Online
Pašreiz BMWPower skatās 108 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: BMW Track Day 2009
| Autors | Ziņojums |
ozo  | |  Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
|
16 May 2009, 13:06:35 Heller rakstīja:
Es tik bildes skatoties vienu lietu nesaprotu - kāda vēl hren krīze valstī? 
aizvakar beidzaas  | Offline | | |
Darkman  | |  Kopš: 16. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 32475
Braucu ar: sapņu auto
|
16 May 2009, 13:06:35 Heller rakstīja:
Puse valsts budžeta savākusies vienuviet
Shitais labs 
----------------- https://www.facebook.com/RigaHarleyParty | Offline | | |
| Heller | | Kopš: 10. Dec 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1230
Braucu ar:
| Nu man tā uz fikso parēķinot cipars visnotaļ zolīds sanāca kaut vai jau 10 mašīnu vērtību saskaitot sanāk  [ Šo ziņu laboja Heller, 16 May 2009, 13:11:41 ] | Offline | | |
ozolins  | |  Kopš: 20. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 1564
Braucu ar: ///3+5
| Šajā pasākumā nav jākaunās nevienam par savu auto! Visi bija laipni gaidīti. Šeit visu izšķir drosme un uzdrīkstēšanās pagāzt pa reālu auto trasi ar savu auto! | Offline | | |
| Heller | | Kopš: 10. Dec 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1230
Braucu ar:
| Dzīvoklis smuks? Ar labām mēbelēm un skaistā vietā?
Sorry  | Offline | | |
roblezz  | |  Kopš: 19. Jul 2003
Ziņojumi: 3094
Braucu ar: ///D
| Ja ir kādam bildes ar JV-83 pelēko E39 sedanu, sūtiet lūdzu uz roblezz @ bmwpower.lv
Paldies un sory par 
----------------- es jūs visus mīlu, ejiet jūs visi dirst
| Offline | | |
| Exclusivity | |  Kopš: 22. Dec 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 4443
Braucu ar: Ducati Panigale, Track- Kawa, Fantic 4 offroad &1Horse Power & Xxxx
| Pasākums bija tiešām jauks! 
Varēja gan siltāks būt 
Un žēl tā e46  | Offline | | |
Mar4ello  | |  Kopš: 13. Feb 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 5721
Braucu ar: Bmw un Vag
| Gaidu kam ir bildes ar ///M melno e36 Touringu PM | Offline | | |
|
|
Mr-Scorpion  | |  Kopš: 03. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 4720
Braucu ar: E92 330xd Pussymagnet
|
16 May 2009, 10:54:30 Dambergs rakstīja:
15 May 2009, 22:51:44 DoubleD rakstīja:
Kāds uzņēma laiku cik ātri brauca e60ās eMkas?
Leenaak nekaa citi 
lēnāk, nekā citi brauca CSL 
reku - uzņēma laikus CSLam.
CSL
Aizbrauc no kadra: 11:15:25
Aplis: 1:45:41
Aizbrauc no kadra: 13:01:06
Aplis: 1:46:17
Aizbrauc no kadra: 14:47:23
Aplis: 1:46:46
un manējie laiki :
11:18:10
13:14:16 Aplis = 1:56:06
15:09:28 Aplis = 1:55:12
17:04:19 Aplis = 1:54:51
laiki uzņemti ar videokameru uz statīva, kuram filmējot rāda minūtes, sekundes un simtdaļas
[ Šo ziņu laboja Mr-Scorpion, 16 May 2009, 18:12:51 ]
----------------- www.krasuforums.lv
| Offline | | |
| melns | |  Kopš: 13. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 23
Braucu ar: M5
| Pasākums reāli labs! | Offline | | |
| montoya | |  Kopš: 20. Jan 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1139
Braucu ar: Subaru Outback '06
|
16 May 2009, 17:49:00 Mar4ello rakstīja:
Gaidu kam ir bildes ar ///M melno e36 Touringu PM
Bildes ar tavējo diezgan ir, slinkums lādēt  | Offline | | |
Mar4ello  | |  Kopš: 13. Feb 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 5721
Braucu ar: Bmw un Vag
|
16 May 2009, 21:09:41 montoya rakstīja:
16 May 2009, 17:49:00 Mar4ello rakstīja:
Gaidu kam ir bildes ar ///M melno e36 Touringu PM
Bildes ar tavējo diezgan ir, slinkums lādēt 
Izlasi priv  | Offline | | |
se7en  | |  Kopš: 28. Dec 2004
No: Dobele
Ziņojumi: 27668
Braucu ar: SE7EN, MV-989
| man lūdzu bildītes violeto E34 M5, lai gan tā mašīna ir pārāk neuzkrītoša.
----------------- In case if I die, I'm gonna leave you a message: "F*** you all." | Offline | | |
DoubleD  | |  Kopš: 01. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 50162
Braucu ar: HH-325
|
16 May 2009, 18:12:10 Mr-Scorpion rakstīja:
16 May 2009, 10:54:30 Dambergs rakstīja:
15 May 2009, 22:51:44 DoubleD rakstīja:
Kāds uzņēma laiku cik ātri brauca e60ās eMkas?
Leenaak nekaa citi 
lēnāk, nekā citi brauca CSL 
reku - uzņēma laikus CSLam.
CSL
Aizbrauc no kadra: 11:15:25
Aplis: 1:45:41
Aizbrauc no kadra: 13:01:06
Aplis: 1:46:17
Aizbrauc no kadra: 14:47:23
Aplis: 1:46:46
un manējie laiki :
11:18:10
13:14:16 Aplis = 1:56:06
15:09:28 Aplis = 1:55:12
17:04:19 Aplis = 1:54:51
laiki uzņemti ar videokameru uz statīva, kuram filmējot rāda minūtes, sekundes un simtdaļas
skyline laikus var dabūt? 
----------------- раз пошла такая пьянка ... | Offline | | |
roblezz  | |  Kopš: 19. Jul 2003
Ziņojumi: 3094
Braucu ar: ///D
| Video būs pieejams 
----------------- es jūs visus mīlu, ejiet jūs visi dirst
| Offline | | |
plakanais  | |  Kopš: 02. Jul 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 25816
Braucu ar: Individual
|
16 May 2009, 08:20:46 roblezz rakstīja:
16 May 2009, 08:19:46 SteelRat rakstīja:
16 May 2009, 04:13:39 uldiic rakstīja:
neatļāvos piedalīties, bet izskatījās patiešām, lieliski 
žēl čali kuram pasākums izvērtās katastrofā 
cik sapraru šim akcidentam bija arī iniciātors? 
bij bij, riepas un atrums 
Bute arī ar Šmankangu gāza 
i nekaada vaina  | Offline | | |
|
|
Mr-Scorpion  | |  Kopš: 03. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 4720
Braucu ar: E92 330xd Pussymagnet
|
16 May 2009, 22:28:40 Bute rakstīja:
16 May 2009, 08:20:46 roblezz rakstīja:
16 May 2009, 08:19:46 SteelRat rakstīja:
16 May 2009, 04:13:39 uldiic rakstīja:
neatļāvos piedalīties, bet izskatījās patiešām, lieliski 
žēl čali kuram pasākums izvērtās katastrofā 
cik sapraru šim akcidentam bija arī iniciātors? 
bij bij, riepas un atrums 
Bute arī ar Šmankangu gāza 
i nekaada vaina 
es jau sen esmu teicis, ka Butem jūtu nav. un vakardienas brauciens biķeros to kārtējo reizi apliecināja 
sory, bet Skylinerim laikus nevarēšu dabūt 
----------------- www.krasuforums.lv
| Offline | | |
DoubleD  | |  Kopš: 01. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 50162
Braucu ar: HH-325
| 
Ja nu kādam vēl ir bildes ar skyline, būšu pateicīgs ja varētu padalīties 
Paldies
----------------- раз пошла такая пьянка ... | Offline | | |
ozolins  | |  Kopš: 20. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 1564
Braucu ar: ///3+5
|
16 May 2009, 22:27:04 roblezz rakstīja:
Video būs pieejams 
Būs video rullītis drīz. | Offline | | |
| martinsg | |  Kopš: 21. Feb 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1307
Braucu ar: prieku
|
16 May 2009, 12:07:59 Instigater rakstīja:
Standarta bremzes tik tiešām pietiek tikai 1 aplim, pēc tam paliek mīkstas.
Jābremzē vairāk ar motoru, tad nekas nenotiek Nevienā no 2viem braucieniem bremzes ne mirkli nestreikoja.
Paldies pasākuma organbizatoriem par foršo pasākumu. Noteikti apmeklēšu nākamos!
Ā, un vēl liels paldies Sabīnai par ķiveri, bez kuras pabraukt nemaz nesanāktu 
Edit: pievienojos bilžu meklētājiem Ja nu kādam ir kāda bilde ar necilo sudrabkrāsās E34 sedanu, PM  [ Šo ziņu laboja martinsg, 16 May 2009, 23:38:27 ] | Offline | | |
|
Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|