Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 105 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
Ruuu
17. Feb 2012, 11:56 #1114

Kopš: 05. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: BMW Compact 316 iA

Ja nu kas – es zinu latviešu valodu. Balsošana PRET neizmainīs tos cilvēkus, kuri nezin latviešu valodu. Es slikti attiecos pret jebkuru nacionālismu, gan pret krieviem, pret latviešiem, ebrejiem un tml. Bet es neuzskatu, ka balsošana PAR izsvītros latviešu valodu, nacionalitāti un valsti. Es to arī negribu.

bet mēs varam tajā pat laikā ( pareizāk tomēr tajā pašā laikā ) neiet uz referendumu? – Es kaut ko tādu esmu uzrakstījis? Ejiet uz referendumu, tas ir pareizi! Es nesaku, ka balsošanā PRET nav loģikas. Bet gan pārspīletos argumentos tas NAV!
Katram ir jābūt savam viedoklim un mērķim, kuru viņš grib sasniegt ejot. Galvenais, lai jums nebūtu vienalga!

P.s. jānospiež CVK - tad var apskatīt iecirkņus
Offline
Araajz
17. Feb 2012, 11:59 #1115

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

Kādēļ balsosi "par" ?
Offline
Devil
17. Feb 2012, 12:00 #1116

Kopš: 20. Feb 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 7004

Braucu ar: Pulju


17 Feb 2012, 11:44:01 Nilzirgs rakstīja:

...Bet es balsošu par SAVU valodu SAVĀ valstī! Tas ir tikpat dabiski, ka tu balsosi par savu valodu...
...Es neuzskatu sevi par iedzīvotāju, es uzskatu sevi par pilsoni. Un es esmu pilsonis...

Čalīt Tu mani reāli sāc kaitināt
Kurā valstī Tu dzīvo ? Ja Tu dzīvo Latvijā, tad palasi - konstitūciju, valsti identificējošo hieraldiku un valsts valodu.
Atkārtošos vēlreiz balsojojot "PAR" Tu nodod savu valsti kurā dzīvo !!!
Un Staļins nav mana ikona, bet gan domāju paraugs Tev, kas jādara ar valsts nodevējiem
P.S. Runājot par zviedru valodu somijā paskaties pāris lapas atpakaļ manu postu - tur skaidri un gaiši ir uzrakstīts kāpēc tas tā notika !!! un uz Latviju to attiecināt nevar, jo Latvija nav pārņēmusi citas valsts autnomo apgabalu.

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team
Offline
Wilde
17. Feb 2012, 12:01 #1117

Kopš: 22. Dec 2009

Ziņojumi: 1465

Braucu ar: top Zustand W220


17 Feb 2012, 11:44:01 Nilzirgs rakstīja:

Bet es balsošu par SAVU valodu SAVĀ valstī! Tas ir tikpat dabiski, ka tu balsosi par savu valodu. Bet pašlaik nemaz neiet runa par tavu valodu. Tava valoda tik un tā ir un vienmēr būs īpaša valoda šajā zemē.

Es neuzskatu sevi par iedzīvotāju, es uzskatu sevi par pilsoni. Un es esmu pilsonis. Normāls pilsonis, nevis naturalizēts padomju surrogāts. Un sakarā ar to es neuzskatu, ka es šeit esmu svešs. Es esmu mājās. Un savās mājās es balsošu tā, kā gribu. Un noziedznieks Staļins man nav ikona

Ja tu balso par, tad šī nav tava valsts un neesi cienīgs saukties par Latvijas pilsoni.

"Šeit nav Krievija. Un šeit nekad nebūs Krievija. Nesapņojiet par to!" (c) Juris Dobelis
Offline
Nilzirgs
17. Feb 2012, 12:04 #1118

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


17 Feb 2012, 11:55:59 tomick rakstīja:
Vai ta Kievijā āri notiek kāds referendums?

Sorī, bet tādus ļaudis agrāk un arī tagad sauc par kangariem.

Man vispār ir pofig kas notiek Krievijā! Es pat nekad tur nebiju un mani ar Krieviju nekas nesaistā.

Kāpēc mums, Latvijas pilsoņiem, tagad jārunā par kaut kādiem referendumiem Krievijā?
Offline
Ruuu
17. Feb 2012, 12:04 #1119

Kopš: 05. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: BMW Compact 316 iA


17 Feb 2012, 11:55:59 tomick rakstīja:


Bet es balsošu par SAVU valodu SAVĀ valstī! Tas ir tikpat dabiski, ka tu balsosi par savu valodu. Bet pašlaik nemaz neiet runa par tavu valodu. Tava valoda tik un tā ir un vienmēr būs īpaša valoda šajā zemē.



Vai ta Kievijā āri notiek kāds referendums?

Sorī, bet tādus ļaudis agrāk un arī tagad sauc par kangariem.


Cik % cittautiešu ir Krievijā, un cik krievu runājošo ir Latvijā? Nesaki muļķības.
Offline
Araajz
17. Feb 2012, 12:06 #1120

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

Ruu un Nilzirg, kāpēc jūs balsosiet "par" ?
Offline
Ruuu
17. Feb 2012, 12:08 #1121

Kopš: 05. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: BMW Compact 316 iA


17 Feb 2012, 12:02:15 BMW530 rakstīja:

17 Feb 2012, 11:56:36 Ruuu rakstīja:
Galvenais, lai jums nebūtu vienalga!

P.s. jānospiež CVK - tad var apskatīt iecirkņus

Iemesls, kāpēc mēs iesim ir tikai -''mums nav vienalga''.
Ne tad, ne tagad, ne nākotnē.
Mūsu saknes ir šeit.


Pilnībā piekrītu! Manas saknes arī ir šeit! Man arī nav vienalga!
Offline
aupinsh
17. Feb 2012, 12:10 #1122

Kopš: 26. Oct 2004

Ziņojumi: 5608

Braucu ar: S


17 Feb 2012, 12:06:41 Araajz rakstīja:
Ruu un Nilzirg, kāpēc jūs balsosiet "par" ?

Tāpēc, ka droši viņiem draudzenes/sievas ir krievuškas, nobalsosi nepareizi, genoht, nogriezīs!
Offline
divkosigais
17. Feb 2012, 12:13 #1123

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:


17 Feb 2012, 12:10:36 aupinsh rakstīja:

17 Feb 2012, 12:06:41 Araajz rakstīja:
Ruu un Nilzirg, kāpēc jūs balsosiet "par" ?

Tāpēc, ka droši viņiem draudzenes/sievas ir krievuškas, nobalsosi nepareizi, genoht, nogriezīs!

MAn vienam ccomama draudzene krieviete. Tad ssis vinnu speciaali peedeeja alaikaa kaitina un saka,ka ies balsot pret KRIEVIEM. TIessi pret krieviem utt.
HVZ...neizskataas nedabuujis

PS: bet vispaar ...cepuri nost visiem provokatoriem no abaam puseem. Izskataas,ka lielai ,glupai tautas dallai nu ir "atveeries".

... ASV veestnieciibaa berzee rokas - buus premijas.

[ Šo ziņu laboja divkosigais, 17 Feb 2012, 12:15:41 ]

Offline
728er
17. Feb 2012, 12:14 #1124

Kopš: 02. Sep 2010

Ziņojumi: 37

Braucu ar:


17 Feb 2012, 12:08:23 Ruuu rakstīja:

17 Feb 2012, 12:02:15 BMW530 rakstīja:

17 Feb 2012, 11:56:36 Ruuu rakstīja:
Galvenais, lai jums nebūtu vienalga!

P.s. jānospiež CVK - tad var apskatīt iecirkņus

Iemesls, kāpēc mēs iesim ir tikai -''mums nav vienalga''.
Ne tad, ne tagad, ne nākotnē.
Mūsu saknes ir šeit.


Pilnībā piekrītu! Manas saknes arī ir šeit! Man arī nav vienalga!
ja tu raksti valsts valodā gan jau arī runā-tad kāda locekļa pēc tev vajag 2 valodas. ar savām saknēm vari runāt kā gribi
Offline
aupinsh
17. Feb 2012, 12:14 #1125

Kopš: 26. Oct 2004

Ziņojumi: 5608

Braucu ar: S


17 Feb 2012, 12:13:20 divkosigais rakstīja:

17 Feb 2012, 12:10:36 aupinsh rakstīja:

17 Feb 2012, 12:06:41 Araajz rakstīja:
Ruu un Nilzirg, kāpēc jūs balsosiet "par" ?

Tāpēc, ka droši viņiem draudzenes/sievas ir krievuškas, nobalsosi nepareizi, genoht, nogriezīs!

MAn vienam ccomama draudzene krieviete. Tad ssis vinnu speciaali peedeeja alaikaa kaitina un saka,ka ies balsot pret KRIEVIEM. TIessi pret krieviem utt.
HVZ...neizskataas nedabuujis

Sievietes ir dažādas!
Offline
Araajz
17. Feb 2012, 12:14 #1126

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

Kāds brīnums, mani jautājumi tiek veiksmīgi ignorēti Laikam jau tādēļ, ka nav jau skaidrs, kādēļ jābalso "par" un ko tas viņiem dos

Es palīdzēšu , citējot vakārdienas Dienas intervijas fragmentu:

"Mans vārds ir Jeļena, es esmu krieviete. Es sešpadsmit gadus dzīvoju neatkarīgā Latvijā. Man ir savs uzņēmums, esmu etiķetes un protokola eksperte. Mana meita mācījās Rīgā Krievu institūtā, saņēma psiholoģijas bakalaura un maģistra diplomu uzņēmējdarbībā. Viņa zina trīs valodas: latviešu, franču un krievu, un strādā tajā valodā, kādā pie viņas griežas klienti. Mūsu mazmeitai ir pieci gadi. Viņa iet pašvaldības bezmaksas bērnudārzā, kurā audzinātāji un bērni sarunājas krievu valodā. Nodarbības angļu un latviešu valodā notiek divas reizes nedēļā, vecākiem – bez maksas. Mēs saņemam bezgala daudz ikdienas pakalpojumus dzimtajā krievu valodā, sākot ar izziņu biroju, speciālistiem aptiekās, veikalu, kafejnīcu un banku darbiniekiem, frizieriem, taksistiem un citiem. Mēs bez ierobežojumiem pērkam un lasām milzīgu daudzumu preses krievu valodā - gan ievesto no Krievijas, gan vietējo, kura tiek izdota Latvijā. Mana ģimene pērk vai pasūta Rīgā četras dienas avīzes krievu valodā, trīs iknedēļas žurnālus, piecus ikmēneša žurnālus. Mēs skatāmies televīzijas raidījumus krievu valodā, mums ir trīs vietējie TV kanāli par jaunumiem krievu valodā un nepārskaitāmi daudzi ārvalstu kanāli, ieskaitot Euronews krievu versijā. Vēl piemērs - uz TV pults ir valodas izvēlne sporta raidījumiem. Gribam – klausāmies latviešu valodā, gribam – klausāmies krievu. Automašīnā bieži klausāmies radio-FM, kur es zinu vairāk nekā piecas radiostacijas ar diennakts pārraidēm krievu valodā. Mēs skatāmies izrādes krievu valodā dažādos teātros. Mēs brīvi ceļojam pa visu pasauli, pa Eiropu bez vīzām. Pie kam, tiesības strādāt Eiropas Savienībā nekādā gadījumā nav saistītas ar etnisko piederību un ir atkarīgas tikai no mūsu kvalifikācijas. Man, Latvijas krievietei, kā speciālistei ir klienti Eiropas Savienībā. Mēs Latvijā brīvi pērkam un izdodam savas grāmatas krievu valodā.
Vai šos neapstrīdamos faktus var nosaukt par „etnisko diskrimināciju”?"

Derētu jums palasīt šo



Nu tad kādēļ Ruu un Nilzirg jūs "par" ?
Offline
HannibalLecter
17. Feb 2012, 12:15 #1127

Kopš: 13. Jan 2011

Ziņojumi: 2804

Braucu ar: E61

Izsaku minējumu, ka rīt būs +/- 800k valstij lojālu balsotāju un +/- 250k nelojālu.
Offline
Ruuu
17. Feb 2012, 12:16 #1128

Kopš: 05. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: BMW Compact 316 iA


17 Feb 2012, 12:06:41 Araajz rakstīja:
Ruu un Nilzirg, kāpēc jūs balsosiet "par" ?


Kāda jēga man rakstīt savu viedokli, ja es negribu nevienu aģitēt?
Offline
AVI
17. Feb 2012, 12:16 #1129

Kopš: 09. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 10233

Braucu ar: Air baltic

A Ko man darīt vairāk kā Vācietis esmu

p.s. Kā katrs balso ir katra personīgā darīšana un atbildība! Tik ceru kad viss noklusīs un atkal cilvēki sāks domāt ko darīt ar 300 000 bezdarbnieku utt utt utt

-----------------
Omega-3 Omega-6 best performance
RomboutsUNMalongo kafija
PM
Offline
skudza
17. Feb 2012, 12:17 #1130

Kopš: 27. Jan 2009

Ziņojumi: 831

Braucu ar: pelēci

Kāds ieguvums būs 2/3 latvijas iedzīvotājiem, no "puses" balsošanas par?

"Puse" beidzot sāks runāt latviski? ko?


Offline
Lidotaajs1331
17. Feb 2012, 12:18 #1131

Kopš: 27. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 440

Braucu ar: BMW E38 735

Es toč iešu PRET
es gribu runāt normālā Latv. val

Es negribu lai pēc tam ēdnīcā jāprasa

FAĻŠIVOČNIJ ZAJEC - nevis viltotais zaķis (nezinu vai pat pareizi uzrakstīju )
Offline
daplis
17. Feb 2012, 12:20 #1132

Kopš: 19. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 46276

Braucu ar:


17 Feb 2012, 12:18:40 BMW530 rakstīja:

17 Feb 2012, 12:13:20 divkosigais rakstīja:

17 Feb 2012, 12:10:36 aupinsh rakstīja:

17 Feb 2012, 12:06:41 Araajz rakstīja:
Ruu un Nilzirg, kāpēc jūs balsosiet "par" ?

Tāpēc, ka droši viņiem draudzenes/sievas ir krievuškas, nobalsosi nepareizi, genoht, nogriezīs!

MAn vienam ccomama draudzene krieviete. Tad ssis vinnu speciaali peedeeja alaikaa kaitina un saka,ka ies balsot pret KRIEVIEM. TIessi pret krieviem utt.
HVZ...neizskataas nedabuujis

Man šķiet, ka nevajadzētu speciāli kaitināt bet drīzāk skaidrot.

Tas protams nedarbosies uz šeit esošajiem personāžiem, kuri ir :
a) nesekmīgie.
b) izpilda kāda biznesa plānu (zaldāta lomā), un nacionālās identitātes būtība tiem ir pēdējā vietā.


+1
manam piemaajas kruumam ir viedoklis un tas speej labaak pamatot, kaa shie mazie reejeeji!

[ Šo ziņu laboja daplis, 17 Feb 2012, 12:21:17 ]

Offline
Araajz
17. Feb 2012, 12:21 #1133

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


17 Feb 2012, 12:16:30 Ruuu rakstīja:

17 Feb 2012, 12:06:41 Araajz rakstīja:
Ruu un Nilzirg, kāpēc jūs balsosiet "par" ?


Kāda jēga man rakstīt savu viedokli, ja es negribu nevienu aģitēt?


Kādēļ kāds jāaģitē
Es tikai pajautāju jūsu redzējumu, kādēļ jābalso "par"

Vai tad tik grūti parunāties?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo