| Autors | Ziņojums |
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Iz WUS krajumiem.
[ Šo ziņu laboja AV, 28 Feb 2015, 20:19:58 ] |
Offline | |
|
ozo  | |
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
| Maurice Lacroix Miros Diver
Ir jēga iespringt? Mehānika par 700Eur šķiet  |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| imho klasisks divera stila pulkstenis, kā raksta arzemēs - jā 600USD vērts bet ne 2100 vai cik viņš tur nāca. Klasiskais ETA mehānisms. Cik lasīju - ķēdei čābīga kvalitāte par to naudu. Man nepatīk, ka nav sekunžu bultai lume , kā pienākas diverim. un izmērs 40mm priekš manis par mazu būtu. ebajā redzēju 700 eur vai best offer. ja pa 500 atdotu best offer ietvaros būtu neslikts deals. |
Offline | |
|
ozo  | |
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
| Acīm redzot, esam lasījuši tos pašus avotus, jau piedāvāju 400Eur, kas skaitās labs piedāvājums. |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| jap + man bračkam ir viens klasiskais ML mehāniskais. smuks glits. nav kur piesieties. Bet daiveri tam ML tādi..nekādi. Man daiveri gribētos "nopietnāku", lielāku...vismaz man uz rokas 40 vai 42 mm seiko daivers izskatās ne pēc kā. 45mm un uz augšu imho ir daivera izmērs. šis izskātās pēc tāda kurš nekad netiks izpeldināts.Bet best offer var nostrādāt es ebajā labas summas esmu ieekonomējis tādā veidā.  [ Šo ziņu laboja oswald, 28 Feb 2015, 22:02:24 ] |
Offline | |
|
| fcu_deleted | |
Kopš: 08. May 2009
Ziņojumi: 947
Braucu ar:
| Konkrētais modelis izskatās pēc kāda Armani fashion crap. ML vispār visu laiku balansē starp sūdiem un saprātīgiem modeļiem. |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
28 Feb 2015, 22:11:28 fcu rakstīja:
Konkrētais modelis izskatās pēc kāda Armani fashion crap. ML vispār visu laiku balansē starp sūdiem un saprātīgiem modeļiem.
+1 es jau gribēju rakstīt, ka izskatās pēc kaut kāda gucci sūda, bet tu pasteidzies  |
Offline | |
|
ozo  | |
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
| Maurice Lacroix Miros Diver
Eksperti, nebūs jākaunās nēsājot, satiekot Adolfu vai vēl kādu no viedajiem?
Kāda šim skaitās laba cena?
Daudz nedomājot nopirku, laba alternatīva Longines Hydroconquest, kuru pirms tam ļoti gribēju. Protams, žēl, ka mehānika.
Pašām, protams, patīk![ Šo ziņu laboja ozo, 01 Mar 2015, 22:56:52 ] |
Offline | |
|
|
|
| Glenfiddich | |
 Kopš: 23. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1352
Braucu ar: 3.0D
|
Prasàs pec rokas bildes  |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Šitas točna mehānika? Mazo ciparnīcu izvietojums kā kvarcam |
Offline | |
|
ozo  | |
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
| Rokas bilde būs, kad atnāks, tas 41mm galīgi nav nekāds lielais.
Btw, es zinu tikai to, ka nav automāts Pamācijos internetu - Kvarcs  [ Šo ziņu laboja ozo, 01 Mar 2015, 23:28:19 ] |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
| Tas ML ir kvarca (ar batarejecku ) mehaanisms labs uz akmenjiem |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
| Tas ML ir kvarca (ar batarejecku ) mehaanisms labs uz akmenjiem |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| TE rakstīts, ka kvarcs. |
Offline | |
|
ozo  | |
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
|
01 Mar 2015, 23:29:39 Stanislavs rakstīja:
Tas ML ir kvarca (ar batarejecku ) mehaanisms labs uz akmenjiem
Cik šādam skaitās laba cena, lietotam, pārdodot Latvijā? |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
| No eiropas riiteila bez kaarbas bez dokumentiem 1/4 cenas. ja lietots.
ideaalaa kondiicijaa ar dok un kaarbu 1/2.[ Šo ziņu laboja Stanislavs, 01 Mar 2015, 23:34:12 ] |
Offline | |
|
|
|
| markelis | |
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
| briivdienaas ienaaca
|
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| noklīdušas āboļpulksteņu cenas
klik |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| cik mm? 34? tunelim patiks  |
Offline | |
|
| markelis | |
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
02 Mar 2015, 15:57:47 bertons rakstīja:
cik mm? 34? tunelim patiks 
nu tik tieva roka man nav. 39 |
Offline | |
|