| Autors | Ziņojums |
Puuchuks  | |
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| un "ausis" ap uzvelkamo galviņu arī nav tikai atsevišķiem 50to gadu modeļiem, ne tā? |
Offline | |
|
| shmurger | |
 Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
| Tie biezie šefi visbiežāk ir vislielākie kaipeikpisēji. |
Offline | |
|
| fcu_deleted | |
Kopš: 08. May 2009
Ziņojumi: 947
Braucu ar:
| Tapec jau ir biezi  |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
25 Mar 2015, 16:24:03 shmurger rakstīja:
Tie biezie šefi visbiežāk ir vislielākie kaipeikpisēji.
mhm, un lielākie dirsēji - kuļi maksāt desmit štukas, ja Ēģiptē mierīgi var par 100 dolāriem nopirkt un izskatās tieši tāpat. |
Offline | |
|
| R_S | |
 Kopš: 08. Jul 2010
No: Jūrmala
Ziņojumi: 851
Braucu ar: nākotnes klasiku
|
25 Mar 2015, 15:36:13 Puuchuks rakstīja:
raimi, kā sauc tavu priekšnieku?
un, kā tu tik tuvu tiki pāri plecam plkst nofočēt? smaržoji viņa austiņu? 
Tev tas šāvaitā neko neizteiks. Viņš ir norvēģis. Kā redzi bildē esmu max piezūmējis, sēdēju pie viena galda un bilde ir sagriezta par 90*.  [ Šo ziņu laboja raimisE30, 25 Mar 2015, 17:03:31 ] |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| izprinte un iedod vinjam 
|
Offline | |
|
AVI  | |
 Kopš: 09. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 10233
Braucu ar: Air baltic
|
25 Mar 2015, 16:26:12 hronists rakstīja:
25 Mar 2015, 16:24:03 shmurger rakstīja:
Tie biezie šefi visbiežāk ir vislielākie kaipeikpisēji.
mhm, un lielākie dirsēji - kuļi maksāt desmit štukas, ja Ēģiptē mierīgi var par 100 dolāriem nopirkt un izskatās tieši tāpat.
Ja pērk pulksteni ar domu, ka kādu dienu bilde nokļus šeit. Tad protams par pačotu piedomātu jebkurš, pat lielākais iefisējs.
Bet tur ārā, kur auto cenā ap 40k brauc uz plikām riepām un pie stūres sēž vīriņš ar feiku rolexu. Taņai, Evijai un Elīnai ir pilnīgi do fenji tās neredzamās nianses. Visas draudzenes vērtē ar skaudīgu aci, bet bijušie griež sev vēnas.
----------------- Omega-3 Omega-6 best performance
RomboutsUNMalongo kafija
PM |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| mosh shefs lohs samaksaaja pilnu cenu dabuja feiku? |
Offline | |
|
|
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
25 Mar 2015, 17:02:30 adolfs rakstīja:
izprinte un iedod vinjam 
http://b-i.forbesimg.com/arieladams/files/2013/...-fake-people.jpg
Pietiks ja izdrukas un anonimi atstas uz galda  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
25 Mar 2015, 17:16:17 bertons rakstīja:
mosh shefs lohs samaksaaja pilnu cenu dabuja feiku?
Es siem stastiem neticu Ja vien nav runa par smalku ebay krapsanu vai ko tamlidzigu. |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| es gan neesmu redzējis bosus , kuri nēsā feikus, jā nesā visādus lētos, bet ne feikus...bet pamatā nēsā labus. Un 10OK gadā priekš Norvēģijas jau nav nekāds cukurs..tur tak citas izmaksas.Pat priekš LV tas nav nekāds oligarhu cipars un tajā kategorijā diezin vai jauns rolex ierakstās...vismaz tie kas nesā rolexus ir miljonāri, nevis vnk bosi. |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Dalabi, tādu bleķa Daytona ar 100k gadā jau nu var atļauties… |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| Nu bleķa var..bet īsti vīri nēsā zelta zilo submarineru  |
Offline | |
|
| amigoz | |
 Kopš: 25. Aug 2004
Ziņojumi: 1875
Braucu ar: RRS
| Noteikti, ka padotais no LV ir informēts par bosa gada pelnu 
Un šeit pat nav svarīgi bruto vai neto, pie teorētiskiem 100K Norge, Rolexu varetu tikai plastmas atļauties.
|
Offline | |
|
| amigoz | |
 Kopš: 25. Aug 2004
Ziņojumi: 1875
Braucu ar: RRS
| JanisE30,
Man nevajag google gudrību par Norge, Tu tak zini 
P.S.
Kka nav nekādu snapu no Baselworld2015. Rit pēdejā diena |
Offline | |
|
| R_S | |
 Kopš: 08. Jul 2010
No: Jūrmala
Ziņojumi: 851
Braucu ar: nākotnes klasiku
|
25 Mar 2015, 20:50:12 amigoz rakstīja:
Noteikti, ka padotais no LV ir informēts par bosa gada pelnu 
Un šeit pat nav svarīgi bruto vai neto, pie teorētiskiem 100K Norge, Rolexu varetu tikai plastmas atļauties.
Gan tev gan citiem zināšanas par Norvēgiju šeit ir švakas. Pirmkārt visu ienākumi ir publiski pieejama informācija, otrkārt 100k netto alga ir ļoti pienklājīga. Ja nestrādā uz platformas vai arī nevergo garas virsstundas tādu algu nopelnīt var tikai retais, nemaz nerunājot par 100k bruto. Nu nepelna šeit katrs strādnieciņš milzu naudu.
P.s. Pats rīt pateikšu šefam lai nevelk to pulksteni uz svarīgām sanāksmēm. Uzraudies uz kāda eksperta  |
Offline | |
|
|
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| kaut kāda nabagu zeme tā norge šveicē katrs normāls itešņiks 10k gross mēnesī izceļ direktori gan jau x4 |
Offline | |
|
| s-line | |
 Kopš: 08. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2617
Braucu ar: kūtiņu
| Nu nekāds dižais čiekurs ar tādu algu viņš nav. Man viens no priekšniekiem,kas ir šeit strādājošs norvēģis ar mēnešalgu ap 20k eur mēnesī nopirkā "Laikā" ML pulksteni un zīmējās man ar viņu pāris nedēļas. Un Norvēģi (cik es vismaz viņus pazīstu) ir afigenna skopi, neskatoties uz saņemto atalgojumu. |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| 20k mēnesī LV not bad. Kas pa uzņēmumu? :jumtinš: [ Šo ziņu laboja bertons, 25 Mar 2015, 23:30:41 ] |
Offline | |
|
| R_S | |
 Kopš: 08. Jul 2010
No: Jūrmala
Ziņojumi: 851
Braucu ar: nākotnes klasiku
|
25 Mar 2015, 23:24:09 s-line rakstīja:
Nu nekāds dižais čiekurs ar tādu algu viņš nav. Man viens no priekšniekiem,kas ir šeit strādājošs norvēģis ar mēnešalgu ap 20k eur mēnesī nopirkā "Laikā" ML pulksteni un zīmējās man ar viņu pāris nedēļas. Un Norvēģi (cik es vismaz viņus pazīstu) ir afigenna skopi, neskatoties uz saņemto atalgojumu.
Priekšniekam tie 20k ir alga vai ienākumi no biznesa vai akcijām? Nezinu kādam amatam jābūt lai saņemtu 20k mēnesī atalgojumu. |
Offline | |
|