Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 144 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot BMW detaļas III

AutorsZiņojums
abit
05. Nov 2013, 20:31 #14061

Kopš: 27. Jul 2010

No: Madona

Ziņojumi: 388

Braucu ar: Chevy, jē30 un Fūl Saspenšan

Pērku:
m20b20 130mm klaņus, 6gb.
m21d24 eļļas sūkni. (tādu kurš nav sūknējis smiltis pirms tam )

PM vai 26572856
Offline
RitvarsE30
05. Nov 2013, 20:47 #14062

Kopš: 04. Oct 2009

Ziņojumi: 1122

Braucu ar: CNG

priekš e30
Pērku sēdinātās atsperes. Aizmugurējās 60mm vai vairāk.
ja laba cena, var piedāvāt visu komplektu. ne mazāk kā 60mm!

[ Šo ziņu laboja RitvarsE30, 05 Nov 2013, 20:47:36 ]

Offline
skeiters8
05. Nov 2013, 21:14 #14063

Kopš: 21. Feb 2013

No: Bauska

Ziņojumi: 413

Braucu ar: Kama3

steidzami perku m50 kļoķenes(skriemela) skruvi kas nak paša priekša PM velams imanta
detaļa nr 4 http://ills.bmwfans.info/a5.png

[ Šo ziņu laboja skeiters8, 05 Nov 2013, 22:06:56 ]

Offline
EmilsHenrijs
05. Nov 2013, 21:17 #14064

Kopš: 27. Sep 2013

Ziņojumi: 4

Braucu ar:

Pērku e36 sēdinātās atsperes 4cyl visas 4.
Offline
elwys
05. Nov 2013, 21:25 #14065

Kopš: 16. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 497

Braucu ar: Mogo atbalstu


Pieejamas jaunas daļas par labām cenām:







Pieejamas hadenes daļas praktiski jeb kam, ja vien tas nav ssangyong.

par buksēm - jāzin Dati par auto - gads, motors, kilovati, vai pēdējie 6 šasijas nr.

Par visu vaicāt privāti:

20260200 - tikai sms
[email protected]

PM - varu kādu laiku neatbildēt. Iespējama piegāde Rīgā.
Offline
mareks91
05. Nov 2013, 22:26 #14066

Kopš: 01. May 2013

Ziņojumi: 41

Braucu ar: E36

Meklēju salonu E36 Compact!
Vēlams recaro, nesaplēstu!
Offline
takeshi
05. Nov 2013, 23:04 #14067

Kopš: 20. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 263

Braucu ar: bmw 325i

perku standart atsperes no e36 visas 4. jo letak jo labak, ar piedavajumiem un cenam un mob numuriem rakstat uz pm.
Offline
liar
05. Nov 2013, 23:28 #14068

Kopš: 18. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 273

Braucu ar:

Mekleju priekshejos melnas adas seedekljus velams (recaro) vai viena parasto no e36 vajag sedanam bet der ari un nu coupe. un priekseji lukturi ar lecu bosch.
Offline
TD91
05. Nov 2013, 23:53 #14069

Kopš: 20. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2715

Braucu ar: MB

Pērku steidzami m moldingus e36 sedanam !
PM
Bilde ieskatam :

[ Šo ziņu laboja TD91, 05 Nov 2013, 23:54:14 ]

Offline
tojan4uk
05. Nov 2013, 23:55 #14070

Kopš: 21. Apr 2013

Ziņojumi: 257

Braucu ar: e34 touring 2.5tds

Pardot detalas no vesela e34 2.5tds tauringa peleka krasa
+e34 pirms facelifta spoguli ar partaisito provodku uz jauniem 10ls komplekts ar stikliniem
-e34 prieksejie el.stiklu pacelaji 10ls
-prieksejie sedekli ar apsildi ir 2 komplekti-15ls katrs komplekts
-e34 stures ar airbag 2gab-10 un 15ls
-e34 Tauringa pakalejie lukturi-visi 10ls
-e39-3angel acis un 2invertori-5ls
-e34-originalais ledusskapis kurs iet pakalejiem sedekliem-100ls

[ Šo ziņu laboja tojan4uk, 06 Nov 2013, 00:06:31 ]

Offline
ilmisimo
06. Nov 2013, 00:04 #14071

Kopš: 12. May 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2

Braucu ar: BMW 320 Touring

Sveiki,
Meklēju E46 Touring aimugurējā stikla atvēršanas mehānismu.

ss.lv
Offline
inferno-ex
06. Nov 2013, 00:41 #14072

Kopš: 04. May 2011

Ziņojumi: 1556

Braucu ar:

Tātad, pārdodu detaļas no izbijuša balta E34 525i. Motora, pravodkas un kārbas nav.

Pa lielam ņemot ir:

-Melns komforta ādas salons (ir ok stāvoklī) ar apsildi + ir arī durvju abšuvumi ar ādu un koku.
-Ir rižie un baltie pavoroti priekšā, rižie un tonētie aizgmurē (tb 2 komplekti)
-R15 bleķinieki ar diezgan labām M+S riepām (vel gadu vismaz var nobraukt) + ir arī orģinālā zapaska. Ir arī OEM kalpaki
-Ir visi 4 el. logu pacēlāji (noņemti) + konsole ar 4 pogām.
-Parūsējusi, bet laba izplūde visā garumā ar labu OEM bunduli.
-Pilnais OBC (visi pikseļi strādā) + pārslēgs pie stūres ar OBC pogu + spidometrs
-Atradās arī WEBASTO-benzīno

No sīkumiem palicis praktiski ir pilnīgi viss - visas gumijas, plastmasas, moldingi, paneļi, viduskonsole, pečka, salona griesti, spoguļi (gan pirms gan pēc FL), bamperi. Tāpat var arī kaut ko no hadenes un piekares noskrūvēt, ja baigi vajag. Bundža metama.

Ja kādam kaut ko vajag - piesakamies PM.
Offline
Ivn
06. Nov 2013, 07:00 #14073

Kopš: 30. Sep 2008

Ziņojumi: 605

Braucu ar: F15

Piedāvājiet kāds melnos griestus priekš E38!
Offline
z-street
06. Nov 2013, 07:05 #14074

Kopš: 14. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2735

Braucu ar: RR

pārdodu m50b20 pliku 50ls

pm vai 27018100
Offline
ozis9
06. Nov 2013, 08:26 #14075

Kopš: 22. Jul 2008

No: Jelgava

Ziņojumi: 1402

Braucu ar: 730

nopirkšu detaļas 4 un 12 pa 2 gab
Vēlams Jelgava. Rīga
Offline
Turbomen
06. Nov 2013, 09:00 #14076

Kopš: 15. Sep 2009

Ziņojumi: 1063

Braucu ar: ,... ..KTM un ar,lielu smaidu uz sejas , ,, , ,.,, ,..


06 Nov 2013, 08:28:47 depo rakstīja:
Pārdodu E30 ekstras:




Vareji vairak bildes tak salikt nevar saprast ko tu tur tirgo. Vai ari vareji ielikt kur citur un iemest linku.
Offline
LA
06. Nov 2013, 09:05 #14077

Kopš: 20. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 9366

Braucu ar: 123D, KTM 640 ADV

haha, es jau zināju ka viņš refreshos savu postu katru dienu. Vai patiešam tik grūti saprast, ka tas krīt uz nerviem?
Offline
mobbfigga
06. Nov 2013, 09:09 #14078

Kopš: 07. Dec 2010

Ziņojumi: 869

Braucu ar: E36

coms tirgo adas salonu no e46 sedana
ideala kartiba ar visam apsivkam
20011711



Offline
marihuans
06. Nov 2013, 09:12 #14079

Kopš: 29. Mar 2005

Ziņojumi: 23186

Braucu ar: 4 x 666

visi nobalsos par banu

Ja es visas savas detaļas liktu katru dienu ar bildēm,tad visi pakārtos Taisi galeriju un postē linku.

-----------------
T: 203-65-203
Offline
kro
06. Nov 2013, 09:24 #14080

Kopš: 17. Jan 2003

No: Zilupe

Ziņojumi: 3508

Braucu ar: auto


06 Nov 2013, 09:00:22 Turbomen rakstīja:

06 Nov 2013, 08:28:47 depo rakstīja:
Pārdodu E30 ekstras:




Vareji vairak bildes tak salikt nevar saprast ko tu tur tirgo. Vai ari vareji ielikt kur citur un iemest linku.


bildes tur ir kaudzem, tikai ir izvēlēts neveigsmīgs hostings bildēm, jo lielākā daļa netiek attēlotas postā. tikai veicot replay var ieraudzīt linkus uz ļoti daudz bildēm
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo