| Autors | Ziņojums |
edzulis  | |
 Kopš: 13. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 56481
Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4
| http://www.youtube.com/watch?v=oLViBDI-mwc
5+min. Modelis? |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| Ienācās šāds čaina Beijing watch factory brīnums. Gribēju sākumā seagull 1963 re-issue, bet tas mazs + akrila stikls+ nav ūdensdrošs. šim safīrs, 43mm, ūdensdrošs, lume (bet švaka ja salīdzina ar citiem saviem). Bezels 120 klikšķi- stingrs , kaut nedaudz nesakrīt ar 12. Nu čainietim tas ir piedodams. Ķēde 22mm ar pilnajiem posmiem, tiesa biku ir tāda graboša, kaut forumos raksta - descent. Nu nezinu, tiesa man nav baigā pieredze ar metāla ķēdēm. Uzsūtīju ādas siksnu melns ar sarkaniem diegiem. Mehānisms - tāds kā bildē domājams ar hacking + ar roku uzvelkams. Skrūvējama galva. Ciparnīca ala Vostok - bet tā ir ļoti labs izpildījums + tāds 3d efekts.aizmugurē tipa avio bāzes kuģis kam par kodu šie to pulksteni uzražojuši. Tā īsumā. par precizitāti vēl nezinu - pāragri spriest. Paveicās, ka PVN + muita nebija - bija godīgie 14 USD invoisā
Bildes:
|
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Mani, kā perfekcihuistu, tā bezeļa neatbilstība ar laiku saēstu no iekšienes... |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Nenocentretas lunetes nav retums...  |
Offline | |
|
Bron  | |
 Kopš: 30. Aug 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 15204
Braucu ar: Traktortehniku by Nissan
| Es par cipariem kas uz bezeļa - izskatās ka ātri izbirs krāsa |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
21 Apr 2015, 23:38:09 Archie rakstīja:
International watch co
Varbūt ir kāds zinaataajs, kas pateiks aptuveno cenu?
IWC vertigs pulkstenis ko buutu labi dodot beernubeerniem. Taadu ir maz labaa staavoklii uncipars arii nav maz. |
Offline | |
|
| Zeds | |
 Kopš: 15. Jul 2008
No: Jūrmala
Ziņojumi: 1936
Braucu ar: Q7
| Stanislavs ir viss kārtībā - attieksme, darbs, ātrums  |
Offline | |
|
| Spok5 | |
Kopš: 06. Sep 2002
No: Salaspils
Ziņojumi: 1616
Braucu ar: ВАЗ 2103
| Kurš Rīgā var labi noīsināt Skagenam (mesh) ķēdi? Jaunkundze plāniņa, ir aizdoma, ka būs divreiz jātin uz riņķi  |
Offline | |
|
|
|
Lafter  | |
 Kopš: 23. Sep 2007
Ziņojumi: 28686
Braucu ar: wv
| Sievai gribas dāvaniņu... Kādu pulksteni.. tadi mājieni ir nākuši.... ko līdz 400 euro var uz vietas LV ieķert ieteikumi? Pašam nav ne jausmas, zinu, ka sieviesu vajag varbūt kāds tirgo?
----------------- Gribās pļūtīt? Nejūties novērtēts? Neviens nepievērš uzmanību?
Spied zemāk.
Spama topiks
Jā! Man jūk komati. Tas dēļ ilga perioda komunicējot citās valodās.
|
Offline | |
|
| Lala | |
 Kopš: 16. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 3460
Braucu ar: Visādiem pedāļiem un Svensonu kasti.
|
25 Apr 2015, 02:27:17 Lafter rakstīja:
Sievai gribas dāvaniņu... Kādu pulksteni.. tadi mājieni ir nākuši.... ko līdz 400 euro var uz vietas LV ieķert ieteikumi? Pašam nav ne jausmas, zinu, ka sieviesu vajag varbūt kāds tirgo?
Runā, ka sievietēm patīkot DW.
Nav gan nekāds "īstais" pulksteņu zīmols.
Savai šādu uzdāvināju:
|
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| apple pulksteni varot saskrāpēt 
a tas ir pizdec kaut kāds dauņu salidojums. ūdensizturību pārbauda dušā, kāds oligofrēns jau ir ielicis sasista stikliņa bildi, tagad korpuss skrāpējas būtu labāk kā līdzi šim- laiku pajautājuši garāmgājējam vai ieblenzuši savos ūbertelefonos. |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| Tas , ka jams nav ūdensdrošs ir reāls kāsis. Nekādām ar ūdeni saistītām aktivitātēm to nevar izmantot. Kāda jēga tad no gudrā pulksteņa ar visām tā iespējam, kad tāpat jāstaipa līdzi garmin vai suunto. ? tad varēja ābolīts parastu laikrādi izgatavot. |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
26 Apr 2015, 19:39:27 oswald rakstīja:
Tas , ka jams nav ūdensdrošs ir reāls kāsis.
kāpēc?
un tagad atnāks piloti un kvieks, ka nav altimetra, atnāks kosmonauti un kvieks, ka nav zvaigžņu kartes.
pajāt. kam vajadzēs tas nopirks niršanas kompi, kas gribēs tas altimetru. tb instrumentu nevis gucci wannabe daiveri.
nez kāpēc neviens neraud, ka PP grandmaster chime vispār nav nekādas ūdensizturības. a nirt ta varētu mierīgi baudot minūšu atkārtotāja skaņas. |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Manas acis nopietna udensizturiba ir trukums, jo parasti sadiem pulksteniem naak skruvejamas galvinas, kura IMHO ir sasoditi neparocigas  |
Offline | |
|
| PASSATizhi | |
 Kopš: 25. Jun 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 8681
Braucu ar: 686hp
|
26 Apr 2015, 19:04:37 hronists rakstīja:
apple pulksteni varot saskrāpēt 
a tas ir pizdec kaut kāds dauņu salidojums. ūdensizturību pārbauda dušā, kāds oligofrēns jau ir ielicis sasista stikliņa bildi, tagad korpuss skrāpējas būtu labāk kā līdzi šim- laiku pajautājuši garāmgājējam vai ieblenzuši savos ūbertelefonos.
es arī būtu šķrobīgs, atdodot to naudas žūksni, un nesaņemot kādas nebūt ūber korpusa apstrādes tehnologijas  |
Offline | |
|
| ciinja | |
 Kopš: 22. Nov 2014
Ziņojumi: 1070
Braucu ar:
|
nez kāpēc neviens neraud, ka PP grandmaster chime vispār nav nekādas ūdensizturības. a nirt ta varētu mierīgi baudot minūšu atkārtotāja skaņas.
Pieņemu, ka PP grandmaster chime nekad nebūs paredzēts niršanai, bet Apple pulksteni ar nosaukumu iAction (labākajā gadījumā) vai vienkārši Apple watch 2 ar ūdensizturību varēs nopirkt jau nākošgad. |
Offline | |
|
|
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
26 Apr 2015, 21:36:58 AV rakstīja:
Manas acis nopietna udensizturiba ir trukums, jo parasti sadiem pulksteniem naak skruvejamas galvinas, kura IMHO ir sasoditi neparocigas 
Oh noes, tad dauņi iemācīsies noraut vītni  |
Offline | |
|
| mormz | |
Kopš: 31. Mar 2014
Ziņojumi: 16
Braucu ar: HD
| Labvakar, fetišisti 
Nolēmu rīt iepirkt šādu
http://www.zeneva.lv/shop_products/details/2202
Ceru, sagaidīt kādu viedokli līdz pusdienlaikam 
|
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| Čainietis tika pie jaunas ādas siksnas:
|
Offline | |
|
| Manson | |
 Kopš: 03. Mar 2010
No: Jelgava
Ziņojumi: 530
Braucu ar: Audi
|
27 Apr 2015, 02:28:18 mormz rakstīja:
Labvakar, fetišisti 
Nolēmu rīt iepirkt šādu
http://www.zeneva.lv/shop_products/details/2202
Ceru, sagaidīt kādu viedokli līdz pusdienlaikam 
Kādu viedokli Tu meklē? Galvenais jau primāri, lai pašam patīk.
Pozitīvais - automāts, safīrs un šveicietis ar atpazīstamu vārdu
Negatīvais - mazais izmērs vīrieša rokai (vienīgi varbūt labi derēs zem krekla piedurknes) un romiešu cipari  |
Offline | |
|