Online

Pašreiz BMWPower skatās 121 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
Nilzirgs
17. Feb 2012, 12:22 #1134

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


17 Feb 2012, 12:00:36 Devil rakstīja:
Čalīt Tu mani reāli sāc kaitināt
Kurā valstī Tu dzīvo ? Ja Tu dzīvo Latvijā, tad palasi - konstitūciju, valsti identificējošo hieraldiku un valsts valodu.
Atkārtošos vēlreiz balsojojot "PAR" Tu nodod savu valsti kurā dzīvo !!!

Cik tu esi viegli kairināms. Kumelīšu un piparmētru tēja tev noteikti palīdzēs.

Jā, es dzīvoju Latvijā. Un Satversmi esmu lasījis. Un pat himnu no galvas zinu (ne visi latvieši to zin!).

Ja valsts prasa manu viedokli referendumā un piedāvā variantus - kur ir nodēvība?

Starp citu, kad bija parakstu vākšāna, es neparakstījos. Bet ja jautājums ir iznests referendumā, tad es uzskatu, ka katrām ir jāiet un jānobalso. Kā - nav svarīgi.

Bet pēc referenduma valodas jautājumu ir jāslēdz uz mūžīgiem laikiem. Neatkarīgi no tā, kāds būs rezultāts.
Offline
Zoo
17. Feb 2012, 12:22 #1135

Kopš: 27. Sep 2007

Ziņojumi: 7820

Braucu ar: God bless mr. Dunning and mr. Kruger

kā man šitais balagāns ir piegriezies
īstenībā es varbūt pat gribētu ka mums ievieš kā otru valsts valodu krievu- tādā gadījumā mani neviens nepiespiestu komunicēt vai saņemt/nodot dokumentus krievu valodā.
man ir sava Valsts Valoda- viņiem sava
viņi ar to savu valsts krievu valodu varēs slaidi doties PN
un man neviens neko nevarēs pārmest.
Offline
Hadsons
17. Feb 2012, 12:22 #1136

Kopš: 09. Aug 2006

Ziņojumi: 239

Braucu ar:

Un tie, kas vervelē, ka ir dzimuši Latvijā, un arī viņiem ir tiesības runāt savas nācijas valodā, es gribu teikt vienu – atvainojiet, bet kaķis, kas piedzimis stallī, taču nav zirgs ! © Dāvids.

Romāna Andrejeva viedoklis
Offline
divkosigais
17. Feb 2012, 12:24 #1137

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:

Varbuut, administraacija izskatiitu iespeeju piesskkirt uz laiku amnestiju Driveram un SSiiram ...tiiri uz referenduma periodu. Lai ir interesantaak palasiit. Savaadaak visi mall vienu un to passu. Truukst "asuminna".

PS: sorry ,ka atkaarotjos.

[ Šo ziņu laboja divkosigais, 17 Feb 2012, 12:39:21 ]

Offline
Zoo
17. Feb 2012, 12:26 #1138

Kopš: 27. Sep 2007

Ziņojumi: 7820

Braucu ar: God bless mr. Dunning and mr. Kruger


17 Feb 2012, 12:24:36 divkosigais rakstīja:
Es nesaprotu tos jampapinnus,kuri te meeggina iet pret kopeejo "trendu"! Tas taccu ir bezjeedziigi.

Taada bija mana doma.
Taas taapat kaa piereggistreeties urlas.lv un meegginaat tur aggiteet balsot "PRET". Tur uzreiz vesels bars kopiigi klups virsuu!
Cienijamie "PAR" aggiteetaaji - atmetaties !


urlās sēž krēslāpirdēji baltās apkaklītes un izklaidējas.
īsto urļiku tur nav vai gandrīz nav.
lai viņiem tiek
Offline
Juzix
17. Feb 2012, 12:26 #1139

Kopš: 22. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1559

Braucu ar: m20


17 Feb 2012, 11:44:01 Nilzirgs rakstīja:
Bet es balsošu par SAVU valodu SAVĀ valstī! Tas ir tikpat dabiski, ka tu balsosi par savu valodu. Bet pašlaik nemaz neiet runa par tavu valodu. Tava valoda tik un tā ir un vienmēr būs īpaša valoda šajā zemē.

Es neuzskatu sevi par iedzīvotāju, es uzskatu sevi par pilsoni. Un es esmu pilsonis. Normāls pilsonis, nevis naturalizēts padomju surrogāts. Un sakarā ar to es neuzskatu, ka es šeit esmu svešs. Es esmu mājās. Un savās mājās es balsošu tā, kā gribu. Un noziedznieks Staļins man nav ikona

Tu un Tev līdzīgie ir tikai un vienīgi valsts nodevēji, kuri ar savu bezatbildīgo balsojumu apzināti graujat Latvijas valsts vienu no stūrakmeņiem - latviešu valodu.
Vai tā krievvalodīgo daļa, kura joprojām nav iemācijušies runāt latviski igūstot divvalodību iemācīsies runāt latviski? Pateikšu priekšā - NĒ! Un šādā situācija - kāda vellna pēc latvietim, kurš dzīvo latvijā būtu jārunā ar valsts nodevēju krieviski?

Pārlasiju pēdējās lapas un tā ar neredzēju nevienu pamatotu argumentu, lai atzīme biļetenā "PAR" būtu izprotama.

-----------------
Offline
AVI
17. Feb 2012, 12:29 #1140

Kopš: 09. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 10233

Braucu ar: Air baltic

Ko var mūldēt pajoliņu bars!

Jūs uzķeraties uz visu ko Jums kāds sniedz kā dāvanu par ko pamuldēt!

Murgs, ko var dzīt!

-----------------
Omega-3 Omega-6 best performance
RomboutsUNMalongo kafija
PM
Offline
Nilzirgs
17. Feb 2012, 12:29 #1141

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


17 Feb 2012, 12:06:41 Araajz rakstīja:
Ruu un Nilzirg, kāpēc jūs balsosiet "par" ?

Es jau pamatoju savu viedokli dažas lapas iepriekš. Atkārtošu.

Es gribu, lai mani bērni savā valstī gūtu izglītību savā valodā un nekāds R. Dzintars neatņēmtu viņiem tādu iespēju.

Ja nebūtu VL iniciatīvas slēgt visas krievu skolas, tad es nekad nebalsotu par otro valsts valodu. Godīgi.

Bet tagad pasākiet "paldies" Dzintaram un Pārādniekam.
Offline
Zoo
17. Feb 2012, 12:30 #1142

Kopš: 27. Sep 2007

Ziņojumi: 7820

Braucu ar: God bless mr. Dunning and mr. Kruger

ironiski ir tas, ka šīto jezgu ir savārijis profesionāls pārāk daudz apgraizīts ēbrejs.
a visi pavelkās
Offline
AVI
17. Feb 2012, 12:31 #1143

Kopš: 09. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 10233

Braucu ar: Air baltic


17 Feb 2012, 12:30:05 Zoo rakstīja:
ironiski ir tas, ka šīto jezgu ir savārijis profesionāls pārāk daudz apgraizīts ēbrejs.
a visi pavelkās


Jā vot redz lindermans viens sēdēja savā midzenī un perināja šādu gājienu! coomoon...

-----------------
Omega-3 Omega-6 best performance
RomboutsUNMalongo kafija
PM
Offline
Juzix
17. Feb 2012, 12:32 #1144

Kopš: 22. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1559

Braucu ar: m20


17 Feb 2012, 12:22:03 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 12:00:36 Devil rakstīja:
Čalīt Tu mani reāli sāc kaitināt
Kurā valstī Tu dzīvo ? Ja Tu dzīvo Latvijā, tad palasi - konstitūciju, valsti identificējošo hieraldiku un valsts valodu.
Atkārtošos vēlreiz balsojojot "PAR" Tu nodod savu valsti kurā dzīvo !!!

Cik tu esi viegli kairināms. Kumelīšu un piparmētru tēja tev noteikti palīdzēs.

Jā, es dzīvoju Latvijā. Un Satversmi esmu lasījis. Un pat himnu no galvas zinu (ne visi latvieši to zin!).

Ja valsts prasa manu viedokli referendumā un piedāvā variantus - kur ir nodēvība?

Starp citu, kad bija parakstu vākšāna, es neparakstījos. Bet ja jautājums ir iznests referendumā, tad es uzskatu, ka katrām ir jāiet un jānobalso. Kā - nav svarīgi.

Bet pēc referenduma valodas jautājumu ir jāslēdz uz mūžīgiem laikiem. Neatkarīgi no tā, kāds būs rezultāts.

Nodevība izpaužās atbalstot kremļa pakalpiņu naida kurināšanu un sabiedrības šķelšanu!

Labprāt dzirdētu skaidrojumu tavam parakstam!

-----------------
Offline
HannibalLecter
17. Feb 2012, 12:32 #1145

Kopš: 13. Jan 2011

Ziņojumi: 2804

Braucu ar: E61


17 Feb 2012, 12:31:16 AVI rakstīja:

17 Feb 2012, 12:30:05 Zoo rakstīja:
ironiski ir tas, ka šīto jezgu ir savārijis profesionāls pārāk daudz apgraizīts ēbrejs.
a visi pavelkās


Jā vot redz lindermans viens sēdēja savā midzenī un perināja šādu gājienu! coomoon...

"Urbanovičs - referenduma tēvs? Otra versija, ko žurnālam atklājuši vairāki avoti, - drošības iestāžu rīcībā varētu būt informācija, ka procesus, kas Latviju noveduši pie referenduma par otras valsts valodas ieviešanu, patiesībā koordinējis Urbanovičs, bet biedrības «Dzimtā valoda» līderis Vladimirs Lindermans bijis tikai izkārtne." (c)TvNet
Offline
AVI
17. Feb 2012, 12:33 #1146

Kopš: 09. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 10233

Braucu ar: Air baltic


17 Feb 2012, 12:32:59 HannibalLecter rakstīja:

17 Feb 2012, 12:31:16 AVI rakstīja:

17 Feb 2012, 12:30:05 Zoo rakstīja:
ironiski ir tas, ka šīto jezgu ir savārijis profesionāls pārāk daudz apgraizīts ēbrejs.
a visi pavelkās


Jā vot redz lindermans viens sēdēja savā midzenī un perināja šādu gājienu! coomoon...

"Urbanovičs - referenduma tēvs? Otra versija, ko žurnālam atklājuši vairāki avoti, - drošības iestāžu rīcībā varētu būt informācija, ka procesus, kas Latviju noveduši pie referenduma par otras valsts valodas ieviešanu, patiesībā koordinējis Urbanovičs, bet biedrības «Dzimtā valoda» līderis Vladimirs Lindermans bijis tikai izkārtne." (c)TvNet


Tas ir tā pat kā pateikt kad Nils ir baigais boss Rīgā

-----------------
Omega-3 Omega-6 best performance
RomboutsUNMalongo kafija
PM
Offline
Tune-L
17. Feb 2012, 12:33 #1147

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe


17 Feb 2012, 12:29:58 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 12:06:41 Araajz rakstīja:
Ruu un Nilzirg, kāpēc jūs balsosiet "par" ?

Es jau pamatoju savu viedokli dažas lapas iepriekš. Atkārtošu.

Es gribu, lai mani bērni savā valstī gūtu izglītību savā valodā un nekāds R. Dzintars neatņēmtu viņiem tādu iespēju.

Ja nebūtu VL iniciatīvas slēgt visas krievu skolas, tad es nekad nebalsotu par otro valsts valodu. Godīgi.

Bet tagad pasākiet "paldies" Dzintaram un Pārādniekam.


Nilzirg, ej noraujies podaa !
Lai tachu tavam fakinajam beernelim, kuram nav paveicies ar teetuku ir taada iespeeja ! Tikai skola, lai nav apmaksaata no Valsts budzeta ! Lai to apmaksaa, kaada krievelju, vai citas mazaakumtautiibas organizaacija un viss notiek !

Mees savas Valsts liidzekljus teereesim skolaam, kuraas apmaaciiba ir Valsts valodaa

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
Zoo
17. Feb 2012, 12:34 #1148

Kopš: 27. Sep 2007

Ziņojumi: 7820

Braucu ar: God bless mr. Dunning and mr. Kruger


17 Feb 2012, 12:29:58 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 12:06:41 Araajz rakstīja:
Ruu un Nilzirg, kāpēc jūs balsosiet "par" ?

Es jau pamatoju savu viedokli dažas lapas iepriekš. Atkārtošu.

Es gribu, lai mani bērni savā valstī gūtu izglītību savā valodā un nekāds R. Dzintars neatņēmtu viņiem tādu iespēju.

Ja nebūtu VL iniciatīvas slēgt visas krievu skolas, tad es nekad nebalsotu par otro valsts valodu. Godīgi.

Bet tagad pasākiet "paldies" Dzintaram un Pārādniekam.


Paldies, Raimi un Ilmār! Jums deva iespēju iemācīties Valsts Valodu par brīvu jau pamatskolā, jums tas nav vajadzīgs. nu, lai veicas

Saskaņas Centra retorika par Latvijas Republikas okupācijas faktu, neprecizējot, 1940 vai 1944.gadā) arī neesot viennozīmīgi vērtējama.
ko teiksi? bija vai nebija?
Offline
shmurger
17. Feb 2012, 12:36 #1149

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


17 Feb 2012, 12:29:58 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 12:06:41 Araajz rakstīja:
Ruu un Nilzirg, kāpēc jūs balsosiet "par" ?

Es jau pamatoju savu viedokli dažas lapas iepriekš. Atkārtošu.

Es gribu, lai mani bērni savā valstī gūtu izglītību savā valodā un nekāds R. Dzintars neatņēmtu viņiem tādu iespēju.

Ja nebūtu VL iniciatīvas slēgt visas krievu skolas, tad es nekad nebalsotu par otro valsts valodu. Godīgi.

Bet tagad pasākiet "paldies" Dzintaram un Pārādniekam.
runaa maajaas savaa valodaa ar vinjiem. beerniem naaks tikai par labu,ja matemaatiku ,kjiimiju utt. vinji iemaaciisies latvieshu valodaa,ja tu tieshaam tik ljoti gribi, lai shie dziivo Latvijaa kaa pilsonji.
Offline
Juzix
17. Feb 2012, 12:37 #1150

Kopš: 22. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1559

Braucu ar: m20


17 Feb 2012, 12:29:58 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 12:06:41 Araajz rakstīja:
Ruu un Nilzirg, kāpēc jūs balsosiet "par" ?

Es jau pamatoju savu viedokli dažas lapas iepriekš. Atkārtošu.

Es gribu, lai mani bērni savā valstī gūtu izglītību savā valodā un nekāds R. Dzintars neatņēmtu viņiem tādu iespēju.

Ja nebūtu VL iniciatīvas slēgt visas krievu skolas, tad es nekad nebalsotu par otro valsts valodu. Godīgi.

Bet tagad pasākiet "paldies" Dzintaram un Pārādniekam.

Kur vēl ES var iegūt izglītību ne valsts valodā! Kāda vellna pēc, par nodokļu maksātāju naudu ir jāfinansē skolas krievu, čehu, armēņu vai tadžiku valodās? Ja vēlies apgūt zināšanas cita valodā, tad meklē privātskolu!
Tie kuri skolā ir apguvuši valsts valodu ir tikai ieguvēji un ir spējīgi integrēties sabiedrībā, atšķirībā no saviem vecākiem, kuri 40 gadu laikā, šeit dzīvojot ir bijuši par slinkiem/dumjiem/vienaldzīgiem, lai to apgūtu kaut sarunvalodas līmenī!
Paldies būtu pateikuši, nevis ar semenēm spļaudījušies!

[ Šo ziņu laboja Juzix, 17 Feb 2012, 12:39:28 ]



-----------------
Offline
Zoo
17. Feb 2012, 12:39 #1151

Kopš: 27. Sep 2007

Ziņojumi: 7820

Braucu ar: God bless mr. Dunning and mr. Kruger


17 Feb 2012, 12:36:15 BMW530 rakstīja:

17 Feb 2012, 12:29:58 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 12:06:41 Araajz rakstīja:
Ruu un Nilzirg, kāpēc jūs balsosiet "par" ?

Es jau pamatoju savu viedokli dažas lapas iepriekš. Atkārtošu.

Es gribu, lai mani bērni savā valstī gūtu izglītību savā valodā un nekāds R. Dzintars neatņēmtu viņiem tādu iespēju.

Ja nebūtu VL iniciatīvas slēgt visas krievu skolas, tad es nekad nebalsotu par otro valsts valodu. Godīgi.

Bet tagad pasākiet "paldies" Dzintaram un Pārādniekam.

Man šķiet, ka tu esi no ''slīpētajiem''.

Aprunāsimies par aritmētiku.
Kāpēc tavuprāt, par līdzekļiem kurus RUS novirza savas diasporas komforta un varas izvēršanai valstīs, kurās tā nav pamatnācija,
nevarētu labāk finansēt RUS skolas?

Jo jums nav nepieciešama gudra tauta.
Jums vairāk ir nepieciešama ''gaļas'' armija.


tas ir labi redzams visās tajās TV pārraidēs ar mūžīgo karnevālu, disko gaismām, kriminālseriāliem un pediņiem kas pārģērbušies par vecām tantiņām stāsta "anekdotes ar bārdu"...

ir OK
Offline
Nilzirgs
17. Feb 2012, 12:44 #1152

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


17 Feb 2012, 12:34:30 Zoo rakstīja:
Saskaņas Centra retorika par Latvijas Republikas okupācijas faktu, neprecizējot, 1940 vai 1944.gadā) arī neesot viennozīmīgi vērtējama.
ko teiksi? bija vai nebija?

Faktiski - bija. Juridiski - nebija. Par to liecina tautas nodēvēja K. Ulmaņa vārdi: Palieciet savās vietās, bet es palikšu savā.
Offline
Nilzirgs
17. Feb 2012, 12:47 #1153

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


17 Feb 2012, 12:36:15 BMW530 rakstīja:

Aprunāsimies par aritmētiku.
Kāpēc tavuprāt, par līdzekļiem kurus RUS novirza savas diasporas komforta un varas izvēršanai valstīs, kurās tā nav pamatnācija,
nevarētu labāk tur finansēt RUS skolas?

Jo jums nav nepieciešama gudra tauta.
Jums vairāk ir nepieciešama ''gaļas'' armija.

Nu sāksim no tā, ka Krievija ne santīma nenovirza Latvijas referendumam.

Ja ir cita informācija - tad, lūdzu, ar pierādījumiem.

Mēs (Latvijas krievi) Krievijai neesam vajadzīgi.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo