Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 226 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
kexxx
18. Feb 2012, 17:00 #1514

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14203

Braucu ar:


18 Feb 2012, 16:56:29 JohnyB rakstīja:

18 Feb 2012, 16:22:11 Jancuks rakstīja:

18 Feb 2012, 16:13:45 Wheels rakstīja:
ВНИМАНИЕ!!
ЕСЛИ ПО ИТОГАМ РЕФЕРЕНДУМА БУДЕТ МЕНЬШЕ 770ТЫС. ГОЛОСОВ ПРОТИВ РУССКОГО, СЛЕДОВАТЕЛЬНО ЭТО ВСЕ ГОЛОСА ЗА ЛАТЫШСКИЙ.
И ЕСЛИ ЭТИХ ГОЛОСОВ БУДЕТ МЕНЬШЕ 770 ТЫС. ТО И ЛАТЫШСКИЙ В ЛАТВИИ НЕ МОЖЕТ БЫТЬ ГОСУДАРСТВЕННЫМ, ИБО ЗА НЕГО НЕ ПРОГОЛОСОВАЛО 770ТЫС. ЧЕЛОВЕК.
Вот такой вот юридический казус. Латыши сегодня могут официально выписать "смертный приговор" своему языку если не наберут 770тыс.
В этом случае любой русскоязычный может подавать в суд на любую языковую коммисию и т.п...ибо латышский в Латвии не набрал 770 тыс. голосов


pilnīgs idiotisms


kā viņi nesaprot, ka īstenībā ja viņu nav vismaz 770 tūkstošu tad viņi neko nepanāk un var mierīgi iet mājās.


tak palasi krieveļu rakstus un komentārus... jamie tak gatavi jebko interpretēt jebkā, ka tik sev kāds mierinājums...
Offline
JohnyB
18. Feb 2012, 17:01 #1515

Kopš: 18. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1555

Braucu ar:

starp citu varbūt ko jaucu tad palabojiet, bet vai lindermanis gadījumā nav nepilsonis? ja tā tad viņu vajadzētu izsūtīt no valsts kā nevēlamo un naida kurinātāju starp cilvēkiem !
cik zinu Krievijā ar viņu labprāt pamasētu.
Offline
kexxx
18. Feb 2012, 17:01 #1516

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14203

Braucu ar:


18 Feb 2012, 16:46:57 Red_Rocket rakstīja:
Vienīgais jautājums paliek atklāts, vai kaimiņzemes politiķi šo izmantos, vietējā elektorāta uzmanības novēršanai. Gaidāmās prezidenta vēlēšanas Krievzemē.


tak vietējie krievijas fani skatās tikai puķinu slavinošās TV un ir stāvā sajūsmā par jamo...
Offline
Kuklasklans
18. Feb 2012, 17:02 #1517

Kopš: 08. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 590

Braucu ar:

Lidz cikiem sodien var nobalsot un ir kads sarakts ar centra iecirkniem (Tallinas/Brivibas rajons)?
Offline
Red_Rocket
18. Feb 2012, 17:05 #1518

Kopš: 24. Oct 2007

No: Jelgava

Ziņojumi: 4444

Braucu ar: C124 E320


18 Feb 2012, 17:02:24 Kuklasklans rakstīja:
Lidz cikiem sodien var nobalsot un ir kads sarakts ar centra iecirkniem (Tallinas/Brivibas rajons)?
http://web.cvk.lv/pub/public/30327.html
Offline
kexxx
18. Feb 2012, 17:05 #1519

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14203

Braucu ar:


18 Feb 2012, 17:02:24 Kuklasklans rakstīja:
Lidz cikiem sodien var nobalsot un ir kads sarakts ar centra iecirkniem (Tallinas/Brivibas rajons)?


līdz 22:00, visas adreses CVK mājaslapā
Offline
Ekimons
18. Feb 2012, 17:06 #1520

Kopš: 21. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 13338

Braucu ar:

Ltv1 tagad.

Ja ta globalak, tad skaidraks par skaidru ir tas, ka PAR parakstas tikai okupanti, to pecnaceji un intelekta neskartie. Parejie, kuri kaut kada iemesla del ir pret PRET, prata darbs butu neparakstities nemaz
Offline
HannibalLecter
18. Feb 2012, 17:09 #1521

Kopš: 13. Jan 2011

Ziņojumi: 2804

Braucu ar: E61


18 Feb 2012, 17:06:34 Ekimons rakstīja:
Ltv1 tagad.

Ja ta globalak, tad skaidraks par skaidru ir tas, ka PAR parakstas tikai okupanti, to pecnaceji un intelekta neskartie. Parejie, kuri kaut kada iemesla del ir pret PRET, prata darbs butu neparakstities nemaz

Oltiņš malacis...tikko pa minēto LTV1.
Offline
kexxx
18. Feb 2012, 17:09 #1522

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14203

Braucu ar:


18 Feb 2012, 17:06:34 Ekimons rakstīja:
Ltv1 tagad.

Ja ta globalak, tad skaidraks par skaidru ir tas, ka PAR parakstas tikai okupanti, to pecnaceji un intelekta neskartie. Parejie, kuri kaut kada iemesla del ir pret PRET, prata darbs butu neparakstities nemaz


nu, ir vēl tie, kam okupanti ir elektorāts- ušaks&co...
Offline
wilky
18. Feb 2012, 17:10 #1523

Kopš: 06. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 306

Braucu ar: Koijotu


18 Feb 2012, 17:06:34 Ekimons rakstīja:
Ltv1 tagad.

... Parējie, kuri kaut kada iemesla del ir pret PRET, prata darbs butu neparakstities nemaz


Tas ,kas to saka var iešaut sev galvā.

Vēl viena latviešu ģimene 4 x "PRET".

[ Šo ziņu laboja wilky, 18 Feb 2012, 17:11:11 ]

Offline
kalmens
18. Feb 2012, 17:13 #1524

Kopš: 01. Oct 2007

Ziņojumi: 12271

Braucu ar: kartupeļiem bagāžniekā



-----------------
Offline
stucers
18. Feb 2012, 17:14 #1525

Kopš: 11. Jan 2012

Ziņojumi: 1573

Braucu ar:

Kāds var nocitēt pasē ar zīmogu iespiesto tekstu??
Offline
shmurger
18. Feb 2012, 17:17 #1526

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


18 Feb 2012, 17:14:29 stucers rakstīja:
Kāds var nocitēt pasē ar zīmogu iespiesto tekstu??
kāds teksts vēl

tautas nobalsošana 2012
Offline
stucers
18. Feb 2012, 17:18 #1527

Kopš: 11. Jan 2012

Ziņojumi: 1573

Braucu ar:

skaidrs, paldies
Offline
Demagogs
18. Feb 2012, 17:21 #1528

Kopš: 02. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1196

Braucu ar:


18 Feb 2012, 17:17:30 shmurger rakstīja:

18 Feb 2012, 17:14:29 stucers rakstīja:
Kāds var nocitēt pasē ar zīmogu iespiesto tekstu??
kāds teksts vēl

tautas nobalsošana 2012


Cilvēks varbūt sāk bīties par ceļojumu uz Sibīriju
P.S.
Offline
Kindzulis
18. Feb 2012, 17:32 #1529

Kopš: 22. Oct 2002

Ziņojumi: 15390

Braucu ar: 530d


18 Feb 2012, 17:19:21 BMW530 rakstīja:

18 Feb 2012, 17:13:39 kalmens rakstīja:


Kur tu tādu sūdu rāvi?
Cik man zināms, balsošana ir beigusies tikai Austrālijā


ar nesaprotu...

www.tn2012.cvk.lv/report-results.html
Offline
IELEJAM
18. Feb 2012, 17:36 #1530

Kopš: 28. Jan 2008

Ziņojumi: 3330

Braucu ar: prieku


18 Feb 2012, 14:47:25 Vova rakstīja:
Ir
+3 Par!

Es lūdzu šo personu izbanot, nē, vispār es pieprasu dzēst no Powera šo Valsts nodevēju uz visiem laikiem. Ja tu zini, ka šī portāla vadība un biedri ir patriotiski noskaņoti cilvēki, tad nav ko te bāzties ar savu provokatorisko paziņojumu.
Offline
krabiss_k
18. Feb 2012, 17:44 #1531

Kopš: 09. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1766

Braucu ar:

+1 no manis "pret"

un vova un pārējie krievu tautības cilvēku atbiras-> atpakaļ uz savu tornīšmāju zemi ar pindzeli zilā krāsā krāsotiem žogiem, kur jūs neviens negaida!
Offline
kalmens
18. Feb 2012, 17:44 #1532

Kopš: 01. Oct 2007

Ziņojumi: 12271

Braucu ar: kartupeļiem bagāžniekā

vairs nerādās tikko bija

šeit

-----------------
Offline
Kuklasklans
18. Feb 2012, 17:51 #1533

Kopš: 08. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 590

Braucu ar:

Kas tas VOVA tads ir kaut kads LAUKIS kas te tirgo kaut kadus MESLA bundzas pa KOSMOSU - atsaujies MELS
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo