| Autors | Ziņojums |
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| tev ar pvn vai netto interese  |
Offline | |
|
| t49 | |
Kopš: 25. Oct 2015
Ziņojumi: 1
Braucu ar:
| Padodiet idejas sieviešu pulkstenim līdz kādiem 500 eur. Pagaidām tiek skatīts Junghans Max Bill. Forši būtu automātiskais, bet tajā cenā laikam diez kas nesanāk, tāpēc kvarci arī der. |
Offline | |
|
| Arsmens | |
 Kopš: 28. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 13306
Braucu ar: Trim durvīm
|
23 Oct 2015, 12:51:13 viesulis rakstīja:
Kemnera eta neizturēja un atskrūvējās/ nolūza uzvelkamais ETA mehānismam 
Tā i ka laicīgi nepārdod! 2x biju piedāvājis nopirkt!  |
Offline | |
|
| Glenfiddich | |
 Kopš: 23. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1352
Braucu ar: 3.0D
|
25 Oct 2015, 13:29:52 t49 rakstīja:
Padodiet idejas sieviešu pulkstenim līdz kādiem 500 eur. Pagaidām tiek skatīts Junghans Max Bill. Forši būtu automātiskais, bet tajā cenā laikam diez kas nesanāk, tāpēc kvarci arī der.
Tikko mekleeju.
Automàtus var atrast +- 600 eur LV. Certina un Tissot. Internetà varbut letàk.
 |
Offline | |
|
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
|
25 Oct 2015, 13:45:31 Arsmens rakstīja:
23 Oct 2015, 12:51:13 viesulis rakstīja:
Kemnera eta neizturēja un atskrūvējās/ nolūza uzvelkamais ETA mehānismam 
Tā i ka laicīgi nepārdod! 2x biju piedāvājis nopirkt! 
Nākotnes klasika, jept!  |
Offline | |
|
| walder | |
 Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
|
25 Oct 2015, 13:29:52 t49 rakstīja:
Padodiet idejas sieviešu pulkstenim līdz kādiem 500 eur. Pagaidām tiek skatīts Junghans Max Bill. Forši būtu automātiskais, bet tajā cenā laikam diez kas nesanāk, tāpēc kvarci arī der.
Maurice Lacroix sieviešu
Cena gan te saskrūvēta kosmosā  |
Offline | |
|
| IELEJAM | |
 Kopš: 28. Jan 2008
Ziņojumi: 3335
Braucu ar: prieku
| Neesmu pulksteņu fans, bet šis rādās aizraujošs. |
Offline | |
|
| gapp | |
Kopš: 04. Aug 2007
No: Liepāja
Ziņojumi: 8309
Braucu ar: SD
| |
Offline | |
|
|
|
| Ielej | |
Kopš: 26. Aug 2013
Ziņojumi: 44
Braucu ar:
| atvainojos, ja par to jau runāts. ko saka par šiem pulksteņiem?
TRIWA |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
27 Oct 2015, 09:27:58 Ielej rakstīja:
atvainojos, ja par to jau runāts. ko saka par šiem pulksteņiem?
TRIWA
Vienkarsi 'fashion' kvarca pulksteni. Tadu 'zimolu'ir simtiem. |
Offline | |
|
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| 38mm, ja vien apzināti nemeklē, tad mazs diametrs. |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Otrdienas pulkstenu deva 
|
Offline | |
|
| Rizhmashina | |
Kopš: 02. Nov 2013
Ziņojumi: 21
Braucu ar:
| Žēl, ka šonedēļ nebija "pieejamu verķu" izlase  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| No zemakiem plauktiem.
|
Offline | |
|
| Rizhmashina | |
Kopš: 02. Nov 2013
Ziņojumi: 21
Braucu ar:
| AV, visu cieņu, paldies |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| Skatoties uz šo es samulsu. Kas ir 43?
|
Offline | |
|
|
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
27 Oct 2015, 10:19:17 hronists rakstīja:
Skatoties uz šo es samulsu. Kas ir 43?
Nedelas numurs.
Made in Spain. Vedera esot vintage Omega mehanisms.
http://www.atelierdechronometrie.com/ |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
27 Oct 2015, 10:27:21 AV rakstīja:
Nedelas numurs.
Made in Spain. Vedera esot vintage Omega mehanisms.
http://www.atelierdechronometrie.com/
jā, tas ir tas ko es padomāju, bet - datuma taču tur nav. |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| toties diena ir  |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
27 Oct 2015, 10:32:06 adolfs rakstīja:
toties diena ir 
vismaz nepalaidīs garām piegdienas dzerstiņu |
Offline | |
|