Online

Pašreiz BMWPower skatās 140 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Amig00s
18. Sep 2012, 12:11 #14661

Kopš: 18. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 138

Braucu ar: auto


17 Sep 2012, 19:54:26 night_boy rakstīja:
Ir iespēja iegādāties pilnīgi jaunus iphone5 (balti-melni) .
Pilnā komplektācijā, nav bijuši piesaistīti nevienam tīklam vēl, pa taisno no konveijera






cenas.

16gb 640ls
32gb 740ls
64gb 840ls



Kaut kā neatgādina Iphone5!
Offline
robis325
18. Sep 2012, 12:29 #14662

Kopš: 30. Nov 2009

Ziņojumi: 970

Braucu ar:

Visas detaļas no MB 124 virsbūve, 3.0L bendzīns automāts. labprāt tiktu no visas mašīnas vaļā uzreiz. mašīna norakstīta.
Offline
Filips
18. Sep 2012, 12:47 #14663

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 4542

Braucu ar: E 61.


18 Sep 2012, 12:11:14 Amig00s rakstīja:

17 Sep 2012, 19:54:26 night_boy rakstīja:
Ir iespēja iegādāties pilnīgi jaunus iphone5 (balti-melni) .
Pilnā komplektācijā, nav bijuši piesaistīti nevienam tīklam vēl, pa taisno no konveijera






cenas.

16gb 640ls
32gb 740ls
64gb 840ls



Kaut kā neatgādina Iphone5!


TAs ir Iphone 4SSS

-----------------
VISA VEIDA ŽALŪZIJAS!!!!!
markīzes, slēģi, rulo, kasešu rullo, vertikālās, romiešu utt..
TAGAD ARĪ PACEĻAMIE GARĀŽU VĀRTI!!!!!
mob: 26602255
[email protected]
Offline
DOPING
18. Sep 2012, 12:49 #14664

Kopš: 09. Sep 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 5435

Braucu ar: BMW

Piedāvājiet jaunas ziemas riepas (bez šipiem), vēlamais izmērs 180/65 R14

-----------------
Piedāvāju jaunas auto daļas, eļļas, riepas, piekares daļas utt...
Offline
deletman
18. Sep 2012, 13:14 #14665

Kopš: 26. Apr 2010

No: Zilupe

Ziņojumi: 344

Braucu ar:


17 Sep 2012, 21:13:44 deletman rakstīja:
Pārdodu fotoaparātu:
http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/photo-optic...anon/bdchjl.html

Tagad jau steidzami!!
Offline
eddyboy
18. Sep 2012, 14:37 #14666

Kopš: 15. Sep 2008

No: Jelgava

Ziņojumi: 941

Braucu ar: Challenger

pērku automagnetolu, kas lasa DVD.
PM vai 29988151
Offline
kapustella
18. Sep 2012, 15:05 #14667

Kopš: 28. Jul 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1933

Braucu ar: VW T6 ABT


06 Sep 2012, 09:06:45 kapustella rakstīja:
HUGO BOSS Da Vinci Super 100 Vilnas žakete.

Izmērs 52

Uzvalks palicis neddaudz par šauru tāpēc tirgoju.

Bildes kā veikala









25Ls Āgenskalns 26099606 or PM


Ņemam žaketi pa 15Ls

[ Šo ziņu laboja kapustella, 19 Sep 2012, 16:27:38 ]

Offline
Agris13
18. Sep 2012, 15:11 #14668

Kopš: 01. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 195

Braucu ar:

Meklēju aizmugurējā M bampera difuzoru ar āķa caurumu.
(Bildē nr.7 un ar visu 8.. ) Steidzami!!!! PM.
Offline
Sayed
18. Sep 2012, 15:20 #14669

Kopš: 13. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 319

Braucu ar:

Pērku 2 taburetes (vadītāja un blakussēdētaja) e36 nesaplēstas!!!
[email protected] / PM
Offline
Jaanis_P
18. Sep 2012, 16:20 #14670

Kopš: 23. Jul 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 83

Braucu ar: e36 m50 turbo

Vajadzētu e36 aizmugurei dabūt kādas zemākas atsperes, vēlams coilu. varu arī mainīt pret savām oriģinālajām. ja kāds var kko piedāvāt tad PM, droši.

meklēju no mazā korpusa bloķa detaļas: otrās bildes ar sarkanu apvilkto zobratu(tas pats kas H pirmajā bildē) un vel A detaļu no pirmās bildes.
Ja kādam ir saplīsis bloķis mazajā korpusā, varu aizbraukt izārdīt un paskatīties vai ir man vajadzīgais, ja būs nopirkšu. ja kas PM, droši.

[ Šo ziņu laboja Jaanis_P, 18 Sep 2012, 16:21:43 ]

Offline
Czars
18. Sep 2012, 16:23 #14671

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100

Kurš tirgo SD atmiņas kartes? PM!
Offline
grd
18. Sep 2012, 16:44 #14672

Kopš: 15. Aug 2012

No: Valmiera

Ziņojumi: 2221

Braucu ar: X6


18 Sep 2012, 16:23:57 Czar rakstīja:
Kurš tirgo SD atmiņas kartes? PM!


Ja nav ļooti steidzami, tad ebay ir vislabākā opcija!
Offline
cooler11
18. Sep 2012, 16:56 #14673

Kopš: 07. May 2008

Ziņojumi: 332

Braucu ar: 325tds

Ir no e34 525 TDS 93G.

Augstspiediena sūknis vai elektriskā sūkņa daļa ar atplūdi no augšas, 50ls.
automātiskā pārnesumkārba 25ls
Turbīna- 30ls

PM!

[ Šo ziņu laboja cooler11, 18 Sep 2012, 16:59:12 ]

Offline
matrixxxx
18. Sep 2012, 16:57 #14674

Kopš: 29. Apr 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 8446

Braucu ar: 106 zirgiem


18 Sep 2012, 16:44:07 grd rakstīja:

18 Sep 2012, 16:23:57 Czar rakstīja:
Kurš tirgo SD atmiņas kartes? PM!

Ja nav ļooti steidzami, tad ebay ir vislabākā opcija!

Vislabaakaa opcija lai iegraabtos leenaa feikaa ar mazaaku ietilpiibu nekaa rakstiits uz iepakojuma.
Vinjas tak nemaksaa daudz un ir pieejamas arii bez aarvalstu paliidziibas.
Offline
acha
18. Sep 2012, 17:23 #14675

Kopš: 10. Sep 2007

Ziņojumi: 1385

Braucu ar: e30 touring m60b40, e39 touring m62tub44, velo

piedavaju kādam pēc sezonas beigām atbrīvoties no zales pļāvēja/traktoriša!
jābūt čotka.
Offline
matrixxxx
18. Sep 2012, 17:31 #14676

Kopš: 29. Apr 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 8446

Braucu ar: 106 zirgiem

Shodien/riit nopirkshu jebko, ko var peec tam paardot par lielaaku cenu (in da Riga).
Ja nu kaadam spiezj finanses, tad PM vai PN.
Offline
Ri
18. Sep 2012, 18:25 #14677

Kopš: 08. Sep 2009

No: Preiļi

Ziņojumi: 1089

Braucu ar: lielu acajno, mazu acajno un miatu

Pērku e36 sedana aizmugurējos lukturus oem rižikus labā stāvoklī un priekšējos lukturus ar neaplauztiem stiprinājumiem un neizdegušiem stikliņiem.
PM ar studentam draudzīgām cenām
Offline
lossia
18. Sep 2012, 18:36 #14678

Kopš: 04. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 710

Braucu ar: Volgo & Cube

Ir Neste, Lukoil benzīna čeki septembris (ir arī jūlijs, augusts) uz 230Ls.
Piedāvājumi PM
Offline
Saabpower
18. Sep 2012, 19:09 #14679

Kopš: 14. Sep 2008

Ziņojumi: 1807

Braucu ar: Honda Accord

Ja kāds var dabūt šitādus vai līdzīgus ziemas zābakus zem veikala cenas, parādā nepalikšu:

http://www.getstyle.lv/adidas-sporta-holtanna-boot-cp-apavi-39176

PM.

[ Šo ziņu laboja Saabpower, 18 Sep 2012, 19:12:07 ]

Offline
Horacijs_Keins
18. Sep 2012, 19:13 #14680

Kopš: 14. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2484

Braucu ar:

Kāds var ieteikt espresso automātu, paredzēts vienai tasei vienam dzērājam. Summā līdz 70 latiem?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo