| Autors | Ziņojums |
| Zoo | |
 Kopš: 27. Sep 2007
Ziņojumi: 7820
Braucu ar: God bless mr. Dunning and mr. Kruger
| Medicīnā sertifikāC nozīmē to, ka drīkst strādāt patstāvīgi, un patstāvīgi pieņemt lēmumus savas Kompetences ietvaros. Un pats arī atbildēsi par kasjakiem. galvenokārt, ar sertifikātu. |
Offline | |
|
alxz  | |
 Kopš: 15. Sep 2015
No: Zilupe
Ziņojumi: 2614
Braucu ar: riteni
| eu veči, vajag darbu. gribu strādāt. nav augstākā. saprotu lietas. ir pieredze sanitexā un noliktavā ar auto detaļām saistībā. rokas no dirsas neaug. ja ir kas piedāvājams, lūdzu uzrakstat.  |
Offline | |
|
| Laoshi | |
 Kopš: 01. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 17948
Braucu ar:
| Es ar gribu naudu. Vismaz 2 teši. Rokas aug no pudeles, mute no pakaļas. Nedodiet skrūvēt kreiso vītni, man spēka daudz kad iedzēris. |
Offline | |
|
Delerium  | |
 Kopš: 29. Apr 2004
No: Sigulda
Ziņojumi: 8329
Braucu ar: Alfa Romeo 159, Ford S-max, Saab 900 cabrio
| briinos ka tev vel nav 2 tesshi.. lasot visu to suudu ko tu esi pieredzeejis vai dari  |
Offline | |
|
| CyberGhost | |
 Kopš: 07. Mar 2012
Ziņojumi: 136
Braucu ar: M6
| Vajag palīgu celtniecībā,uz nepilnām 2 nedēļām(līdz 21. datumam). Jāmāk naglu iedzīt. 50eur dienā. Mārupe. |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| Vajag cilvēku, kas strādātu sestdienās un svētdienās. Darba ilgums 4-5h dienā ~12-16,17, reālais darbs - ik pēc 15-30 minūtēm - 5 minūtes. tb pa lielam jāsēž uz vietas un jākasa olas 
Prasības - normālas datorprasmes (nu tur web jāmāk ieslēgt, jāzina google), jāmāk lasīt krieviski un uzrakstīt dažus vārdus.
PM vai PN  |
Offline | |
|
| HUBLOC | |
 Kopš: 02. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4794
Braucu ar: SQ7
|
12 May 2016, 13:37:05 @hronists rakstīja:
Vajag cilvēku, kas strādātu sestdienās un svētdienās. Darba ilgums 4-5h dienā ~12-16,17, reālais darbs - ik pēc 15-30 minūtēm - 5 minūtes. tb pa lielam jāsēž uz vietas un jākasa olas 
Prasības - normālas datorprasmes (nu tur web jāmāk ieslēgt, jāzina google), jāmāk lasīt krieviski un uzrakstīt dažus vārdus.
PM vai PN 
man liekas, vai pagājušajā gadā šāds vai tas pats darba piedāvājums bija plaši apspriests šeit?  |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
12 May 2016, 13:39:15 @HUBLOC rakstīja:
man liekas, vai pagājušajā gadā šāds vai tas pats darba piedāvājums bija plaši apspriests šeit? 
tu par maiami? tad tas nav pie manis, man viss ir legit. |
Offline | |
|
|
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
12 May 2016, 13:37:05 @hronists rakstīja:
Vajag cilvēku, kas strādātu sestdienās un svētdienās. Darba ilgums 4-5h dienā ~12-16,17, reālais darbs - ik pēc 15-30 minūtēm - 5 minūtes. tb pa lielam jāsēž uz vietas un jākasa olas 
Prasības - normālas datorprasmes (nu tur web jāmāk ieslēgt, jāzina google), jāmāk lasīt krieviski un uzrakstīt dažus vārdus.
PM vai PN 
p.s. darbs no mājām, tb kompim ir jābūt pašam. |
Offline | |
|
| HUBLOC | |
 Kopš: 02. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4794
Braucu ar: SQ7
| ne ne, tieši šāda veida darbs - jābūt pie pc un ik pēc 30min kaut kas ir jāidara.. toreiz panesās labā tēma  |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
12 May 2016, 15:09:57 @HUBLOC rakstīja:
ne ne, tieši šāda veida darbs - jābūt pie pc un ik pēc 30min kaut kas ir jāidara.. toreiz panesās labā tēma 
tad tas bija šogad un PN |
Offline | |
|
| Mikels | |
 Kopš: 28. Jan 2011
Ziņojumi: 5501
Braucu ar: cieņu
|
12 May 2016, 14:52:20 @hronists rakstīja:
12 May 2016, 13:37:05 @hronists rakstīja:
Vajag cilvēku, kas strādātu sestdienās un svētdienās. Darba ilgums 4-5h dienā ~12-16,17, reālais darbs - ik pēc 15-30 minūtēm - 5 minūtes. tb pa lielam jāsēž uz vietas un jākasa olas 
Prasības - normālas datorprasmes (nu tur web jāmāk ieslēgt, jāzina google), jāmāk lasīt krieviski un uzrakstīt dažus vārdus.
PM vai PN 
p.s. darbs no mājām, tb kompim ir jābūt pašam.
Tomēr neesi atmetis domu par tā geju čata izveidi  [ Šo ziņu laboja Mikels, 12 May 2016, 15:23:18 ] |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
|
12 May 2016, 13:37:05 @hronists rakstīja:
Vajag cilvēku, kas strādātu sestdienās un svētdienās. Darba ilgums 4-5h dienā ~12-16,17, reālais darbs - ik pēc 15-30 minūtēm - 5 minūtes. tb pa lielam jāsēž uz vietas un jākasa olas 
Prasības - normālas datorprasmes (nu tur web jāmāk ieslēgt, jāzina google), jāmāk lasīt krieviski un uzrakstīt dažus vārdus.
PM vai PN 
Hibrīkarš? LV troļļu fermas?  |
Offline | |
|
alxz  | |
 Kopš: 15. Sep 2015
No: Zilupe
Ziņojumi: 2614
Braucu ar: riteni
|
09 May 2016, 21:34:56 @Alxz rakstīja:
eu veči, vajag darbu. gribu strādāt. nav augstākā. saprotu lietas. ir pieredze sanitexā un noliktavā ar auto detaļām saistībā. rokas no dirsas neaug. ja ir kas piedāvājams, lūdzu uzrakstat. 
joprojām meklēju.  |
Offline | |
|
| Foxijs | |
 Kopš: 02. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3171
Braucu ar:
| Interesē mainīt darbu, ir apm. 5 gadi nostrādāti par auto mehāniķi (Remonti, apkopes, gāzes uzstādīšana, nedaudz sporta auto apkope), vairāk kā 2 gadus strādāju par servisa pieņēmēju, esmu mācijies datordizainu, protu adobe photoshop un indesign programmas, ir interese apgūt ko jaunu!
PM
|
Offline | |
|
| frukts | |
 Kopš: 18. Jan 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 511
Braucu ar: G05, G31
| uz ceturtdienu vajadzīgi divi spēcīgi džeki, vienkāršam darbam 4eiro/h
ap 6iem izbraucam no rīgas
p.s. iespējamas regulāras haltūras |
Offline | |
|
|
|
| fb212 | |
 Kopš: 22. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 240
Braucu ar: BMW
| Sakarā ar jaunas automazgātuves atvēršanu 25.maijā pie t/c Mols, aicinam darbā 3 auto mazgātājus/-as
Darbs maiņās
Iepriekšēja pieredze nav obligāta
Mazgāšana ar speciāliem līdzekļiem bez ūdens palīdzības (tātad nepaliekam slapji)
Oficiāls darba līgums
Alga ~600€ neto, atkarīgs no apgrozījuma (var nopelnīt arī vairāk)
Darba formas un aprīkojums
Ja ir gribētāji vai kādu, ko ieteikt, lūgums zvanīt
Tel. 27732921 Klāvs vai PM |
Offline | |
|
madarsv  | |
 Kopš: 22. Mar 2010
Ziņojumi: 657
Braucu ar: 7
| Te ir kāds galdnieks? Vajag bērna gultu uztaisīt. Veikalā tādu nopirkt nevar, tapēc atsaucās! Tālāk sarunāsim |
Offline | |
|
| add | |
Kopš: 27. Nov 2011
Ziņojumi: 2094
Braucu ar:
| Nepieciešams nobruģēt laukumu pie garāžās ~3x6m. Objekts atrodas Juglā.
Sīkāk pm vai 2031.5033 |
Offline | |
|
| e28addicted | |
Kopš: 19. Nov 2008
Ziņojumi: 1571
Braucu ar:
| Cik, aptuveni, pelna baļķvedēja šoferis? 
800 uz rokas sanāk strādājot +/- normālas stundas?  |
Offline | |
|