Online

Pašreiz BMWPower skatās 178 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
23. Oct 2015, 15:34 #19392

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

tev ar pvn vai netto interese
Offline
t49
25. Oct 2015, 13:29 #19393

Kopš: 25. Oct 2015

Ziņojumi: 1

Braucu ar:

Padodiet idejas sieviešu pulkstenim līdz kādiem 500 eur. Pagaidām tiek skatīts Junghans Max Bill. Forši būtu automātiskais, bet tajā cenā laikam diez kas nesanāk, tāpēc kvarci arī der.
Offline
Arsmens
25. Oct 2015, 13:45 #19394

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


23 Oct 2015, 12:51:13 viesulis rakstīja:
Kemnera eta neizturēja un atskrūvējās/ nolūza uzvelkamais ETA mehānismam



Tā i ka laicīgi nepārdod! 2x biju piedāvājis nopirkt!
Offline
Glenfiddich
25. Oct 2015, 15:37 #19395

Kopš: 23. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1352

Braucu ar: 3.0D


25 Oct 2015, 13:29:52 t49 rakstīja:
Padodiet idejas sieviešu pulkstenim līdz kādiem 500 eur. Pagaidām tiek skatīts Junghans Max Bill. Forši būtu automātiskais, bet tajā cenā laikam diez kas nesanāk, tāpēc kvarci arī der.

Tikko mekleeju.
Automàtus var atrast +- 600 eur LV. Certina un Tissot. Internetà varbut letàk.

Offline
viesulis
25. Oct 2015, 17:37 #19396

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo


25 Oct 2015, 13:45:31 Arsmens rakstīja:

23 Oct 2015, 12:51:13 viesulis rakstīja:
Kemnera eta neizturēja un atskrūvējās/ nolūza uzvelkamais ETA mehānismam



Tā i ka laicīgi nepārdod! 2x biju piedāvājis nopirkt!


Nākotnes klasika, jept!
Offline
walder
25. Oct 2015, 18:25 #19397

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV


25 Oct 2015, 13:29:52 t49 rakstīja:
Padodiet idejas sieviešu pulkstenim līdz kādiem 500 eur. Pagaidām tiek skatīts Junghans Max Bill. Forši būtu automātiskais, bet tajā cenā laikam diez kas nesanāk, tāpēc kvarci arī der.

Maurice Lacroix sieviešu
Cena gan te saskrūvēta kosmosā
Offline
IELEJAM
25. Oct 2015, 20:24 #19398

Kopš: 28. Jan 2008

Ziņojumi: 3335

Braucu ar: prieku

Neesmu pulksteņu fans, bet šis rādās aizraujošs.
Offline
gapp
26. Oct 2015, 08:51 #19399

Kopš: 04. Aug 2007

No: Liepāja

Ziņojumi: 8309

Braucu ar: SD

Offline
Ielej
27. Oct 2015, 09:27 #19400

Kopš: 26. Aug 2013

Ziņojumi: 44

Braucu ar:

atvainojos, ja par to jau runāts. ko saka par šiem pulksteņiem?
TRIWA
Offline
AV
27. Oct 2015, 09:34 #19401

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


27 Oct 2015, 09:27:58 Ielej rakstīja:
atvainojos, ja par to jau runāts. ko saka par šiem pulksteņiem?
TRIWA

Vienkarsi 'fashion' kvarca pulksteni. Tadu 'zimolu'ir simtiem.
Offline
viesulis
27. Oct 2015, 09:35 #19402

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

38mm, ja vien apzināti nemeklē, tad mazs diametrs.
Offline
AV
27. Oct 2015, 09:58 #19403

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Otrdienas pulkstenu deva



















































Offline
Rizhmashina
27. Oct 2015, 10:05 #19404

Kopš: 02. Nov 2013

Ziņojumi: 21

Braucu ar:

Žēl, ka šonedēļ nebija "pieejamu verķu" izlase
Offline
AV
27. Oct 2015, 10:06 #19405

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

No zemakiem plauktiem.





















Offline
Rizhmashina
27. Oct 2015, 10:18 #19406

Kopš: 02. Nov 2013

Ziņojumi: 21

Braucu ar:

AV, visu cieņu, paldies
Offline
hronists
27. Oct 2015, 10:19 #19407

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

Skatoties uz šo es samulsu. Kas ir 43?

Offline
AV
27. Oct 2015, 10:27 #19408

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


27 Oct 2015, 10:19:17 hronists rakstīja:
Skatoties uz šo es samulsu. Kas ir 43?

Nedelas numurs.
Made in Spain. Vedera esot vintage Omega mehanisms.
http://www.atelierdechronometrie.com/
Offline
hronists
27. Oct 2015, 10:29 #19409

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


27 Oct 2015, 10:27:21 AV rakstīja:

Nedelas numurs.
Made in Spain. Vedera esot vintage Omega mehanisms.
http://www.atelierdechronometrie.com/


jā, tas ir tas ko es padomāju, bet - datuma taču tur nav.
Offline
27. Oct 2015, 10:32 #19410

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

toties diena ir
Offline
hronists
27. Oct 2015, 10:42 #19411

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


27 Oct 2015, 10:32:06 adolfs rakstīja:
toties diena ir


vismaz nepalaidīs garām piegdienas dzerstiņu
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo