Online

Pašreiz BMWPower skatās 102 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
Wilde
17. Feb 2012, 10:21 #1094

Kopš: 22. Dec 2009

Ziņojumi: 1465

Braucu ar: top Zustand W220


17 Feb 2012, 10:16:37 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 10:07:36 Ekimons rakstīja:
tikai uzjautrinies kurinot vietejos?

BINGO! Bet kurš gan ir vainīgs, ka daži vietējie ir tik smieklīgi un tik viegli kurināmi? Ir tikai jāpateic, ka tu esi krievs un viss, over 9000 postu naidas

nošaujies galvā
Offline
shmurger
17. Feb 2012, 10:22 #1095

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


17 Feb 2012, 10:17:22 HannibalLecter rakstīja:
Ko un kam Tu te mēģini pierādīt?Tici man, šeit 99% rīt balsos PRET svešvalodu!
viņš jūtas diskriminēts un šeit it īpaši
Offline
kkas
17. Feb 2012, 10:27 #1096

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10308

Braucu ar: Alfu


17 Feb 2012, 10:22:32 shmurger rakstīja:

17 Feb 2012, 10:17:22 HannibalLecter rakstīja:
Ko un kam Tu te mēģini pierādīt?Tici man, šeit 99% rīt balsos PRET svešvalodu!
viņš jūtas diskriminēts un šeit it īpaši

viņš jau nezin, ko nozīmē termins diskriminācija
7dien pamostoties, visi par balsojušie jutīsies daudz sliktāk par pret krievu valodu balsojušiem. tas gan ir 100%. Uzvara ir uzvara, neatkarīgi no balsu proporcijas

[ Šo ziņu laboja kkas, 17 Feb 2012, 10:28:12 ]

Offline
Devil
17. Feb 2012, 10:49 #1097

Kopš: 20. Feb 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 7004

Braucu ar: Pulju


17 Feb 2012, 10:21:35 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 10:17:22 HannibalLecter rakstīja:
Ko un kam Tu te mēģini pierādīt?Tici man, šeit 99% rīt balsos PRET svešvalodu!

Neko un nekam. Katrs jau ir izlēmis kā ir jābalso. Bet ir daži jautājumi jūsu motivācijas labākai saprāšānai

Kādi Tev var būt jautājumi - man Latvietim par motivāciju balsot (kas jau ir absurda situācija) par manu valodu kā vienīgo valsts konstitucionālo valodu. Tas ka Tu raksti latviski neatspēko Tavu slāvisko domāšanu
Ja Tu sevi uzskati par Latvijas iedzīvotāju tad rīt balsošana "PAR" norādīs uz Tevi kā valsts nodevēju, par ko Staļins lika nošaut bez mazākiem sirdsapziņas pārmetumiem.

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team
Offline
Ruuu
17. Feb 2012, 10:51 #1098

Kopš: 05. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: BMW Compact 316 iA

Jūs gan esat mazliet agresīvi. Ja nu kas tēma saucas – latviešu valoda ir forša. Es piekrītu tam. Nevienu neesmu apvainojis. Nevienam neteicu kā darīt. Kā arī nemēģināju mainīt jūsu viedokli šajā jautājumā.
Ja nu kas, kurš grib atbildēt par saviem vārdiem uz tieši manu pusi – varam sarunāt tikšanos, acīs varat to pateikt un paskaidrot.
Offline
Araajz
17. Feb 2012, 10:54 #1099

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


17 Feb 2012, 10:51:42 Ruuu rakstīja:
Ja nu kas, kurš grib atbildēt par saviem vārdiem uz tieši manu pusi – varam sarunāt tikšanos, acīs varat to pateikt un paskaidrot.


tipisks slāvs
Offline
Wilde
17. Feb 2012, 10:54 #1100

Kopš: 22. Dec 2009

Ziņojumi: 1465

Braucu ar: top Zustand W220

+miljons Devilam
Offline
tomick
17. Feb 2012, 10:56 #1101

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D


17 Feb 2012, 10:54:07 Araajz rakstīja:

17 Feb 2012, 10:51:42 Ruuu rakstīja:
Ja nu kas, kurš grib atbildēt par saviem vārdiem uz tieši manu pusi – varam sarunāt tikšanos, acīs varat to pateikt un paskaidrot.


tipisks slāvs


Kā pietrūkst argumentu, tā uzreiz - a es, a man, a jūs tulīt pa muti visi dabūsiet.
Offline
chepsis
17. Feb 2012, 10:59 #1102

Kopš: 09. Jul 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 32459

Braucu ar:


17 Feb 2012, 10:56:12 tomick rakstīja:

17 Feb 2012, 10:54:07 Araajz rakstīja:

17 Feb 2012, 10:51:42 Ruuu rakstīja:
Ja nu kas, kurš grib atbildēt par saviem vārdiem uz tieši manu pusi – varam sarunāt tikšanos, acīs varat to pateikt un paskaidrot.


tipisks slāvs


Kā pietrūkst argumentu, tā uzreiz - a es, a man, a jūs tulīt pa muti visi dabūsiet.


Manuprāt, viņš nekur nerakstīja par došanu pa muti, bet gan aicināja uz diskusiju
Offline
Devil
17. Feb 2012, 11:00 #1103

Kopš: 20. Feb 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 7004

Braucu ar: Pulju


17 Feb 2012, 10:51:42 Ruuu rakstīja:
Jūs gan esat mazliet agresīvi. Ja nu kas tēma saucas – latviešu valoda ir forša. Es piekrītu tam. Nevienu neesmu apvainojis. Nevienam neteicu kā darīt. Kā arī nemēģināju mainīt jūsu viedokli šajā jautājumā.
Ja nu kas, kurš grib atbildēt par saviem vārdiem uz tieši manu pusi – varam sarunāt tikšanos, acīs varat to pateikt un paskaidrot.


Bez Tevis jau te ir vēl jestrāki personāži Nu lai Tu saprastu vairāk, kā Lindermans nosmējās :"i oni dumajut chto mi poshli na svetoje ?", tad jā atbildu visa šī akcija ir uzbrukums nacionālai identitātei. Un paskaties pats kā krievi izmanto valsts simboliku, un sagroza tekstus lai liktu krieviem "izjust" diskrimināciju un iet balsot "PAR" uzsveru KRIEVU valodu !!! Nevienā vietā nav minēts, ka balsot pret vai par krievu valodu KĀ OTRU VALSTS VALODU !!! Un kuru Tu tagad mēģini aizstāvēt Līdz šim nebija ne mazāko pretenziju pret krievu valodas izmantošanu Latvijā, bet pēc šīs propogandas sākšu izvērtēt vai kāds kas uzrunās mani krieviski, būs manas uzmanības vērts. Na chto borolisj, na to i naporolisj !!!

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team
Offline
Ruuu
17. Feb 2012, 11:13 #1104

Kopš: 05. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: BMW Compact 316 iA


17 Feb 2012, 11:00:51 Devil rakstīja:

17 Feb 2012, 10:51:42 Ruuu rakstīja:
Jūs gan esat mazliet agresīvi. Ja nu kas tēma saucas – latviešu valoda ir forša. Es piekrītu tam. Nevienu neesmu apvainojis. Nevienam neteicu kā darīt. Kā arī nemēģināju mainīt jūsu viedokli šajā jautājumā.
Ja nu kas, kurš grib atbildēt par saviem vārdiem uz tieši manu pusi – varam sarunāt tikšanos, acīs varat to pateikt un paskaidrot.


Bez Tevis jau te ir vēl jestrāki personāži Nu lai Tu saprastu vairāk, kā Lindermans nosmējās :"i oni dumajut chto mi poshli na svetoje ?", tad jā atbildu visa šī akcija ir uzbrukums nacionālai identitātei. Un paskaties pats kā krievi izmanto valsts simboliku, un sagroza tekstus lai liktu krieviem "izjust" diskrimināciju un iet balsot "PAR" uzsveru KRIEVU valodu !!! Nevienā vietā nav minēts, ka balsot pret vai par krievu valodu KĀ OTRU VALSTS VALODU !!! Un kuru Tu tagad mēģini aizstāvēt Līdz šim nebija ne mazāko pretenziju pret krievu valodas izmantošanu Latvijā, bet pēc šīs propogandas sākšu izvērtēt vai kāds kas uzrunās mani krieviski, būs manas uzmanības vērts. Na chto borolisj, na to i naporolisj !!!


Vecīt, man vienalga, ko saka Lindermans, godīgi neesmu viņu klausies un kaut ka arī negribas.
Politiska aģitācija uz pašreizējo brīdi manā pastkastē ir 4 PRET un 1 PAR. Secinājumus katrs taisa pats.
Es nevienu arī nemēģinu aizstāvēt, un it īpaši nezināmus man cilvēkus.

Tiem, kuri lasa tikai to, ko grib, varu atkārtot, bet ar citiem vārdiem: Nevajag apsaukt cilvēku par to, ka viņam atšķiras politiskie uzskati. Ja tu doma, ka vari mani nosaukt par cirvi vai neizglītotu personu – nosauc reāla un argumentē savu viedokli.
Offline
Araajz
17. Feb 2012, 11:29 #1105

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


17 Feb 2012, 11:13:54 Ruuu rakstīja:
Tiem, kuri lasa tikai to, ko grib, varu atkārtot, bet ar citiem vārdiem: Nevajag apsaukt cilvēku par to, ka viņam atšķiras politiskie uzskati. Ja tu doma, ka vari mani nosaukt par cirvi vai neizglītotu personu – nosauc reāla un argumentē savu viedokli.


Nu lab, izglītotā persona ar citiem politiskajiem uzskatiem, varbūt tad tu vari atvērt acis citiem un argumentēt, kādēļ balsosi "par"?
Offline
kastenuteik
17. Feb 2012, 11:29 #1106

Kopš: 13. Oct 2006

Ziņojumi: 829

Braucu ar: ivo


17 Feb 2012, 11:13:54 Ruuu rakstīja:

Tiem, kuri lasa tikai to, ko grib, varu atkārtot, bet ar citiem vārdiem: Nevajag apsaukt cilvēku par to, ka viņam atšķiras politiskie uzskati. Ja tu doma, ka vari mani nosaukt par cirvi vai neizglītotu personu – nosauc reāla un argumentē savu viedokli.


Nezinu, kā ir ar cirvi, iespējams Tu tāds arī neesi, bet kapitāls dirsējs gan, tāpat, kā visi pārējie, kas pļūtī lētos kosmonautikas argumentus, kam nav itin nekāda loģiska pamatojuma, kāpēc PAR ir labāk, neminot vienīgo patieso iemeslu, kāpēc Jūs visi iesiet balsot PAR - lai vēsā mierā varētu aizmirst par latviešu valodas zināšanas nepieciešamību un nepiepūlēt savu slinko pakaļu, lai to iemācītos.
Offline
KristsK
17. Feb 2012, 11:37 #1107

Kopš: 22. Aug 2005

No: Ikšķile

Ziņojumi: 2753

Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv



Daudzi jau vakar bij izkāruši karogus pie mājām - laikam jādara tāpat - cmuki izskatīsies šātā jaukā saulainā dienā...

-----------------
METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit

Offline
VMR
17. Feb 2012, 11:43 #1108

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Visi tie, kas taisās w/e kkur izbraukt - PAŅEMIET LİDZI PASI! Ielieciet kabatā jau tagad!
Offline
Nilzirgs
17. Feb 2012, 11:44 #1109

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


17 Feb 2012, 10:18:54 Araajz rakstīja:
tagad būs pavisam savādāk


A kas ir noticis lai būtu savādāk?


17 Feb 2012, 10:21:51 Wilde rakstīja:
nošaujies galvā

Nu nē!


17 Feb 2012, 10:22:32 shmurger rakstīja:
viņš jūtas diskriminēts un šeit it īpaši

Kad un kur es to pateicu? Nevajag fantazēt!


17 Feb 2012, 10:49:41 Devil rakstīja:
Kādi Tev var būt jautājumi - man Latvietim par motivāciju balsot (kas jau ir absurda situācija) par manu valodu kā vienīgo valsts konstitucionālo valodu. Tas ka Tu raksti latviski neatspēko Tavu slāvisko domāšanu
Ja Tu sevi uzskati par Latvijas iedzīvotāju tad rīt balsošana "PAR" norādīs uz Tevi kā valsts nodevēju, par ko Staļins lika nošaut bez mazākiem sirdsapziņas pārmetumiem.

Bet es balsošu par SAVU valodu SAVĀ valstī! Tas ir tikpat dabiski, ka tu balsosi par savu valodu. Bet pašlaik nemaz neiet runa par tavu valodu. Tava valoda tik un tā ir un vienmēr būs īpaša valoda šajā zemē.

Es neuzskatu sevi par iedzīvotāju, es uzskatu sevi par pilsoni. Un es esmu pilsonis. Normāls pilsonis, nevis naturalizēts padomju surrogāts. Un sakarā ar to es neuzskatu, ka es šeit esmu svešs. Es esmu mājās. Un savās mājās es balsošu tā, kā gribu. Un noziedznieks Staļins man nav ikona

[ Šo ziņu laboja Nilzirgs, 17 Feb 2012, 11:46:23 ]

Offline
Nilzirgs
17. Feb 2012, 11:45 #1110

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


17 Feb 2012, 10:51:42 Ruuu rakstīja:
Ja nu kas, kurš grib atbildēt par saviem vārdiem uz tieši manu pusi – varam sarunāt tikšanos, acīs varat to pateikt un paskaidrot.


:FACEPALM:
Offline
kasp
17. Feb 2012, 11:47 #1111

Kopš: 28. Aug 2002

Ziņojumi: 834

Braucu ar:

mlec, apskaties glupo zīmējumu savā parakstā!
smiekls nāk


17 Feb 2012, 11:44:01 Nilzirgs rakstīja:


17 Feb 2012, 10:22:32 shmurger rakstīja:
viņš jūtas diskriminēts un šeit it īpaši

Kad un kur es to pateicu? Nevajag fantazēt!

Offline
Nilzirgs
17. Feb 2012, 11:52 #1112

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


17 Feb 2012, 11:47:28 kasp rakstīja:
mlec, apskaties glupo zīmējumu savā parakstā!
smiekls nāk

Tu angļu valodu vispār proti? Vai parakstā ir uzrakstīts ka ES jūtos diskriminēts?
Offline
tomick
17. Feb 2012, 11:55 #1113

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D



Bet es balsošu par SAVU valodu SAVĀ valstī! Tas ir tikpat dabiski, ka tu balsosi par savu valodu. Bet pašlaik nemaz neiet runa par tavu valodu. Tava valoda tik un tā ir un vienmēr būs īpaša valoda šajā zemē.



Vai ta Kievijā āri notiek kāds referendums?

Sorī, bet tādus ļaudis agrāk un arī tagad sauc par kangariem.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo