| Autors | Ziņojums |
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
|
19 Mar 2015, 13:44:54 AV rakstīja:
Luk, ari jutas aizskarosa bilde 
[IMG]usera_Matrixxx_cienīga_bilde[/IMG]
Tiešām riebīgs skats…  |
Offline | |
|
Puuchuks  | |
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
19 Mar 2015, 13:44:54 AV rakstīja:
Luk, ari jutas aizskarosa bilde 
bilde nu tā. pat ļoti nu tā...
es saprotu WUS  |
Offline | |
|
Puuchuks  | |
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
19 Mar 2015, 13:45:52 AV rakstīja:
19 Mar 2015, 12:44:21 xjs_4 rakstīja:
AV kas tad par modeli tudoram ?
"North Flag"
kaut kāds nesaprotams |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Man gan tas Tudor tiri labi patik. Pilnai laimei gan varetu iztikt bez dzeltenajiem akcentiem un gribetos vairak puletas plaknes bish glamurigakam izskatam, betnu, tad tas butu parak ciesh konkurents Rolex izstradajumiem. Tudor vini tomer censas vairak pozicionet kaa 'tool watch'. |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Bish labakas bildes jauniem Speedmaster
|
Offline | |
|
Puuchuks  | |
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
19 Mar 2015, 14:19:26 AV rakstīja:
Man gan tas Tudor tiri labi patik. Pilnai laimei gan varetu iztikt bez dzeltenajiem akcentiem un gribetos vairak puletas plaknes bish glamurigakam izskatam, betnu, tad tas butu parak ciesh konkurents Rolex izstradajumiem. Tudor vini tomer censas vairak pozicionet kaa 'tool watch'.
jā, ja viņi cenu plauktā konkurētu ar Certina vai Tissot
Speedmasteri ekspluatē, cik gribi, tas ir viens no ze bestest plkst dizainiem |
Offline | |
|
| RR9 | |
 Kopš: 27. Nov 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 173
Braucu ar: Panama
|
19 Mar 2015, 13:44:54 AV rakstīja:
Luk, ari jutas aizskarosa bilde 
Paldies 
Rietumi neko nesaprot.  |
Offline | |
|
| gintc | |
 Kopš: 10. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2301
Braucu ar: X5 4.0d, e90 330i, E36 330i, F650GS Dakar, CF1000
| tie speedmaster cik maksā? 
|
Offline | |
|
|
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| snoopy speedie izskatās vnk pzdc nevaru pat izšķirties kas ir labāks - beigtais, spīdošais suns vai spīdošais lego ficuks uz 12 
principā vēl viss nav līdz galam sapists, es redzu vietu vēl kādiem trim uzrakstiem un vismaz vienu mazi ciparnīcu droši varēja aizliet ar luminovu.
ja kas - pakaļa arī izskatās amizanti.
aiz kuras vietas to vāku skrūvēs vaļā?
upd. tas stainless steel uzraksts uz kājas vsp kaut kāds [ Šo ziņu laboja hronists, 19 Mar 2015, 15:22:29 ] |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
|  |
Offline | |
|
| Christian | |
Kopš: 19. Jun 2007
No: Jelgava
Ziņojumi: 972
Braucu ar: Blitzkrieg darba zirgu un Suzuki GSF 600S
| šim vairs nav sakara ar pulksteņiem. ja ieročus glabā atbilstoši nosacījumiem un tos lieto atbilstoši nosacījumiem un skaidrajam saprātam, nevis ar TT spēlē krievu ruleti, tad sūdi nebūs. P.S. Omegai nevajag to beigto suni |
Offline | |
|
| fenixy9 | |
 Kopš: 24. Jul 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 20
Braucu ar:
|
12 Mar 2015, 12:25:34 onkul5 rakstīja:
spečuki, kurš kotējas labāk ?
http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-m...98-ss042-332.htm
vs
http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-m...28-ss002-331.htm
vs
https://www.premiumwatches.com/certina-quarz-ds...7.00.html?c=3995
Ir piedāvājums no GMT.LV :
http://gmt.lv/maurice-lacroix-les-classiques-chronographe-lv-1" target="_blank" title="http://gmt.lv/maurice-lacroix-les-classiques-chronographe-lv-1" class="postlink">http://gmt.lv/maurice-lacroix-les-classiques-chronographe-lv-1
vs
http://gmt.lv/maurice-lacroix-les-classiques-chronographe-lv
Piegāde 2-3 darba dienas, cena bmwpower izdevīgāka..[ Šo ziņu laboja fenixy9, 20 Mar 2015, 11:07:36 ] |
Offline | |
|
Puuchuks  | |
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
19 Mar 2015, 23:52:02 Bimmer rakstīja:
Ad of the Day: Guns With History
kaut arī tas varētu būt uzfilmēts reklāmas nolūkos, vismaz dažu ļaužu reakcijas šķiet patiesas.
tai ziņā man prieks, ka LV ieroču nēsāšanas noteikumi ir tādi, ka (izņemot, ja tu esi policis utt) tev ierocis ir jātur mājās seifā - attiecīgi, ir ļoti samazināta nejaušību un stulbuma iespēja  |
Offline | |
|
CP17  | |
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
|
20 Mar 2015, 11:14:55 Puuchuks rakstīja:
19 Mar 2015, 23:52:02 Bimmer rakstīja:
Ad of the Day: Guns With History
kaut arī tas varētu būt uzfilmēts reklāmas nolūkos, vismaz dažu ļaužu reakcijas šķiet patiesas.
tai ziņā man prieks, ka LV ieroču nēsāšanas noteikumi ir tādi, ka (izņemot, ja tu esi policis utt) tev ierocis ir jātur mājās seifā - attiecīgi, ir ļoti samazināta nejaušību un stulbuma iespēja 
arī nepolici nēsā  |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| :zikovs:  |
Offline | |
|
Puuchuks  | |
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| labi, es nemeklēšu tagad noteikumus un precīzos punktu formulējumus, bet skaidrs ir tas, ka pie mums māmiņas nestaigā ar revolveri somiņā, utt., attiecīgi, viņu mazajiem bērniem un pusaudžiem, un arī citiem bērniem un pusaudžiem ir daudz daudz mazāk iespēju kaut kur nejauši paņemt ieroci un mēģināt pašaudīties.
arī sūdīgā rajonā naktī ejot pa ielu, tu, visticamāk, vienk atrausies pa purnu ar dūrēm, max ar stieni, nevis tiksi nošauts |
Offline | |
|
|
|
| Reino | |
 Kopš: 03. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 543
Braucu ar: 87
|
20 Mar 2015, 11:47:53 Puuchuks rakstīja:
labi, es nemeklēšu tagad noteikumus un precīzos punktu formulējumus, bet skaidrs ir tas, ka pie mums māmiņas nestaigā ar revolveri somiņā, utt., attiecīgi, viņu mazajiem bērniem un pusaudžiem, un arī citiem bērniem un pusaudžiem ir daudz daudz mazāk iespēju kaut kur nejauši paņemt ieroci un mēģināt pašaudīties.
arī sūdīgā rajonā naktī ejot pa ielu, tu, visticamāk, vienk atrausies pa purnu ar dūrēm, max ar stieni, nevis tiksi nošauts
šis video ir labs par ieroču tēmu - Gun control |
Offline | |
|
| Alexisonfire | |
 Kopš: 11. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2072
Braucu ar: ernestapp
|
20 Mar 2015, 08:22:09 Christian rakstīja:
šim vairs nav sakara ar pulksteņiem. ja ieročus glabā atbilstoši nosacījumiem un tos lieto atbilstoši nosacījumiem un skaidrajam saprātam, nevis ar TT spēlē krievu ruleti, tad sūdi nebūs. P.S. Omegai nevajag to beigto suni
2 y.o. izvelk no somas gloku un nošauj māti? Darvina teorijas izcils piemērs. Gloks ielikts somiņā ar pielādētu lodi stobrā un bez safety? Lieliski Vēl varēja gaili atvilkt, lai vieglāk nospiest  |
Offline | |
|
| flipers | |
Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 329
Braucu ar: E39
|
20 Mar 2015, 12:40:20 Alexisonfire rakstīja:
20 Mar 2015, 08:22:09 Christian rakstīja:
šim vairs nav sakara ar pulksteņiem. ja ieročus glabā atbilstoši nosacījumiem un tos lieto atbilstoši nosacījumiem un skaidrajam saprātam, nevis ar TT spēlē krievu ruleti, tad sūdi nebūs. P.S. Omegai nevajag to beigto suni
2 y.o. izvelk no somas gloku un nošauj māti? Darvina teorijas izcils piemērs. Gloks ielikts somiņā ar pielādētu lodi stobrā un bez safety? Lieliski Vēl varēja gaili atvilkt, lai vieglāk nospiest 
Glokam nav drošinātāja. Vismaz ne tāda,kāds mājo Tavā izpratnē. Un vispār Glock ir mēsls. |
Offline | |
|
| HUBLOC | |
 Kopš: 02. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4794
Braucu ar: SQ7
|
19 Mar 2015, 23:40:03 Bimmer rakstīja:
OZO
$ ?
Ekrānuzņēmums nav tas labākais, bet no video ko asu izvilkt grūti, bet te pāris minūtes pa tuvplāniem rokas grozās:
https://youtu.be/uoftMbDCTiU?t=58m2s
Hronist, AV?  |
Offline | |
|