Online

Pašreiz BMWPower skatās 215 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
VMR
19. Mar 2015, 14:00 #18452

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu


19 Mar 2015, 13:44:54 AV rakstīja:
Luk, ari jutas aizskarosa bilde

[IMG]usera_Matrixxx_cienīga_bilde[/IMG]

Tiešām riebīgs skats…
Offline
Puuchuks
19. Mar 2015, 14:00 #18453

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


19 Mar 2015, 13:44:54 AV rakstīja:
Luk, ari jutas aizskarosa bilde


bilde nu tā. pat ļoti nu tā...
es saprotu WUS
Offline
Puuchuks
19. Mar 2015, 14:01 #18454

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


19 Mar 2015, 13:45:52 AV rakstīja:

19 Mar 2015, 12:44:21 xjs_4 rakstīja:
AV kas tad par modeli tudoram ?

"North Flag"

kaut kāds nesaprotams
Offline
AV
19. Mar 2015, 14:19 #18455

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Man gan tas Tudor tiri labi patik. Pilnai laimei gan varetu iztikt bez dzeltenajiem akcentiem un gribetos vairak puletas plaknes bish glamurigakam izskatam, betnu, tad tas butu parak ciesh konkurents Rolex izstradajumiem. Tudor vini tomer censas vairak pozicionet kaa 'tool watch'.
Offline
AV
19. Mar 2015, 14:21 #18456

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Bish labakas bildes jauniem Speedmaster







Offline
Puuchuks
19. Mar 2015, 14:42 #18457

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


19 Mar 2015, 14:19:26 AV rakstīja:
Man gan tas Tudor tiri labi patik. Pilnai laimei gan varetu iztikt bez dzeltenajiem akcentiem un gribetos vairak puletas plaknes bish glamurigakam izskatam, betnu, tad tas butu parak ciesh konkurents Rolex izstradajumiem. Tudor vini tomer censas vairak pozicionet kaa 'tool watch'.

jā, ja viņi cenu plauktā konkurētu ar Certina vai Tissot

Speedmasteri ekspluatē, cik gribi, tas ir viens no ze bestest plkst dizainiem
Offline
RR9
19. Mar 2015, 14:49 #18458

Kopš: 27. Nov 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 173

Braucu ar: Panama


19 Mar 2015, 13:44:54 AV rakstīja:
Luk, ari jutas aizskarosa bilde




Paldies
Rietumi neko nesaprot.
Offline
gintc
19. Mar 2015, 15:06 #18459

Kopš: 10. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2301

Braucu ar: X5 4.0d, e90 330i, E36 330i, F650GS Dakar, CF1000

tie speedmaster cik maksā?
Offline
hronists
19. Mar 2015, 15:13 #18460

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

snoopy speedie izskatās vnk pzdc nevaru pat izšķirties kas ir labāks - beigtais, spīdošais suns vai spīdošais lego ficuks uz 12



principā vēl viss nav līdz galam sapists, es redzu vietu vēl kādiem trim uzrakstiem un vismaz vienu mazi ciparnīcu droši varēja aizliet ar luminovu.

ja kas - pakaļa arī izskatās amizanti.



aiz kuras vietas to vāku skrūvēs vaļā?

upd. tas stainless steel uzraksts uz kājas vsp kaut kāds

[ Šo ziņu laboja hronists, 19 Mar 2015, 15:22:29 ]

Offline
20. Mar 2015, 02:38 #18461

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Offline
Christian
20. Mar 2015, 08:22 #18462

Kopš: 19. Jun 2007

No: Jelgava

Ziņojumi: 972

Braucu ar: Blitzkrieg darba zirgu un Suzuki GSF 600S

šim vairs nav sakara ar pulksteņiem. ja ieročus glabā atbilstoši nosacījumiem un tos lieto atbilstoši nosacījumiem un skaidrajam saprātam, nevis ar TT spēlē krievu ruleti, tad sūdi nebūs. P.S. Omegai nevajag to beigto suni
Offline
fenixy9
20. Mar 2015, 11:03 #18463

Kopš: 24. Jul 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 20

Braucu ar:


12 Mar 2015, 12:25:34 onkul5 rakstīja:
spečuki, kurš kotējas labāk ?

http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-m...98-ss042-332.htm

vs

http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-m...28-ss002-331.htm

vs

https://www.premiumwatches.com/certina-quarz-ds...7.00.html?c=3995



Ir piedāvājums no GMT.LV :

http://gmt.lv/maurice-lacroix-les-classiques-chronographe-lv-1" target="_blank" title="http://gmt.lv/maurice-lacroix-les-classiques-chronographe-lv-1" class="postlink">http://gmt.lv/maurice-lacroix-les-classiques-chronographe-lv-1

vs

http://gmt.lv/maurice-lacroix-les-classiques-chronographe-lv

Piegāde 2-3 darba dienas, cena bmwpower izdevīgāka..

[ Šo ziņu laboja fenixy9, 20 Mar 2015, 11:07:36 ]

Offline
Puuchuks
20. Mar 2015, 11:14 #18464

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


19 Mar 2015, 23:52:02 Bimmer rakstīja:
Ad of the Day: Guns With History

kaut arī tas varētu būt uzfilmēts reklāmas nolūkos, vismaz dažu ļaužu reakcijas šķiet patiesas.
tai ziņā man prieks, ka LV ieroču nēsāšanas noteikumi ir tādi, ka (izņemot, ja tu esi policis utt) tev ierocis ir jātur mājās seifā - attiecīgi, ir ļoti samazināta nejaušību un stulbuma iespēja
Offline
CP17
20. Mar 2015, 11:17 #18465

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


20 Mar 2015, 11:14:55 Puuchuks rakstīja:

19 Mar 2015, 23:52:02 Bimmer rakstīja:
Ad of the Day: Guns With History

kaut arī tas varētu būt uzfilmēts reklāmas nolūkos, vismaz dažu ļaužu reakcijas šķiet patiesas.
tai ziņā man prieks, ka LV ieroču nēsāšanas noteikumi ir tādi, ka (izņemot, ja tu esi policis utt) tev ierocis ir jātur mājās seifā - attiecīgi, ir ļoti samazināta nejaušību un stulbuma iespēja

arī nepolici nēsā
Offline
20. Mar 2015, 11:32 #18466

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

:zikovs:
Offline
Puuchuks
20. Mar 2015, 11:47 #18467

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

labi, es nemeklēšu tagad noteikumus un precīzos punktu formulējumus, bet skaidrs ir tas, ka pie mums māmiņas nestaigā ar revolveri somiņā, utt., attiecīgi, viņu mazajiem bērniem un pusaudžiem, un arī citiem bērniem un pusaudžiem ir daudz daudz mazāk iespēju kaut kur nejauši paņemt ieroci un mēģināt pašaudīties.


arī sūdīgā rajonā naktī ejot pa ielu, tu, visticamāk, vienk atrausies pa purnu ar dūrēm, max ar stieni, nevis tiksi nošauts
Offline
Reino
20. Mar 2015, 12:15 #18468

Kopš: 03. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 543

Braucu ar: 87


20 Mar 2015, 11:47:53 Puuchuks rakstīja:
labi, es nemeklēšu tagad noteikumus un precīzos punktu formulējumus, bet skaidrs ir tas, ka pie mums māmiņas nestaigā ar revolveri somiņā, utt., attiecīgi, viņu mazajiem bērniem un pusaudžiem, un arī citiem bērniem un pusaudžiem ir daudz daudz mazāk iespēju kaut kur nejauši paņemt ieroci un mēģināt pašaudīties.


arī sūdīgā rajonā naktī ejot pa ielu, tu, visticamāk, vienk atrausies pa purnu ar dūrēm, max ar stieni, nevis tiksi nošauts


šis video ir labs par ieroču tēmu - Gun control
Offline
Alexisonfire
20. Mar 2015, 12:40 #18469

Kopš: 11. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: ernestapp


20 Mar 2015, 08:22:09 Christian rakstīja:
šim vairs nav sakara ar pulksteņiem. ja ieročus glabā atbilstoši nosacījumiem un tos lieto atbilstoši nosacījumiem un skaidrajam saprātam, nevis ar TT spēlē krievu ruleti, tad sūdi nebūs. P.S. Omegai nevajag to beigto suni

2 y.o. izvelk no somas gloku un nošauj māti? Darvina teorijas izcils piemērs. Gloks ielikts somiņā ar pielādētu lodi stobrā un bez safety? Lieliski Vēl varēja gaili atvilkt, lai vieglāk nospiest
Offline
flipers
20. Mar 2015, 13:05 #18470

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 329

Braucu ar: E39


20 Mar 2015, 12:40:20 Alexisonfire rakstīja:

20 Mar 2015, 08:22:09 Christian rakstīja:
šim vairs nav sakara ar pulksteņiem. ja ieročus glabā atbilstoši nosacījumiem un tos lieto atbilstoši nosacījumiem un skaidrajam saprātam, nevis ar TT spēlē krievu ruleti, tad sūdi nebūs. P.S. Omegai nevajag to beigto suni

2 y.o. izvelk no somas gloku un nošauj māti? Darvina teorijas izcils piemērs. Gloks ielikts somiņā ar pielādētu lodi stobrā un bez safety? Lieliski Vēl varēja gaili atvilkt, lai vieglāk nospiest


Glokam nav drošinātāja. Vismaz ne tāda,kāds mājo Tavā izpratnē. Un vispār Glock ir mēsls.
Offline
HUBLOC
20. Mar 2015, 13:09 #18471

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


19 Mar 2015, 23:40:03 Bimmer rakstīja:
OZO

$ ?



Ekrānuzņēmums nav tas labākais, bet no video ko asu izvilkt grūti, bet te pāris minūtes pa tuvplāniem rokas grozās:
https://youtu.be/uoftMbDCTiU?t=58m2s


Hronist, AV?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo