Online

Pašreiz BMWPower skatās 192 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
crime
04. Apr 2012, 19:43 #11214

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi


04 Apr 2012, 18:46:52 einaars rakstīja:

04 Apr 2012, 16:34:34 Kalnz rakstīja:
Nepieciešama melna, matēta līmplēve priekš auto aplīmēšanas!

PM
lambertam apjautajies


vari nejautaat, tajaa kantorii vieni kosmonauti man par 2 gab spogulju aareejo kalpaku apliimeshanu paprasiija 60 vai pat 70 Ls

ja meklee pleevi, tad maarupee ir viens kantoris, kas nodarbojas ar auto apliimeeshanu, tur cenas apmeeram 50% no lamberta kosmosa.

[ Šo ziņu laboja crime, 04 Apr 2012, 19:43:49 ]

Offline
dreimanis_lv
04. Apr 2012, 20:28 #11215

Kopš: 28. Mar 2008

Ziņojumi: 1538

Braucu ar: two turbo on board

perku xsenon komplektu,par saldu cenu varetu pat panemt divus
Offline
Arnej
04. Apr 2012, 20:38 #11216

Kopš: 25. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 340

Braucu ar: Lohu auto


04 Apr 2012, 19:43:20 crime rakstīja:

04 Apr 2012, 18:46:52 einaars rakstīja:

04 Apr 2012, 16:34:34 Kalnz rakstīja:
Nepieciešama melna, matēta līmplēve priekš auto aplīmēšanas!

PM
lambertam apjautajies


vari nejautaat, tajaa kantorii vieni kosmonauti man par 2 gab spogulju aareejo kalpaku apliimeshanu paprasiija 60 vai pat 70 Ls

ja meklee pleevi, tad maarupee ir viens kantoris, kas nodarbojas ar auto apliimeeshanu, tur cenas apmeeram 50% no lamberta kosmosa.


Līmplēvēm arī ir atšķirība un tas var noteikt gala cenu.
Offline
crime
04. Apr 2012, 21:13 #11217

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi

parasta melna glanceta pleeve, kas tieshi tur var noteikt gala cenu es ko, tos kalpakus apzeltiit taisiijos pat nokraasot sanaak leetaak
Offline
klikics
04. Apr 2012, 21:15 #11218

Kopš: 31. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 672

Braucu ar: GH-23

kurs te tirgojas ar hsenonu spuldzitem?
Offline
ozo
04. Apr 2012, 21:21 #11219

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar


Par cik tikai aizņem vietu varu pārdot Radiotehnikas tumbu S-90F un pastiprinātāju, vēl ir vads, lai pastiprinātāju varētu saslēgt ar kompi vai vienalga ko ar austiņu izeju.

Pastiprinātājam nedarbojas viens kanāls.
Varbūt kādam garāžā vai kaut kur citur noder.
30,-
2942644.3
Offline
Lauriko
04. Apr 2012, 21:49 #11220

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4144

Braucu ar: Visādiem VW

Visas detaļas no VW Vento 1,9 TD AAZ

Pilns motora SWAP komoplekts ar visu kārbu 300Ls

Salons drēbe 30Ls parasts, viss vesels!

Dzelzs R14 orģinālie idealā stavoklī ar kalpaciņiem pa vidu 30Ls

Priekšējais stikls 15Ls, aizmugurējais, 20Ls, sānu pa 5Ls/gb

Purna SWAP komplekts 50Ls

Parejām ķeskām cenas ap 5Ls

Bildes tuvākajās dienās ielikšu!

29638531 vai PM
Offline
Kalnz
04. Apr 2012, 21:54 #11221

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:


04 Apr 2012, 19:43:20 crime rakstīja:

04 Apr 2012, 18:46:52 einaars rakstīja:

04 Apr 2012, 16:34:34 Kalnz rakstīja:
Nepieciešama melna, matēta līmplēve priekš auto aplīmēšanas!

PM
lambertam apjautajies


vari nejautaat, tajaa kantorii vieni kosmonauti man par 2 gab spogulju aareejo kalpaku apliimeshanu paprasiija 60 vai pat 70 Ls

ja meklee pleevi, tad maarupee ir viens kantoris, kas nodarbojas ar auto apliimeeshanu, tur cenas apmeeram 50% no lamberta kosmosa.


var kontaktus iekš PM ?
Offline
Sternwolf
04. Apr 2012, 23:07 #11222

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2262

Braucu ar: izslēgtu DSC

nopirkšu PSU sākot ar 400W un SATA štekeriem 5-10Ls

-----------------
WEB risinājumi
Offline
Amakatanav
04. Apr 2012, 23:52 #11223

Kopš: 06. Jul 2009

Ziņojumi: 1795

Braucu ar: muti pa ausīm.

Charti runā paši par sevi. izvēlies tik spēli.
http://www.tomshardware.com/charts/2012-vga-gpg...rectX-11-A-Entry,Prix_fpricex0b100,2964.html" target="_blank" class="postlink">Toma charti
O.k. negribu tev bojāt biznesu, tikai saku ka DDR5 ir bling bling....
Ja nemaldos, vairāki monitori ir jau defaultā pieejami visām jaunajām kartēm.
Offline
Orionz
05. Apr 2012, 05:14 #11224

Kopš: 09. May 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 276

Braucu ar: dažādiem BMW

Uz pārdošanu Samsung galaxy 2 pilnībā jauns utt.
Krāsa Noble Black
Sanāca tā , ka pasūtīju , bet pirms atnākšanas pa saldu cenu sanāca nopirkt blackberry 9930 .

Tāpēc tirgoju to samsung nost.

Cena ,lai vismaz pa nullēm būtu 255Ls
lētākais ko salidzini.lv atradu bija 290


Atrodas Rīgā.

[ Šo ziņu laboja Orionz, 05 Apr 2012, 05:16:44 ]

Offline
Arnej
05. Apr 2012, 07:29 #11225

Kopš: 25. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 340

Braucu ar: Lohu auto


04 Apr 2012, 21:13:14 crime rakstīja:
parasta melna glanceta pleeve, kas tieshi tur var noteikt gala cenu es ko, tos kalpakus apzeltiit taisiijos pat nokraasot sanaak leetaak

firma un kvalitāte viena tev nolups pēc mēneša.
Offline
lacuks
05. Apr 2012, 08:09 #11226

Kopš: 26. Dec 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 163

Braucu ar: Telti uz riteņiem!

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/phones/mobi...ne-4/bdbxdf.html
250ls
Offline
LA
05. Apr 2012, 09:50 #11227

Kopš: 20. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 9366

Braucu ar: 123D, KTM 640 ADV

Varbūt kādam interesē mazlietots Rothenberger vītņgriezis?


Vel ir tās pašas firmas testēšanas sūknis
aptuveni šāds, tikai vecāks modelis.

Vel ir kautkāda slīpmašīna un naglu pistole.

PM, 20375797

[ Šo ziņu laboja Lauris, 05 Apr 2012, 09:51:44 ]

Offline
madkiller
05. Apr 2012, 10:07 #11228

Kopš: 05. May 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1138

Braucu ar: E39 528i


04 Apr 2012, 23:52:40 Amakatanav rakstīja:

Ja nemaldos, vairāki monitori ir jau defaultā pieejami visām jaunajām kartēm.


[ Šo ziņu laboja madkiller, 05 Apr 2012, 10:08:25 ]

Offline
Stella
05. Apr 2012, 10:09 #11229

Kopš: 30. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1794

Braucu ar: z3

kadam nav uz tirgoshanu karbona emblemas vai vismaz melnas bmw emblemas?
Offline
Vishs
05. Apr 2012, 10:20 #11230

Kopš: 17. Jan 2012

Ziņojumi: 48

Braucu ar: E46


05 Apr 2012, 10:09:49 Stella rakstīja:
kadam nav uz tirgoshanu karbona emblemas vai vismaz melnas bmw emblemas?


Arī ieķertu!
Offline
Fatty
05. Apr 2012, 10:41 #11231

Kopš: 05. May 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 258

Braucu ar: v8 e30

ir pieejams PSP (vecaa) tumbinjas.


aptuveni shadas tik ar mazu subiti vel, piedavajumus pm vai simboliski 15ls.

[ Šo ziņu laboja Fatty, 05 Apr 2012, 10:42:04 ]

Offline
Jancuks
05. Apr 2012, 10:43 #11232

Kopš: 22. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 2287

Braucu ar:


05 Apr 2012, 10:28:41 Redline rakstīja:

05 Apr 2012, 10:07:39 madkiller rakstīja:

04 Apr 2012, 23:52:40 Amakatanav rakstīja:

Ja nemaldos, vairāki monitori ir jau defaultā pieejami visām jaunajām kartēm.





Varbūt neesmu vēl pamodies, bet nu neiebraucu šitajā tekstā. Monitoros videokartes?!

Cik es sapratu tad vins domaja vairaku monitoru supports ir defaults visam jauanjaam karteem.
Offline
Jancuks
05. Apr 2012, 10:44 #11233

Kopš: 22. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 2287

Braucu ar:


05 Apr 2012, 10:41:14 GS rakstīja:

04 Apr 2012, 23:45:09 Redline rakstīja:

04 Apr 2012, 17:31:46 Amakatanav rakstīja:

04 Apr 2012, 15:21:08 Redline rakstīja:

04 Apr 2012, 14:33:56 Jancuks rakstīja:

04 Apr 2012, 11:08:24 Redline rakstīja:

Pārdodu jaunu, diezgan jaudīgu ASUS Radeon HD6670 videokarti. 1Gb GDDR5, PCI-E 2.0, ATI Eyefinity, DVI, HDMI un display porti. Var savietot ar AMD APU A8 pročiem Crossfire, lai strādātu gan iebūvētais, gan PCI-E video.
Windows 7 indekss 7.1.
Lētākā cena internetveikalos 60Ls
[IMG][/IMG]

Cena 50Ls



Un kā ir ar šo veikalu Dataleks ?

Dodu 25Ls

Pirms postē, salīdzini specifikācijas tam ko nosūtiji un sitam ASUS ko tirgoju.
DDR3 vs DDR5; 1.8GHz vs 4GHz; Eyefinity multi display supports u.t.t. Tā kā tos 25Ls saritini mazā rullītī un ieslidini kkur.

Pirlnīgi nekāda labuma no DDR5 šitai nav.Nekāda jauda arī nav. parasta viduvēja karte.

HD6670 GDDR3 vs GDDR5 testos parāda, ka GDDR5 karte ir par 20-30% ātrāka.
Piemēram pats izmantoju šo karti kopā ar AMD A8-3870 Black edition APU un World in conflict iet uz 1920x1080 uz High settingiem bez stressa, nemaz nerunajot par StarCraft II, kas vispār lido. Jā, karte ir vidējā līmeņa un savu darbu veic labi.


btw un tas nav videjais limenis, tas ir low budzet parcenota karte, 5-8 gadus atpakal razoja jaudigakas kartes.

Varu piedavat ~5-6x jaudigaku karti pa 65 LVL - 275 GTX SOC 1792.


Dodu 50 un pudeli alus
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo