Online

Pašreiz BMWPower skatās 120 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Automobiļu sacensības

Tēma: Drifts VI

AutorsZiņojums
Kalnz
19. Apr 2015, 10:56 #20877

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:

Pelēka e46 coupe
Offline
DoubleD
19. Apr 2015, 11:10 #20878

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325

Gan pienāks arī jūsu laiks

-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
AF
19. Apr 2015, 12:44 #20879

Kopš: 06. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4158

Braucu ar: stūri rokās!

slīpējiet pa zālāju, visi sabildēs
Offline
RECARO
19. Apr 2015, 15:49 #20880

Kopš: 16. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 395

Braucu ar: BMW


19 Apr 2015, 10:14:42 Feldza rakstīja:
Njaa, bildees redzami laikam tikai sevi pieraadiijushjie smukulji..

laikam ņemšu bunduļus nost vairs nefotogrāfē un esot pa klusu
Offline
bachyN
19. Apr 2015, 15:53 #20881

Kopš: 28. Nov 2007

Ziņojumi: 226

Braucu ar: monstru

jūs braucat dēļ bildēm vai savam priekam?!!!!!!!
Offline
Feldza
19. Apr 2015, 16:03 #20882

Kopš: 19. Aug 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 234

Braucu ar: 330 i, X5 4.6 iS

Skanju vajag, bez skanjas nav varianti.. kjip bilde ir skanja nav, kaa meemais kino kas nevienam neinteresee..



19 Apr 2015, 15:49:22 RECARO rakstīja:

19 Apr 2015, 10:14:42 Feldza rakstīja:
Njaa, bildees redzami laikam tikai sevi pieraadiijushjie smukulji..

laikam ņemšu bunduļus nost vairs nefotogrāfē un esot pa klusu
Offline
DoubleD
19. Apr 2015, 16:05 #20883

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325

mhm, tikai neaizmirstat, ka Biķerniekos posmos, skaņai jābūt atbilstoši noteikumiem. Ļaudis sūdzas un uz BKSB posmiem būs mērīšana. Katrai klasei ir savi noteikumi.

Vairi, par labu skaņu ne1s nesūdzas, Cīrulim kad skanēja, kā F1 motors, ne1ns nesūdzējās lai vai cik skaļi bija. Tonim jābūt ausij tīkamam, ne skaļam pļerkšķim

-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
nejaukais
19. Apr 2015, 16:58 #20884

Kopš: 22. Sep 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 317

Braucu ar:

Atradu paris bildes
Offline
enimaals
19. Apr 2015, 19:12 #20885

Kopš: 08. Feb 2015

Ziņojumi: 1238

Braucu ar:

Varbūt kādam ir lowbudget driftvāgens tirgošanā?
Itkā tas e36 ar m3 3.2 ir variants,bet tomēr par 316i kurā no m3 ir tikai dzinējs(pat ne kārba),gandrīz 5ke ir padauz.
Pm
Offline
DoubleD
19. Apr 2015, 19:36 #20886

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325


19 Apr 2015, 19:12:13 enimaals rakstīja:
Varbūt kādam ir lowbudget driftvāgens tirgošanā?
Itkā tas e36 ar m3 3.2 ir variants,bet tomēr par 316i kurā no m3 ir tikai dzinējs(pat ne kārba),gandrīz 5ke ir padauz.
Pm


Piekare, lenķis, krēsli u.tml lietas neskaitās?

-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
HoodieBro
19. Apr 2015, 20:43 #20887

Kopš: 16. Oct 2010

Ziņojumi: 168

Braucu ar: e70 3.0d, E61 535d, gsxr 600

Kādam nav info par zilo/violeto e36 sedanu bez nakļenēm ar pelēkiem diskiem, kas brauca treniņā, ļoti labi gāja tas auto, gribētos zināt kas tur zem pārsega ir sadarīts kaut aptuveni
Offline
enimaals
19. Apr 2015, 20:43 #20888

Kopš: 08. Feb 2015

Ziņojumi: 1238

Braucu ar:


19 Apr 2015, 19:36:08 DoubleD rakstīja:

19 Apr 2015, 19:12:13 enimaals rakstīja:
Varbūt kādam ir lowbudget driftvāgens tirgošanā?
Itkā tas e36 ar m3 3.2 ir variants,bet tomēr par 316i kurā no m3 ir tikai dzinējs(pat ne kārba),gandrīz 5ke ir padauz.
Pm


Piekare, lenķis, krēsli u.tml lietas neskaitās?

Par kuru tu runà?es par to ar grafiti.tur radiators,izplūde,sajūgs,dzinējs.viss
Offline
Locis
19. Apr 2015, 21:01 #20889

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu


19 Apr 2015, 20:43:03 HoodieBro rakstīja:
Kādam nav info par zilo/violeto e36 sedanu bez nakļenēm ar pelēkiem diskiem, kas brauca treniņā, ļoti labi gāja tas auto, gribētos zināt kas tur zem pārsega ir sadarīts kaut aptuveni

+1
Offline
EJ93RR
19. Apr 2015, 21:05 #20890

Kopš: 10. Jul 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 439

Braucu ar: trisdesmito...


19 Apr 2015, 21:01:19 Locis rakstīja:

19 Apr 2015, 20:43:03 HoodieBro rakstīja:
Kādam nav info par zilo/violeto e36 sedanu bez nakļenēm ar pelēkiem diskiem, kas brauca treniņā, ļoti labi gāja tas auto, gribētos zināt kas tur zem pārsega ir sadarīts kaut aptuveni

+1

Loci,izklausās pēc tevis!
Offline
Locis
19. Apr 2015, 21:45 #20891

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu

nop,man tukša motortelpa.
Offline
Edgars_J
19. Apr 2015, 22:48 #20892

Kopš: 22. Feb 2013

No: Jelgava

Ziņojumi: 846

Braucu ar: e39 530D


19 Apr 2015, 21:01:19 Locis rakstīja:

19 Apr 2015, 20:43:03 HoodieBro rakstīja:
Kādam nav info par zilo/violeto e36 sedanu bez nakļenēm ar pelēkiem diskiem, kas brauca treniņā, ļoti labi gāja tas auto, gribētos zināt kas tur zem pārsega ir sadarīts kaut aptuveni

+1


Es paliku pie varianta, ka viņam ir dzīvs 2.8 iekšā, Locis lika uz 3.0

Bet tiešām kāds zinātājs varētu padalīties, kas zem pārsega tai violetajai žurkai, brauca baudāmi!
Offline
Locis
19. Apr 2015, 22:53 #20893

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu

nu es 3,0 tik kaa varbutibu pielavu
Offline
Error
19. Apr 2015, 22:53 #20894

Kopš: 07. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 145

Braucu ar:

itka 2,8 strokers uz m50
Offline
RM1
19. Apr 2015, 23:26 #20895

Kopš: 20. Dec 2003

Ziņojumi: 64882

Braucu ar: Cincīti tumsā pa sausu tuneli

Pēc paša drift-māstera teiktā, viņam ir stock M50B25TU+ZF+3.64. Biju piegājis pie viņa atdod respektiņu par braukšanas klasi

[ Šo ziņu laboja RM1, 19 Apr 2015, 23:38:28 ]



-----------------
Pļek pļek un gatavs™
(c) гаражас Рихардс
Offline
Locis
19. Apr 2015, 23:36 #20896

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu

Ticu,3,64 powers...
Offline

Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo