| Autors | Ziņojums |
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
25 Mar 2015, 12:55:29 raimisE30 rakstīja:
Gribas noskaidrot, kas tas par rolexu manam sefas uz rokas Smiesos ja feiks 
vari sākt ņirgt. |
Offline | |
|
| Arsmens | |
 Kopš: 28. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 13306
Braucu ar: Trim durvīm
|
25 Mar 2015, 12:55:29 raimisE30 rakstīja:
Gribas noskaidrot, kas tas par rolexu manam sefas uz rokas Smiesos ja feiks 
http://s23.postimg.org/eyqsobmbf/image1.jpg
Par mana rolexa fočēšanu un izlikšanu netā, esi atlaists!
Lūdzu līdz šovakaram atbrīvo kabinetu. |
Offline | |
|
Puuchuks  | |
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
25 Mar 2015, 12:51:46 markuz rakstīja:
25 Mar 2015, 12:39:30 oswald rakstīja:
25 Mar 2015, 11:39:52 markuz rakstīja:
Sveiki!
Vajag dāvanai pulksteni atrast. Kas varētu būt labākā izvēle 150 eur robežās? Metāla siksna, ūdensdrošs, lielai rokai   
Kaut kas daudz maz Ok sanāk tādā budžetā vai jāskatās uz bižutērijas pusi? 
http://www.watchshop.com/mens-casio-edifice-alarm-chronograph-watch-ema-100d-1a1vef-p99957449.html
kaut kas no casio edifice. piem šis. vai citi lētāki, bet tiem nebūs 200m bet gan 100m W. Cits nekas labāks par to naudu nesanāk. no uk 5 dienās būs klāt.
Kur pie mums varētu viņus apskatīt dzīvē un iegādāt? Laikā? Sūtīšana nesanāks, jo vajag jau šodien 
laiksā ir kkādas atlaides, varbūt kas der:
http://www.laikswatches.lv/lv/sales.html |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-casio-edifice-ef-539d-1avef.htm
cena biku augstāka, kā WS , bet j avajag uzreiz, starpība maza. izmērs liels  |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
25 Mar 2015, 11:08:04 lietus rakstīja:
25 Mar 2015, 10:07:30 lietus rakstīja:
Ko speciālisti teiks par šo?
Rodania
Neesmu speciālists, bet - universāls dizains, Šveice, safīrs un cena.
tā bulta uz kuras rakstīts datums un kas rāda uz datumu  |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| http://www.laikswatches.lv/lv/rokas-pulkstenis-orient-chronograph-ftt0y002b0.htm
vai šādu orient.
seiko ar ir pa akciju ar safīru, tik izmērs nebūs. |
Offline | |
|
| markuz | |
Kopš: 23. Mar 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 37
Braucu ar: volvo
| Paldies! Tas Orient ar neziskatās slikti. Jāaizdodas būs pie viņiem, cerams būs uz vietas, lai var aci uzmest. |
Offline | |
|
| martinssirants | |
 Kopš: 08. Aug 2013
Ziņojumi: 5097
Braucu ar: uz lohu mugurām
| Ko spechuki saka par shaadu? Buus pachots un respekts, jeb tomeer nee.
|
Offline | |
|
|
|
Apins  | |
 Kopš: 14. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3469
Braucu ar: RS, Jimny un R1200GS
| rimi uzlīmju akcija sākusies?
----------------- Eu, kāpēc nerāda parakstu? |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
25 Mar 2015, 13:02:14 Puuchuks rakstīja:
laiksā ir kkādas atlaides, varbūt kas der:
http://www.laikswatches.lv/lv/sales.html
No sis chupinjas balsoju par Casio - gaumigs, klasisks hronografa dizains (ala speedmaster), tiesa, nav safira stikls, betnu ari cena nav augsta.
http://www.laikswatches.lv/lv/rokas-pulkstenis-casio-edifice-efr-526d-1avuef.htm |
Offline | |
|
Puuchuks  | |
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
25 Mar 2015, 13:44:14 AV rakstīja:
25 Mar 2015, 13:02:14 Puuchuks rakstīja:
laiksā ir kkādas atlaides, varbūt kas der:
http://www.laikswatches.lv/lv/sales.html
No sis chupinjas balsoju par Casio - gaumigs, klasisks hronografa dizains (ala speedmaster), tiesa, nav safira stikls, betnu ari cena nav augsta.
http://www.laikswatches.lv/lv/rokas-pulkstenis-casio-edifice-efr-526d-1avuef.htm
es no šīs čupiņas balsoju par Louis Erard regulatoru:
http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-l...30aa01-bdc29.htm
bet tas citā cenu grupā |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
25 Mar 2015, 13:49:05 Puuchuks rakstīja:
es no šīs čupiņas balsoju par Louis Erard regulatoru:
http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-l...30aa01-bdc29.htm
bet tas citā cenu grupā
Jaa, sis ari labs. Dzive izskatas wow  |
Offline | |
|
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| http://www.laikswatches.lv/lv/rokas-pulkstenis-...x-fc-303s5b6.htm
Man prāts pašlaik fokusēts uz pilnīgi klasisku pulksteni, bez liekiem izskaistinājumiem 
|
Offline | |
|
| R_S | |
 Kopš: 08. Jul 2010
No: Jūrmala
Ziņojumi: 851
Braucu ar: nākotnes klasiku
|
25 Mar 2015, 13:01:22 hronists rakstīja:
25 Mar 2015, 12:55:29 raimisE30 rakstīja:
Gribas noskaidrot, kas tas par rolexu manam sefas uz rokas Smiesos ja feiks 
vari sākt ņirgt.
Nopietni? Cilvēks, kas gadā nopelna ap 100k eur iet uz biznesa tikšanos ar feik Rolexu.  |
Offline | |
|
| lietus | |
Kopš: 21. Nov 2004
Ziņojumi: 2070
Braucu ar:
|
25 Mar 2015, 13:08:09 hronists rakstīja:
25 Mar 2015, 11:08:04 lietus rakstīja:
25 Mar 2015, 10:07:30 lietus rakstīja:
Ko speciālisti teiks par šo?
Rodania
Neesmu speciālists, bet - universāls dizains, Šveice, safīrs un cena.
tā bulta uz kuras rakstīts datums un kas rāda uz datumu 
Varbuut, lai mehaanikai nemeegjina datumu uz otru pusi reguleer.. |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
25 Mar 2015, 14:41:27 raimisE30 rakstīja:
Nopietni? Cilvēks, kas gadā nopelna ap 100k eur iet uz biznesa tikšanos ar feik Rolexu. 
pirmais. sameklē man Rolex Daytona ar pliku luneti. otrais - sudrabotie aplīši man šķiet ir pusotru reizi platāki par normāliem. hronogrāfa pogas nav ieskrūvējamās. tā ka man pagaidām sanāk feiks.
[ Šo ziņu laboja hronists, 25 Mar 2015, 14:50:31 ] |
Offline | |
|
|
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Ir, ir feiks. |
Offline | |
|
Puuchuks  | |
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| raimi, kā sauc tavu priekšnieku?
un, kā tu tik tuvu tiki pāri plecam plkst nofočēt? smaržoji viņa austiņu?  |
Offline | |
|
| fcu_deleted | |
Kopš: 08. May 2009
Ziņojumi: 947
Braucu ar:
| Lunete nebus noteicosais, ir daudz dazadas modifikacijas, ipasi ja tas ir vintage. Bet man ari izskatas, ka fake. |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
25 Mar 2015, 15:46:27 fcu rakstīja:
Lunete nebus noteicosais, ir daudz dazadas modifikacijas, ipasi ja tas ir vintage. Bet man ari izskatas, ka fake.
jā, pump style pušeri ir tikai vintage, plika lunete ir tikai pašam pirmajam Daytona, ko pat laikam par Daytona nesauca. BET - sudrabotie aplīši parādījās tikai divtūkstošajos. un es vēl nesāku apskatīt tievās kājas  |
Offline | |
|