Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 149 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
AV
15. Oct 2015, 12:32 #19372

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


15 Oct 2015, 11:04:54 lanvin777 rakstīja:
Ko speciālisti saka par zīmola Candino pulksteņiem?It kā jau ir tas uzraksts Swiss made, bet, kā ir īstenībā ar kvalitāti?

Pavisam vienkarsi 'swiss made' pulksteni bez interesantas vestures vai atpazistama dizaina. Patiesam 'nothing special'. Ja dikti patik un ir iespeja nopirkt pa kapeikam, tad ganjau var nemt.
Offline
daavo
15. Oct 2015, 12:35 #19373

Kopš: 08. Jan 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1911

Braucu ar: Tramvaju

Seiko 8V20 regulējot laiku, radītāji sāk ķerties vai vispār apstājas uz vietas (stāv uz vietas un raustās) Brīžiem var normāli noregulēt un rādītāji griežas kā tam jābūt. Pulkstenis smagi atpaliek, var būt pat 20 min uz 1h, bet tik pat labi citreiz noregulēju un iet bez atpalikšanas kādu dienu. Baterija salīdzinoši nesen mainīta. Pulkstenim pienācis gals vai ir varianti salabot?

Offline
AV
15. Oct 2015, 13:42 #19374

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Pulkstenim ir bijis kads trieciens, tadel strelites 'salocijusas'. Janes pie meistara iztaisnot taa, lai neskaras kopa. Tas ari iemesls atpaliksanai.
Offline
HaL
15. Oct 2015, 16:10 #19375

Kopš: 28. Jan 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 23635

Braucu ar: Turbo

šis varētu būt kkas ļoti jauks



-----------------
Those who do not give a fuck change the world. The rest do not
Offline
HaL
15. Oct 2015, 16:10 #19376

Kopš: 28. Jan 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 23635

Braucu ar: Turbo

šis varētu būt kkas ļoti jauks



-----------------
Those who do not give a fuck change the world. The rest do not
Offline
HUBLOC
15. Oct 2015, 16:33 #19377

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7

iemet 3x, lai būtu riktīgi jauki
Offline
daavo
15. Oct 2015, 16:33 #19378

Kopš: 08. Jan 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1911

Braucu ar: Tramvaju


15 Oct 2015, 13:42:18 AV rakstīja:
Pulkstenim ir bijis kads trieciens, tadel strelites 'salocijusas'. Janes pie meistara iztaisnot taa, lai neskaras kopa. Tas ari iemesls atpaliksanai.


Nē, strēlītes pašas nesaskarās un ir perfekti taisnas.
Offline
depo
15. Oct 2015, 19:50 #19379

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu

Kvalitāte

Offline
15. Oct 2015, 20:13 #19380

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

ar pvn
Offline
AV
19. Oct 2015, 11:54 #19381

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


19 Oct 2015, 11:23:22 Bimmer rakstīja:
Stepanovs. Veca bildīte.

http://g.delfi.lv/images/pix/olegs-stepanovs-46604027.jpg

Spriezot pec korpusa formas tuvakais minejums butu Cartier Tortue. Frank Muller ari ir lidzigi korpusi, bet, skjiet, ka sis tomer nav.
Offline
osxk
19. Oct 2015, 22:55 #19382

Kopš: 28. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 515

Braucu ar: raķeti

Ja pulkstenim ir ieplīsis safīra stikls, tur ir kaut kas līdzams, vai, visticamāk, trieciena rezultātā būs vēl kas cietis un tādam labāk iet ar līkumu?
Offline
AV
20. Oct 2015, 08:27 #19383

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


19 Oct 2015, 22:55:49 osxk rakstīja:
Ja pulkstenim ir ieplīsis safīra stikls, tur ir kaut kas līdzams, vai, visticamāk, trieciena rezultātā būs vēl kas cietis un tādam labāk iet ar līkumu?

Parbaude pie meistara atbildes uz siem jautajumiem.
Betnu safira stiklu nomainit var but padargs pasakums.
Offline
osxk
20. Oct 2015, 10:43 #19384

Kopš: 28. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 515

Braucu ar: raķeti


20 Oct 2015, 08:27:27 AV rakstīja:

19 Oct 2015, 22:55:49 osxk rakstīja:
Ja pulkstenim ir ieplīsis safīra stikls, tur ir kaut kas līdzams, vai, visticamāk, trieciena rezultātā būs vēl kas cietis un tādam labāk iet ar līkumu?

Parbaude pie meistara atbildes uz siem jautajumiem.
Betnu safira stiklu nomainit var but padargs pasakums.

Ok, paldies! Tad šo iespēju laidīšu garām.
Offline
depo
23. Oct 2015, 10:18 #19385

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu

AV, iesaki pulksteņus ar 28k un vairāk bph. Apaļais, 42-45mm, metāla siksna. Omega planet ocean nereāli biezs

[ Šo ziņu laboja depo, 23 Oct 2015, 10:22:59 ]

Offline
Rizza
23. Oct 2015, 11:00 #19386

Kopš: 12. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 358

Braucu ar:

Es sev kā pirmo mehāniku paņēmu Seiko SRP553K1
Offline
AV
23. Oct 2015, 11:47 #19387

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


23 Oct 2015, 10:18:08 depo rakstīja:
AV, iesaki pulksteņus ar 28k un vairāk bph. Apaļais, 42-45mm, metāla siksna. Omega planet ocean nereāli biezs

Vecie PO modeli ir butiski planaki. PM adolfam, skjiet, vins pardod.
Offline
depo
23. Oct 2015, 11:56 #19388

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu

Omega nav vienīgais kas tādus taisa Iemet dažus.
Offline
hronists
23. Oct 2015, 12:22 #19389

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


23 Oct 2015, 10:18:08 depo rakstīja:
AV, iesaki pulksteņus ar 28k un vairāk bph. Apaļais, 42-45mm, metāla siksna. Omega planet ocean nereāli biezs


Zenith El Primero 36k. Tur ir vesela jūŗa modeļu.
Offline
viesulis
23. Oct 2015, 12:51 #19390

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

Kemnera eta neizturēja un atskrūvējās/ nolūza uzvelkamais ETA mehānismam

[ Šo ziņu laboja viesulis, 23 Oct 2015, 12:51:45 ]

Offline
depo
23. Oct 2015, 12:53 #19391

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu


23 Oct 2015, 12:22:58 hronists rakstīja:
Zenith El Primero 36k. Tur ir vesela jūŗa modeļu.


Nieri pret pulkseni pagaidām vēl neplānoju mainīt
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo