| Autors | Ziņojums |
| patric | | 17. Feb 2012, 00:54 |
#1074
|
|
 Kopš: 22. Sep 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 3199
Braucu ar:
|
17 Feb 2012, 00:39:45 48mm rakstīja:
17 Feb 2012, 00:35:42 paparazzy rakstīja:
16 Feb 2012, 22:41:33 uldens1 rakstīja:
Tepat Velenā ražo 
Ja, mans tēvocis "ražo"
Kapēc lai rakstītu "Made in Latvia" tā pat vien?
Nezinu par Ikea, bet H&M, Zara, Hugo Boss utt.. tiek šūti Latvijā, Bangladešā, Indijā, Ķīnā utt.. un ir arī bieži redzami bļembuki ar "Made in Latvia" jo šuj kur viņiem izdevīgāk.
kaada starpiiba kur razho? galvenais ir kvalitaates kontrole!
|
Offline | |
|
| paparazzy | | 17. Feb 2012, 01:28 |
#1075
|
|
 Kopš: 21. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 154
Braucu ar: 320d(f30), 525e(e28).
|
17 Feb 2012, 00:39:45 48mm rakstīja:
Kapēc lai rakstītu "Made in Latvia" tā pat vien?
Nezinu par Ikea, bet H&M, Zara, Hugo Boss utt.. tiek šūti Latvijā, Bangladešā, Indijā, Ķīnā utt.. un ir arī bieži redzami bļembuki ar "Made in Latvia" jo šuj kur viņiem izdevīgāk.
Bet es zinu tieši par Ikea.
Bet par Zaru u.t.t ražošanu LV arī dzirdēju  [ Šo ziņu laboja paparazzy, 17 Feb 2012, 01:29:12 ] |
Offline | |
|
| viesulis | | 17. Feb 2012, 07:42 |
#1076
|
|
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| http://ltvzinas.lv/?n=zinas&id=5027 |
Offline | |
|
| Modjo | | 17. Feb 2012, 08:49 |
#1077
|
|
 Kopš: 14. May 2011
Ziņojumi: 2512
Braucu ar: E46 330 XI E98+ Lpg, Volvo S80 E95+ Lpg
| Bazara nav- latviešu valoda forša. Par vai pret, bet forša  |
Offline | |
|
| markelis | | 17. Feb 2012, 08:54 |
#1078
|
|
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|

atziistaas - kursh?
P.S. dabuuju vakar dziities pakalj lai vareetu nobildeet
|
Offline | |
|
Araajz  | | 17. Feb 2012, 09:04 |
#1079
|
|
 Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28639
Braucu ar: E39
| No cita foruma nospēru, šādi brīnumi esot atrodami pastakastītēs 
Bāc kā es tos krievus tagad neieredzu  |
Offline | |
|
xjs_4  | | 17. Feb 2012, 09:08 |
#1080
|
|
 Kopš: 31. Mar 2008
Ziņojumi: 23880
Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2
| Rīt jāiet kaujā ar pildspalvām 
----------------- Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli. |
Offline | |
|
| shmurger | | 17. Feb 2012, 09:45 |
#1081
|
|
 Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
17 Feb 2012, 09:04:29 Araajz rakstīja:
No cita foruma nospēru, šādi brīnumi esot atrodami pastakastītēs 
Bāc kā es tos krievus tagad neieredzu 
nez kas ir sponsors? |
Offline | |
|
|
|
| Nilzirgs | | 17. Feb 2012, 09:47 |
#1082
|
|
Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
17 Feb 2012, 09:04:29 Araajz rakstīja:
Bāc kā es tos krievus tagad neieredzu 
Par ko?  |
Offline | |
|
Araajz  | | 17. Feb 2012, 09:51 |
#1083
|
|
 Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28639
Braucu ar: E39
|
17 Feb 2012, 09:47:49 Nilzirgs rakstīja:
17 Feb 2012, 09:04:29 Araajz rakstīja:
Bāc kā es tos krievus tagad neieredzu 
Par ko? 
Tāpēc, ka viņi nemāk kā cilvēki dzīvot  |
Offline | |
|
| Nilzirgs | | 17. Feb 2012, 10:03 |
#1084
|
|
Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
17 Feb 2012, 09:51:58 Araajz rakstīja:
Tāpēc, ka viņi nemāk kā cilvēki dzīvot 
Kas tavuprāt nozīmē "dzīvot kā cilvēki"?  |
Offline | |
|
Araajz  | | 17. Feb 2012, 10:04 |
#1085
|
|
 Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28639
Braucu ar: E39
|
17 Feb 2012, 10:03:49 Nilzirgs rakstīja:
Kas tavuprāt nozīmē "dzīvot kā cilvēki"? 
Mierā un saticībā  |
Offline | |
|
Ekimons  | | 17. Feb 2012, 10:07 |
#1086
|
|
Kopš: 21. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 13338
Braucu ar:
|
17 Feb 2012, 10:03:49 Nilzirgs rakstīja:
17 Feb 2012, 09:51:58 Araajz rakstīja:
Tāpēc, ka viņi nemāk kā cilvēki dzīvot 
Kas tavuprāt nozīmē "dzīvot kā cilvēki"? 
Es atvainojos, Tu esi pajols, vai tikai uzjautrinies kurinot vietejos?[ Šo ziņu laboja Ekimons, 17 Feb 2012, 10:08:27 ] |
Offline | |
|
| viesulis | | 17. Feb 2012, 10:09 |
#1087
|
|
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
|
17 Feb 2012, 10:07:36 Ekimons rakstīja:
17 Feb 2012, 10:03:49 Nilzirgs rakstīja:
17 Feb 2012, 09:51:58 Araajz rakstīja:
Tāpēc, ka viņi nemāk kā cilvēki dzīvot 
Kas tavuprāt nozīmē "dzīvot kā cilvēki"? 
Es atvainojos, Tu esi pajols, vai tikai uzjautrinies kurinot vietejos?
Taču sīkais, puņķu tapa. Tas trollis ir vienkāršu jāignorē  |
Offline | |
|
| shmurger | | 17. Feb 2012, 10:10 |
#1088
|
|
 Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
17 Feb 2012, 10:07:36 Ekimons rakstīja:
17 Feb 2012, 10:03:49 Nilzirgs rakstīja:
17 Feb 2012, 09:51:58 Araajz rakstīja:
Tāpēc, ka viņi nemāk kā cilvēki dzīvot 
Kas tavuprāt nozīmē "dzīvot kā cilvēki"? 
Es atvainojos, Tu esi pajols, vai tikai uzjautrinies kurinot vietejos?
viņš jau neko reālu nepasaka, tikai ko, kas ,kāpēc? sēž pie kompja un plikšķina acis nesaprašanā, tāda sajūta. |
Offline | |
|
| Nilzirgs | | 17. Feb 2012, 10:12 |
#1089
|
|
Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
17 Feb 2012, 10:04:31 Araajz rakstīja:
17 Feb 2012, 10:03:49 Nilzirgs rakstīja:
Kas tavuprāt nozīmē "dzīvot kā cilvēki"? 
Mierā un saticībā 
Vai tiešām par mieru te raksta cilvēks, kurām parakstā ir uzrakstīts, ka krievi ir Latvijas neveiksme?  [ Šo ziņu laboja Nilzirgs, 17 Feb 2012, 10:13:18 ] |
Offline | |
|
|
|
| Nilzirgs | | 17. Feb 2012, 10:16 |
#1090
|
|
Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
17 Feb 2012, 10:07:36 Ekimons rakstīja:
tikai uzjautrinies kurinot vietejos?
BINGO! Bet kurš gan ir vainīgs, ka daži vietējie ir tik smieklīgi un tik viegli kurināmi? Ir tikai jāpateic, ka tu esi krievs un viss, over 9000 postu naidas  [ Šo ziņu laboja Nilzirgs, 17 Feb 2012, 10:17:30 ] |
Offline | |
|
| HannibalLecter | | 17. Feb 2012, 10:17 |
#1091
|
|
 Kopš: 13. Jan 2011
Ziņojumi: 2804
Braucu ar: E61
| Ko un kam Tu te mēģini pierādīt?Tici man, šeit 99% rīt balsos PRET svešvalodu! |
Offline | |
|
Araajz  | | 17. Feb 2012, 10:18 |
#1092
|
|
 Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28639
Braucu ar: E39
|
17 Feb 2012, 10:12:35 Nilzirgs rakstīja:
Vai tiešām par mieru te raksta cilvēks, kurām parakstā ir uzrakstīts, ka krievi ir Latvijas neveiksme? 
es neesmu samelojis parakstā 
bet līdz šim es izturējos ar cieņu pret viņiem (nu ne visiem gan ), bet tagad būs pavisam savādāk 
|
Offline | |
|
| Nilzirgs | | 17. Feb 2012, 10:21 |
#1093
|
|
Kopš: 04. Oct 2010
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
|
17 Feb 2012, 10:17:22 HannibalLecter rakstīja:
Ko un kam Tu te mēģini pierādīt?Tici man, šeit 99% rīt balsos PRET svešvalodu!
Neko un nekam. Katrs jau ir izlēmis kā ir jābalso. Bet ir daži jautājumi jūsu motivācijas labākai saprāšānai |
Offline | |
|