Online

Pašreiz BMWPower skatās 258 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
hronists
27. Feb 2015, 14:24 #18292

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


27 Feb 2015, 14:20:02 NHLFANS rakstīja:
Ja kādam interesē , varu pa 10 simboliskiem eirikiem atdot NEXT firmas rokas pulksteni. Pirkts pirms entajiem gadiem Anglijā pa kautkādi 90 paundi. Nav ne reizi lietots , bet ir sīkas skrambiņas no tā ka entos gadus mētājas pa atvilknēm. Protams batereja sen jau kā nobeigusies.

Ja kādam vajag , PM man , atrodas Jelgavā.


tev atvilktnes pilnas ar āmuriem, vīlēm un knaiblēm? tas pulkstenis izskatās kā karā cietis. labajā malā stikliņā ir plaisā vai vnk neveiksmīgs atspīdums?
Offline
Puuchuks
27. Feb 2015, 14:32 #18293

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


27 Feb 2015, 14:20:02 NHLFANS rakstīja:
atrodas Jelgavā.

kas ir Jelgavā, lai paliek Jelgavā
Offline
27. Feb 2015, 14:40 #18294

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

ir kkur shitada - 1x lietota
http://www.ebay.de/itm/Original-Flieger-strap-2...ch-/151448374413
laikam bija 22mm

22eur
Offline
AV
27. Feb 2015, 15:08 #18295

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

FC & Alpina nakusi klaja ar jaunu smartwatch konceptu (ar vairakiem modeliem). Ja pareizi saprotu vieniga feecha ir activity trackings, toties baterija iet 2 (?) gadus un klasisks 'normalo' pulkstenu dizains.





Offline
AV
27. Feb 2015, 15:21 #18296

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Instagram power



















































Offline
hronists
27. Feb 2015, 15:27 #18297

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


27 Feb 2015, 15:08:46 AV rakstīja:
FC & Alpina nakusi klaja ar jaunu smartwatch konceptu (ar vairakiem modeliem). Ja pareizi saprotu vieniga feecha ir activity trackings, toties baterija iet 2 (?) gadus un klasisks 'normalo' pulkstenu dizains.


es sapratu, ka pašlaik ir tikai dibināts kopuzņēmums un pulksteņi būs kaut kad. ideoloģija līdzinās witherings - no smart tur ir tikai nosaukums, parasts activity tracker smukā noformējumā.
Offline
AV
27. Feb 2015, 15:41 #18298

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


27 Feb 2015, 15:27:13 hronists rakstīja:
es sapratu, ka pašlaik ir tikai dibināts kopuzņēmums un pulksteņi būs kaut kad. ideoloģija līdzinās witherings - no smart tur ir tikai nosaukums, parasts activity tracker smukā noformējumā.

Sola jau uz maiju/juniju, tb visam jabut jau gatavam. Kas ir vai nav smart par to, protams, var diskutet. Betnu ir BT saite ar smartphone un aplikacija, kura skatit progresu.

The Horological Smartwatch with an MMT movement will connect to a host phone via Bluetooth and there will, of course, be a companion app that is vital to the experience. The watch itself only displays the time (without seconds), date, and a progress indicator meant to help the wearer know whether or not they have reached their daily activity goals. The sole input device on the watch is the crown which is just a pusher. That means you cannot even set the time unless you go into the app. I am a bit concerned about the necessary level of connectivity the watch has to your phone (iPhone or Android), but that is likely due to the fact that I simply have yet to live with such a device.
The MMT Horological Smartwatch also has a "night mode" so that it can track your sleep activity and help measure your sleep quality and "efficiency." This is something that MotionX has a lot of experience with, as it provides the technology to a lot fitness tracking wearable devices. Press in the crown of the Horological Smartwatch, and the date indicator hand moves to the small moon symbol on the dial, which means you are in sleep mode. You can either wear the watch while sleeping, or put it under your pillow.

Prices for the watches will start at about $500 or so and go up to about $1,500 - $2,000 for the top-end models with diamonds. I would say that the average price of a Horological Smartwatch will be about $1,200 when they start to become available for sale in May or June 2015.


Offline
berny757
27. Feb 2015, 15:54 #18299

Kopš: 08. Aug 2006

Ziņojumi: 4243

Braucu ar: G30 530e M performance, e30 cabrio, e21 rally, VW golf2 gti, MB 500SEC

Paldies Stanislavs. Šodien pāris minūtēs, Festina'i nomainīja stikliņu un bateriju.
Vis pa smuko
Offline
doppio
27. Feb 2015, 16:21 #18300

Kopš: 06. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 417

Braucu ar: pareizo piedziņu

Budžetnieks Seiko

Offline
shmurger
27. Feb 2015, 17:27 #18301

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40

No tās sērijas šis ari smuks
Offline
Buds
27. Feb 2015, 18:22 #18302

Kopš: 22. Jan 2011

Ziņojumi: 809

Braucu ar: Volvo


27 Feb 2015, 16:21:10 doppio rakstīja:
Budžetnieks Seiko


kas tas ir par modeli?
Offline
shmurger
27. Feb 2015, 18:41 #18303

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40

Szng15
Offline
Christian
27. Feb 2015, 18:45 #18304

Kopš: 19. Jun 2007

No: Jelgava

Ziņojumi: 972

Braucu ar: Blitzkrieg darba zirgu un Suzuki GSF 600S

kāds reitings ir krievu pulksteņiem sākot no sūdīgākajiem un beidzot ar labākajiem (krievu pulksteņu vidū)?
Offline
nrcha
27. Feb 2015, 21:59 #18305

Kopš: 16. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 2643

Braucu ar: smaidu


27 Feb 2015, 15:08:46 AV rakstīja:
FC & Alpina nakusi klaja ar jaunu smartwatch konceptu (ar vairakiem modeliem). Ja pareizi saprotu vieniga feecha ir activity trackings, toties baterija iet 2 (?) gadus un klasisks 'normalo' pulkstenu dizains.


Lasiju par šo no rīta. Man liekas, ka pa lielam vnk hype. A la "first swiss smart watch". Nav jau tā, ka ir kaut kāda definīcija smart watcham, bet man ir radies tāds priekšstats, ka smart watchā ir jādarbina kaut kādas aplikācijas, kas neiet kopā ar "mehānisks mākslas darbs" koncepciju. Pliks trackings un sleep cycles nav gluži tas. Man tā "salikās"... bet nu ko var zināt - varbūt ir cilvēki, kam tieši to vajag

-----------------
"Trees're always a relief, after people." (c) D. Mitchell
Offline
oswald
27. Feb 2015, 22:39 #18306

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4


27 Feb 2015, 18:45:50 Christian rakstīja:
kāds reitings ir krievu pulksteņiem sākot no sūdīgākajiem un beidzot ar labākajiem (krievu pulksteņu vidū)?


neesmu eksperts - bet gribētu tikai šo:
lielāks izmērs par standarta, labāks mehānisms. Bet atrast nereāli - limitēta sērija.

citu krievu ūber watchu nezinu http://www.webwatchworld.com/vostok-1967-amphibia/

[ Šo ziņu laboja oswald, 27 Feb 2015, 22:40:06 ]

Offline
AV
27. Feb 2015, 23:02 #18307

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Ja runa par prestiziem un augstvertigiem pulksteniem, tad krieviem iet pasvaki.. vienigais, kuru regulari pamanu pasaules aprite ir Konstantin Chaykin (un tas pats, skjiet, ir ebrejs ).
Protams, ir chupa ar kautkada zina vesturiski nozimigiem pulksteniem (Vostok Amphibia, Komandirskie, Strela hronografi, Zlatoust daiveri) tacu kopuma tie ir paprasti/nekvalitativi izstradajumi.
Situaciju vislabak raksturo fakts, ka uz krievu politiskas elites darbonu rokam bus gruti atrast krievu razojumu







Offline
nrcha
27. Feb 2015, 23:10 #18308

Kopš: 16. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 2643

Braucu ar: smaidu

Cik ir lasītas kaut kādas atsauksmes, tad..

Vostok Amphibia

Vēl esot komandirskie kaut kādi, kas esot labi, bet ar to nosaukumu arī daudz mēsli sataisīti.
Nu riktīgā 5dienas oftopika garā var pieminēt arī šo tēlu

CVSTOS Žerārs

[ Šo ziņu laboja nrcha, 27 Feb 2015, 23:12:07 ]



-----------------
"Trees're always a relief, after people." (c) D. Mitchell
Offline
nrcha
27. Feb 2015, 23:11 #18309

Kopš: 16. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 2643

Braucu ar: smaidu


27 Feb 2015, 23:10:55 nrcha rakstīja:
Cik ir lasītas kaut kādas atsauksmes, tad..

Vostok Amphibia

Vēl esot komandirskie kaut kādi, kas esot labi, bet ar to nosaukumu arī daudz mēsli sataisīti.
Nu riktīgā 5dienas oftopika garā var pieminēt arī šo tēlu

CVSTOS Žerārs


-----------------
"Trees're always a relief, after people." (c) D. Mitchell
Offline
hronists
27. Feb 2015, 23:18 #18310

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

Fvz, Čaikins neizskatās pēc tipiska ēbreja. Moš tunelis spēs noteikt tautību



Ļoti foršs džeks, papļāpājām minūtes 20, ļāva piemērīt lunohodu.

[ Šo ziņu laboja hronists, 27 Feb 2015, 23:20:47 ]

Offline
nrcha
27. Feb 2015, 23:49 #18311

Kopš: 16. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 2643

Braucu ar: smaidu

Seiko + Dagaz + nedaudz čakara

Seiko mod

[ Šo ziņu laboja nrcha, 27 Feb 2015, 23:51:30 ]



-----------------
"Trees're always a relief, after people." (c) D. Mitchell
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo