Online

Pašreiz BMWPower skatās 135 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Automobiļu sacensības

Tēma: Drifts VI

AutorsZiņojums
gsd
09. Mar 2015, 00:39 #20577

Kopš: 07. May 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 170

Braucu ar:


07 Mar 2015, 21:14:07 burns rakstīja:
A kam tad viņš GTR uzbūvēja-viņam šķūnis pilns ar interesantu tehniku http://www.speedhunters.com/2015/01/daigo-saito...a-drift-r35-gtr/

Nissan GTR R35 for FormulaD USA

Lamborghini Murcielago for D1GP

Ferrari F430 for FormulaD Japan

[ Šo ziņu laboja gsd, 09 Mar 2015, 00:44:46 ]

Offline
marcis
11. Mar 2015, 12:42 #20578

Kopš: 18. May 2007

Ziņojumi: 152

Braucu ar:

Nav vairs baigi aktuāli, bet saliku kopā onboardus no Ziemas Drifta Baldonē! Kvalifikācijā 11., Top32 izkritu. Pabrauktas riepas tapēc ātrums mazs.
Spied "Play", lai skatītos video!

[ Šo ziņu laboja marcis, 11 Mar 2015, 12:49:30 ]

Offline
MM3
11. Mar 2015, 21:50 #20579

Kopš: 28. May 2008

No: Ikšķile

Ziņojumi: 261

Braucu ar: E91 (ikdiena), Lada 2106 (plezīram)

Kīno vakaram


Video
Offline
Ridlihs
20. Mar 2015, 20:17 #20580

Kopš: 19. Feb 2011

No: Daugavpils

Ziņojumi: 4671

Braucu ar: gandrīz geļiku

Egles dampis izvilkts vakar saulītē. Vēlāk kolēģis teica, ka vesalam autobusam ar USA soldžeriem nozīmējies pamatīgi kāds drifteris ar krāsainu mašīnu Ādažos, nu pieļauju, ka ar šo pašu auto






Offline
RECARO
20. Mar 2015, 23:26 #20581

Kopš: 16. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 395

Braucu ar: BMW


20 Mar 2015, 20:17:00 Ridlihs rakstīja:
Egles dampis izvilkts vakar saulītē. Vēlāk kolēģis teica, ka vesalam autobusam ar USA soldžeriem nozīmējies pamatīgi kāds drifteris ar krāsainu mašīnu Ādažos, nu pieļauju, ka ar šo pašu auto

Un ganjau tās divas melnās kobras uz asvalta pie servisa cejgala ar sazīmējis
Offline
nejaukais
22. Mar 2015, 17:35 #20582

Kopš: 22. Sep 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 317

Braucu ar:

Just one more video:
https://vimeo.com/122621200
Offline
alfijs44
22. Mar 2015, 19:16 #20583

Kopš: 26. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 648

Braucu ar: Audi, Renault, BMW


11 Mar 2015, 21:50:08 MM3 rakstīja:
Kīno vakaram


Video


Offline
bushins
24. Mar 2015, 21:27 #20584

Kopš: 28. May 2011

No: Pļaviņas

Ziņojumi: 72

Braucu ar: melnu zurku

jautasu te, varbut kads drifta guru zinas. jautajums tads. m52b28 95.g standarta sajuga kurvim 240 mm diska piespiedeja plakne no kurvja pieskruvesanas plaknes augstumos atskiras un ja taa tad par cik mm vau ari abas plaknes ir viena limeni?
nav man nonemta kurvja ko pamerit
Offline
6500
24. Mar 2015, 21:54 #20585

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:

uzminiet ciparus...
hp?/nm?


-----------------
www.hgkracing.com
Offline
artys
24. Mar 2015, 22:02 #20586

Kopš: 10. May 2008

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 11258

Braucu ar: E30 cabrio, E53

1100?

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas
Offline
ozis9
25. Mar 2015, 01:10 #20587

Kopš: 22. Jul 2008

No: Jelgava

Ziņojumi: 1402

Braucu ar: 730

nevaru atrast Drift allstars Londonas posma datumu! Joprojam nav precizets?
Offline
janeks7
25. Mar 2015, 09:10 #20588

Kopš: 21. Feb 2005

Ziņojumi: 3648

Braucu ar:


24 Mar 2015, 21:54:30 6500 rakstīja:
uzminiet ciparus...
hp?/nm?
[IMG]http://content31-foto.inbox.lv/albums/j/jbluss/HGK-motorsport/hgk_2.jpg[/IMG]



650ZS,800NM
Offline
RECARO
29. Mar 2015, 11:29 #20589

Kopš: 16. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 395

Braucu ar: BMW


25 Mar 2015, 09:10:03 janeks7 rakstīja:

24 Mar 2015, 21:54:30 6500 rakstīja:
uzminiet ciparus...
hp?/nm?
[IMG]http://content31-foto.inbox.lv/albums/j/jbluss/HGK-motorsport/hgk_2.jpg[/IMG]



650ZS,800NM

770ZS, 900NM
Offline
Redliner
29. Mar 2015, 12:41 #20590

Kopš: 05. May 2004

Ziņojumi: 4327

Braucu ar: Cadillac


29 Mar 2015, 11:29:25 RECARO rakstīja:

25 Mar 2015, 09:10:03 janeks7 rakstīja:

24 Mar 2015, 21:54:30 6500 rakstīja:
uzminiet ciparus...
hp?/nm?
[IMG]http://content31-foto.inbox.lv/albums/j/jbluss/HGK-motorsport/hgk_2.jpg[/IMG]



650ZS,800NM

770ZS, 900NM


830ZS/1008NM
Offline
HaL
29. Mar 2015, 12:47 #20591

Kopš: 28. Jan 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 23635

Braucu ar: Turbo

šitam vajag vēl 2 turbīnas :2khp:

-----------------
Those who do not give a fuck change the world. The rest do not
Offline
vuljsh
29. Mar 2015, 14:44 #20592

Kopš: 11. Nov 2003

Ziņojumi: 788

Braucu ar:


25 Mar 2015, 01:10:11 ozis9 rakstīja:
nevaru atrast Drift allstars Londonas posma datumu! Joprojam nav precizets?

nea
Offline
vuljsh
29. Mar 2015, 14:44 #20593

Kopš: 11. Nov 2003

Ziņojumi: 788

Braucu ar:


25 Mar 2015, 01:10:11 ozis9 rakstīja:
nevaru atrast Drift allstars Londonas posma datumu! Joprojam nav precizets?

nea
Offline
vuljsh
29. Mar 2015, 14:44 #20594

Kopš: 11. Nov 2003

Ziņojumi: 788

Braucu ar:


25 Mar 2015, 01:10:11 ozis9 rakstīja:
nevaru atrast Drift allstars Londonas posma datumu! Joprojam nav precizets?

nea
Offline
Misterstvisters
29. Mar 2015, 21:30 #20595

Kopš: 24. Nov 2013

Ziņojumi: 343

Braucu ar: ra ucuarB

Kur kkada informacija par to, kur, kad notiks kādi drifta treniņi, cenas utt?
Offline
Inspector
30. Mar 2015, 10:11 #20596

Kopš: 31. Jul 2014

Ziņojumi: 522

Braucu ar: atvērtiem logiem

Tā ir taisnība, ka visi pasākumi kas Biķerniekos bija plānoti pirms vasaras atcelti/pārcelti līdz 1.jūnijam, jo remontdarbi vēl nav pabeigti?
Offline

Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo