| Autors | Ziņojums |
hasans  | |
 Kopš: 04. Apr 2004
Ziņojumi: 7699
Braucu ar:
| Velos iegadaties smartwatch. Iesakiet labu razotaju
P.s. Lai var saparot ar alfonu[ Šo ziņu laboja hasans, 03 Apr 2015, 12:51:07 ] |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| pec nedelajs sakas apple watchiem preoders |
Offline | |
|
| ATB | |
 Kopš: 21. Sep 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 5355
Braucu ar: ♛ ♛
|
02 Apr 2015, 15:35:38 PG rakstīja:
cik tāds ? |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
03 Apr 2015, 13:12:26 ATB rakstīja:
cik tāds ?
Viens sakuma limena e46. |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Vai sterils e36  |
Offline | |
|
| ATB | |
 Kopš: 21. Sep 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 5355
Braucu ar: ♛ ♛
| Kaut kur nevar dabūt padjobku caurrūsējuša e34 vērtībā?  |
Offline | |
|
| ivarinators | |
Kopš: 08. Jan 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 599
Braucu ar: A6TQ
|
03 Apr 2015, 09:30:51 nrcha rakstīja:
Kemmners uztaisijis fliegeri-hrono uz Valjoux 7750 bāzes:
Te vēl bildes
Izskatās labi, no aizmugures varēja kaut ko iegravēt uz balansa atsvara. Manuprāt biezums par traku, iespējams, tā ir visiem hronigrāfiem. 42mm labs diametrs, tomēr pie šāda diametra 15.6mm biezums ir krietni par biezu, manuprāt. |
Offline | |
|
| hustla | |
 Kopš: 28. Jun 2009
Ziņojumi: 3660
Braucu ar:
| Pisis, ibio 
$2.6M
[ Šo ziņu laboja hustla, 06 Apr 2015, 12:31:30 ] |
Offline | |
|
|
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
06 Apr 2015, 12:26:53 hustla rakstīja:
Pisis, ibio 
$2.6M
skaisti |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Par auto un nedaudz ari par pulksteniem 
 Spied "Play", lai skatītos video! |
Offline | |
|
| fcu_deleted | |
Kopš: 08. May 2009
Ziņojumi: 947
Braucu ar:
| Te kādam interesētu 1991. gada Rolex Oyster Date(15223)?
2400 EUR
Bilde ieskatam, nav mana.
|
Offline | |
|
| Christian | |
Kopš: 19. Jun 2007
No: Jelgava
Ziņojumi: 972
Braucu ar: Blitzkrieg darba zirgu un Suzuki GSF 600S
| norāvu jacque lemans kvarca pulkstenim regulēšanas galviņu ar visu asīti. Cik maksātu remonts? |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
|
07 Apr 2015, 17:31:01 fcu rakstīja:
Te kādam interesētu 1991. gada Rolex Oyster Date(15223)?
2400 EUR
Bilde ieskatam, nav mana.
Kaadaa staavoklii? Kaste? Dokji? Apkopes? |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Viens anonims powerists iesutija bildes ar savu jaunako pirkumu - JLC 
[ Šo ziņu laboja AV, 07 Apr 2015, 22:04:27 ] |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| "ex-ministrs"  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| nedrikstu teikt, piekaushot ar hokejnuuju  |
Offline | |
|
|
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Laba gaume tam poweristam!  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Piekritu - uzvalks ari gaumigs, izskatas vismaz Dressmann, varbut par HM 
Btw, saskana ar maniem aprekiniem, sobrid powera ir jau 3 JLC  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Piekritu - uzvalks ari gaumigs, izskatas vismaz Dressmann, varbut pat HM 
Btw, saskana ar maniem aprekiniem, sobrid powera ir jau 3 JLC  |
Offline | |
|
| detonators | |
 Kopš: 22. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1331
Braucu ar: 335i
| Ir šāda joprojām pieejama. Par pašizmaksu 30EUR.
20mm siksna uz tirdziņu, unused. PM! |
Offline | |
|