Online
Pašreiz BMWPower skatās 169 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Latviešu valoda ir forša
| Autors | Ziņojums |
| Rock_Solid | | 16. Feb 2012, 22:09 |
#1054
|
|  Kopš: 25. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 839
Braucu ar: BMW E34 525i
|
16 Feb 2012, 21:36:04 shmurger rakstīja:
16 Feb 2012, 21:28:13 Rock_Solid rakstīja:
Atgrizīšos pie postiem par RAF, VEF utt. Manuprāt, vienalga kadus sūdus tie ražoja, galvenais ka tur bija unikāla aparatūra. To pašu RAFu varēja pārvērst par kādu vacu auto ražotni un nodokļi paliktu LV un darba vietas būtu. Bet reali visu izpardēva par metalluņu cenām. Tēvs tur strādāja un visu situāciju zin no iekšpuses. Darīja tā tikai tapēc lai savas kabatas būtu pilnas, nevis budžets. Tolaik nedomāja par Valsts nākotni, bet gan par savu finansialo stāvokli. Un darīja to gan krievi, gan latvieši. Tas pats bija ALFA, VEF, RVR un RRR. 
nevar jau gribēt ,lai pēc 50 gadu sadirstas domāšanas pēkšņi atnāktu cilvēki un sāktu šiverēties ,protams, ka viss paspruka un tika grābts ,ko vien var
to vēl joprojām var just ,kur ir zviedru galdi, viesnīcās, vai kur..pēcpadomju cilvēkiem ir mode krāmēt tik, cik nevar apēst un vēl kabatās sastumt
Starp citu nopirku galdiņu iekš IKEA un uz ta ir uzlīme Made in Latvia  | Offline | | |
| paparazzy | | 16. Feb 2012, 22:30 |
#1055
|
|  Kopš: 21. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 154
Braucu ar: 320d(f30), 525e(e28).
|
16 Feb 2012, 21:39:29 ATB rakstīja:
16 Feb 2012, 21:28:13 Rock_Solid rakstīja:
(..)To pašu RAFu varēja pārvērst par kādu vacu auto ražotni (..)
Gadijumā, kko līdzīgu negribēja Ford izdarīt? Cik atceros vienreiz Latvijā gribēja izveidot Ford rūpnīcu, bet mēs laikam atteicāmies 
Ford, BMW, Baltijas Džips, Gaz un daudz citi... [ Šo ziņu laboja paparazzy, 16 Feb 2012, 22:31:11 ] | Offline | | |
| paparazzy | | 16. Feb 2012, 22:32 |
#1056
|
|  Kopš: 21. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 154
Braucu ar: 320d(f30), 525e(e28).
| 16 Feb 2012, 22:09:26 Rock_Solid rakstīja:
Starp citu nopirku galdiņu iekš IKEA un uz ta ir uzlīme Made in Latvia 
Tas ir tikai uzlīme=)[ Šo ziņu laboja paparazzy, 16 Feb 2012, 22:32:40 ] | Offline | | |
| uldens1 | | 16. Feb 2012, 22:41 |
#1057
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17345
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 22:32:05 paparazzy rakstīja:
16 Feb 2012, 22:09:26 Rock_Solid rakstīja:
Starp citu nopirku galdiņu iekš IKEA un uz ta ir uzlīme Made in Latvia 
Tas ir tikai uzlīme=)
Tepat Velenā ražo  | Offline | | |
| Rock_Solid | | 16. Feb 2012, 22:43 |
#1058
|
|  Kopš: 25. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 839
Braucu ar: BMW E34 525i
|
16 Feb 2012, 22:36:42 SteelRat rakstīja:
16 Feb 2012, 21:28:13 Rock_Solid rakstīja:
Atgrizīšos pie postiem par RAF, VEF utt. Manuprāt, vienalga kadus sūdus tie ražoja, galvenais ka tur bija unikāla aparatūra. To pašu RAFu varēja pārvērst par kādu vacu auto ražotni un nodokļi paliktu LV un darba vietas būtu. Bet reali visu izpardēva par metalluņu cenām. Tēvs tur strādāja un visu situāciju zin no iekšpuses. Darīja tā tikai tapēc lai savas kabatas būtu pilnas, nevis budžets. Tolaik nedomāja par Valsts nākotni, bet gan par savu finansialo stāvokli. Un darīja to gan krievi, gan latvieši. Tas pats bija ALFA, VEF, RVR un RRR. 
NE SUDA NEVAREJA, MEGINAJA JAU, VINJI RAZOJA TADUS MESLUS UN BRAKJUS KADUS NEIVENAM CITURE NEVAIG 
Ko ražoja tas ir pašsaprotams, bet es runāju par to, ar ko to ražoja. RAF'ā bija unikālas ārzemju iekārtas uz kuriem ražoja piemēram virsbūves daļas, un tie maksāja daudz daudz dolāru, bet pārdeva tos uz eiropu par metallužnu cenu, protams starpību noliekot kabatā. Ja gribētu varēja to visu saglābāt. | Offline | | |
| Chief | | 16. Feb 2012, 22:46 |
#1059
|
|  Kopš: 28. Nov 2007
Ziņojumi: 5422
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 22:43:49 Rock_Solid rakstīja:
Ko ražoja tas ir pašsaprotams, bet es runāju par to, ar ko to ražoja. RAF'ā bija unikālas ārzemju iekārtas uz kuriem ražoja piemēram virsbūves daļas, un tie maksāja daudz daudz dolāru, bet pārdeva tos uz eiropu par metallužnu cenu, protams starpību noliekot kabatā. Ja gribētu varēja to visu saglābāt.
Šito tu neazmirsti, kad būs nākamās vēlēšanas - tadgad būs referendums - wtf? | Offline | | |
Devil  | | 16. Feb 2012, 22:46 |
#1060
|
|  Kopš: 20. Feb 2004
No: Baloži
Ziņojumi: 7004
Braucu ar: Pulju
|
16 Feb 2012, 19:37:03 Nilzirgs rakstīja:
16 Feb 2012, 19:24:32 tomick rakstīja:
no 17. gadsimta normāli krievi šeit ir ap 10 līdz 15% no iedzīvotāju kopskaita. Pārējie diemžēl ir cilvēki kas ir okupācijas laikā labprātīgi vai piespiedu kārtā uz šejieni pārvietoti.
A-ha, un 1991. gadā viņi kopā ar latviešiem aizstavēja barikādes un cīnījas par neatkarības atjaunošanu.
Bet Somijā 6 procenti runa zviedriski un zviedru valoda ir oficiāla 
The native language of 92 % of the population is Finnish,[104] which is part of the Finnic subgroup of the Uralic languages. The language is one of only four official EU languages not of Indo-European origin. Finnish is most closely related to Estonian and more remotely to the Sami languages and Hungarian.
Swedish is the native language of 6% of the population (Swedish-speaking Finns),[105] not counting bilingualism. Swedish is the only official language in the autonomous Åland. The Finnish history and Nordic cooperation gives the language a role very different from other minority languages.
Tāpēc kaa Somi pārņēma Ālandu autonomo reģionu 
Tas būtu tas pats, ja krievija pārņemtu Abreni (kuru pirms tam izveidotu par autonomo reģionu) un Abrenes iedzīvotāji krieviem pieprasītu atzīt Latviešu valodu par otru oficiālo valodu 
----------------- Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team | Offline | | |
Janis_no_Rigas  | | 16. Feb 2012, 22:48 |
#1061
|
|  Kopš: 15. Jan 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 1245
Braucu ar: BMW X5 4,0D XDRIVE
| Interesanti?! Kas tiek bīdīts cauri saeimā, kamēr tauta domā, par vai pret? Varbūt vnk novērš uzmanību no notiekošā valstī?
----------------- Mūsu pilsēta ir Jūsu galvaspilsēta!
Man uz burtnīcas vāka ir Lauris Reiniks. | Offline | | |
|
|
| viesulis | | 16. Feb 2012, 22:50 |
#1062
|
|  Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| Jēzus, tas LNT raidījums ir ārprāts.
Burkovkis ir klīnisks gadījums.
Viesi ir piemeklēti kapitālākie, kas gatavi dirst par jebko un jebkādā daudzumā.
Vienīgais, kurš runā atbilstoši ir Dombrovskis.
Vienīgais ar pautiem Ulmanis. Pret tādu opozīcīju derētu kāds Parādnieks vai Dzintars 
Tā tēze ņemt valdībā krievu tikai tapēc, ka viņi ir krievi bija ģeniāla. Sēdēju vannā un spiests biju visu kalusīties 
P.s
Biju domājis, ka Kreituse ir normālāka, bet nu tā arī ir aizgājusi pa fāzi  [ Šo ziņu laboja viesulis, 16 Feb 2012, 22:52:05 ] | Offline | | |
| Srakans | | 16. Feb 2012, 22:51 |
#1063
|
|  Kopš: 07. Aug 2005
Ziņojumi: 27800
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 22:44:46 SteelRat rakstīja:
aa, nu tas fakc, bet lai siten kauko uzceltu bija vajadziigas milziigas incvesticijas kas vlastij nebija
Tie, kas dzīvi ir tagad, tiem arī bija lemts izdzīvot. Piedod, RAF's, RVR u.c. dzīvoja tikai plānveida ekonomikas dēļ. Brīvais tirgus uzlika akmeni kaklā. Tieši tā, bez liela tie nebija dzīvotāji. | Offline | | |
| shmurger | | 16. Feb 2012, 22:58 |
#1064
|
|  Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
16 Feb 2012, 22:32:05 paparazzy rakstīja:
16 Feb 2012, 22:09:26 Rock_Solid rakstīja:
Starp citu nopirku galdiņu iekš IKEA un uz ta ir uzlīme Made in Latvia 
Tas ir tikai uzlīme=)
iekš ikea ir aizdomīgi daudz preces ar made in Latvia. un tieši uz mata tādas pašas in Poland, in India | Offline | | |
| arizah | | 16. Feb 2012, 22:58 |
#1065
|
|  Kopš: 17. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 11323
Braucu ar: 43
|
16 Feb 2012, 22:36:42 SteelRat rakstīja:
16 Feb 2012, 21:28:13 Rock_Solid rakstīja:
Atgrizīšos pie postiem par RAF, VEF utt. Manuprāt, vienalga kadus sūdus tie ražoja, galvenais ka tur bija unikāla aparatūra. To pašu RAFu varēja pārvērst par kādu vacu auto ražotni un nodokļi paliktu LV un darba vietas būtu.
NE SUDA NEVAREJA, MEGINAJA JAU, VINJI RAZOJA TADUS MESLUS UN BRAKJUS KADUS NEIVENAM CITURE NEVAIG 
piedod, nevaru nepapildināt
ja nemaldos, var aiziet uz motormuzeju un apčamdīt šo tehnikas brīnumu  | Offline | | |
| Srakans | | 16. Feb 2012, 23:01 |
#1066
|
|  Kopš: 07. Aug 2005
Ziņojumi: 27800
Braucu ar:
| Šitais jau ta vēl ok, tikai tā arī gadus 3/5 nesaņēmās viņus sākt ražot.
Karoč, not mīzing, Saeimu atlaidu i krieviem vietu ierādīšu  | Offline | | |
| Rock_Solid | | 16. Feb 2012, 23:09 |
#1067
|
|  Kopš: 25. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 839
Braucu ar: BMW E34 525i
|
16 Feb 2012, 22:56:16 arizah rakstīja:
16 Feb 2012, 21:28:13 Rock_Solid rakstīja:
Atgrizīšos pie postiem par RAF, VEF utt. Manuprāt, vienalga kadus sūdus tie ražoja, galvenais ka tur bija unikāla aparatūra. To pašu RAFu varēja pārvērst par kādu vacu auto ražotni un nodokļi paliktu LV un darba vietas būtu. Bet reali visu izpardēva par metalluņu cenām. Tēvs tur strādāja un visu situāciju zin no iekšpuses.
piedod, visu cieņu Tavam tēvam, bet tas vien, ka viņš tur bija iekšā un viņam nedeva nozagt, jo zaga citi, nenozīmē, ka viņš zin, kāda aparatūra vajadzīga vācu auto ražtnei. Varbūt konkrētāk vārdos var nosaukt to unikālo aparatūru, kura bija spējīga uz tādiem izciliem tehnikas brīnumiem, kā RAF mikroautobusi 
Tur bija nevis padomju, bet iepirkta aparatūra. Protams ka šī rūpnīca nevarēja eksistēt, bet uz tā bāzes varēja kaut ko citu izveidot, nevis iznicināt. Tas mans viedoklis, un starpcitu beidazam offtopic Nesanāks man piedalīties referenduma, diemžēl... | Offline | | |
| kurlis | | 16. Feb 2012, 23:16 |
#1068
|
|  Kopš: 19. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4243
Braucu ar:
|
16 Feb 2012, 23:01:05 Srakans rakstīja:
Šitais jau ta vēl ok, tikai tā arī gadus 3/5 nesaņēmās viņus sākt ražot.
Karoč, not mīzing, Saeimu atlaidu i krieviem vietu ierādīšu 
Ir jau 1 vai 2 tādi brīnumi gatavi un kkad dzirdēju Dambi (vai arī kādu kolēģi) sakām, ka tur ir vissslikti.lv, tikko kā pabrauca pirmos metrus, tā stājās, lai kaut ko labotu. Taču arī tagad viņi nav nomesti malā, laikam kkas vēl notiekās ap viņiem. | Offline | | |
| shmurger | | 16. Feb 2012, 23:18 |
#1069
|
|  Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
16 Feb 2012, 23:16:48 kurlis rakstīja:
16 Feb 2012, 23:01:05 Srakans rakstīja:
Šitais jau ta vēl ok, tikai tā arī gadus 3/5 nesaņēmās viņus sākt ražot.
Karoč, not mīzing, Saeimu atlaidu i krieviem vietu ierādīšu 
Ir jau 1 vai 2 tādi brīnumi gatavi un kkad dzirdēju Dambi (vai arī kādu kolēģi) sakām, ka tur ir vissslikti.lv, tikko kā pabrauca pirmos metrus, tā stājās, lai kaut ko labotu. Taču arī tagad viņi nav nomesti malā, laikam kkas vēl notiekās ap viņiem.
vnk vajag kaut kādu prastāko toyotas dzinēju iekšā, tad jau pārējo ar āmuru un lauzni var remontēt | Offline | | |
|
|
| jurxx | | 16. Feb 2012, 23:32 |
#1070
|
|  Kopš: 11. Oct 2007
No: Jelgava
Ziņojumi: 4392
Braucu ar:
| A kā diez ir -
tie,kas parakstijās par referenduma ierosināšanu un ir pilsonību saņēmuši naturalizācijas procesa ietvaros, gadījumā nav tā, kad viņu varētu zaudēt?
pamatojoties uz šī 7 punkta pārkāpumu???
Visām personām, kuras uzņem Latvijas pilsonībā, ir jāparaksta šāds solījums par uzticību Latvijas Republikai:
"Es, (vārds, uzvārds), dzimis (dzimusi) (dzimšanas vieta, datums), apsolu būt uzticīgs (uzticīga) vienīgi Latvijas Republikai.
Apņemos godprātīgi pildīt Latvijas Republikas Satversmi un likumus, visiem spēkiem aizsargāt tos.
Es apņemos, nežēlojot savu dzīvību, aizstāvēt Latvijas valsts neatkarību, godīgi dzīvot un strādāt, lai vairotu Latvijas valsts un tautas labklājību."
Nezināju kur vaicāt moš ir vajadzība kādu iesniegumu uzcept ? Jo dēļ tiem kretīniem tāds hajs sacelts... tehniski viņi nedrīkst iestāties un virzīt prasības par satversmes maiņu  [ Šo ziņu laboja jurxx, 16 Feb 2012, 23:34:35 ] | Offline | | |
| Rock_Solid | | 16. Feb 2012, 23:47 |
#1071
|
|  Kopš: 25. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 839
Braucu ar: BMW E34 525i
|
16 Feb 2012, 23:32:54 jurxx rakstīja:
A kā diez ir -
tie,kas parakstijās par referenduma ierosināšanu un ir pilsonību saņēmuši naturalizācijas procesa ietvaros, gadījumā nav tā, kad viņu varētu zaudēt?
pamatojoties uz šī 7 punkta pārkāpumu???
Visām personām, kuras uzņem Latvijas pilsonībā, ir jāparaksta šāds solījums par uzticību Latvijas Republikai:
"Es, (vārds, uzvārds), dzimis (dzimusi) (dzimšanas vieta, datums), apsolu būt uzticīgs (uzticīga) vienīgi Latvijas Republikai.
Apņemos godprātīgi pildīt Latvijas Republikas Satversmi un likumus, visiem spēkiem aizsargāt tos.
Es apņemos, nežēlojot savu dzīvību, aizstāvēt Latvijas valsts neatkarību, godīgi dzīvot un strādāt, lai vairotu Latvijas valsts un tautas labklājību."
Nezināju kur vaicāt moš ir vajadzība kādu iesniegumu uzcept ? Jo dēļ tiem kretīniem tāds hajs sacelts... tehniski viņi nedrīkst iestāties un virzīt prasības par satversmes maiņu 
Tehniski var. Tas arī notiek. Mums taču demokrātija ir. Ja tauta nespētu neko mainīt būtu atkal PSRS.  | Offline | | |
| PASSATizhi | | 16. Feb 2012, 23:47 |
#1072
|
|  Kopš: 25. Jun 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 8681
Braucu ar: 686hp
| kāds redzeja tv5 šodienas raidijumu 'bez cenzūras'?
aprēkties varēja par mamikina seju, kad tā krievu tante nozarkāja referenduma atbalstītājus par okupantu bērniem ar salauztām galvam  | Offline | | |
| paparazzy | | 17. Feb 2012, 00:35 |
#1073
|
|  Kopš: 21. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 154
Braucu ar: 320d(f30), 525e(e28).
|
16 Feb 2012, 22:41:33 uldens1 rakstīja:
Tepat Velenā ražo 
Ja, mans tēvocis "ražo" | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|