Online

Pašreiz BMWPower skatās 215 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
AV
28. Feb 2015, 19:31 #18312

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Iz WUS krajumiem.





























































[ Šo ziņu laboja AV, 28 Feb 2015, 20:19:58 ]

Offline
ozo
28. Feb 2015, 20:57 #18313

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar

Maurice Lacroix Miros Diver

Ir jēga iespringt? Mehānika par 700Eur šķiet
Offline
oswald
28. Feb 2015, 21:29 #18314

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

imho klasisks divera stila pulkstenis, kā raksta arzemēs - jā 600USD vērts bet ne 2100 vai cik viņš tur nāca. Klasiskais ETA mehānisms. Cik lasīju - ķēdei čābīga kvalitāte par to naudu. Man nepatīk, ka nav sekunžu bultai lume , kā pienākas diverim. un izmērs 40mm priekš manis par mazu būtu. ebajā redzēju 700 eur vai best offer. ja pa 500 atdotu best offer ietvaros būtu neslikts deals.
Offline
ozo
28. Feb 2015, 21:57 #18315

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar

Acīm redzot, esam lasījuši tos pašus avotus, jau piedāvāju 400Eur, kas skaitās labs piedāvājums.
Offline
oswald
28. Feb 2015, 22:01 #18316

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

jap + man bračkam ir viens klasiskais ML mehāniskais. smuks glits. nav kur piesieties. Bet daiveri tam ML tādi..nekādi. Man daiveri gribētos "nopietnāku", lielāku...vismaz man uz rokas 40 vai 42 mm seiko daivers izskatās ne pēc kā. 45mm un uz augšu imho ir daivera izmērs. šis izskātās pēc tāda kurš nekad netiks izpeldināts.Bet best offer var nostrādāt es ebajā labas summas esmu ieekonomējis tādā veidā.

[ Šo ziņu laboja oswald, 28 Feb 2015, 22:02:24 ]

Offline
fcu_deleted
28. Feb 2015, 22:11 #18317

Kopš: 08. May 2009

Ziņojumi: 947

Braucu ar:

Konkrētais modelis izskatās pēc kāda Armani fashion crap. ML vispār visu laiku balansē starp sūdiem un saprātīgiem modeļiem.
Offline
hronists
28. Feb 2015, 22:14 #18318

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


28 Feb 2015, 22:11:28 fcu rakstīja:
Konkrētais modelis izskatās pēc kāda Armani fashion crap. ML vispār visu laiku balansē starp sūdiem un saprātīgiem modeļiem.


+1 es jau gribēju rakstīt, ka izskatās pēc kaut kāda gucci sūda, bet tu pasteidzies
Offline
ozo
01. Mar 2015, 22:55 #18319

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar

Maurice Lacroix Miros Diver

Eksperti, nebūs jākaunās nēsājot, satiekot Adolfu vai vēl kādu no viedajiem?

Kāda šim skaitās laba cena?

Daudz nedomājot nopirku, laba alternatīva Longines Hydroconquest, kuru pirms tam ļoti gribēju. Protams, žēl, ka mehānika.






Pašām, protams, patīk!

[ Šo ziņu laboja ozo, 01 Mar 2015, 22:56:52 ]

Offline
Glenfiddich
01. Mar 2015, 23:14 #18320

Kopš: 23. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1352

Braucu ar: 3.0D


Prasàs pec rokas bildes
Offline
VMR
01. Mar 2015, 23:21 #18321

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Šitas točna mehānika? Mazo ciparnīcu izvietojums kā kvarcam
Offline
ozo
01. Mar 2015, 23:26 #18322

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar

Rokas bilde būs, kad atnāks, tas 41mm galīgi nav nekāds lielais.

Btw, es zinu tikai to, ka nav automāts Pamācijos internetu - Kvarcs

[ Šo ziņu laboja ozo, 01 Mar 2015, 23:28:19 ]

Offline
Stanislavs
01. Mar 2015, 23:29 #18323

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:

Tas ML ir kvarca (ar batarejecku ) mehaanisms labs uz akmenjiem
Offline
Stanislavs
01. Mar 2015, 23:29 #18324

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:

Tas ML ir kvarca (ar batarejecku ) mehaanisms labs uz akmenjiem
Offline
VMR
01. Mar 2015, 23:31 #18325

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

TE rakstīts, ka kvarcs.
Offline
ozo
01. Mar 2015, 23:31 #18326

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar


01 Mar 2015, 23:29:39 Stanislavs rakstīja:
Tas ML ir kvarca (ar batarejecku ) mehaanisms labs uz akmenjiem


Cik šādam skaitās laba cena, lietotam, pārdodot Latvijā?
Offline
Stanislavs
01. Mar 2015, 23:33 #18327

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:

No eiropas riiteila bez kaarbas bez dokumentiem 1/4 cenas. ja lietots.
ideaalaa kondiicijaa ar dok un kaarbu 1/2.

[ Šo ziņu laboja Stanislavs, 01 Mar 2015, 23:34:12 ]

Offline
markelis
02. Mar 2015, 15:50 #18328

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku

briivdienaas ienaaca

Offline
hronists
02. Mar 2015, 15:57 #18329

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

noklīdušas āboļpulksteņu cenas

klik
Offline
02. Mar 2015, 15:57 #18330

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

cik mm? 34? tunelim patiks
Offline
markelis
02. Mar 2015, 16:02 #18331

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


02 Mar 2015, 15:57:47 bertons rakstīja:
cik mm? 34? tunelim patiks


nu tik tieva roka man nav. 39
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo