Online

Pašreiz BMWPower skatās 164 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
AV
29. Oct 2015, 10:53 #19432

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Instogram

































Offline
PASSATizhi
29. Oct 2015, 11:33 #19433

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp


28 Oct 2015, 23:26:16 Glenfiddich rakstīja:
Buutu kad man vajadzeeja




Tev un kvarcs


kvarcs ir gerai. jau centieni atcerēties uzvilkt mehaniku kad nenesā. Vel jo vairāk ir regulēt jamo pa jaunam, ja tomēr aizmirsi un viss apstājas. Uzvilkšanas kastei naudas žēl
Offline
RZZ
29. Oct 2015, 11:41 #19434

Kopš: 30. Apr 2011

No: Zilupe

Ziņojumi: 1413

Braucu ar: Plostu

Šī konservu bundža ir laba

[ Šo ziņu laboja RZZ, 29 Oct 2015, 12:14:22 ]

Offline
AV
29. Oct 2015, 11:48 #19435

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Briesmigs tas Nixon.
Offline
lacuks
29. Oct 2015, 12:09 #19436

Kopš: 26. Dec 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 163

Braucu ar: Telti uz riteņiem!

kur juglas teikas rajona kāds normāls pulksteņu meistars? vajag G shock nomainīt stiklu
Offline
RZZ
29. Oct 2015, 12:14 #19437

Kopš: 30. Apr 2011

No: Zilupe

Ziņojumi: 1413

Braucu ar: Plostu


27 Oct 2015, 17:48:31 gintc rakstīja:
Kas tas ir par seiko?
Patīk!
Un siksniņu kur tādu dabūt?


+1
Offline
AV
29. Oct 2015, 12:19 #19438

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Tacu apskatiet ieprieksejo lapu, tur jau ir atbildets.
Siksnina, protams, ir custom - tiesi tadu visticamak neatradisiet, jamekle kautko lidzigu pie daudzajiem meistariem-pasdarbniekiem.
Offline
Ekimons
29. Oct 2015, 20:47 #19439

Kopš: 21. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 13338

Braucu ar:


28 Oct 2015, 22:49:03 AV rakstīja:
Btw, sestdien busot kautkada atlaizu akcija, konkreti FC -15% un ja perk 2 gab, tad otrajam 30% atlaide. Ja kads velas koopereties, dod zinu


es arī ņemu vienu un man gan solīja otram 40% ... nepaspēju iedziļināties, laika trūkuma dēļ, bet vispār, es arī kādam varu piedāvāt šo opciju

moš es lecu Tev uz astes un spiežu savam skidonu

[ Šo ziņu laboja Ekimons, 29 Oct 2015, 20:48:16 ]

Offline
AV
29. Oct 2015, 21:46 #19440

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


29 Oct 2015, 20:47:04 Ekimons rakstīja:

28 Oct 2015, 22:49:03 AV rakstīja:
Btw, sestdien busot kautkada atlaizu akcija, konkreti FC -15% un ja perk 2 gab, tad otrajam 30% atlaide. Ja kads velas koopereties, dod zinu


es arī ņemu vienu un man gan solīja otram 40% ... nepaspēju iedziļināties, laika trūkuma dēļ, bet vispār, es arī kādam varu piedāvāt šo opciju

moš es lecu Tev uz astes un spiežu savam skidonu

Tur dazadiem zimoliem dazadas atlaides.
Bet es nopietni - liekam pirkumus kopa un atlaidi dalam uz pusem
Offline
AV
30. Oct 2015, 08:50 #19441

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Porziņģis jau paspejis ieķert Rolex?

Offline
hronists
30. Oct 2015, 09:06 #19442

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


30 Oct 2015, 08:50:51 AV rakstīja:
Porziņģis jau paspejis ieķert Rolex?



pēc lieluma izskatās pēc jaunā datejust.
Offline
Andrizz
30. Oct 2015, 10:55 #19443

Kopš: 10. Sep 2015

Ziņojumi: 7

Braucu ar:

Rokas pulkstenis, ko šajā diskusijā iemeta L7 izskatās vienk. perfekti.
Offline
marcis74
31. Oct 2015, 00:42 #19444

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1037

Braucu ar: 320g, 330i, S1000XR, S1000RR, KAYO 190, RS 50

Kārtīga bembista pulkstenis.

LACO Mission Manx Limited Edition
Offline
savvy
31. Oct 2015, 01:10 #19445

Kopš: 12. Aug 2008

Ziņojumi: 235

Braucu ar: G


30 Oct 2015, 08:50:51 AV rakstīja:
Porziņģis jau paspejis ieķert Rolex?

Nu ja, puisis lieki laiku netērē.

[ Šo ziņu laboja savvy, 31 Oct 2015, 01:11:33 ]

Offline
strazdi
31. Oct 2015, 09:37 #19446

Kopš: 23. Jan 2015

Ziņojumi: 241

Braucu ar:

tak,lai jau tere, ir jau ko
pie kam viens no gimenes auto viniem ir e39 3.0d
taaka powera pacots ir
Offline
HUBLOC
02. Nov 2015, 15:35 #19447

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7

kādas atsauksmes par šo brendu - stuhrling?
Offline
HUBLOC
02. Nov 2015, 16:30 #19448

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7

Spečuki, kādas atsauksmes par šo brendu - stuhrling?

protams, ja to var nosaukt par brendu

[ Šo ziņu laboja Rolanc, 02 Nov 2015, 16:33:04 ]

Offline
markelis
02. Nov 2015, 16:34 #19449

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


02 Nov 2015, 16:30:42 Rolanc rakstīja:
Spečuki, kādas atsauksmes par šo brendu - stuhrling?

protams, ja to var nosaukt par brendu


ir viens taads gadu. iet preciizi.
Offline
02. Nov 2015, 16:38 #19450

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

kjiina
Offline
AV
02. Nov 2015, 16:47 #19451

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Tiesi taa, karteja Kina ar pseido luxury pretenzijam.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo