| Autors | Ziņojums |
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
27 Feb 2015, 14:20:02 NHLFANS rakstīja:
Ja kādam interesē , varu pa 10 simboliskiem eirikiem atdot NEXT firmas rokas pulksteni. Pirkts pirms entajiem gadiem Anglijā pa kautkādi 90 paundi. Nav ne reizi lietots , bet ir sīkas skrambiņas no tā ka entos gadus mētājas pa atvilknēm. Protams batereja sen jau kā nobeigusies.
Ja kādam vajag , PM man , atrodas Jelgavā.
tev atvilktnes pilnas ar āmuriem, vīlēm un knaiblēm? tas pulkstenis izskatās kā karā cietis. labajā malā stikliņā ir plaisā vai vnk neveiksmīgs atspīdums? |
Offline | |
|
Puuchuks  | |
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
27 Feb 2015, 14:20:02 NHLFANS rakstīja:
atrodas Jelgavā.
kas ir Jelgavā, lai paliek Jelgavā  |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| ir kkur shitada - 1x lietota 
http://www.ebay.de/itm/Original-Flieger-strap-2...ch-/151448374413
laikam bija 22mm 
22eur  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| FC & Alpina nakusi klaja ar jaunu smartwatch konceptu (ar vairakiem modeliem). Ja pareizi saprotu vieniga feecha ir activity trackings, toties baterija iet 2 (?) gadus un klasisks 'normalo' pulkstenu dizains.
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Instagram power
|
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
27 Feb 2015, 15:08:46 AV rakstīja:
FC & Alpina nakusi klaja ar jaunu smartwatch konceptu (ar vairakiem modeliem). Ja pareizi saprotu vieniga feecha ir activity trackings, toties baterija iet 2 (?) gadus un klasisks 'normalo' pulkstenu dizains.
es sapratu, ka pašlaik ir tikai dibināts kopuzņēmums un pulksteņi būs kaut kad. ideoloģija līdzinās witherings - no smart tur ir tikai nosaukums, parasts activity tracker smukā noformējumā. |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
27 Feb 2015, 15:27:13 hronists rakstīja:
es sapratu, ka pašlaik ir tikai dibināts kopuzņēmums un pulksteņi būs kaut kad. ideoloģija līdzinās witherings - no smart tur ir tikai nosaukums, parasts activity tracker smukā noformējumā.
Sola jau uz maiju/juniju, tb visam jabut jau gatavam. Kas ir vai nav smart par to, protams, var diskutet. Betnu ir BT saite ar smartphone un aplikacija, kura skatit progresu.
The Horological Smartwatch with an MMT movement will connect to a host phone via Bluetooth and there will, of course, be a companion app that is vital to the experience. The watch itself only displays the time (without seconds), date, and a progress indicator meant to help the wearer know whether or not they have reached their daily activity goals. The sole input device on the watch is the crown which is just a pusher. That means you cannot even set the time unless you go into the app. I am a bit concerned about the necessary level of connectivity the watch has to your phone (iPhone or Android), but that is likely due to the fact that I simply have yet to live with such a device.
The MMT Horological Smartwatch also has a "night mode" so that it can track your sleep activity and help measure your sleep quality and "efficiency." This is something that MotionX has a lot of experience with, as it provides the technology to a lot fitness tracking wearable devices. Press in the crown of the Horological Smartwatch, and the date indicator hand moves to the small moon symbol on the dial, which means you are in sleep mode. You can either wear the watch while sleeping, or put it under your pillow.
Prices for the watches will start at about $500 or so and go up to about $1,500 - $2,000 for the top-end models with diamonds. I would say that the average price of a Horological Smartwatch will be about $1,200 when they start to become available for sale in May or June 2015.
|
Offline | |
|
| berny757 | |
 Kopš: 08. Aug 2006
Ziņojumi: 4243
Braucu ar: G30 530e M performance, e30 cabrio, e21 rally, VW golf2 gti, MB 500SEC
| Paldies Stanislavs. Šodien pāris minūtēs, Festina'i nomainīja stikliņu un bateriju.
Vis pa smuko  |
Offline | |
|
|
|
| doppio | |
 Kopš: 06. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 417
Braucu ar: pareizo piedziņu
| Budžetnieks Seiko 
|
Offline | |
|
| shmurger | |
 Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
| No tās sērijas šis ari smuks
|
Offline | |
|
| Buds | |
Kopš: 22. Jan 2011
Ziņojumi: 809
Braucu ar: Volvo
|
27 Feb 2015, 16:21:10 doppio rakstīja:
Budžetnieks Seiko 
kas tas ir par modeli? |
Offline | |
|
| shmurger | |
 Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
| Szng15 |
Offline | |
|
| Christian | |
Kopš: 19. Jun 2007
No: Jelgava
Ziņojumi: 972
Braucu ar: Blitzkrieg darba zirgu un Suzuki GSF 600S
| kāds reitings ir krievu pulksteņiem sākot no sūdīgākajiem un beidzot ar labākajiem (krievu pulksteņu vidū)? |
Offline | |
|
nrcha  | |
 Kopš: 16. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 2643
Braucu ar: smaidu
|
27 Feb 2015, 15:08:46 AV rakstīja:
FC & Alpina nakusi klaja ar jaunu smartwatch konceptu (ar vairakiem modeliem). Ja pareizi saprotu vieniga feecha ir activity trackings, toties baterija iet 2 (?) gadus un klasisks 'normalo' pulkstenu dizains.
Lasiju par šo no rīta. Man liekas, ka pa lielam vnk hype. A la "first swiss smart watch". Nav jau tā, ka ir kaut kāda definīcija smart watcham, bet man ir radies tāds priekšstats, ka smart watchā ir jādarbina kaut kādas aplikācijas, kas neiet kopā ar "mehānisks mākslas darbs" koncepciju. Pliks trackings un sleep cycles nav gluži tas. Man tā "salikās"... bet nu ko var zināt - varbūt ir cilvēki, kam tieši to vajag 
----------------- "Trees're always a relief, after people." (c) D. Mitchell |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
|
27 Feb 2015, 18:45:50 Christian rakstīja:
kāds reitings ir krievu pulksteņiem sākot no sūdīgākajiem un beidzot ar labākajiem (krievu pulksteņu vidū)?
neesmu eksperts - bet gribētu tikai šo:
lielāks izmērs par standarta, labāks mehānisms. Bet atrast nereāli - limitēta sērija.
citu krievu ūber watchu nezinu http://www.webwatchworld.com/vostok-1967-amphibia/[ Šo ziņu laboja oswald, 27 Feb 2015, 22:40:06 ] |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Ja runa par prestiziem un augstvertigiem pulksteniem, tad krieviem iet pasvaki.. vienigais, kuru regulari pamanu pasaules aprite ir Konstantin Chaykin (un tas pats, skjiet, ir ebrejs ).
Protams, ir chupa ar kautkada zina vesturiski nozimigiem pulksteniem (Vostok Amphibia, Komandirskie, Strela hronografi, Zlatoust daiveri) tacu kopuma tie ir paprasti/nekvalitativi izstradajumi.
Situaciju vislabak raksturo fakts, ka uz krievu politiskas elites darbonu rokam bus gruti atrast krievu razojumu 
|
Offline | |
|
|
|
nrcha  | |
 Kopš: 16. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 2643
Braucu ar: smaidu
| Cik ir lasītas kaut kādas atsauksmes, tad..
Vostok Amphibia
Vēl esot komandirskie kaut kādi, kas esot labi, bet ar to nosaukumu arī daudz mēsli sataisīti.
Nu riktīgā 5dienas oftopika garā var pieminēt arī šo tēlu 
CVSTOS Žerārs[ Šo ziņu laboja nrcha, 27 Feb 2015, 23:12:07 ]
----------------- "Trees're always a relief, after people." (c) D. Mitchell |
Offline | |
|
nrcha  | |
 Kopš: 16. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 2643
Braucu ar: smaidu
|
27 Feb 2015, 23:10:55 nrcha rakstīja:
Cik ir lasītas kaut kādas atsauksmes, tad..
Vostok Amphibia
Vēl esot komandirskie kaut kādi, kas esot labi, bet ar to nosaukumu arī daudz mēsli sataisīti.
Nu riktīgā 5dienas oftopika garā var pieminēt arī šo tēlu 
CVSTOS Žerārs
----------------- "Trees're always a relief, after people." (c) D. Mitchell |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| Fvz, Čaikins neizskatās pēc tipiska ēbreja. Moš tunelis spēs noteikt tautību 
Ļoti foršs džeks, papļāpājām minūtes 20, ļāva piemērīt lunohodu.
[ Šo ziņu laboja hronists, 27 Feb 2015, 23:20:47 ] |
Offline | |
|
nrcha  | |
 Kopš: 16. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 2643
Braucu ar: smaidu
| Seiko + Dagaz + nedaudz čakara
Seiko mod[ Šo ziņu laboja nrcha, 27 Feb 2015, 23:51:30 ]
----------------- "Trees're always a relief, after people." (c) D. Mitchell |
Offline | |
|