Online

Pašreiz BMWPower skatās 139 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
edzulis
22. Apr 2015, 14:08 #18772

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 56481

Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4

http://www.youtube.com/watch?v=oLViBDI-mwc

5+min. Modelis?
Offline
oswald
22. Apr 2015, 20:14 #18773

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

Ienācās šāds čaina Beijing watch factory brīnums. Gribēju sākumā seagull 1963 re-issue, bet tas mazs + akrila stikls+ nav ūdensdrošs. šim safīrs, 43mm, ūdensdrošs, lume (bet švaka ja salīdzina ar citiem saviem). Bezels 120 klikšķi- stingrs , kaut nedaudz nesakrīt ar 12. Nu čainietim tas ir piedodams. Ķēde 22mm ar pilnajiem posmiem, tiesa biku ir tāda graboša, kaut forumos raksta - descent. Nu nezinu, tiesa man nav baigā pieredze ar metāla ķēdēm. Uzsūtīju ādas siksnu melns ar sarkaniem diegiem. Mehānisms - tāds kā bildē domājams ar hacking + ar roku uzvelkams. Skrūvējama galva. Ciparnīca ala Vostok - bet tā ir ļoti labs izpildījums + tāds 3d efekts.aizmugurē tipa avio bāzes kuģis kam par kodu šie to pulksteni uzražojuši. Tā īsumā. par precizitāti vēl nezinu - pāragri spriest. Paveicās, ka PVN + muita nebija - bija godīgie 14 USD invoisā
Bildes:










Offline
VMR
22. Apr 2015, 20:49 #18774

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Mani, kā perfekcihuistu, tā bezeļa neatbilstība ar laiku saēstu no iekšienes...
Offline
AV
22. Apr 2015, 20:53 #18775

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Nenocentretas lunetes nav retums...
Offline
Bron
22. Apr 2015, 22:13 #18776

Kopš: 30. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 15204

Braucu ar: Traktortehniku by Nissan

Es par cipariem kas uz bezeļa - izskatās ka ātri izbirs krāsa
Offline
Stanislavs
22. Apr 2015, 23:10 #18777

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


21 Apr 2015, 23:38:09 Archie rakstīja:

International watch co

Varbūt ir kāds zinaataajs, kas pateiks aptuveno cenu?


IWC vertigs pulkstenis ko buutu labi dodot beernubeerniem. Taadu ir maz labaa staavoklii uncipars arii nav maz.
Offline
Zeds
23. Apr 2015, 17:03 #18778

Kopš: 15. Jul 2008

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1936

Braucu ar: Q7

Stanislavs ir viss kārtībā - attieksme, darbs, ātrums
Offline
Spok5
25. Apr 2015, 01:53 #18779

Kopš: 06. Sep 2002

No: Salaspils

Ziņojumi: 1616

Braucu ar: ВАЗ 2103

Kurš Rīgā var labi noīsināt Skagenam (mesh) ķēdi? Jaunkundze plāniņa, ir aizdoma, ka būs divreiz jātin uz riņķi
Offline
Lafter
25. Apr 2015, 02:27 #18780

Kopš: 23. Sep 2007

Ziņojumi: 28686

Braucu ar: wv

Sievai gribas dāvaniņu... Kādu pulksteni.. tadi mājieni ir nākuši.... ko līdz 400 euro var uz vietas LV ieķert ieteikumi? Pašam nav ne jausmas, zinu, ka sieviesu vajag varbūt kāds tirgo?

-----------------
Gribās pļūtīt? Nejūties novērtēts? Neviens nepievērš uzmanību?
Spied zemāk.
Spama topiks
Jā! Man jūk komati. Tas dēļ ilga perioda komunicējot citās valodās.
Offline
Lala
25. Apr 2015, 10:56 #18781

Kopš: 16. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 3460

Braucu ar: Visādiem pedāļiem un Svensonu kasti.


25 Apr 2015, 02:27:17 Lafter rakstīja:
Sievai gribas dāvaniņu... Kādu pulksteni.. tadi mājieni ir nākuši.... ko līdz 400 euro var uz vietas LV ieķert ieteikumi? Pašam nav ne jausmas, zinu, ka sieviesu vajag varbūt kāds tirgo?


Runā, ka sievietēm patīkot DW.
Nav gan nekāds "īstais" pulksteņu zīmols.
Savai šādu uzdāvināju:
Offline
hronists
26. Apr 2015, 19:04 #18782

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

apple pulksteni varot saskrāpēt

a tas ir pizdec kaut kāds dauņu salidojums. ūdensizturību pārbauda dušā, kāds oligofrēns jau ir ielicis sasista stikliņa bildi, tagad korpuss skrāpējas būtu labāk kā līdzi šim- laiku pajautājuši garāmgājējam vai ieblenzuši savos ūbertelefonos.
Offline
oswald
26. Apr 2015, 19:39 #18783

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

Tas , ka jams nav ūdensdrošs ir reāls kāsis. Nekādām ar ūdeni saistītām aktivitātēm to nevar izmantot. Kāda jēga tad no gudrā pulksteņa ar visām tā iespējam, kad tāpat jāstaipa līdzi garmin vai suunto. ? tad varēja ābolīts parastu laikrādi izgatavot.
Offline
hronists
26. Apr 2015, 20:04 #18784

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


26 Apr 2015, 19:39:27 oswald rakstīja:
Tas , ka jams nav ūdensdrošs ir reāls kāsis.


kāpēc?

un tagad atnāks piloti un kvieks, ka nav altimetra, atnāks kosmonauti un kvieks, ka nav zvaigžņu kartes.

pajāt. kam vajadzēs tas nopirks niršanas kompi, kas gribēs tas altimetru. tb instrumentu nevis gucci wannabe daiveri.

nez kāpēc neviens neraud, ka PP grandmaster chime vispār nav nekādas ūdensizturības. a nirt ta varētu mierīgi baudot minūšu atkārtotāja skaņas.
Offline
AV
26. Apr 2015, 21:36 #18785

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Manas acis nopietna udensizturiba ir trukums, jo parasti sadiem pulksteniem naak skruvejamas galvinas, kura IMHO ir sasoditi neparocigas
Offline
PASSATizhi
26. Apr 2015, 21:42 #18786

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp


26 Apr 2015, 19:04:37 hronists rakstīja:
apple pulksteni varot saskrāpēt

a tas ir pizdec kaut kāds dauņu salidojums. ūdensizturību pārbauda dušā, kāds oligofrēns jau ir ielicis sasista stikliņa bildi, tagad korpuss skrāpējas būtu labāk kā līdzi šim- laiku pajautājuši garāmgājējam vai ieblenzuši savos ūbertelefonos.
es arī būtu šķrobīgs, atdodot to naudas žūksni, un nesaņemot kādas nebūt ūber korpusa apstrādes tehnologijas
Offline
ciinja
26. Apr 2015, 21:54 #18787

Kopš: 22. Nov 2014

Ziņojumi: 1070

Braucu ar:


nez kāpēc neviens neraud, ka PP grandmaster chime vispār nav nekādas ūdensizturības. a nirt ta varētu mierīgi baudot minūšu atkārtotāja skaņas.

Pieņemu, ka PP grandmaster chime nekad nebūs paredzēts niršanai, bet Apple pulksteni ar nosaukumu iAction (labākajā gadījumā) vai vienkārši Apple watch 2 ar ūdensizturību varēs nopirkt jau nākošgad.
Offline
hronists
26. Apr 2015, 23:09 #18788

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


26 Apr 2015, 21:36:58 AV rakstīja:
Manas acis nopietna udensizturiba ir trukums, jo parasti sadiem pulksteniem naak skruvejamas galvinas, kura IMHO ir sasoditi neparocigas



Oh noes, tad dauņi iemācīsies noraut vītni
Offline
mormz
27. Apr 2015, 02:28 #18789

Kopš: 31. Mar 2014

Ziņojumi: 16

Braucu ar: HD

Labvakar, fetišisti
Nolēmu rīt iepirkt šādu
http://www.zeneva.lv/shop_products/details/2202
Ceru, sagaidīt kādu viedokli līdz pusdienlaikam
Offline
oswald
27. Apr 2015, 18:27 #18790

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

Čainietis tika pie jaunas ādas siksnas:


Offline
Manson
27. Apr 2015, 18:36 #18791

Kopš: 03. Mar 2010

No: Jelgava

Ziņojumi: 530

Braucu ar: Audi


27 Apr 2015, 02:28:18 mormz rakstīja:
Labvakar, fetišisti
Nolēmu rīt iepirkt šādu
http://www.zeneva.lv/shop_products/details/2202
Ceru, sagaidīt kādu viedokli līdz pusdienlaikam



Kādu viedokli Tu meklē? Galvenais jau primāri, lai pašam patīk.
Pozitīvais - automāts, safīrs un šveicietis ar atpazīstamu vārdu
Negatīvais - mazais izmērs vīrieša rokai (vienīgi varbūt labi derēs zem krekla piedurknes) un romiešu cipari
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo