Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 157 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
patric
17. Feb 2012, 00:54 #1074

Kopš: 22. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 3199

Braucu ar:


17 Feb 2012, 00:39:45 48mm rakstīja:

17 Feb 2012, 00:35:42 paparazzy rakstīja:

16 Feb 2012, 22:41:33 uldens1 rakstīja:
Tepat Velenā ražo
Ja, mans tēvocis "ražo"


Kapēc lai rakstītu "Made in Latvia" tā pat vien?
Nezinu par Ikea, bet H&M, Zara, Hugo Boss utt.. tiek šūti Latvijā, Bangladešā, Indijā, Ķīnā utt.. un ir arī bieži redzami bļembuki ar "Made in Latvia" jo šuj kur viņiem izdevīgāk.

kaada starpiiba kur razho? galvenais ir kvalitaates kontrole!
Offline
paparazzy
17. Feb 2012, 01:28 #1075

Kopš: 21. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 154

Braucu ar: 320d(f30), 525e(e28).


17 Feb 2012, 00:39:45 48mm rakstīja:


Kapēc lai rakstītu "Made in Latvia" tā pat vien?
Nezinu par Ikea, bet H&M, Zara, Hugo Boss utt.. tiek šūti Latvijā, Bangladešā, Indijā, Ķīnā utt.. un ir arī bieži redzami bļembuki ar "Made in Latvia" jo šuj kur viņiem izdevīgāk.
Bet es zinu tieši par Ikea.
Bet par Zaru u.t.t ražošanu LV arī dzirdēju

[ Šo ziņu laboja paparazzy, 17 Feb 2012, 01:29:12 ]

Offline
viesulis
17. Feb 2012, 07:42 #1076

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

http://ltvzinas.lv/?n=zinas&id=5027
Offline
Modjo
17. Feb 2012, 08:49 #1077

Kopš: 14. May 2011

Ziņojumi: 2512

Braucu ar: E46 330 XI E98+ Lpg, Volvo S80 E95+ Lpg

Bazara nav- latviešu valoda forša. Par vai pret, bet forša
Offline
markelis
17. Feb 2012, 08:54 #1078

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku





atziistaas - kursh?

P.S. dabuuju vakar dziities pakalj lai vareetu nobildeet

Offline
Araajz
17. Feb 2012, 09:04 #1079

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

No cita foruma nospēru, šādi brīnumi esot atrodami pastakastītēs





Bāc kā es tos krievus tagad neieredzu
Offline
xjs_4
17. Feb 2012, 09:08 #1080

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

Rīt jāiet kaujā ar pildspalvām

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
shmurger
17. Feb 2012, 09:45 #1081

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


17 Feb 2012, 09:04:29 Araajz rakstīja:
No cita foruma nospēru, šādi brīnumi esot atrodami pastakastītēs



Bāc kā es tos krievus tagad neieredzu

nez kas ir sponsors?
Offline
Nilzirgs
17. Feb 2012, 09:47 #1082

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


17 Feb 2012, 09:04:29 Araajz rakstīja:
Bāc kā es tos krievus tagad neieredzu

Par ko?
Offline
Araajz
17. Feb 2012, 09:51 #1083

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


17 Feb 2012, 09:47:49 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 09:04:29 Araajz rakstīja:
Bāc kā es tos krievus tagad neieredzu

Par ko?

Tāpēc, ka viņi nemāk kā cilvēki dzīvot
Offline
Nilzirgs
17. Feb 2012, 10:03 #1084

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


17 Feb 2012, 09:51:58 Araajz rakstīja:

Tāpēc, ka viņi nemāk kā cilvēki dzīvot

Kas tavuprāt nozīmē "dzīvot kā cilvēki"?
Offline
Araajz
17. Feb 2012, 10:04 #1085

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


17 Feb 2012, 10:03:49 Nilzirgs rakstīja:
Kas tavuprāt nozīmē "dzīvot kā cilvēki"?

Mierā un saticībā
Offline
Ekimons
17. Feb 2012, 10:07 #1086

Kopš: 21. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 13338

Braucu ar:


17 Feb 2012, 10:03:49 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 09:51:58 Araajz rakstīja:

Tāpēc, ka viņi nemāk kā cilvēki dzīvot

Kas tavuprāt nozīmē "dzīvot kā cilvēki"?

Es atvainojos, Tu esi pajols, vai tikai uzjautrinies kurinot vietejos?

[ Šo ziņu laboja Ekimons, 17 Feb 2012, 10:08:27 ]

Offline
viesulis
17. Feb 2012, 10:09 #1087

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo


17 Feb 2012, 10:07:36 Ekimons rakstīja:

17 Feb 2012, 10:03:49 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 09:51:58 Araajz rakstīja:

Tāpēc, ka viņi nemāk kā cilvēki dzīvot

Kas tavuprāt nozīmē "dzīvot kā cilvēki"?

Es atvainojos, Tu esi pajols, vai tikai uzjautrinies kurinot vietejos?


Taču sīkais, puņķu tapa. Tas trollis ir vienkāršu jāignorē
Offline
shmurger
17. Feb 2012, 10:10 #1088

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


17 Feb 2012, 10:07:36 Ekimons rakstīja:

17 Feb 2012, 10:03:49 Nilzirgs rakstīja:

17 Feb 2012, 09:51:58 Araajz rakstīja:

Tāpēc, ka viņi nemāk kā cilvēki dzīvot

Kas tavuprāt nozīmē "dzīvot kā cilvēki"?

Es atvainojos, Tu esi pajols, vai tikai uzjautrinies kurinot vietejos?
viņš jau neko reālu nepasaka, tikai ko, kas ,kāpēc? sēž pie kompja un plikšķina acis nesaprašanā, tāda sajūta.
Offline
Nilzirgs
17. Feb 2012, 10:12 #1089

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


17 Feb 2012, 10:04:31 Araajz rakstīja:

17 Feb 2012, 10:03:49 Nilzirgs rakstīja:
Kas tavuprāt nozīmē "dzīvot kā cilvēki"?

Mierā un saticībā

Vai tiešām par mieru te raksta cilvēks, kurām parakstā ir uzrakstīts, ka krievi ir Latvijas neveiksme?

[ Šo ziņu laboja Nilzirgs, 17 Feb 2012, 10:13:18 ]

Offline
Nilzirgs
17. Feb 2012, 10:16 #1090

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


17 Feb 2012, 10:07:36 Ekimons rakstīja:
tikai uzjautrinies kurinot vietejos?

BINGO! Bet kurš gan ir vainīgs, ka daži vietējie ir tik smieklīgi un tik viegli kurināmi? Ir tikai jāpateic, ka tu esi krievs un viss, over 9000 postu naidas

[ Šo ziņu laboja Nilzirgs, 17 Feb 2012, 10:17:30 ]

Offline
HannibalLecter
17. Feb 2012, 10:17 #1091

Kopš: 13. Jan 2011

Ziņojumi: 2804

Braucu ar: E61

Ko un kam Tu te mēģini pierādīt?Tici man, šeit 99% rīt balsos PRET svešvalodu!
Offline
Araajz
17. Feb 2012, 10:18 #1092

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


17 Feb 2012, 10:12:35 Nilzirgs rakstīja:
Vai tiešām par mieru te raksta cilvēks, kurām parakstā ir uzrakstīts, ka krievi ir Latvijas neveiksme?

es neesmu samelojis parakstā

bet līdz šim es izturējos ar cieņu pret viņiem (nu ne visiem gan ), bet tagad būs pavisam savādāk
Offline
Nilzirgs
17. Feb 2012, 10:21 #1093

Kopš: 04. Oct 2010

Ziņojumi: 88

Braucu ar:


17 Feb 2012, 10:17:22 HannibalLecter rakstīja:
Ko un kam Tu te mēģini pierādīt?Tici man, šeit 99% rīt balsos PRET svešvalodu!

Neko un nekam. Katrs jau ir izlēmis kā ir jābalso. Bet ir daži jautājumi jūsu motivācijas labākai saprāšānai
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo