Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 88 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
endurists
11. Nov 2015, 16:17 #19492

Kopš: 21. Apr 2009

Ziņojumi: 374

Braucu ar: Husaberg FE501 13' KTM Adventure LC4, BMW 120d

Biju uz izstādi Ķelnē un gribējās piemērīt/nopirkt Junkers Bauhaus ar balto ciparnīcu. Izstaigāju kādus 4-5 pulksteņu veikalus uz galvenās šopinga štrāses, taču bija pieejams tikai Junghans, bet par Junkers taisīja lielas acis

Beigās paņēmu šādu Seiko pandu. Vēl tikai ādas siksniņa jāpiemeklē.

Offline
AV
11. Nov 2015, 16:28 #19493

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


11 Nov 2015, 16:08:43 hronists rakstīja:
Tags ir foršs ar to, ka beidzot ir ja ne look, tad feel toč kā pulkstenim nevis kaut kādam sūdam kā motorola vai pebble. un solījums pēc 2 gadi iemainīt pret carrera daudziem liksies gana interesants lai pamēģinātu connected.

Patik, ka ciparnica ir redzama visu laiku, nevis tikai, kad pakrata roku vai pieskaras ekranam - tas ir reals pluss
Betnu 46mm izmers tomer ir monstrigs (copy/paste Hublot marketinga ideja? ) un ir bish saubas par ekrana izskirtspeju - pec parametriem taa ir sliktaka, neka vairumam aktualo smartwatchu.
Bet ideja par velako trade-in uz mehanisko pulklsteni ir zelta verta - pec 2g tas verkis bus morali novecojis un saimniekiem totali apnicis, rezultata, tos vares noslaukt velreiz par basic carrera modeli
Konceptuali saskatu kautkadas paraleles ar Tissot T-Touch modeliem, betnu ar msudienigu realizaciju un bish augstaka limena zimolu.

Offline
AV
11. Nov 2015, 16:34 #19494

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

"Poor & dirty" alternativa







Offline
hronists
11. Nov 2015, 16:41 #19495

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


11 Nov 2015, 16:34:02 AV rakstīja:
"Poor & dirty" alternativa


izskatās pēc reāla sūda

bet tajā pat laikā ir cilvēki, kas nēsā pebble un mīž karstu.

[ Šo ziņu laboja hronists, 11 Nov 2015, 16:42:23 ]

Offline
patric
11. Nov 2015, 17:33 #19496

Kopš: 22. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 3199

Braucu ar:


11 Nov 2015, 16:17:21 endurists rakstīja:
Biju uz izstādi Ķelnē un gribējās piemērīt/nopirkt Junkers Bauhaus ar balto ciparnīcu. Izstaigāju kādus 4-5 pulksteņu veikalus uz galvenās šopinga štrāses, taču bija pieejams tikai Junghans, bet par Junkers taisīja lielas acis

Beigās paņēmu šādu Seiko pandu. Vēl tikai ādas siksniņa jāpiemeklē.

[IMG]seiko[/IMG]

izskatās simpātisks! kā saucas modelis un cik tāds maksāja?
Offline
RaimisB
11. Nov 2015, 17:40 #19497

Kopš: 15. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 135

Braucu ar:

Līdz šim neesmu uztvēris to kaifu no smart watch. Protams, neesmu arī interesējies, kam tādu vajag.
Bet no sajūtas liekas nepareizi.
Pulksteņi savu funkciju pazaudēja ienākot telefoniem. Pēdējā laikā atgūstas ar pateicoties pārspīlēti augstajām cenām.
Manā izpratnē lēts pulkstenis ir aksesuārs apģēbam.
Dārgs pulkstenis ir rotas lieta vīriešiem.
Bet kam domātu smart watch? Vienīgais, kas nāk prātā ir šis priekš cilvēkiem kuri neizprot, kas ir old school.
Jeb twitteris manās acīs, jo līdz šai dienai neesmu sapratis, kāpēc kāds to vispār lieto. Laika patēriņš, lai arī dzīve tā jau īsa, bet kaifa nekāda... Ja nu vienīgi esmu palaidis garām porno twiteri.
Varbūt mani kāds apgaismos abos piemēros?
Offline
martinels
11. Nov 2015, 17:59 #19498

Kopš: 21. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 857

Braucu ar: priekšu pa priekšu


11 Nov 2015, 17:33:24 patric rakstīja:

11 Nov 2015, 16:17:21 endurists rakstīja:
Beigās paņēmu šādu Seiko pandu. Vēl tikai ādas siksniņa jāpiemeklē.
[IMG]seiko[/IMG]

izskatās simpātisks! kā saucas modelis un cik tāds maksāja?

Seiko Panda
Offline
martinels
11. Nov 2015, 17:59 #19499

Kopš: 21. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 857

Braucu ar: priekšu pa priekšu


11 Nov 2015, 17:33:24 patric rakstīja:

11 Nov 2015, 16:17:21 endurists rakstīja:
Beigās paņēmu šādu Seiko pandu. Vēl tikai ādas siksniņa jāpiemeklē.
[IMG]seiko[/IMG]

izskatās simpātisks! kā saucas modelis un cik tāds maksāja?

Seiko Panda
Offline
endurists
11. Nov 2015, 20:16 #19500

Kopš: 21. Apr 2009

Ziņojumi: 374

Braucu ar: Husaberg FE501 13' KTM Adventure LC4, BMW 120d





izskatās simpātisks! kā saucas modelis un cik tāds maksāja?


Seiko SNDF87P1, maksāja 239 eur

[ Šo ziņu laboja endurists, 11 Nov 2015, 20:17:51 ]

Offline
arizah
11. Nov 2015, 20:27 #19501

Kopš: 17. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 11323

Braucu ar: 43


11 Nov 2015, 17:40:57 RaimisB rakstīja:
Bet kam domātu smart watch? Vienīgais, kas nāk prātā ir šis priekš cilvēkiem kuri neizprot, kas ir old school.


viedoklis subjektīvais, bet smartwatch nav īsti sakara ar pulksteņu fetišu. Tam funkcija ir tāda, ka telefoni paliek lielāki un attiecīgi atrodas dziļāk somā un mazāk tiek vilkti ārā, lai izdarītu tādas vienkāršas darbības, kā uzzinātu, cik ir laiks, atbildētu uz zvanu (kad esi pie handsfree), izlasītu atgādinājumu, pārslēgtu dziesmu, atbildētu uz smsku ar "Jā" vai tml.
Offline
Arsmens
11. Nov 2015, 20:46 #19502

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


11 Nov 2015, 20:27:05 arizah rakstīja:

11 Nov 2015, 17:40:57 RaimisB rakstīja:
Bet kam domātu smart watch? Vienīgais, kas nāk prātā ir šis priekš cilvēkiem kuri neizprot, kas ir old school.


viedoklis subjektīvais, bet smartwatch nav īsti sakara ar pulksteņu fetišu. Tam funkcija ir tāda, ka telefoni paliek lielāki un attiecīgi atrodas dziļāk somā un mazāk tiek vilkti ārā, lai izdarītu tādas vienkāršas darbības, kā uzzinātu, cik ir laiks, atbildētu uz zvanu (kad esi pie handsfree), izlasītu atgādinājumu, pārslēgtu dziesmu, atbildētu uz smsku ar "Jā" vai tml.

Vienisprātis.
Offline
RaimisB
11. Nov 2015, 21:26 #19503

Kopš: 15. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 135

Braucu ar:


11 Nov 2015, 20:27:05 arizah rakstīja:

11 Nov 2015, 17:40:57 RaimisB rakstīja:
Bet kam domātu smart watch? Vienīgais, kas nāk prātā ir šis priekš cilvēkiem kuri neizprot, kas ir old school.


viedoklis subjektīvais, bet smartwatch nav īsti sakara ar pulksteņu fetišu. Tam funkcija ir tāda, ka telefoni paliek lielāki un attiecīgi atrodas dziļāk somā un mazāk tiek vilkti ārā, lai izdarītu tādas vienkāršas darbības, kā uzzinātu, cik ir laiks, atbildētu uz zvanu (kad esi pie handsfree), izlasītu atgādinājumu, pārslēgtu dziesmu, atbildētu uz smsku ar "Jā" vai tml.

Izklausās saprotami. Man ir no sērijas milzīgais tel., jau daudzus gadus. Tomēr ērti lietot pašu tel. Tāpēc man arī neuzrunā, tā pat kā twiteris.
Ja padomā, sporta laikā būtu ērti pārslēgt dziesmas, pacelt zvanu. Bet austiņu vadā jau ir funkcijas.
Offline
wl
15. Nov 2015, 14:58 #19504

Kopš: 08. Mar 2009

Ziņojumi: 816

Braucu ar: bmw

Pa facebook klejo saits http://www.stckvoae.com ar Longines izpārdošanām. Intereses pēc papētīju, bet cenas ir neiedomājami zemas. Nekādas atsauksmes par mājas lapu neatradu, tā, ka esiet uzmanīgi.
Offline
HG
16. Nov 2015, 13:34 #19505

Kopš: 24. Jan 2013

Ziņojumi: 70

Braucu ar:

https://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/jewelry/wat...5188451991416514

varbūt kādam ir interese, PM, lūdzu.

[ Šo ziņu laboja HG, 16 Nov 2015, 16:49:45 ]

Offline
AV
19. Nov 2015, 16:32 #19506

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

New arrival
Zilas strelites uz sudraba ciparnicas ir Loti patik ari '3D' ciparnica ar padzilinajumiem prieks stundam un sekundem

[ Šo ziņu laboja AV, 19 Nov 2015, 16:32:50 ]

Offline
JohnyW
19. Nov 2015, 16:41 #19507

Kopš: 17. Jul 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 254

Braucu ar: Japāņu Ņivu, 2riteni un moto2riteni

Ko sakāt par Michael Cors pulksteņiem?
Izturība price/performance?
Offline
19. Nov 2015, 16:43 #19508

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

apeņu ražotājs
Offline
Yanny
19. Nov 2015, 16:48 #19509

Kopš: 19. Jul 2002

Ziņojumi: 18643

Braucu ar: 18

AV - jādodas Glashutte virzienā un tālāk jau zini, kas sekos

-----------------
No matter how big your house is,how recent your car is,or how big your bank account is. Our graves will always be the same size. Stay humble.
Offline
AV
19. Nov 2015, 17:08 #19510

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


19 Nov 2015, 16:48:57 Yanny rakstīja:
AV - jādodas Glashutte virzienā un tālāk jau zini, kas sekos

Viens Glashutte Original jau ir bijis
Vispar nesteidzigi tuvojos savam nr 100, attiecigi jasak domat par piemerotu verki

Konkretajam Louis Erard drizak kautkada lidziba ar Jaquet Droz ->

[ Šo ziņu laboja AV, 19 Nov 2015, 17:10:57 ]

Offline
JohnyW
19. Nov 2015, 17:47 #19511

Kopš: 17. Jul 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 254

Braucu ar: Japāņu Ņivu, 2riteni un moto2riteni


19 Nov 2015, 16:41:25 JohnyW rakstīja:
Ko sakāt par Michael Cors pulksteņiem?
Izturība price/performance?

Interesē pulkstenis sieveitei.. Filtrējot ebay šī marka visvairāk tiek mesta ārā ejot tālāk par ķīniešu lētučiem..
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo