Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 153 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
PinkaDH
28. Mar 2012, 19:13 #11074

Kopš: 31. Oct 2005

No: Sigulda

Ziņojumi: 846

Braucu ar: BMW F11 RN-20; Nissan RS13 1JZ


27 Mar 2012, 21:54:03 PinkaDH rakstīja:
Ja nu kādam interesē Calvin Klein apavi un ir samērā liela pēda:
CK Apavi



-----------------
Nissan RS13 1JZ-GTE
Offline
einaars
28. Mar 2012, 19:14 #11075

Kopš: 17. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2277

Braucu ar:

un vēl, kurš ar žalūzijām tirgojas? uzsit PM
Offline
marxxx
28. Mar 2012, 19:38 #11076

Kopš: 28. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 311

Braucu ar:

ir ienjaacies saads http://displays.mitsubishielectric.eu/resources/product/XD300U projektors labaa vizuaalajaa un tehniskajaa stavoklii, cik iesledzu paskatiijos bilde bija diezgan laba, cenu sitam nemaaku pateikt, tpc gaidu piedavajumus pm... vai 26289530
Offline
AndrisK
28. Mar 2012, 19:42 #11077

Kopš: 20. Mar 2006

Ziņojumi: 1891

Braucu ar: Xu

Kur var dabūt/piedāvājiet sēdinātās atsperes MB W203 C klasei 2001g
Offline
stereophonic
28. Mar 2012, 20:32 #11078

Kopš: 23. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 8243

Braucu ar: MV524


18 Mar 2012, 20:21:55 stereophonic rakstīja:
vw T5 2003-2013 gada modeļiem "side bars" aluminija
400ls jauni

PM vai 28243361

!pu

cena runajama

[ Šo ziņu laboja stereophonic, 28 Mar 2012, 20:32:27 ]



-----------------

Offline
oskars11
28. Mar 2012, 22:19 #11079

Kopš: 13. Aug 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 3120

Braucu ar: bbrent.lv

tak izmet tos krāmus vienreiz ārā. tev būtu japiemaksā lai kāds paņem...
Offline
zizu
29. Mar 2012, 08:51 #11080

Kopš: 09. Mar 2012

Ziņojumi: 140

Braucu ar:

Pārdodas HTC Sensation XE Beats audio. Lietots 3 mēnešus, pirkts jauns LMT, ir iepakojums un vel garantija. Komplektācija ietilpst viss, iznemot austinas. Bonusaa naak macins prieks telefona. Cenu piedāvājat pasi, tikai saprāta robežās.

PM.

Bilde ieskatam:

[ Šo ziņu laboja zizu, 29 Mar 2012, 08:56:32 ]

Offline
Filips
29. Mar 2012, 09:43 #11081

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 4542

Braucu ar: E 61.

VISA VEIDA ŽALŪZIJAS!!!
arī markīzes, insektu sieti un aizsargslēģi



-----------------
VISA VEIDA ŽALŪZIJAS!!!!!
markīzes, slēģi, rulo, kasešu rullo, vertikālās, romiešu utt..
TAGAD ARĪ PACEĻAMIE GARĀŽU VĀRTI!!!!!
mob: 26602255
[email protected]
Offline
alpins
29. Mar 2012, 09:50 #11082

Kopš: 01. Sep 2003

Ziņojumi: 2569

Braucu ar:


28 Mar 2012, 22:19:11 oskars11 rakstīja:
tak izmet tos krāmus vienreiz ārā. tev būtu japiemaksā lai kāds paņem...
Tas ir psc , ko tik negrib pārdot
Offline
ride
29. Mar 2012, 10:29 #11083

Kopš: 08. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 986

Braucu ar: Land Cruiser 70 / 2x GC8 Impreza-rally&daily

-iPhone 4, melns, 16gb-190ls, no Zviedrijas, vajag atbloket, cena minimāli runājama

-Elektriskais masažas kresls, bez defektiem, izmasē kapitāli cenu sarunāsim
+- tāds kā bildē



PM, 28329096
Offline
llciko35
29. Mar 2012, 11:05 #11084

Kopš: 21. Dec 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 25

Braucu ar: Bmw

Tirgoju Taxaco eļļas un smērvielas, kā arī kcu (vācu) auto ķīmiju. Vairumtirdzniecība, gan mazumtirdzniecība (Krustpils iela 6, Rīga) TEXACO Oficālais pārstāvis Latvijā. e-pasts: [email protected]

[ Šo ziņu laboja llciko35, 29 Mar 2012, 11:06:46 ]

Offline
harits
29. Mar 2012, 11:14 #11085

Kopš: 05. Feb 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 5270

Braucu ar:

Ir šeit kāds auto krāsu tirgonis ?
Interesē ap 100 litriem balts akrils par labu cenu.
Offline
BMW-Valcha
29. Mar 2012, 11:29 #11086

Kopš: 09. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1358

Braucu ar: gāzi

Ir iespēja pasūtīt no BILTEMA kataloga
Katalogs
Offline
RuFFijS
29. Mar 2012, 13:38 #11087

Kopš: 07. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 270

Braucu ar:

Pārdodu jaunus Gaerne SG12 krosa zābakus
2012 gada modelis
balti
44 izmērs
270ls

PM
26446455
skype - ruffijs
[email protected]

Offline
PowerBMW
29. Mar 2012, 14:27 #11088

Kopš: 27. Jul 2006

Ziņojumi: 5824

Braucu ar:

Kāds te netirgojas ar passat B5 detaļām? vajag visādus plastmasus ap "pečku" un pašu paneli "torpedu" bez defektiem!
PM vai 29142410
Offline
vespa
29. Mar 2012, 14:43 #11089

Kopš: 23. Jun 2010

Ziņojumi: 131

Braucu ar:

Varbūt kāds var piedāvāt 2 litrus eļļas priekš e36 bezbloķa reduktora?
Offline
rolissx
29. Mar 2012, 15:36 #11090

Kopš: 03. Mar 2008

Ziņojumi: 768

Braucu ar: "Labvakar komandieris"

Pārdodu 1UZ-FE 4.0L V8 motoru, kopā ar manuālās kārbas svapu, pašlaik iesvapots iekš nissan 200sx.
Var iztestēt. Var nopirkt arī visu mašīnu. Visu pārejo PM.
Offline
86
29. Mar 2012, 15:48 #11091

Kopš: 07. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3270

Braucu ar:

Pardodu NOKIA E6 divus menesus lietots, QWERTY tastatura + touch screen, izskatas, ka jauns, ir kaste ar visiem piederumiem un garantija. 130ls


PM
Offline
suslik
29. Mar 2012, 15:49 #11092

Kopš: 19. Mar 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 477

Braucu ar: Craftsman, Cub Cadet, Vespa

pārdodu 4. paaudzes gāzes iekārtu no 6 cilindru motora, pilns komplekts (reduktors, sprauslas, kompis, slēdzis, balons, vārsti utt...)
150Ls Stella - Italy tel.25977552

[ Šo ziņu laboja suslik, 29 Mar 2012, 15:50:44 ]

Offline
Janich
29. Mar 2012, 16:34 #11093

Kopš: 31. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 632

Braucu ar:


Pārdodu Pioneer DEH P-70BT ideālā stāvoklī! 105ls
PM.



Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo