| Autors | Ziņojums |
| Cherbikoff | |
 Kopš: 27. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 991
Braucu ar: BMW & Mercedes
| Kas ir ar Candino? Iepaticies ir konkrēti šis http://www.laikswatches.lv/lv/rokas-pulkstenis-...dino-c4506-4.htm
vai tajā cenu līmenī ir kautkas ar līdzīgu dizainu ko ņemt būtu prātīgāk? |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
06 May 2015, 16:07:31 martinssirants rakstīja:
06 May 2015, 14:37:30 Stanislavs rakstīja:
06 May 2015, 14:06:34 martinssirants rakstīja:
Stanislav, ko doma par Hanowa? Ir veerts vai nav?
Iebaaz link
Links
Melns korpuss neiesaku toties kvarca meh norm drosvien jo vinji lieto sveici vismaz man taadi bija gadijusies |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
06 May 2015, 14:49:30 Arturo8 rakstīja:
Sanāciet sadziediet 
http://www.laikswatches.lv/lv/seiko-ska579p2-ki...s-pulkstenis.htm
kādas atsauksmes?
Stikla stikls un akis uz 7 gadiem, ja neneesaa nedeeljas 2 saaak seeesties un staaties tad atkal jaakrata. jaacer ka skruuveejamaa galva man patiik vecie kineetiki uzticami liidz riebumam. |
Offline | |
|
| martinssirants | |
 Kopš: 08. Aug 2013
Ziņojumi: 5097
Braucu ar: uz lohu mugurām
|
06 May 2015, 16:11:44 Stanislavs rakstīja:
06 May 2015, 16:07:31 martinssirants rakstīja:
06 May 2015, 14:37:30 Stanislavs rakstīja:
06 May 2015, 14:06:34 martinssirants rakstīja:
Stanislav, ko doma par Hanowa? Ir veerts vai nav?
Iebaaz link
Links
Melns korpuss neiesaku toties kvarca meh norm drosvien jo vinji lieto sveici vismaz man taadi bija gadijusies
Kapec nevajadzetu nemt melnu korpusu?  |
Offline | |
|
| vsevolods | |
Kopš: 09. Jun 2011
Ziņojumi: 301
Braucu ar: riteni
|
06 May 2015, 16:21:19 martinssirants rakstīja:
06 May 2015, 16:11:44 Stanislavs rakstīja:
06 May 2015, 16:07:31 martinssirants rakstīja:
06 May 2015, 14:37:30 Stanislavs rakstīja:
06 May 2015, 14:06:34 martinssirants rakstīja:
Stanislav, ko doma par Hanowa? Ir veerts vai nav?
Iebaaz link
Links
Melns korpuss neiesaku toties kvarca meh norm drosvien jo vinji lieto sveici vismaz man taadi bija gadijusies
Kapec nevajadzetu nemt melnu korpusu? 
lai lietus laikā nepaliek melna roka |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| jo, kad apbruzas, izskatas pec suda - bet tev varetu pat piestavet  |
Offline | |
|
| vsevolods | |
Kopš: 09. Jun 2011
Ziņojumi: 301
Braucu ar: riteni
| Ir doma par šo http://www.laikswatches.lv/media/images/th1/items-3593-4267.jpg
nedaudz mulsina tas, ka tā nav mehānika... vai ir vērts maksāt par "kalkulatoru" tādu ciparu? |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
06 May 2015, 16:27:50 vsevolods rakstīja:
Ir doma par šo http://www.laikswatches.lv/media/images/th1/items-3593-4267.jpg
nedaudz mulsina tas, ka tā nav mehānika... vai ir vērts maksāt par "kalkulatoru" tādu ciparu?
emu 2 remonteejis kvarca manifaktuura, par 1000 ls. nu tas ir perpetuaals tas ir labi kas ir slikti ka min raadiitaajam ir taada nesmua zirga lufts. |
Offline | |
|
|
|
| martinssirants | |
 Kopš: 08. Aug 2013
Ziņojumi: 5097
Braucu ar: uz lohu mugurām
|
06 May 2015, 16:26:02 adolfs rakstīja:
jo, kad apbruzas, izskatas pec suda - bet tev varetu pat piestavet 
Jess. Nu ja tu approvo tad es njemu  |
Offline | |
|
| vsevolods | |
Kopš: 09. Jun 2011
Ziņojumi: 301
Braucu ar: riteni
|
06 May 2015, 16:30:07 Stanislavs rakstīja:
06 May 2015, 16:27:50 vsevolods rakstīja:
Ir doma par šo http://www.laikswatches.lv/media/images/th1/items-3593-4267.jpg
nedaudz mulsina tas, ka tā nav mehānika... vai ir vērts maksāt par "kalkulatoru" tādu ciparu?
emu 2 remonteejis kvarca manifaktuura, par 1000 ls. nu tas ir perpetuaals tas ir labi kas ir slikti ka min raadiitaajam ir taada nesmua zirga lufts.
Stanislav, īsti nesapratu.. Tu esi 2 remontējis un remonta izmaksas 1000 ls? tad Tu iesaki labāk neņemt šo? |
Offline | |
|
| vsevolods | |
Kopš: 09. Jun 2011
Ziņojumi: 301
Braucu ar: riteni
|
06 May 2015, 16:30:07 Stanislavs rakstīja:
06 May 2015, 16:27:50 vsevolods rakstīja:
Ir doma par šo http://www.laikswatches.lv/media/images/th1/items-3593-4267.jpg
nedaudz mulsina tas, ka tā nav mehānika... vai ir vērts maksāt par "kalkulatoru" tādu ciparu?
emu 2 remonteejis kvarca manifaktuura, par 1000 ls. nu tas ir perpetuaals tas ir labi kas ir slikti ka min raadiitaajam ir taada nesmua zirga lufts.
Stanislav, īsti nesapratu.. Tu esi 2 remontējis un remonta izmaksas 1000 ls? tad Tu iesaki labāk neņemt šo? |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
06 May 2015, 16:47:01 vsevolods rakstīja:
06 May 2015, 16:30:07 Stanislavs rakstīja:
06 May 2015, 16:27:50 vsevolods rakstīja:
Ir doma par šo http://www.laikswatches.lv/media/images/th1/items-3593-4267.jpg
nedaudz mulsina tas, ka tā nav mehānika... vai ir vērts maksāt par "kalkulatoru" tādu ciparu?
emu 2 remonteejis kvarca manifaktuura, par 1000 ls. nu tas ir perpetuaals tas ir labi kas ir slikti ka min raadiitaajam ir taada nesmua zirga lufts.
Stanislav, īsti nesapratu.. Tu esi 2 remontējis un remonta izmaksas 1000 ls? tad Tu iesaki labāk neņemt šo?
rem 200 eur. bet ja patiik njem man vins patiik ljoti preciiz datumiem nav cakara un + eerts uz rokas |
Offline | |
|
| beerzinsh | |
 Kopš: 04. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2572
Braucu ar:
| Kungi, kaut kur uz vietas var iepirkt līdzīgu komplektu Opening Kit? No Ebay atnāca, bet dēļ LP jaunajiem noteikumiem izskatās, ka neizņemšu, jo invoisā ir tikai vārds un babka atsakās izdot! Otrreiz mēnesi negribās gaidīt |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
07 May 2015, 22:29:48 beerzinsh rakstīja:
Kungi, kaut kur uz vietas var iepirkt līdzīgu komplektu Opening Kit? No Ebay atnāca, bet dēļ LP jaunajiem noteikumiem izskatās, ka neizņemšu, jo invoisā ir tikai vārds un babka atsakās izdot! Otrreiz mēnesi negribās gaidīt
Ir redzeeti komplekti ar taadiem tikai var pulk salauzt. so nenem pameklee ko lanaaku
mees lietojam
http://www.bergeon.ch/
tikai cenas ir nevis kosmoss bet galaktika. |
Offline | |
|
| beerzinsh | |
 Kopš: 04. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2572
Braucu ar:
|
07 May 2015, 23:22:29 Stanislavs rakstīja:
07 May 2015, 22:29:48 beerzinsh rakstīja:
Kungi, kaut kur uz vietas var iepirkt līdzīgu komplektu Opening Kit? No Ebay atnāca, bet dēļ LP jaunajiem noteikumiem izskatās, ka neizņemšu, jo invoisā ir tikai vārds un babka atsakās izdot! Otrreiz mēnesi negribās gaidīt
Ir redzeeti komplekti ar taadiem tikai var pulk salauzt. so nenem pameklee ko lanaaku
mees lietojam
http://www.bergeon.ch/
tikai cenas ir nevis kosmoss bet galaktika.
Stanislav, nav plāns darboties profesionāli, tapēc arī tiek skatīti šādi varianti! Būtu baterija j;amaina kādam nopietnam pulkstenim, tad pat neapsvērtu ekspermentēt pats! |
Offline | |
|
| robertsK | |
Kopš: 22. Jul 2014
Ziņojumi: 7
Braucu ar: 4.0
| Kur riga var iegadaties siksninas pulksteniem? Iepirku sea gull m171, siksninja vienigais neparak.
http://m.ebay.com.au/itm/281096910163?_mwBanner=1 |
Offline | |
|
|
|
Spike  | |
 Kopš: 04. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 2146
Braucu ar: 13
| Man ir divi FFF, varu pardot!
Viena ciparnīca zila, otra brūna (Limited) 
Komplekta ar ādas siksniņu un pārējo kas nāk kaste!
250€ gb.
-----------------
Рождённые в СССР
|
Offline | |
|
Bron  | |
 Kopš: 30. Aug 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 15204
Braucu ar: Traktortehniku by Nissan
| Spike, safīra stikls nav aizķēries? |
Offline | |
|
badmoon  | |
 Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8857
Braucu ar: Braucu ar
| Paziņa noskatījis šādu -
Casio
Cena ok priekš kvarca? Mehānika tādā aptuvenā budžetā nesanāks? |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
12 May 2015, 12:06:04 badmoon rakstīja:
Paziņa noskatījis šādu -
Casio
Cena ok priekš kvarca? Mehānika tādā aptuvenā budžetā nesanāks?
Labaak parasts kvarc nekaa leeta mehaanika. |
Offline | |
|