Online

Pašreiz BMWPower skatās 166 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Darba tirgus

AutorsZiņojums
gaazesmird
20. Apr 2016, 15:27 #17081

Kopš: 27. Feb 2016

Ziņojumi: 2843

Braucu ar: ogres statoila soļkja mucu


20 Apr 2016, 15:19:37 @fubuz rakstīja:
kāpēc nav sertifikāts?


Kapec tadu suudu vajag?

Varu izdrukat kadu sertifikatu vajag. Ir varianti.
Inzhenieris -tukshpljuutis.
Elektroplanotajs -demagogs.
Slotas operatora sertifilats utt. Ari ir. Pm. Par cenu vienosimies.
Offline
derek
20. Apr 2016, 15:57 #17082

Kopš: 10. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 378

Braucu ar: alpine


20 Apr 2016, 15:27:05 @gaazesmird rakstīja:

20 Apr 2016, 15:19:37 @fubuz rakstīja:
kāpēc nav sertifikāts?


Kapec tadu suudu vajag?

Varu izdrukat kadu sertifikatu vajag. Ir varianti.
Inzhenieris -tukshpljuutis.
Elektroplanotajs -demagogs.
Slotas operatora sertifilats utt. Ari ir. Pm. Par cenu vienosimies.


nu tomēr tas apliecina zināšanas, ne?
Offline
dainiiz
20. Apr 2016, 15:58 #17083

Kopš: 18. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 5244

Braucu ar: 125mm


20 Apr 2016, 15:27:05 @gaazesmird rakstīja:

20 Apr 2016, 15:19:37 @fubuz rakstīja:
kāpēc nav sertifikāts?


Kapec tadu suudu vajag?

Varu izdrukat kadu sertifikatu vajag. Ir varianti.
Inzhenieris -tukshpljuutis.
Elektroplanotajs -demagogs.
Slotas operatora sertifilats utt. Ari ir. Pm. Par cenu vienosimies.


Offline
12
20. Apr 2016, 16:42 #17084

Kopš: 11. Jun 2006

No: Tukums

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: E 39 3.0 dA. Volvo FH 12 460, Euro 6.


16 Apr 2016, 18:11:24 @Zeebalds rakstīja:
man te citas problēmas, ar frontālo catu 824k ņem halturkas pēc darba, domāju, kur pazūd 40l, jāatlaiž uz rokām 800e un vēl izdomā piestrādāt pa vakariem.

Tā ir neizdarība no tavas puses, nevis problēma. Ir daudz iespēju, kā ierobežot iespēju haltūrēt.
Offline
Jorens
20. Apr 2016, 16:47 #17085

Kopš: 15. Jul 2003

Ziņojumi: 14716

Braucu ar: T8, 1260s


20 Apr 2016, 15:27:05 @gaazesmird rakstīja:

20 Apr 2016, 15:19:37 @fubuz rakstīja:
kāpēc nav sertifikāts?


Kapec tadu suudu vajag?

Varu izdrukat kadu sertifikatu vajag. Ir varianti.
Inzhenieris -tukshpljuutis.
Elektroplanotajs -demagogs.
Slotas operatora sertifilats utt. Ari ir. Pm. Par cenu vienosimies.


Ar tādu domu gājienu parasti tālāk par mutes brūķēšanu netiek
Offline
Lockhead
20. Apr 2016, 17:24 #17086

Kopš: 10. Jan 2011

Ziņojumi: 1332

Braucu ar: MT3-82 AWD


20 Apr 2016, 15:19:37 @fubuz rakstīja:
kāpēc nav sertifikāts?

Būvuzraudzības sertifikāts tika plānots, bet pēc saksimas izgrozīja būvniecības likumu - 2 gadi darba stāžs PĒC augstākās izglītības iegūšanas. To es piebeidzu 2015. Tagad atliek pacietīgi gaidīt
Projektēšanas sertifikātam prasības vēl šerpākas, ja nemaldos - 5 (???) gadi. Nav jau neviens projektētājs pie kā piemāzēties un stāžu uztīt
Offline
gaazesmird
20. Apr 2016, 22:27 #17087

Kopš: 27. Feb 2016

Ziņojumi: 2843

Braucu ar: ogres statoila soļkja mucu


20 Apr 2016, 15:57:54 @derek rakstīja:

20 Apr 2016, 15:27:05 @gaazesmird rakstīja:

20 Apr 2016, 15:19:37 @fubuz rakstīja:
kāpēc nav sertifikāts?


Kapec tadu suudu vajag?

Varu izdrukat kadu sertifikatu vajag. Ir varianti.
Inzhenieris -tukshpljuutis.
Elektroplanotajs -demagogs.
Slotas operatora sertifilats utt. Ari ir. Pm. Par cenu vienosimies.


nu tomēr tas apliecina zināšanas, ne?



nee. zinashanas apliecina klienta vai pasutitja atsauksmes, veiksmigi realizeeti projekti, nevis sertifikaati.
visadus sertifikatus musdienas par naudu dala pa labi un pa kreisi.
darba devejs kursh mekle sev specialistu pec "sertifikaatiem" ir peedeejais pajolins
Offline
Lockhead
20. Apr 2016, 23:46 #17088

Kopš: 10. Jan 2011

Ziņojumi: 1332

Braucu ar: MT3-82 AWD


20 Apr 2016, 22:27:43 @gaazesmird rakstīja:
darba devejs kursh mekle sev specialistu pec "sertifikaatiem" ir peedeejais pajolins

aha, zilā kalna marta labi ārstēja bez visādiem sertifikātiem. nebūtu lielajās slimnicās pajoliņi pie vadības - toč paņemtu darbā!
Offline
gaazesmird
21. Apr 2016, 08:36 #17089

Kopš: 27. Feb 2016

Ziņojumi: 2843

Braucu ar: ogres statoila soļkja mucu

Lockhead, tu esi lohs.

[ Šo ziņu laboja gaazesmird, 21 Apr 2016, 08:37:20 ]

Offline
markelis
21. Apr 2016, 08:44 #17090

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


20 Apr 2016, 22:27:43 @gaazesmird rakstīja:
nee. zinashanas apliecina klienta vai pasutitja atsauksmes, veiksmigi realizeeti projekti, nevis sertifikaati.
visadus sertifikatus musdienas par naudu dala pa labi un pa kreisi.
darba devejs kursh mekle sev specialistu pec "sertifikaatiem" ir peedeejais pajolins


Driver - tu?
Offline
arbuuzs
21. Apr 2016, 08:54 #17091

Kopš: 19. Dec 2011

Ziņojumi: 751

Braucu ar: uzbeku ratiem

Kaadam ir bijusi pieredze ar firmu transports24? Interesee kaa tur un kas tur ar/pret darbiniekiem...
Offline
fubuz
21. Apr 2016, 09:13 #17092

Kopš: 19. Dec 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 5140

Braucu ar: trafic


20 Apr 2016, 22:27:43 @gaazesmird rakstīja:

20 Apr 2016, 15:57:54 @derek rakstīja:

20 Apr 2016, 15:27:05 @gaazesmird rakstīja:

20 Apr 2016, 15:19:37 @fubuz rakstīja:
kāpēc nav sertifikāts?


Kapec tadu suudu vajag?

Varu izdrukat kadu sertifikatu vajag. Ir varianti.
Inzhenieris -tukshpljuutis.
Elektroplanotajs -demagogs.
Slotas operatora sertifilats utt. Ari ir. Pm. Par cenu vienosimies.


nu tomēr tas apliecina zināšanas, ne?



nee. zinashanas apliecina klienta vai pasutitja atsauksmes, veiksmigi realizeeti projekti, nevis sertifikaati.
visadus sertifikatus musdienas par naudu dala pa labi un pa kreisi.
darba devejs kursh mekle sev specialistu pec "sertifikaatiem" ir peedeejais pajolins


Muļķības. Pasūtītāja un klienta atsauksmes nenozīmē darbu izpildītāju kompetenci.
Stulbs piemērs, bet homburg bija laimīgi par savu ēku, taču "gada būve" tomēr sabruka dēļ nesertificētiem(neizglītotiem) cilvēkiem.

p.s. šķipeles operatoram nevajag sertifikātu.
Offline
matrixxxx
21. Apr 2016, 10:26 #17093

Kopš: 29. Apr 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 8446

Braucu ar: 106 zirgiem


21 Apr 2016, 08:54:01 @arbuuzs rakstīja:
Kaadam ir bijusi pieredze ar firmu transports24? Interesee kaa tur un kas tur ar/pret darbiniekiem...

Es nez kaa tur pret darbiniekiem attiecas, bet pieredze 1000% negatiiva, sadarbiibas zinjaa.
Offline
volceens
21. Apr 2016, 11:15 #17094

Kopš: 07. Oct 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 274

Braucu ar: tavu divriteni


21 Apr 2016, 08:54:01 @arbuuzs rakstīja:
Kaadam ir bijusi pieredze ar firmu transports24? Interesee kaa tur un kas tur ar/pret darbiniekiem...


ekspedīcijas firma, savas mašīnas nav, alga kā vairumā citu ekspedīciju - min+%, rotācija liela
Offline
ixers
21. Apr 2016, 20:16 #17095

Kopš: 29. Jul 2004

No: Ludza

Ziņojumi: 3323

Braucu ar: svešu auto


20 Apr 2016, 09:07:09 @ALLWILL rakstīja:

16 Apr 2016, 18:39:01 @ixers rakstīja:

16 Apr 2016, 18:11:24 @Zeebalds rakstīja:
man te citas problēmas, ar frontālo catu 824k ņem halturkas pēc darba, domāju, kur pazūd 40l, jāatlaiž uz rokām 800e un vēl izdomā piestrādāt pa vakariem.

par zagšanu neforši,
par 800,00 evro uz rokas- ir ko., bet nu nejau tik kruta ka varētu pretendet uz turīgo vidusslāni.


Ar cik tad var sākt pretendēt uz turīgo vidusslāni?

Precīzi Tev nepateikšu.
Offline
gaazesmird
21. Apr 2016, 22:49 #17096

Kopš: 27. Feb 2016

Ziņojumi: 2843

Braucu ar: ogres statoila soļkja mucu


21 Apr 2016, 09:13:26 @fubuz rakstīja:

20 Apr 2016, 22:27:43 @gaazesmird rakstīja:

20 Apr 2016, 15:57:54 @derek rakstīja:

20 Apr 2016, 15:27:05 @gaazesmird rakstīja:

20 Apr 2016, 15:19:37 @fubuz rakstīja:
kāpēc nav sertifikāts?


Kapec tadu suudu vajag?

Varu izdrukat kadu sertifikatu vajag. Ir varianti.
Inzhenieris -tukshpljuutis.
Elektroplanotajs -demagogs.
Slotas operatora sertifilats utt. Ari ir. Pm. Par cenu vienosimies.


nu tomēr tas apliecina zināšanas, ne?



nee. zinashanas apliecina klienta vai pasutitja atsauksmes, veiksmigi realizeeti projekti, nevis sertifikaati.
visadus sertifikatus musdienas par naudu dala pa labi un pa kreisi.
darba devejs kursh mekle sev specialistu pec "sertifikaatiem" ir peedeejais pajolins


Muļķības. Pasūtītāja un klienta atsauksmes nenozīmē darbu izpildītāju kompetenci.
Stulbs piemērs, bet homburg bija laimīgi par savu ēku, taču "gada būve" tomēr sabruka dēļ nesertificētiem(neizglītotiem) cilvēkiem.

p.s. šķipeles operatoram nevajag sertifikātu.

tapec jau tu nespej izpiest virs 1300 eiro menesi mesl veiksmigu biznesu un veiksmigus pirkumus
Offline
bills
05. May 2016, 22:58 #17097

Kopš: 02. Jan 2009

Ziņojumi: 1242

Braucu ar:


20 Apr 2016, 15:23:02 @bills rakstīja:
Meklējam aukstumnieku, vēlams ar personīgo auto (tarifs izdevīgs).


Joprojām aktuāli. Var būt arī pēdējā kursa students ar vēlmi mācīties un attīstīties.
Offline
AndrisK
07. May 2016, 08:51 #17098

Kopš: 20. Mar 2006

Ziņojumi: 1891

Braucu ar: Xu


Sencis meklē autovadītāja/šofera darbu vēlams pa Baltijas valstīm uz fūrēm,benzīna vedējiem vai busiem. Ir visas kategorijas izńemot autobusu. Darba pieredze ~10 gadi uz fūrēm un 20 gadi uz benzīna vedēja. PM

Offline
Zoo
07. May 2016, 09:10 #17099

Kopš: 27. Sep 2007

Ziņojumi: 7820

Braucu ar: God bless mr. Dunning and mr. Kruger


21 Apr 2016, 08:44:30 @markelis rakstīja:

20 Apr 2016, 22:27:43 @gaazesmird rakstīja:
nee. zinashanas apliecina klienta vai pasutitja atsauksmes, veiksmigi realizeeti projekti, nevis sertifikaati.
visadus sertifikatus musdienas par naudu dala pa labi un pa kreisi.
darba devejs kursh mekle sev specialistu pec "sertifikaatiem" ir peedeejais pajolins


Driver - tu?

Pēc Šīra izklausās
Offline
Arsmens
07. May 2016, 09:26 #17100

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


07 May 2016, 09:10:51 @Zoo rakstīja:

21 Apr 2016, 08:44:30 @markelis rakstīja:

20 Apr 2016, 22:27:43 @gaazesmird rakstīja:
nee. zinashanas apliecina klienta vai pasutitja atsauksmes, veiksmigi realizeeti projekti, nevis sertifikaati.
visadus sertifikatus musdienas par naudu dala pa labi un pa kreisi.
darba devejs kursh mekle sev specialistu pec "sertifikaatiem" ir peedeejais pajolins


Driver - tu?

Pēc Šīra izklausās

Nē nu taisnība jau saka, ja viņš ir asenizators. Daudz kur citur nopietnākās lietās pie projektiem netiksi, ja neuzrādīsi savus vai savu darbinieku sertifikātus.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo