Online

Pašreiz BMWPower skatās 178 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
hronists
25. Mar 2015, 13:01 #18532

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


25 Mar 2015, 12:55:29 raimisE30 rakstīja:
Gribas noskaidrot, kas tas par rolexu manam sefas uz rokas Smiesos ja feiks



vari sākt ņirgt.
Offline
Arsmens
25. Mar 2015, 13:02 #18533

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


25 Mar 2015, 12:55:29 raimisE30 rakstīja:
Gribas noskaidrot, kas tas par rolexu manam sefas uz rokas Smiesos ja feiks

http://s23.postimg.org/eyqsobmbf/image1.jpg

Par mana rolexa fočēšanu un izlikšanu netā, esi atlaists!
Lūdzu līdz šovakaram atbrīvo kabinetu.
Offline
Puuchuks
25. Mar 2015, 13:02 #18534

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


25 Mar 2015, 12:51:46 markuz rakstīja:

25 Mar 2015, 12:39:30 oswald rakstīja:

25 Mar 2015, 11:39:52 markuz rakstīja:
Sveiki!

Vajag dāvanai pulksteni atrast. Kas varētu būt labākā izvēle 150 eur robežās? Metāla siksna, ūdensdrošs, lielai rokai
Kaut kas daudz maz Ok sanāk tādā budžetā vai jāskatās uz bižutērijas pusi?


http://www.watchshop.com/mens-casio-edifice-alarm-chronograph-watch-ema-100d-1a1vef-p99957449.html

kaut kas no casio edifice. piem šis. vai citi lētāki, bet tiem nebūs 200m bet gan 100m W. Cits nekas labāks par to naudu nesanāk. no uk 5 dienās būs klāt.


Kur pie mums varētu viņus apskatīt dzīvē un iegādāt? Laikā? Sūtīšana nesanāks, jo vajag jau šodien

laiksā ir kkādas atlaides, varbūt kas der:
http://www.laikswatches.lv/lv/sales.html
Offline
oswald
25. Mar 2015, 13:04 #18535

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-casio-edifice-ef-539d-1avef.htm

cena biku augstāka, kā WS , bet j avajag uzreiz, starpība maza. izmērs liels
Offline
hronists
25. Mar 2015, 13:08 #18536

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


25 Mar 2015, 11:08:04 lietus rakstīja:

25 Mar 2015, 10:07:30 lietus rakstīja:
Ko speciālisti teiks par šo?
Rodania


Neesmu speciālists, bet - universāls dizains, Šveice, safīrs un cena.


tā bulta uz kuras rakstīts datums un kas rāda uz datumu
Offline
oswald
25. Mar 2015, 13:08 #18537

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

http://www.laikswatches.lv/lv/rokas-pulkstenis-orient-chronograph-ftt0y002b0.htm

vai šādu orient.

seiko ar ir pa akciju ar safīru, tik izmērs nebūs.
Offline
markuz
25. Mar 2015, 13:27 #18538

Kopš: 23. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 37

Braucu ar: volvo

Paldies! Tas Orient ar neziskatās slikti. Jāaizdodas būs pie viņiem, cerams būs uz vietas, lai var aci uzmest.
Offline
martinssirants
25. Mar 2015, 13:38 #18539

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām

Ko spechuki saka par shaadu? Buus pachots un respekts, jeb tomeer nee.

Offline
Apins
25. Mar 2015, 13:41 #18540

Kopš: 14. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3469

Braucu ar: RS, Jimny un R1200GS

rimi uzlīmju akcija sākusies?

-----------------
Eu, kāpēc nerāda parakstu?
Offline
AV
25. Mar 2015, 13:44 #18541

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


25 Mar 2015, 13:02:14 Puuchuks rakstīja:
laiksā ir kkādas atlaides, varbūt kas der:
http://www.laikswatches.lv/lv/sales.html

No sis chupinjas balsoju par Casio - gaumigs, klasisks hronografa dizains (ala speedmaster), tiesa, nav safira stikls, betnu ari cena nav augsta.

http://www.laikswatches.lv/lv/rokas-pulkstenis-casio-edifice-efr-526d-1avuef.htm
Offline
Puuchuks
25. Mar 2015, 13:49 #18542

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


25 Mar 2015, 13:44:14 AV rakstīja:

25 Mar 2015, 13:02:14 Puuchuks rakstīja:
laiksā ir kkādas atlaides, varbūt kas der:
http://www.laikswatches.lv/lv/sales.html

No sis chupinjas balsoju par Casio - gaumigs, klasisks hronografa dizains (ala speedmaster), tiesa, nav safira stikls, betnu ari cena nav augsta.

http://www.laikswatches.lv/lv/rokas-pulkstenis-casio-edifice-efr-526d-1avuef.htm

es no šīs čupiņas balsoju par Louis Erard regulatoru:
http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-l...30aa01-bdc29.htm
bet tas citā cenu grupā
Offline
AV
25. Mar 2015, 14:21 #18543

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


25 Mar 2015, 13:49:05 Puuchuks rakstīja:
es no šīs čupiņas balsoju par Louis Erard regulatoru:
http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-l...30aa01-bdc29.htm
bet tas citā cenu grupā

Jaa, sis ari labs. Dzive izskatas wow
Offline
viesulis
25. Mar 2015, 14:37 #18544

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

http://www.laikswatches.lv/lv/rokas-pulkstenis-...x-fc-303s5b6.htm

Man prāts pašlaik fokusēts uz pilnīgi klasisku pulksteni, bez liekiem izskaistinājumiem
Offline
R_S
25. Mar 2015, 14:41 #18545

Kopš: 08. Jul 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 851

Braucu ar: nākotnes klasiku


25 Mar 2015, 13:01:22 hronists rakstīja:

25 Mar 2015, 12:55:29 raimisE30 rakstīja:
Gribas noskaidrot, kas tas par rolexu manam sefas uz rokas Smiesos ja feiks


vari sākt ņirgt.

Nopietni? Cilvēks, kas gadā nopelna ap 100k eur iet uz biznesa tikšanos ar feik Rolexu.
Offline
lietus
25. Mar 2015, 14:46 #18546

Kopš: 21. Nov 2004

Ziņojumi: 2070

Braucu ar:


25 Mar 2015, 13:08:09 hronists rakstīja:

25 Mar 2015, 11:08:04 lietus rakstīja:

25 Mar 2015, 10:07:30 lietus rakstīja:
Ko speciālisti teiks par šo?
Rodania


Neesmu speciālists, bet - universāls dizains, Šveice, safīrs un cena.


tā bulta uz kuras rakstīts datums un kas rāda uz datumu

Varbuut, lai mehaanikai nemeegjina datumu uz otru pusi reguleer..
Offline
hronists
25. Mar 2015, 14:47 #18547

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


25 Mar 2015, 14:41:27 raimisE30 rakstīja:

Nopietni? Cilvēks, kas gadā nopelna ap 100k eur iet uz biznesa tikšanos ar feik Rolexu.


pirmais. sameklē man Rolex Daytona ar pliku luneti. otrais - sudrabotie aplīši man šķiet ir pusotru reizi platāki par normāliem. hronogrāfa pogas nav ieskrūvējamās. tā ka man pagaidām sanāk feiks.

[ Šo ziņu laboja hronists, 25 Mar 2015, 14:50:31 ]

Offline
AV
25. Mar 2015, 15:07 #18548

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Ir, ir feiks.
Offline
Puuchuks
25. Mar 2015, 15:36 #18549

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

raimi, kā sauc tavu priekšnieku?
un, kā tu tik tuvu tiki pāri plecam plkst nofočēt? smaržoji viņa austiņu?
Offline
fcu_deleted
25. Mar 2015, 15:46 #18550

Kopš: 08. May 2009

Ziņojumi: 947

Braucu ar:

Lunete nebus noteicosais, ir daudz dazadas modifikacijas, ipasi ja tas ir vintage. Bet man ari izskatas, ka fake.
Offline
hronists
25. Mar 2015, 16:01 #18551

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


25 Mar 2015, 15:46:27 fcu rakstīja:
Lunete nebus noteicosais, ir daudz dazadas modifikacijas, ipasi ja tas ir vintage. Bet man ari izskatas, ka fake.


jā, pump style pušeri ir tikai vintage, plika lunete ir tikai pašam pirmajam Daytona, ko pat laikam par Daytona nesauca. BET - sudrabotie aplīši parādījās tikai divtūkstošajos. un es vēl nesāku apskatīt tievās kājas
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo