Online

Pašreiz BMWPower skatās 89 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Briesmu lietas XXXII

AutorsZiņojums
dsks
07. May 2026, 10:03 #5361

Kopš: 12. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 1749

Braucu ar:


07 May 2026, 09:34:45 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 09:13:55 @Locis rakstīja:
Rēzeknē un Balvos tādi nenozīmīgi notikumi-droni pār centru lido,bliež pa kaut kādu naftas bāzi,mācības skolā atceltas ,kamēr jūs par avenēm diskutējiet.


Nevis bliez pa bāzi,bet tur nokrīt.
Nu a pa lielam pastāsti ko labāk darit šajā situācijā?



Offline
RR04
07. May 2026, 10:07 #5362

Kopš: 15. Nov 2016

Ziņojumi: 4040

Braucu ar: 41


07 May 2026, 10:02:44 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 09:59:59 @RR04 rakstīja:

07 May 2026, 09:34:45 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 09:13:55 @Locis rakstīja:
Rēzeknē un Balvos tādi nenozīmīgi notikumi-droni pār centru lido,bliež pa kaut kādu naftas bāzi,mācības skolā atceltas ,kamēr jūs par avenēm diskutējiet.


Nevis bliez pa bāzi,bet tur nokrīt.
Nu a pa lielam pastāsti ko labāk darit šajā situācijā?


atdot kā abreni atdevām


Tak šie ir nomaldijušies Ukr palaistie droni
Ta ka nekas nav jāatdot

nu ja, šie draudzīgie droni
Offline
aqpw
07. May 2026, 10:13 #5363

Kopš: 06. Apr 2014

Ziņojumi: 364

Braucu ar:

Man jau liekas šī ir mūsu un ukraiņu kopīga provokācija.
Offline
Samsasi
07. May 2026, 10:20 #5364

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5644

Braucu ar:


07 May 2026, 09:34:45 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 09:13:55 @Locis rakstīja:
Rēzeknē un Balvos tādi nenozīmīgi notikumi-droni pār centru lido,bliež pa kaut kādu naftas bāzi,mācības skolā atceltas ,kamēr jūs par avenēm diskutējiet.


Nevis bliez pa bāzi,bet tur nokrīt.
Nu a pa lielam pastāsti ko labāk darit šajā situācijā?



varbūt sāksim ar jautajumu, kapēc netika izsludināta gaisa trauksme, wiu wiu sirēnas?
Offline
janeks7
07. May 2026, 10:21 #5365

Kopš: 21. Feb 2005

Ziņojumi: 3643

Braucu ar:


07 May 2026, 10:07:45 @RR04 rakstīja:

07 May 2026, 10:02:44 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 09:59:59 @RR04 rakstīja:

07 May 2026, 09:34:45 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 09:13:55 @Locis rakstīja:
Rēzeknē un Balvos tādi nenozīmīgi notikumi-droni pār centru lido,bliež pa kaut kādu naftas bāzi,mācības skolā atceltas ,kamēr jūs par avenēm diskutējiet.


Nevis bliez pa bāzi,bet tur nokrīt.
Nu a pa lielam pastāsti ko labāk darit šajā situācijā?


atdot kā abreni atdevām


Tak šie ir nomaldijušies Ukr palaistie droni
Ta ka nekas nav jāatdot

nu ja, šie draudzīgie droni


Nu stāsts ir par to ka mes cīnamies ar sekām,nevis cēloņiem.
Kamēr austrumu kaimiņam nesados pa muti,šī būs mūsu ikdiena
Offline
Mizx
07. May 2026, 10:22 #5366

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7681

Braucu ar:


07 May 2026, 10:20:20 @Samsasi rakstīja:

07 May 2026, 09:34:45 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 09:13:55 @Locis rakstīja:
Rēzeknē un Balvos tādi nenozīmīgi notikumi-droni pār centru lido,bliež pa kaut kādu naftas bāzi,mācības skolā atceltas ,kamēr jūs par avenēm diskutējiet.


Nevis bliez pa bāzi,bet tur nokrīt.
Nu a pa lielam pastāsti ko labāk darit šajā situācijā?



varbūt sāksim ar jautajumu, kapēc netika izsludināta gaisa trauksme, wiu wiu sirēnas?
Tāpēc,ka sirēnas pieslēdz tikai uz testiem.
Offline
Zalespljavejs
07. May 2026, 10:23 #5367

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2899

Braucu ar: tautas auto


07 May 2026, 09:32:56 @Tune-L rakstīja:

06 May 2026, 14:07:11 @uldens1 rakstīja:

06 May 2026, 10:56:10 @Tune-L rakstīja:


No frontes neviens nepērk, bet šis Zeļenskim pietuvinātais gan:
https://www.delfi.lv/bizness/55159262/nekustama...ekordlielu-summu

Ja vēlies zināt kaut ko vairāk par šo tipāžu un viņu draudzības vēsturi, internets palīdzēs.
lielijies ka zini kur meklēt pareizo informāciju,tad jau zini arī info cik tas oligarhs ir devis ukrainas karavīriem,armijai.Padalies arī ar šo info


Jā, viņš daļu savas produkcijas ( kaut kādus mobilos bukurus, aizsargvestes un vēl dažus izstrādājumus) Ukrainas armijai iedod bez maksas, bet tas ir tikai tēla veidošanas dēļ. Viņam pieder pilnīgi visa metallrūpniecība un metāla ražošana Ukrainā (kas nes milzīgu peļņu).
Pat Ušakovs prognozē, ka drīs ieročus arī Latvija pirks no Ukrainas.
Sanāk, ka Eiropa paņem kredītu pie jūdiem 90 miljardu apjomā, lai iedotu ukrainai, kura to naudu investē ieroču ražošanā, lai pārdotu atpakaļ Eiropai.
Man tas liekas greizi.



Kas tieši tur ir greizi? Ņemot vērā politisko situāciju, saņemt ieročus no Ukrainas varētu būt krietni labāks variants par militāro atkarību no ASV, kurai šobrīd ir pietiekami daudz iekšējo(un ārējo) problēmu.
Offline
RSAWorkshop
07. May 2026, 10:29 #5368

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8359

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31


07 May 2026, 10:20:20 @Samsasi rakstīja:

07 May 2026, 09:34:45 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 09:13:55 @Locis rakstīja:
Rēzeknē un Balvos tādi nenozīmīgi notikumi-droni pār centru lido,bliež pa kaut kādu naftas bāzi,mācības skolā atceltas ,kamēr jūs par avenēm diskutējiet.


Nevis bliez pa bāzi,bet tur nokrīt.
Nu a pa lielam pastāsti ko labāk darit šajā situācijā?



varbūt sāksim ar jautajumu, kapēc netika izsludināta gaisa trauksme, wiu wiu sirēnas?

Tāpēc, ka tos dronus pamana tad kad viņu video jau sāk sūtīt vietējie iedzīvotāji dienestiem, pēc tam arī, stundu vēlāk, atsūta brīdinājumu

-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
RSAWorkshop
07. May 2026, 10:31 #5369

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8359

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31


07 May 2026, 10:21:08 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 10:07:45 @RR04 rakstīja:

07 May 2026, 10:02:44 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 09:59:59 @RR04 rakstīja:

07 May 2026, 09:34:45 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 09:13:55 @Locis rakstīja:
Rēzeknē un Balvos tādi nenozīmīgi notikumi-droni pār centru lido,bliež pa kaut kādu naftas bāzi,mācības skolā atceltas ,kamēr jūs par avenēm diskutējiet.


Nevis bliez pa bāzi,bet tur nokrīt.
Nu a pa lielam pastāsti ko labāk darit šajā situācijā?


atdot kā abreni atdevām


Tak šie ir nomaldijušies Ukr palaistie droni
Ta ka nekas nav jāatdot

nu ja, šie draudzīgie droni


Nu stāsts ir par to ka mes cīnamies ar sekām,nevis cēloņiem.
Kamēr austrumu kaimiņam nesados pa muti,šī būs mūsu ikdiena

Pie cēloņiem ir arī jāpieskaita absolūtais stulbums ministru aprindās, meli par dronu sienām, dronu novērošanu un citas pasakas. Joprojām visa aizsardzība balstās uz cerību, ka pa mums netērēs neviens munīciju. Nav pa 4 kara gadiem izdarīti secinājumi un bijusi atbilstoša reakcija

-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
dsks
07. May 2026, 10:39 #5370

Kopš: 12. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 1749

Braucu ar:


07 May 2026, 10:29:17 @RSAWorkshop rakstīja:

07 May 2026, 10:20:20 @Samsasi rakstīja:

07 May 2026, 09:34:45 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 09:13:55 @Locis rakstīja:
Rēzeknē un Balvos tādi nenozīmīgi notikumi-droni pār centru lido,bliež pa kaut kādu naftas bāzi,mācības skolā atceltas ,kamēr jūs par avenēm diskutējiet.


Nevis bliez pa bāzi,bet tur nokrīt.
Nu a pa lielam pastāsti ko labāk darit šajā situācijā?



varbūt sāksim ar jautajumu, kapēc netika izsludināta gaisa trauksme, wiu wiu sirēnas?

Tāpēc, ka tos dronus pamana tad kad viņu video jau sāk sūtīt vietējie iedzīvotāji dienestiem, pēc tam arī, stundu vēlāk, atsūta brīdinājumu


Jāčeko tekoši Youtube,TicToc,Facebook, lai iedzīvotāji ātrāk saņemtu trauksmes signālu
Offline
kkas
07. May 2026, 11:15 #5371

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10307

Braucu ar: Alfu


07 May 2026, 10:31:16 @RSAWorkshop rakstīja:

07 May 2026, 10:21:08 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 10:07:45 @RR04 rakstīja:

07 May 2026, 10:02:44 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 09:59:59 @RR04 rakstīja:

07 May 2026, 09:34:45 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 09:13:55 @Locis rakstīja:
Rēzeknē un Balvos tādi nenozīmīgi notikumi-droni pār centru lido,bliež pa kaut kādu naftas bāzi,mācības skolā atceltas ,kamēr jūs par avenēm diskutējiet.


Nevis bliez pa bāzi,bet tur nokrīt.
Nu a pa lielam pastāsti ko labāk darit šajā situācijā?


atdot kā abreni atdevām


Tak šie ir nomaldijušies Ukr palaistie droni
Ta ka nekas nav jāatdot

nu ja, šie draudzīgie droni


Nu stāsts ir par to ka mes cīnamies ar sekām,nevis cēloņiem.
Kamēr austrumu kaimiņam nesados pa muti,šī būs mūsu ikdiena

Pie cēloņiem ir arī jāpieskaita absolūtais stulbums ministru aprindās, meli par dronu sienām, dronu novērošanu un citas pasakas. Joprojām visa aizsardzība balstās uz cerību, ka pa mums netērēs neviens munīciju. Nav pa 4 kara gadiem izdarīti secinājumi un bijusi atbilstoša reakcija

tā ir ar jebko un jebkurā valstī. noteikumus un rīcības raksta ar asinīm. un mums būtu labāk, ja tas drons vai droni arī izraisītu kādus bojāumus, jo tad sekotu daudz atrāk visādas rīcības.
Offline
RSAWorkshop
07. May 2026, 11:23 #5372

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8359

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31


07 May 2026, 10:39:34 @dsks rakstīja:

07 May 2026, 10:29:17 @RSAWorkshop rakstīja:

07 May 2026, 10:20:20 @Samsasi rakstīja:

07 May 2026, 09:34:45 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 09:13:55 @Locis rakstīja:
Rēzeknē un Balvos tādi nenozīmīgi notikumi-droni pār centru lido,bliež pa kaut kādu naftas bāzi,mācības skolā atceltas ,kamēr jūs par avenēm diskutējiet.


Nevis bliez pa bāzi,bet tur nokrīt.
Nu a pa lielam pastāsti ko labāk darit šajā situācijā?



varbūt sāksim ar jautajumu, kapēc netika izsludināta gaisa trauksme, wiu wiu sirēnas?

Tāpēc, ka tos dronus pamana tad kad viņu video jau sāk sūtīt vietējie iedzīvotāji dienestiem, pēc tam arī, stundu vēlāk, atsūta brīdinājumu


Jāčeko tekoši Youtube,TicToc,Facebook, lai iedzīvotāji ātrāk saņemtu trauksmes signālu

Diemžēl jā, tur info parādās ātrāk

-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
abyss
07. May 2026, 12:01 #5373

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8870

Braucu ar: e39 523


07 May 2026, 10:20:20 @Samsasi rakstīja:

07 May 2026, 09:34:45 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 09:13:55 @Locis rakstīja:
Rēzeknē un Balvos tādi nenozīmīgi notikumi-droni pār centru lido,bliež pa kaut kādu naftas bāzi,mācības skolā atceltas ,kamēr jūs par avenēm diskutējiet.


Nevis bliez pa bāzi,bet tur nokrīt.
Nu a pa lielam pastāsti ko labāk darit šajā situācijā?



varbūt sāksim ar jautajumu, kapēc netika izsludināta gaisa trauksme, wiu wiu sirēnas?


Kāpēc Tu ar radaru tur nesēdeji un nemonitorēji apkārtni? Cik dronam no pierobežas ielidot Rēzeknē un nokrist, 15 min? Lai paspētu iznīcinātājam jau jābūt gaisā. Saliekot 2+2 kopā sāk šķist diezgan loģiski, kāpēc tādi gadījumi, kur viens izolēta drons tuvumā robežai nokrīt ir un noteiki būs vēl. Var uzskatīt to par ekstra nodokli, kurš jāmāksā dzīvojot blakus utainajiem. Šoreiz paveicās, citreiz būs arī kāda dzīvība
Offline
Samsasi
07. May 2026, 12:04 #5374

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5644

Braucu ar:

nu te cilveki ir publicējuši hronolģīju:

Novirzīti droni, uz robežas tie nav pamanīti, pirmais sprādziens nogranda pēc 3:00 naktī, otrs pēc 4:00, brīdinājums iedzīvotājiem izsūtīts pusotru stundu pēc apdraudējuma - ap 4:45.
Offline
uldens1
07. May 2026, 12:56 #5375

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17344

Braucu ar:


07 May 2026, 10:20:20 @Samsasi rakstīja:

07 May 2026, 09:34:45 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 09:13:55 @Locis rakstīja:
Rēzeknē un Balvos tādi nenozīmīgi notikumi-droni pār centru lido,bliež pa kaut kādu naftas bāzi,mācības skolā atceltas ,kamēr jūs par avenēm diskutējiet.


Nevis bliez pa bāzi,bet tur nokrīt.
Nu a pa lielam pastāsti ko labāk darit šajā situācijā?



varbūt sāksim ar jautajumu, kapēc netika izsludināta gaisa trauksme, wiu wiu sirēnas?
Ieslēgtu gaisa trauksmi,būtu žēlošanās nahuj divu droinu dēļ taisa traci un neļauj gulēt.Un reāli ko tu pats darītu dzirdot gaisa trauksmi??Es neko,gulētu tālāk un škrobētos pa izčakarēto miegu
Offline
Samsasi
07. May 2026, 13:00 #5376

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5644

Braucu ar:

nu tad huļi viņi tās sirēnas vispār katru gadu testē
?
Offline
Mizx
07. May 2026, 13:01 #5377

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7681

Braucu ar:


07 May 2026, 12:56:03 @uldens1 rakstīja:

07 May 2026, 10:20:20 @Samsasi rakstīja:

07 May 2026, 09:34:45 @janeks7 rakstīja:

07 May 2026, 09:13:55 @Locis rakstīja:
Rēzeknē un Balvos tādi nenozīmīgi notikumi-droni pār centru lido,bliež pa kaut kādu naftas bāzi,mācības skolā atceltas ,kamēr jūs par avenēm diskutējiet.


Nevis bliez pa bāzi,bet tur nokrīt.
Nu a pa lielam pastāsti ko labāk darit šajā situācijā?



varbūt sāksim ar jautajumu, kapēc netika izsludināta gaisa trauksme, wiu wiu sirēnas?
Ieslēgtu gaisa trauksmi,būtu žēlošanās nahuj divu droinu dēļ taisa traci un neļauj gulēt.Un reāli ko tu pats darītu dzirdot gaisa trauksmi??Es neko,gulētu tālāk un škrobētos pa izčakarēto miegu
Gan jau citi skrietu uz pagrabu.
Offline
Mizx
07. May 2026, 13:06 #5378

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7681

Braucu ar:


07 May 2026, 13:00:33 @Samsasi rakstīja:
nu tad huļi viņi tās sirēnas vispār katru gadu testē
?
Jo MK noteikumos ierakstīts ka jātestē 2x gadā. Varbūt nav speciālu noteikumu par to kad un kā jāiedarbina, ja droni no Krievijas lido?
Offline
uldens1
07. May 2026, 13:11 #5379

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17344

Braucu ar:


07 May 2026, 13:00:33 @Samsasi rakstīja:
nu tad huļi viņi tās sirēnas vispār katru gadu testē
?
Lai jaunajā gadā salūta laikā var ieslēgt
Offline
RR04
07. May 2026, 13:28 #5380

Kopš: 15. Nov 2016

Ziņojumi: 4040

Braucu ar: 41


07 May 2026, 13:11:44 @uldens1 rakstīja:

07 May 2026, 13:00:33 @Samsasi rakstīja:
nu tad huļi viņi tās sirēnas vispār katru gadu testē
?
Lai jaunajā gadā salūta laikā var ieslēgt

tas salūts būs drīz un ne vecgada vakarā
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4