti vācijā, nesaprotu vai sev uztaisīt dāvanu, bet no komentiem secinu, ka labāk nevajag 
Nekas tur nav vacija razots 
Gribi vaacu pulksteni - ludzu, A.Lange & Sohne, Glashutte Original, Nomos, Stowa, Laco, Junghans, Sinn, Archimede uc. |
Offline | |
|
| martinels | |
 Kopš: 21. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 857
Braucu ar: priekšu pa priekšu
|
29 Nov 2015, 21:50:37 Lafter rakstīja:
29 Nov 2015, 21:37:14 AV rakstīja:
29 Nov 2015, 21:34:59 Lafter rakstīja:
AV! Ka pēdējais Tavā bildē??????
Kas, ko, par ko? 
Kas par seiko? cik nāk acī aizķērās... tik tā bleķa siksna..
Oriģināli nāk kā Seiko SNZH55, ir vēl snzh53 - zilā krāsa, snzh57 - zelts mazliet krāsās.... |
Offline | |
|
| versatile | |
 Kopš: 03. Sep 2015
Ziņojumi: 1695
Braucu ar:
|
Man melnbalti parasti nepatīk, bet šitas uzrunāja. Lēts, solārais. Žēl, ka nav safīrs, bet par to cenu gribēt nevar.[ Šo ziņu laboja versatile, 30 Nov 2015, 00:01:35 ] |
Offline | |
|
|
|
| alnisg | |
Kopš: 29. Jul 2015
Ziņojumi: 2120
Braucu ar:
|
29 Nov 2015, 23:43:47 Fandulis rakstīja:
Vspār tikko palasīju, tikai daži dārgākie tiek ražoti vācijā, nesaprotu vai sev uztaisīt dāvanu, bet no komentiem secinu, ka labāk nevajag 
Pulkstenis jau, ... kā sieva - internetā nezināmu nenopirksi... Vaig' uzlikt uz rokas, parunāties ar šamajo... Da', bļin', kāda šķirba izcelsmei vai tai reāli paceļamai cenai. Pareizu laiku jau rāda kā ķīnīzeris, tā arī šveicietis. Ja uzliki uz rokas un saprati, ka īstais, ... ņem ciet un lieto. |
Offline | |
|
| versatile | |
 Kopš: 03. Sep 2015
Ziņojumi: 1695
Braucu ar:
| Taisni tā. Es ar kaut kad vienreiz joka pēc pa pāli uzsūtīju čainīzeri par 3 dolāriem - kad atnāca, nemaz no sākuma neiebraucu, kas tas ir Nu drausmas. Laiku jau rāda, bet kvalitāte tāda, ka negribas pat virsū skaidrā skatīties. Un galīgi ne tik smuks, kā bildē 
Lai gan man viens pasniedzējs stāstīja keisu par Ķīnu - tipa viņam piedāva roļeksu, 5 dolāri. Šis saka sip prom, es gribu labu polksteni. Ķīnietis - ā, okei, reku - tāds pats, bet pa 10$. Pasniedzējs čut ne matom pasūta, tipa LABU gribu, nevis šito.
Čainīzeris šo aizvedis uz kkādu mazu telpu, tipa 2x2 metri, kas visa piekrauta ar pilksteņu iepakojumiem, mazu galdiņu un ķīnieti. Par kaut kādiem 20$ nopircis tīri tā neko - marku neatceros.
Pēc pāris gadiem vedis uz apkopi, intereses pēc uz ofic dīleri - čaļi esot uzskatījuši, ka īsts,apkope bez maksas vai kkas tamlīdzīgs.
Stāstīts tika pirmajā personā, bet nu nez. |
Offline | |
|
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
|  |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| bulla kaka |
Offline | |
|