Online

Pašreiz BMWPower skatās 104 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Darba tirgus

AutorsZiņojums
aep_det
19. Feb 2017, 18:09 #18041

Kopš: 12. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2430

Braucu ar: 5008


14 Feb 2017, 21:19:22 @Nasjurins rakstīja:
Špaktelēt māki? Tiesu izpildītāji kontu nav nobloķējuši? Nāc strādāt!


Ko bloķēts konts maina?

Offline
ixers
19. Feb 2017, 18:12 #18042

Kopš: 29. Jul 2004

No: Ludza

Ziņojumi: 3323

Braucu ar: svešu auto


19 Feb 2017, 18:09:53 @aep_det rakstīja:

14 Feb 2017, 21:19:22 @Nasjurins rakstīja:
Špaktelēt māki? Tiesu izpildītāji kontu nav nobloķējuši? Nāc strādāt!


Ko bloķēts konts maina?



To, ka ja kantoris grib oficiālo maksāt, tad darbinieks fiksi sāk īdet, ka lai dod kešā. citādi nav ko ēst
Offline
aep_det
19. Feb 2017, 18:26 #18043

Kopš: 12. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2430

Braucu ar: 5008

Nu, nu...

Drīzāk grāmatvedis sāk īdēt, rēķinot visu...
Offline
ixers
19. Feb 2017, 18:29 #18044

Kopš: 29. Jul 2004

No: Ludza

Ziņojumi: 3323

Braucu ar: svešu auto

Par grāmatveža darba apjomu teikt nemācēšu.
Offline
Valiums
02. Mar 2017, 16:24 #18045

Kopš: 03. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 189

Braucu ar:

Kādam ir kādas atsauksmes par uzņēmumu "Dardedze Holografija"? Var PM.
Offline
gaazesmird
02. Mar 2017, 16:27 #18046

Kopš: 27. Feb 2016

Ziņojumi: 2843

Braucu ar: ogres statoila soļkja mucu


19 Feb 2017, 18:12:12 @ixers rakstīja:

19 Feb 2017, 18:09:53 @aep_det rakstīja:

14 Feb 2017, 21:19:22 @Nasjurins rakstīja:
Špaktelēt māki? Tiesu izpildītāji kontu nav nobloķējuši? Nāc strādāt!


Ko bloķēts konts maina?



To, ka ja kantoris grib oficiālo maksāt, tad darbinieks fiksi sāk īdet, ka lai dod kešā. citādi nav ko ēst

Darba likums:
"70.pants. Darba samaksas izmaksas veids
Darba samaksa aprēķināma un izmaksājama skaidrā naudā. Darba devējam ir tiesības izmaksāt darba samaksu bezskaidrā naudā ar pārskaitījumu tikai tad, ja darbinieks un darba devējs par to ir noteikti vienojušies."
Offline
gaazesmird
02. Mar 2017, 16:46 #18047

Kopš: 27. Feb 2016

Ziņojumi: 2843

Braucu ar: ogres statoila soļkja mucu


02 Mar 2017, 16:36:34 @91 rakstīja:
Cik zinu, ja ir nepatikšanas ir tiesu izpildītajiem, tad tie gan bloķē kontus, gan informē darba devējus, tāpēc nav lielas starpības - oficiāli skaidrā vai oficiāli kontā, viņi savu paņems vēl pirms tiksi klāt.


apmeram taa arii ir. civilprocesa likunms nosaka ka tiesu izpilditajs sanjems 30% no algas, tachu paradniekam paliek ne mazak kaa LV noteiktaa minimaalaa 380 eiro + 64.03EUR par katru apgadajamo. tas ir uz rokas!
Offline
CP17
02. Mar 2017, 16:46 #18048

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


02 Mar 2017, 16:36:34 @91 rakstīja:
Cik zinu, ja ir nepatikšanas ir tiesu izpildītajiem, tad tie gan bloķē kontus, gan informē darba devējus, tāpēc nav lielas starpības - oficiāli skaidrā vai oficiāli kontā, viņi savu paņems vēl pirms tiksi klāt.

Ir arī tādas bankas Lv pie kuru kontiem viņi netiek.
Offline
menusource
02. Mar 2017, 16:55 #18049

Kopš: 02. Dec 2013

Ziņojumi: 312

Braucu ar: mopēdu pa brīvībeni


02 Mar 2017, 16:46:55 @CP17 rakstīja:

02 Mar 2017, 16:36:34 @91 rakstīja:
Cik zinu, ja ir nepatikšanas ir tiesu izpildītajiem, tad tie gan bloķē kontus, gan informē darba devējus, tāpēc nav lielas starpības - oficiāli skaidrā vai oficiāli kontā, viņi savu paņems vēl pirms tiksi klāt.

Ir arī tādas bankas Lv pie kuru kontiem viņi netiek.

kuras?
Offline
CP17
02. Mar 2017, 17:21 #18050

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

Piem pastabanka, vēl bija kautkādas, neatceros, jo nav aktuāli
Offline
Tomzs
02. Mar 2017, 18:17 #18051

Kopš: 06. Jan 2009

No: Liepāja

Ziņojumi: 3579

Braucu ar: VS & 29

Daļēja taisnība.
Offline
qa
02. Mar 2017, 18:21 #18052

Kopš: 09. Dec 2008

Ziņojumi: 1458

Braucu ar:


02 Mar 2017, 17:21:54 @CP17 rakstīja:
Piem pastabanka, vēl bija kautkādas, neatceros, jo nav aktuāli

Runaju vakar ar vienu kuram bija pastbanka. No 1.01.2017 ari tiek klat.
Offline
crime
02. Mar 2017, 19:23 #18053

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi

pasta banka un pasta noreķinu sistēma nav viens un tas pats, zti nekrāmējas ar pasta norēķinu sistēmu, jo tur viss ir akmens laikmeta līmenī, nav ne interneta bankas, bet maksājumi, konta atlikuma noskaidrošana, utt. notiek ar orderu palīdzību. Bet no dabra algas tiesu izpildītājs liks ieturēt darba devējam, par rīkojuma nepildīšanu darba devēja valdes loceklim var uzlikt naudas sodu, sodīt laikam varēja tikai vienreiz par to, tā, ka vari sarunāt ar šefu, ka apmaksāsi uzlikto naudas sodu un pēc tam var likt pimpi virsū tam zti tikai neviena normāla darba vieta uz to tāpat neparakstīsies
Offline
JURCX
02. Mar 2017, 19:24 #18054

Kopš: 02. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2697

Braucu ar: ///M


02 Mar 2017, 16:27:21 @gaazesmird rakstīja:
Darba likums:
"70.pants. Darba samaksas izmaksas veids
Darba samaksa aprēķināma un izmaksājama skaidrā naudā. Darba devējam ir tiesības izmaksāt darba samaksu bezskaidrā naudā ar pārskaitījumu tikai tad, ja darbinieks un darba devējs par to ir noteikti vienojušies."

+1 cerams šito punktu nekad nemainīs... vismaz var smuki skaidruci saņemt un operēt maximā

-----------------
VIN Info and History Reports for BMW/MINI/ALPINA/ Land Rover/Jaguar/Volvo / Opel/AUDI/VW/ MERCEDES/PEUGEOT/CITROEN
http://www.auto-records.com/?discount=premium

:)
Offline
streetlife
02. Mar 2017, 20:34 #18055

Kopš: 25. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1255

Braucu ar: 1er


02 Mar 2017, 16:46:20 @gaazesmird rakstīja:

02 Mar 2017, 16:36:34 @91 rakstīja:
Cik zinu, ja ir nepatikšanas ir tiesu izpildītajiem, tad tie gan bloķē kontus, gan informē darba devējus, tāpēc nav lielas starpības - oficiāli skaidrā vai oficiāli kontā, viņi savu paņems vēl pirms tiksi klāt.


apmeram taa arii ir. civilprocesa likunms nosaka ka tiesu izpilditajs sanjems 30% no algas, tachu paradniekam paliek ne mazak kaa LV noteiktaa minimaalaa 380 eiro + 64.03EUR par katru apgadajamo. tas ir uz rokas!



Ganjau tev labāk zināt par to procentu sadalījumu, bet cik viens paziņa žēlojās ka tiesu izpildītājs savāc 70% un tas bija neatkarīgi no tā ko tu seņem.
Offline
gaazesmird
02. Mar 2017, 20:42 #18056

Kopš: 27. Feb 2016

Ziņojumi: 2843

Braucu ar: ogres statoila soļkja mucu


02 Mar 2017, 20:34:26 @streetlife rakstīja:

02 Mar 2017, 16:46:20 @gaazesmird rakstīja:

02 Mar 2017, 16:36:34 @91 rakstīja:
Cik zinu, ja ir nepatikšanas ir tiesu izpildītajiem, tad tie gan bloķē kontus, gan informē darba devējus, tāpēc nav lielas starpības - oficiāli skaidrā vai oficiāli kontā, viņi savu paņems vēl pirms tiksi klāt.


apmeram taa arii ir. civilprocesa likunms nosaka ka tiesu izpilditajs sanjems 30% no algas, tachu paradniekam paliek ne mazak kaa LV noteiktaa minimaalaa 380 eiro + 64.03EUR par katru apgadajamo. tas ir uz rokas!



Ganjau tev labāk zināt par to procentu sadalījumu, bet cik viens paziņa žēlojās ka tiesu izpildītājs savāc 70% un tas bija neatkarīgi no tā ko tu seņem.


Pasaki savam koleegjim ka nevajag uzpist siiko un nemaksaat alimentus, tad arii nebuus 70procenti.
Offline
AndrisK
03. Mar 2017, 09:32 #18057

Kopš: 20. Mar 2006

Ziņojumi: 1891

Braucu ar: Xu

Sencis meklē autovadītāja/šofera darbu vēlams pa Baltijas valstīm uz fūrēm,benzīna vedējiem vai busiem,vieglajiem. Ir visas kategorijas izńemot autobusu. Darba pieredze ~10 gadi uz fūrēm un 20 gadi uz benzīna vedēja. PM
Offline
Elch
03. Mar 2017, 11:18 #18058

Kopš: 04. Dec 2016

Ziņojumi: 108

Braucu ar:

Varbūt kādam ir zināms cik Binderā sanāk ceļu meistaram un meistara palīgam uz rokām?

[ Šo ziņu laboja Elch, 03 Mar 2017, 11:19:35 ]

Offline
RenegadeX
03. Mar 2017, 11:23 #18059

Kopš: 23. Oct 2015

No: Jelgava

Ziņojumi: 3448

Braucu ar: e39, pc34


03 Mar 2017, 09:32:24 @AndrisK rakstīja:
Sencis meklē autovadītāja/šofera darbu vēlams pa Baltijas valstīm uz fūrēm,benzīna vedējiem vai busiem,vieglajiem. Ir visas kategorijas izńemot autobusu. Darba pieredze ~10 gadi uz fūrēm un 20 gadi uz benzīna vedēja. PM


Nav jau gads kā meklē?
Offline
AndrisK
03. Mar 2017, 11:30 #18060

Kopš: 20. Mar 2006

Ziņojumi: 1891

Braucu ar: Xu


03 Mar 2017, 11:23:48 @RenegadeX rakstīja:

03 Mar 2017, 09:32:24 @AndrisK rakstīja:
Sencis meklē autovadītāja/šofera darbu vēlams pa Baltijas valstīm uz fūrēm,benzīna vedējiem vai busiem,vieglajiem. Ir visas kategorijas izńemot autobusu. Darba pieredze ~10 gadi uz fūrēm un 20 gadi uz benzīna vedēja. PM


Nav jau gads kā meklē?

Ir...visur meklē tikai jaunus džekus kas var kalnus gāzt un pie viena remontēt smago...nemaksā vairāk kā 500eur.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo