Online

Pašreiz BMWPower skatās 113 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Darba tirgus

AutorsZiņojums
Zoo
07. May 2016, 09:50 #17101

Kopš: 27. Sep 2007

Ziņojumi: 7820

Braucu ar: God bless mr. Dunning and mr. Kruger

Medicīnā sertifikāC nozīmē to, ka drīkst strādāt patstāvīgi, un patstāvīgi pieņemt lēmumus savas Kompetences ietvaros. Un pats arī atbildēsi par kasjakiem. galvenokārt, ar sertifikātu.
Offline
alxz
09. May 2016, 21:34 #17102

Kopš: 15. Sep 2015

No: Zilupe

Ziņojumi: 2614

Braucu ar: riteni

eu veči, vajag darbu. gribu strādāt. nav augstākā. saprotu lietas. ir pieredze sanitexā un noliktavā ar auto detaļām saistībā. rokas no dirsas neaug. ja ir kas piedāvājams, lūdzu uzrakstat.
Offline
Laoshi
09. May 2016, 21:50 #17103

Kopš: 01. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 17948

Braucu ar:

Es ar gribu naudu. Vismaz 2 teši. Rokas aug no pudeles, mute no pakaļas. Nedodiet skrūvēt kreiso vītni, man spēka daudz kad iedzēris.
Offline
Delerium
09. May 2016, 21:53 #17104

Kopš: 29. Apr 2004

No: Sigulda

Ziņojumi: 8329

Braucu ar: Alfa Romeo 159, Ford S-max, Saab 900 cabrio

briinos ka tev vel nav 2 tesshi.. lasot visu to suudu ko tu esi pieredzeejis vai dari
Offline
CyberGhost
10. May 2016, 19:54 #17105

Kopš: 07. Mar 2012

Ziņojumi: 136

Braucu ar: M6

Vajag palīgu celtniecībā,uz nepilnām 2 nedēļām(līdz 21. datumam). Jāmāk naglu iedzīt. 50eur dienā. Mārupe.
Offline
hronists
12. May 2016, 13:37 #17106

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

Vajag cilvēku, kas strādātu sestdienās un svētdienās. Darba ilgums 4-5h dienā ~12-16,17, reālais darbs - ik pēc 15-30 minūtēm - 5 minūtes. tb pa lielam jāsēž uz vietas un jākasa olas

Prasības - normālas datorprasmes (nu tur web jāmāk ieslēgt, jāzina google), jāmāk lasīt krieviski un uzrakstīt dažus vārdus.

PM vai PN
Offline
HUBLOC
12. May 2016, 13:39 #17107

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


12 May 2016, 13:37:05 @hronists rakstīja:
Vajag cilvēku, kas strādātu sestdienās un svētdienās. Darba ilgums 4-5h dienā ~12-16,17, reālais darbs - ik pēc 15-30 minūtēm - 5 minūtes. tb pa lielam jāsēž uz vietas un jākasa olas

Prasības - normālas datorprasmes (nu tur web jāmāk ieslēgt, jāzina google), jāmāk lasīt krieviski un uzrakstīt dažus vārdus.

PM vai PN


man liekas, vai pagājušajā gadā šāds vai tas pats darba piedāvājums bija plaši apspriests šeit?
Offline
hronists
12. May 2016, 14:51 #17108

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


12 May 2016, 13:39:15 @HUBLOC rakstīja:

man liekas, vai pagājušajā gadā šāds vai tas pats darba piedāvājums bija plaši apspriests šeit?


tu par maiami? tad tas nav pie manis, man viss ir legit.
Offline
hronists
12. May 2016, 14:52 #17109

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


12 May 2016, 13:37:05 @hronists rakstīja:
Vajag cilvēku, kas strādātu sestdienās un svētdienās. Darba ilgums 4-5h dienā ~12-16,17, reālais darbs - ik pēc 15-30 minūtēm - 5 minūtes. tb pa lielam jāsēž uz vietas un jākasa olas

Prasības - normālas datorprasmes (nu tur web jāmāk ieslēgt, jāzina google), jāmāk lasīt krieviski un uzrakstīt dažus vārdus.

PM vai PN


p.s. darbs no mājām, tb kompim ir jābūt pašam.
Offline
HUBLOC
12. May 2016, 15:09 #17110

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7

ne ne, tieši šāda veida darbs - jābūt pie pc un ik pēc 30min kaut kas ir jāidara.. toreiz panesās labā tēma
Offline
hronists
12. May 2016, 15:19 #17111

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


12 May 2016, 15:09:57 @HUBLOC rakstīja:
ne ne, tieši šāda veida darbs - jābūt pie pc un ik pēc 30min kaut kas ir jāidara.. toreiz panesās labā tēma


tad tas bija šogad un PN
Offline
Mikels
12. May 2016, 15:22 #17112

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5501

Braucu ar: cieņu


12 May 2016, 14:52:20 @hronists rakstīja:

12 May 2016, 13:37:05 @hronists rakstīja:
Vajag cilvēku, kas strādātu sestdienās un svētdienās. Darba ilgums 4-5h dienā ~12-16,17, reālais darbs - ik pēc 15-30 minūtēm - 5 minūtes. tb pa lielam jāsēž uz vietas un jākasa olas

Prasības - normālas datorprasmes (nu tur web jāmāk ieslēgt, jāzina google), jāmāk lasīt krieviski un uzrakstīt dažus vārdus.

PM vai PN


p.s. darbs no mājām, tb kompim ir jābūt pašam.

Tomēr neesi atmetis domu par tā geju čata izveidi

[ Šo ziņu laboja Mikels, 12 May 2016, 15:23:18 ]

Offline
VMR
12. May 2016, 16:11 #17113

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu


12 May 2016, 13:37:05 @hronists rakstīja:
Vajag cilvēku, kas strādātu sestdienās un svētdienās. Darba ilgums 4-5h dienā ~12-16,17, reālais darbs - ik pēc 15-30 minūtēm - 5 minūtes. tb pa lielam jāsēž uz vietas un jākasa olas

Prasības - normālas datorprasmes (nu tur web jāmāk ieslēgt, jāzina google), jāmāk lasīt krieviski un uzrakstīt dažus vārdus.

PM vai PN

Hibrīkarš? LV troļļu fermas?
Offline
alxz
15. May 2016, 16:05 #17114

Kopš: 15. Sep 2015

No: Zilupe

Ziņojumi: 2614

Braucu ar: riteni


09 May 2016, 21:34:56 @Alxz rakstīja:
eu veči, vajag darbu. gribu strādāt. nav augstākā. saprotu lietas. ir pieredze sanitexā un noliktavā ar auto detaļām saistībā. rokas no dirsas neaug. ja ir kas piedāvājams, lūdzu uzrakstat.


joprojām meklēju.
Offline
Foxijs
16. May 2016, 09:13 #17115

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3171

Braucu ar:

Interesē mainīt darbu, ir apm. 5 gadi nostrādāti par auto mehāniķi (Remonti, apkopes, gāzes uzstādīšana, nedaudz sporta auto apkope), vairāk kā 2 gadus strādāju par servisa pieņēmēju, esmu mācijies datordizainu, protu adobe photoshop un indesign programmas, ir interese apgūt ko jaunu!

PM

Offline
frukts
17. May 2016, 11:57 #17116

Kopš: 18. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 511

Braucu ar: G05, G31

uz ceturtdienu vajadzīgi divi spēcīgi džeki, vienkāršam darbam 4eiro/h
ap 6iem izbraucam no rīgas

p.s. iespējamas regulāras haltūras
Offline
fb212
18. May 2016, 10:49 #17117

Kopš: 22. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 240

Braucu ar: BMW

Sakarā ar jaunas automazgātuves atvēršanu 25.maijā pie t/c Mols, aicinam darbā 3 auto mazgātājus/-as

Darbs maiņās
Iepriekšēja pieredze nav obligāta
Mazgāšana ar speciāliem līdzekļiem bez ūdens palīdzības (tātad nepaliekam slapji)
Oficiāls darba līgums
Alga ~600€ neto, atkarīgs no apgrozījuma (var nopelnīt arī vairāk)
Darba formas un aprīkojums

Ja ir gribētāji vai kādu, ko ieteikt, lūgums zvanīt
Tel. 27732921 Klāvs vai PM
Offline
madarsv
18. May 2016, 20:13 #17118

Kopš: 22. Mar 2010

Ziņojumi: 657

Braucu ar: 7

Te ir kāds galdnieks? Vajag bērna gultu uztaisīt. Veikalā tādu nopirkt nevar, tapēc atsaucās! Tālāk sarunāsim
Offline
add
21. May 2016, 14:48 #17119

Kopš: 27. Nov 2011

Ziņojumi: 2094

Braucu ar:

Nepieciešams nobruģēt laukumu pie garāžās ~3x6m. Objekts atrodas Juglā.

Sīkāk pm vai 2031.5033
Offline
e28addicted
22. May 2016, 20:00 #17120

Kopš: 19. Nov 2008

Ziņojumi: 1571

Braucu ar:

Cik, aptuveni, pelna baļķvedēja šoferis?
800 uz rokas sanāk strādājot +/- normālas stundas?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo