Online

Pašreiz BMWPower skatās 162 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
Arsmens
08. Sep 2015, 16:03 #19132

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


08 Sep 2015, 14:17:54 CP17 rakstīja:
Interesants viģiks
https://www.facebook.com/inverse/videos/867590113289437/

Figeķ, ne tikai domu lidojums, bet arī kreizī izpildījums Tas devon ar siksnām
Offline
LOLVO
08. Sep 2015, 21:35 #19133

Kopš: 22. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1246

Braucu ar:

Sveiciens, jacques lemans beidzas un jau ir apnicis, ko saka profi par orient? Acis iekritusi orient disk serija
Offline
Glenfiddich
09. Sep 2015, 00:10 #19134

Kopš: 23. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1352

Braucu ar: 3.0D

Iesakat kàdu ideju
ko nopirkt nopietnai sievietei lidz 1K euro?
Sudraba kràsà.
Please.
p.s. laika maz.
Offline
AV
09. Sep 2015, 08:58 #19135

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


09 Sep 2015, 00:10:28 Glenfiddich rakstīja:
Iesakat kàdu ideju
ko nopirkt nopietnai sievietei lidz 1K euro?
Sudraba kràsà.
Please.
p.s. laika maz.

Apskaties Frederique Constant Laiks veikalos (jeb, ja laiks atlauj, interneta).
Offline
Arsmens
09. Sep 2015, 12:29 #19136

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm

Uz ziemu Expedīcija drēbi nomainīja pret ādu


Offline
ATB
09. Sep 2015, 12:32 #19137

Kopš: 21. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 5355

Braucu ar: ♛ ♛

Šitāds pulkstens citā krāsā nav pieejams?
Offline
markelis
09. Sep 2015, 12:43 #19138

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


09 Sep 2015, 12:32:53 ATB rakstīja:
Šitāds pulkstens citā krāsā nav pieejams?


man taads iz zaljsh. veel ir bruuns un melns. mosh veel kaada kraasaa.

P.S. imho ar dreebi tomeer labaak izskataas.
Offline
ATB
09. Sep 2015, 12:47 #19139

Kopš: 21. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 5355

Braucu ar: ♛ ♛


09 Sep 2015, 12:43:04 markelis rakstīja:

09 Sep 2015, 12:32:53 ATB rakstīja:
Šitāds pulkstens citā krāsā nav pieejams?


man taads iz zaljsh. veel ir bruuns un melns. mosh veel kaada kraasaa.

P.S. imho ar dreebi tomeer labaak izskataas.


Manuprāt, melns + melna ādas siksna (tāda kā augstāk minētā) būtu čotka ?
Offline
Arsmens
09. Sep 2015, 12:54 #19140

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


09 Sep 2015, 12:43:04 markelis rakstīja:

09 Sep 2015, 12:32:53 ATB rakstīja:
Šitāds pulkstens citā krāsā nav pieejams?


man taads iz zaljsh. veel ir bruuns un melns. mosh veel kaada kraasaa.

P.S. imho ar dreebi tomeer labaak izskataas.

Bet tikai ar kādu tuklu drēbi, nevis to papīra strēmeli kāda ir oriģinālā

Vēl labi izskatās novecinātās, militārā paskata ādas siksnas.

[ Šo ziņu laboja Arsmens, 09 Sep 2015, 12:57:39 ]

Offline
vespa
09. Sep 2015, 12:55 #19141

Kopš: 23. Jun 2010

Ziņojumi: 131

Braucu ar:

Arī man ir ekspedīcija - brūns ar brūnu siksniņu.
Vecā jau bija nolietota un uzliku šādu:
Kuki

Arsmen- kur pirki savam siksniņu?

[ Šo ziņu laboja vespa, 09 Sep 2015, 12:56:14 ]

Offline
Arsmens
09. Sep 2015, 12:58 #19142

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


09 Sep 2015, 12:55:55 vespa rakstīja:
Arī man ir ekspedīcija - brūns ar brūnu siksniņu.
Vecā jau bija nolietota un uzliku šādu:
Kuki

Arsmen- kur pirki savam siksniņu?

Watchbandcenter. Jau 4 siksna no turienes. Ātri un vienmēr ir uz matu kā bildē, bez vilšanās

P.s. brūnais bija man favorīts nr2 starp citām krāsām
Offline
AV
09. Sep 2015, 13:17 #19143

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


09 Sep 2015, 12:29:24 Arsmens rakstīja:
Uz ziemu Expedīcija drēbi nomainīja pret ādu

http://i61.tinypic.com/15hbvae.jpg
http://i58.tinypic.com/333jpm0.jpg

IMHO loti labi piemekleta siksnina
Offline
primy
09. Sep 2015, 13:39 #19144

Kopš: 19. Feb 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1037

Braucu ar: plīsušu menisku

Atradu vecā šujmašīnā,ir kkada vertiba ari slikta stavokli vai varu aizmirt?
par plksteniem neko nezinu,tik cilaikam saprotu,ka ka apzeltits sudrabs.



Offline
AV
09. Sep 2015, 14:39 #19145

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Nav nekas smalks/vertigs. Otrkart, pat ja iegulda naudu un saved kartiba, nav taa, ka pec kabatas pulsteniem butu baigais pieprasijums.
Offline
crashiks
09. Sep 2015, 15:02 #19146

Kopš: 14. Aug 2006

Ziņojumi: 497

Braucu ar: Accordu

Jautājums: Kādus vel pulksteņus ir vērts apskatīt kas dizainiski līdzīgi - Nomos Glashutte, Meistersinger, Junghans?
Offline
walder
09. Sep 2015, 15:24 #19147

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV

Nomos ārlaulības dēls :
Offline
Devil
09. Sep 2015, 15:35 #19148

Kopš: 20. Feb 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 7004

Braucu ar: Pulju


01 Sep 2015, 12:44:25 Kalnz rakstīja:


Kalnz, normāls G-SHOCK nemaksā zem 120 EUR
Vienīgais besī arā, kad bļac tirgū var nopirkt King G-SHOCK (QX 56 sērija) pa 10 EUR !!! Es viņu pirku pa 180 EUR !!! A cilvēki domā savādāk

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team
Offline
crashiks
09. Sep 2015, 15:46 #19149

Kopš: 14. Aug 2006

Ziņojumi: 497

Braucu ar: Accordu


09 Sep 2015, 15:24:11 walder rakstīja:
Nomos ārlaulības dēls :

China neder. Vajag EU.
Arī īsti neceļas roka pirkt Skagen produkciju.
Offline
09. Sep 2015, 16:50 #19150

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Offline
marciss
09. Sep 2015, 16:56 #19151

Kopš: 02. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1634

Braucu ar: G30 un F31

Nekad neesmu iisti neesaajis pulksteni (beerniibaa neskaitaas) un te saliidzinoshi iisaa laikaa esmu ticies pie diviem (dzimene bija)
Ko spechuki saka?
Pasham patiik abi, tas laikam galvenais

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo