Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 160 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
Puuchuks
25. Mar 2015, 16:09 #18552

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

un "ausis" ap uzvelkamo galviņu arī nav tikai atsevišķiem 50to gadu modeļiem, ne tā?
Offline
shmurger
25. Mar 2015, 16:24 #18553

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40

Tie biezie šefi visbiežāk ir vislielākie kaipeikpisēji.
Offline
fcu_deleted
25. Mar 2015, 16:25 #18554

Kopš: 08. May 2009

Ziņojumi: 947

Braucu ar:

Tapec jau ir biezi
Offline
hronists
25. Mar 2015, 16:26 #18555

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


25 Mar 2015, 16:24:03 shmurger rakstīja:
Tie biezie šefi visbiežāk ir vislielākie kaipeikpisēji.


mhm, un lielākie dirsēji - kuļi maksāt desmit štukas, ja Ēģiptē mierīgi var par 100 dolāriem nopirkt un izskatās tieši tāpat.
Offline
R_S
25. Mar 2015, 17:00 #18556

Kopš: 08. Jul 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 851

Braucu ar: nākotnes klasiku


25 Mar 2015, 15:36:13 Puuchuks rakstīja:
raimi, kā sauc tavu priekšnieku?
un, kā tu tik tuvu tiki pāri plecam plkst nofočēt? smaržoji viņa austiņu?

Tev tas šāvaitā neko neizteiks. Viņš ir norvēģis. Kā redzi bildē esmu max piezūmējis, sēdēju pie viena galda un bilde ir sagriezta par 90*.

[ Šo ziņu laboja raimisE30, 25 Mar 2015, 17:03:31 ]

Offline
25. Mar 2015, 17:02 #18557

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

izprinte un iedod vinjam

Offline
AVI
25. Mar 2015, 17:10 #18558

Kopš: 09. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 10233

Braucu ar: Air baltic


25 Mar 2015, 16:26:12 hronists rakstīja:

25 Mar 2015, 16:24:03 shmurger rakstīja:
Tie biezie šefi visbiežāk ir vislielākie kaipeikpisēji.

mhm, un lielākie dirsēji - kuļi maksāt desmit štukas, ja Ēģiptē mierīgi var par 100 dolāriem nopirkt un izskatās tieši tāpat.

Ja pērk pulksteni ar domu, ka kādu dienu bilde nokļus šeit. Tad protams par pačotu piedomātu jebkurš, pat lielākais iefisējs.
Bet tur ārā, kur auto cenā ap 40k brauc uz plikām riepām un pie stūres sēž vīriņš ar feiku rolexu. Taņai, Evijai un Elīnai ir pilnīgi do fenji tās neredzamās nianses. Visas draudzenes vērtē ar skaudīgu aci, bet bijušie griež sev vēnas.

-----------------
Omega-3 Omega-6 best performance
RomboutsUNMalongo kafija
PM
Offline
25. Mar 2015, 17:16 #18559

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

mosh shefs lohs samaksaaja pilnu cenu dabuja feiku?
Offline
AV
25. Mar 2015, 20:07 #18560

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


25 Mar 2015, 17:02:30 adolfs rakstīja:
izprinte un iedod vinjam

http://b-i.forbesimg.com/arieladams/files/2013/...-fake-people.jpg

Pietiks ja izdrukas un anonimi atstas uz galda
Offline
AV
25. Mar 2015, 20:07 #18561

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


25 Mar 2015, 17:16:17 bertons rakstīja:
mosh shefs lohs samaksaaja pilnu cenu dabuja feiku?

Es siem stastiem neticu Ja vien nav runa par smalku ebay krapsanu vai ko tamlidzigu.
Offline
oswald
25. Mar 2015, 20:12 #18562

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

es gan neesmu redzējis bosus , kuri nēsā feikus, jā nesā visādus lētos, bet ne feikus...bet pamatā nēsā labus. Un 10OK gadā priekš Norvēģijas jau nav nekāds cukurs..tur tak citas izmaksas.Pat priekš LV tas nav nekāds oligarhu cipars un tajā kategorijā diezin vai jauns rolex ierakstās...vismaz tie kas nesā rolexus ir miljonāri, nevis vnk bosi.
Offline
VMR
25. Mar 2015, 20:22 #18563

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Dalabi, tādu bleķa Daytona ar 100k gadā jau nu var atļauties…
Offline
oswald
25. Mar 2015, 20:27 #18564

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

Nu bleķa var..bet īsti vīri nēsā zelta zilo submarineru
Offline
amigoz
25. Mar 2015, 20:50 #18565

Kopš: 25. Aug 2004

Ziņojumi: 1875

Braucu ar: RRS

Noteikti, ka padotais no LV ir informēts par bosa gada pelnu
Un šeit pat nav svarīgi bruto vai neto, pie teorētiskiem 100K Norge, Rolexu varetu tikai plastmas atļauties.

Offline
amigoz
25. Mar 2015, 21:49 #18566

Kopš: 25. Aug 2004

Ziņojumi: 1875

Braucu ar: RRS

JanisE30,
Man nevajag google gudrību par Norge, Tu tak zini

P.S.
Kka nav nekādu snapu no Baselworld2015. Rit pēdejā diena
Offline
R_S
25. Mar 2015, 22:35 #18567

Kopš: 08. Jul 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 851

Braucu ar: nākotnes klasiku


25 Mar 2015, 20:50:12 amigoz rakstīja:
Noteikti, ka padotais no LV ir informēts par bosa gada pelnu
Un šeit pat nav svarīgi bruto vai neto, pie teorētiskiem 100K Norge, Rolexu varetu tikai plastmas atļauties.

Gan tev gan citiem zināšanas par Norvēgiju šeit ir švakas. Pirmkārt visu ienākumi ir publiski pieejama informācija, otrkārt 100k netto alga ir ļoti pienklājīga. Ja nestrādā uz platformas vai arī nevergo garas virsstundas tādu algu nopelnīt var tikai retais, nemaz nerunājot par 100k bruto. Nu nepelna šeit katrs strādnieciņš milzu naudu.
P.s. Pats rīt pateikšu šefam lai nevelk to pulksteni uz svarīgām sanāksmēm. Uzraudies uz kāda eksperta
Offline
25. Mar 2015, 22:41 #18568

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

kaut kāda nabagu zeme tā norge šveicē katrs normāls itešņiks 10k gross mēnesī izceļ direktori gan jau x4
Offline
s-line
25. Mar 2015, 23:24 #18569

Kopš: 08. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2617

Braucu ar: kūtiņu

Nu nekāds dižais čiekurs ar tādu algu viņš nav. Man viens no priekšniekiem,kas ir šeit strādājošs norvēģis ar mēnešalgu ap 20k eur mēnesī nopirkā "Laikā" ML pulksteni un zīmējās man ar viņu pāris nedēļas. Un Norvēģi (cik es vismaz viņus pazīstu) ir afigenna skopi, neskatoties uz saņemto atalgojumu.
Offline
25. Mar 2015, 23:30 #18570

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

20k mēnesī LV not bad. Kas pa uzņēmumu? :jumtinš:

[ Šo ziņu laboja bertons, 25 Mar 2015, 23:30:41 ]

Offline
R_S
25. Mar 2015, 23:32 #18571

Kopš: 08. Jul 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 851

Braucu ar: nākotnes klasiku


25 Mar 2015, 23:24:09 s-line rakstīja:
Nu nekāds dižais čiekurs ar tādu algu viņš nav. Man viens no priekšniekiem,kas ir šeit strādājošs norvēģis ar mēnešalgu ap 20k eur mēnesī nopirkā "Laikā" ML pulksteni un zīmējās man ar viņu pāris nedēļas. Un Norvēģi (cik es vismaz viņus pazīstu) ir afigenna skopi, neskatoties uz saņemto atalgojumu.

Priekšniekam tie 20k ir alga vai ienākumi no biznesa vai akcijām? Nezinu kādam amatam jābūt lai saņemtu 20k mēnesī atalgojumu.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo