Online

Pašreiz BMWPower skatās 124 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Dravenieks
30. Mar 2012, 23:36 #11114

Kopš: 04. Jun 2011

Ziņojumi: 865

Braucu ar:

Zvejniek/turists ir kāds?

Ir praktiski jauna piepušamā laiva 2-3 vietīgā ar saplākšņa grīdu. Ražota vai nu krievijā vai polijā - kvalitatīva....




Līdzīga šai...

Isto bildi pa brivdienam uztaisišu...


Ja kas pm
Offline
xjs_4
31. Mar 2012, 10:18 #11115

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

jonyboy kas veikalos taas trubas nav vai tev ir salds cipars ?

PS: ir pieejami auto/moto akumulatori, pedeejo dienu riit vairs var nebuut

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
-ard-
31. Mar 2012, 11:53 #11116

Kopš: 19. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 467

Braucu ar: www.ard.lv


30 Mar 2012, 10:48:02 -ard- rakstīja:
Pārdodu Nokia E5 ideālā kārtībā, ar garantiju līdz 2013.g. maijam. Ar kārbu
CENA 70ls


PM
Offline
Gachaans
31. Mar 2012, 13:53 #11117

Kopš: 05. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 876

Braucu ar: OOOO

ir ābols uz tirgošanu

MacBook Pro 15"

Intel core 2 Duo 2.2 GHz
RAM 4GB
HDD 200 GB
Video - Geforce 8600 GT 128MB

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=anorkyfxdcw492tasc6.jpg]
[/URL]

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=c43nk1j64pt8f3kyynnl.jpg]
[/URL]

Cena: 390ls. nedaudz runājama, argumentēti.

tel: 25461583
Offline
sicc
31. Mar 2012, 15:52 #11118

Kopš: 06. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 56

Braucu ar: e61

Pioneer Deh-2200UB
Mp3,USB,Aux in utt
Lietots 3 mēnešus.
35ls

2987 45 73 vai PM

[ Šo ziņu laboja sicc, 31 Mar 2012, 15:52:56 ]

Offline
LF-29
31. Mar 2012, 18:50 #11119

Kopš: 29. Sep 2011

Ziņojumi: 339

Braucu ar:

Pardosanā ir ''R16'' metāla diski E46/E36 modelim.Ideālā stāvoklī-taisni.Komplektā 4gb.


Cena 30,- Ls par komplektu
PM m.20055255

[ Šo ziņu laboja LF-29, 31 Mar 2012, 19:00:19 ]

Offline
takers
31. Mar 2012, 18:55 #11120

Kopš: 15. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 132

Braucu ar: EO-53 un HS-91

Piedāvājiet OEM riepu kompresoru (piem. no audi). Negribas līdzi vadāt rezerves riepu.Kaut kas tamlīdzīgs

[ Šo ziņu laboja takers, 31 Mar 2012, 19:00:08 ]

Offline
RS7
31. Mar 2012, 19:02 #11121

Kopš: 20. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 9319

Braucu ar: dīzeļ Teslu


31 Mar 2012, 15:52:24 sicc rakstīja:
Pioneer Deh-2200UB
Mp3,USB,Aux in utt
Lietots 3 mēnešus.
35ls

2987 45 73 vai PM

kādā krāsā apgaismojums?
Offline
RS7
31. Mar 2012, 19:04 #11122

Kopš: 20. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 9319

Braucu ar: dīzeļ Teslu


31 Mar 2012, 19:02:30 RS7 rakstīja:

31 Mar 2012, 15:52:24 sicc rakstīja:
Pioneer Deh-2200UB
Mp3,USB,Aux in utt
Lietots 3 mēnešus.
35ls

2987 45 73 vai PM

kādā krāsā apgaismojums?
kapēc tirgo - kas neapmierina?
Offline
SCHNITZEL
31. Mar 2012, 19:17 #11123

Kopš: 26. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3387

Braucu ar: dyzelinas

Ja kāds šeit nodarbojas ar eļļu tirdzniecību, piedāvājiet uz PM cēnas:
Motul 8100 X-CESS 5w40
Mobil 3000 X1 5w40
Castrol EDGE 5w40
Vajag 8L.

Interesē arī kaut kāda lēta 10w40 pussintētika, ap 12L. "Pilots" gluži nederēs.


-----------------
Offline
Muuris
31. Mar 2012, 19:36 #11124

Kopš: 09. Jun 2008

No: Sigulda

Ziņojumi: 269

Braucu ar: Dresētu M60B40


21 Mar 2012, 15:51:06 Muuris rakstīja:
Uz tirdziņu priekš E30 6 cil. versijas: GT CUPLINE gāzes amortizātori komplektā ar atsperēm 60/40! Cena 150LVL, komplekts jauns!

Pieejami poliuretāna dzinēja spilveni, paredzēti e30, e34! Bet būtībā pieejami jebkuri izmēri, arī kārbai, bet vairāk caur PM. Cena 20LVL gb., cietība 85 šoras (standarta gumijas spilvenam 60 šoras un pastāv iespēja noraut augšu, šeit spilvena iekšpusē ielieta "sēne", kas maksimāli pasargā no spilvena pārraušanas uz pusēm)




up
Offline
sicc
31. Mar 2012, 19:51 #11125

Kopš: 06. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 56

Braucu ar: e61


31 Mar 2012, 19:04:18 RS7 rakstīja:

31 Mar 2012, 19:02:30 RS7 rakstīja:

31 Mar 2012, 15:52:24 sicc rakstīja:
Pioneer Deh-2200UB
Mp3,USB,Aux in utt
Lietots 3 mēnešus.
35ls

2987 45 73 vai PM

kādā krāsā apgaismojums?
kapēc tirgo - kas neapmierina?


sorry jau pārdots,apgaismojums sarkans,viss bij labi.
Offline
rolissx
31. Mar 2012, 19:55 #11126

Kopš: 03. Mar 2008

Ziņojumi: 768

Braucu ar: "Labvakar komandieris"

Pērku RRR S30 vai S50, vai arī S90 tumbas.
2gab., labā stāvoklī.
Offline
nutastur
31. Mar 2012, 20:36 #11127

Kopš: 01. Mar 2009

Ziņojumi: 3658

Braucu ar: POLO


31 Mar 2012, 19:51:21 sicc rakstīja:

31 Mar 2012, 19:04:18 RS7 rakstīja:

31 Mar 2012, 19:02:30 RS7 rakstīja:

31 Mar 2012, 15:52:24 sicc rakstīja:
Pioneer Deh-2200UB
Mp3,USB,Aux in utt
Lietots 3 mēnešus.
35ls

2987 45 73 vai PM

kādā krāsā apgaismojums?
kapēc tirgo - kas neapmierina?


sorry jau pārdots,apgaismojums sarkans,viss bij labi.


viss labi, bet vadi nogriezti un drošibas rāmītim kājiņas saliektas nepareizaja.virziena... maģi un spoguļi ir tā lieta kas jauna jāpērk..
Offline
RolandsK
31. Mar 2012, 20:42 #11128

Kopš: 06. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3651

Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni

Nu un, ka vadi nogriezti - ja nav līkas rokas, tad pielodēt var viegli atpakaļ pie štekera Pats pirms pāris gadiem nopirku praktiski jaunu maģi ar visiem papīriem un iepakojumiem. Arī bija apgriezti vadi, jo likts vecākā autiņā iekkšā
Offline
stereophonic
31. Mar 2012, 21:16 #11129

Kopš: 23. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 8243

Braucu ar: MV524

side bars pilnīgi jauni 370ls

aptuvenais izskats


reāli


konkrētie domāti t5 busiem no 2003-2013 gadam, bet gan jau var uzmontēt ar t4

atrodas rīgā

-----------------

Offline
marxxx
31. Mar 2012, 23:23 #11130

Kopš: 28. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 311

Braucu ar:


28 Mar 2012, 19:38:48 marxxx rakstīja:
ir ienjaacies saads http://displays.mitsubishielectric.eu/resources/product/XD300U projektors labaa vizuaalajaa un tehniskajaa stavoklii, cik iesledzu paskatiijos bilde bija diezgan laba, cenu sitam nemaaku pateikt, tpc gaidu piedavajumus pm... vai 26289530
Offline
Dravenieks
01. Apr 2012, 01:42 #11131

Kopš: 04. Jun 2011

Ziņojumi: 865

Braucu ar:




Laiva ORION 8 - 450ls

Specene

bildes
Offline
audi_a4
01. Apr 2012, 10:11 #11132

Kopš: 11. Feb 2012

Ziņojumi: 1179

Braucu ar: Shiirs garantee, pljek pljek un gatavs


01 Apr 2012, 01:42:04 Dravenieks rakstīja:



Laiva ORION 8 - 450ls

Specene

bildes


es tiesi mekleju laivu bet tu gan baigi daudz gribi par vinu, jo jaunu bush laivu var nopirkt piemetot kadus 100 latus pie tavas cenas.
mani vina interese, bet cenai tad ir jabut ka par lietotu KRIEVIJA razhotu laivu bez garantijas... respektivi, mani vina interesetu par kadiem 200 latiem.

pamekleju vel info. uz doto momentu krievija tada laiva maksa 29000 rublus, kas ir aptuveni 500 latu.
http://www.mvtur.ru/product/lodka-orion-8-2zhs-...ovannaja-jarosl/

[ Šo ziņu laboja audi_a4, 01 Apr 2012, 10:23:01 ]

Offline
apollo
01. Apr 2012, 10:18 #11133

Kopš: 12. Oct 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 672

Braucu ar: Q

Pārdodu garažu.
Garāža kooperatīvā "Autoamatieris". Mālu iela 21. Bedres nav. Ir elektrība, vinča un sija motora izcelšanai.
T. 26406920 vai PM

Cena: 2000Ls
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo