| Autors | Ziņojums |
| GeuM | |
Kopš: 18. Apr 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 161
Braucu ar: 550i
| gaisa masas meritaji
m54b28 ir 2 gab 25 ls katrs
m57d25 un d30 5 gab 30 ls katrs
e39 sedana aizmugurejais m-pack bamperis prieksh m5 izpludes, sudraba krasa 165ls
u.t.t visadi sikumi no e39 |
Offline | |
|
| GeuM | |
Kopš: 18. Apr 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 161
Braucu ar: 550i
|
04 Sep 2013, 16:33:28 GeuM rakstīja:
gaisa masas meritaji
m54b28 ir 2 gab 25 ls katrs
m57d25 un d30 5 gab 30 ls katrs
e39 sedana aizmugurejais m-pack bamperis prieksh m5 izpludes, sudraba krasa 165ls
u.t.t visadi sikumi no e39
+ir daudz labu amortizatoru gan pr. gan aizm. e39 |
Offline | |
|
| jurkinens | |
 Kopš: 05. Feb 2010
No: Ķegums
Ziņojumi: 388
Braucu ar: Dresetu volvo
| jaunu iepakojuma termomufti,cena 25ls! |
Offline | |
|
| pawny | |
 Kopš: 08. Jul 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 52
Braucu ar: 1. ātrumu
| Vajag e36 sedana pakaļējos lukturus ar balto pagriezienu. |
Offline | |
|
| justbe | |
 Kopš: 19. Oct 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 632
Braucu ar: e60
| nopirksu dzineju no e39 523i 1997g. M52 pm/20502015 |
Offline | |
|
| Rulis | |
 Kopš: 11. Sep 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 759
Braucu ar: Iveco
| Garāžas tīrīšana
2 Komplekti: e36 lukturi,3 bezlēcu,1 ar lēcu. Visi 4 lukturi kopā pa 30ls
[ Šo ziņu laboja Rulis, 06 Sep 2013, 13:18:37 ] |
Offline | |
|
| GeuM | |
Kopš: 18. Apr 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 161
Braucu ar: 550i
| E39 pirms facelifta aizmugureja optika ar balto pagriezienu cena 40 ls |
Offline | |
|
| NLO | |
 Kopš: 08. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 233
Braucu ar: Bobiku
| Piedāvājiet pa lēto kāds dzinēja pārsegu e39, labāk jau melns, bet nu tikuntā jāpārkrāso. |
Offline | |
|
|
|
| Cidra | |
Kopš: 17. Mar 2009
Ziņojumi: 75
Braucu ar:
| Pērku m40, m42 vai m43 ātrumkārbu! |
Offline | |
|
| bmw318is | |
 Kopš: 29. May 2012
No: Aloja
Ziņojumi: 61
Braucu ar: BMW
| Vēl joprojām meklēju m44 1994 stūres pastiprinātaja sūkni. Rīgā, Valmierā un Limbažu raj. Pm vai 26445952 |
Offline | |
|
| agang | |
Kopš: 11. Oct 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 176
Braucu ar: melnu kupeju
| Pērku m50tub20 dzesēšanas šķidruma šauro trubu ( to, kas nāk radiatoram apakšējā kreisajā stūrī, tālāk sazarojas un viens līkums ieiet galvā) nezinu kā citādāk paskaidrot 
Būtu ideāli ja rītvakar varētu savākt Rīgā.
26847850 vai pm.
|
Offline | |
|
| e36powers | |
 Kopš: 11. Dec 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 810
Braucu ar: 192hp
| Mekleju uz E34 TDS
-Salons ( Motorsports, recaro, adas )(skatishu visus variantus )
- Mekleju m sture. Skatishu visus variantus.
- Kruizcontrole
-
un vel shito detalju.
Bez kosmosa |
Offline | |
|
| Filons21 | |
Kopš: 02. Apr 2012
Ziņojumi: 135
Braucu ar:
| Uz tirdziņu pilns komplekts m50b20tu ar vonoss ar visu vadību un apkaramo. Vel līdz iedošu rezerves vadības bloku, gaisa merītājus x2gb, kloķenes devēju un sedalenes devējus, un vel detonācijas devējus! cena visam 100ls! Vel var izbraukt un nomērīt kompresiju! Vienīgais mīnus nenāk motora ķepas lidzi , jo pašam vajadzīgas. 22333936[ Šo ziņu laboja Filons21, 04 Sep 2013, 23:11:43 ] |
Offline | |
|
| e34HJ | |
 Kopš: 04. Oct 2012
No: Jēkabpils
Ziņojumi: 34
Braucu ar: 525tds
| Pārdodu Pioneer,Ideālā stāvoklī.ar visu eiro stekeru
35ls Rīga 29660557
http://foto1.inbox.lv/maza7845/15-04-2013-2/20130904-212405.jpg[ Šo ziņu laboja e34HJ, 04 Sep 2013, 21:41:50 ] |
Offline | |
|
| aivis21 | |
 Kopš: 22. Aug 2008
No: Jūrmala
Ziņojumi: 353
Braucu ar: 3x AO
| Perku bmw v8 5atrumu manualo karbu..PM |
Offline | |
|
| bmw318is | |
 Kopš: 29. May 2012
No: Aloja
Ziņojumi: 61
Braucu ar: BMW
|
26 Jul 2013, 13:26:24 bmw318is rakstīja:
24 Jul 2013, 12:44:38 bmw318is rakstīja:
23 Jul 2013, 00:50:10 bmw318is rakstīja:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b...ries/bxxkik.html
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b...ries/bcdlln.html
Draugs pārdod.
Palikušas lampas un miglas.
pm lampas un miglas vēl ir. |
Offline | |
|
|
|
| personall | |
 Kopš: 13. Oct 2008
Ziņojumi: 480
Braucu ar: traktorspēku s80
| Pērku turbīnu GT2260 no BMW 3.0TD X5 facelift, E60, E65. Vēlams beigtu. Došu vairāk nekā citi!
PM |
Offline | |
|
| Smell | |
 Kopš: 16. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 333
Braucu ar: e30,e28,e34,c6 4f
| nopirkšu gāzes balonu kas nāk zapaskas vietā, jaunu nevajag. |
Offline | |
|
| Armo | |
 Kopš: 28. Jan 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 1521
Braucu ar: E61 LCI, darba auto un viss, kas pagadās
| Vajag 2 detaļas, E46, 320, 98.gads:
51 71 82 18 119
un
51 71 82 18 120
Bildi nemāku ielikt bet tās ir tās plastmasas detaļas, kuras ir kā maziņi dubļusargi, tikai pirms aizmugures riteņiem.
Paldies. |
Offline | |
|
psih-arno  | |
 Kopš: 05. Apr 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 2417
Braucu ar: e21, e36 332, e92 335, 944 s2
| No 05.09.2013 līdz 18.09.2013 esmu ārpus Latvijas. Ja kāds vēlas iegādāties kādu atsperu, amortizatoru vai koiloveru komplektu zvanīt uz numuru 29358569 un būs iespēja to izdarīt.  [ Šo ziņu laboja psih-arno, 05 Sep 2013, 00:17:14 ]
-----------------
Koiloveri, sēdinātas atsperes un ielas sporta amortizatori |
Offline | |
|