| Autors | Ziņojums |
| Cp | |
 Kopš: 02. Nov 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 914
Braucu ar:
|
31 Jan 2015, 21:10:08 mibins rakstīja:
Varbūt kāds zin sīkāku dienas grafiku svētdienas pasākumam?
Reģistrācija sacensību dienā 01.02.2015. 08.30 – 10.00
Automašīnu Tehniskā komisija (TK) : 10.00 – 10.30
Dalībnieku sapulce: 10.30
Treniņbraucieni: 10.40 – 12.20
Kvalifikācijas braucieni: 12.30 – 14.00
Tandēmu braucieni 14:30 – 16:30
Apbalvošana 17:00
|
Offline | |
|
| mibins | |
 Kopš: 07. Mar 2007
No: Salaspils
Ziņojumi: 415
Braucu ar: e30
| Liels paldies |
Offline | |
|
| RENIO | |
 Kopš: 05. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4669
Braucu ar: 2 x bmw
| Kur tieśi bùs? |
Offline | |
|
| tipin6 | |
 Kopš: 19. Aug 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 486
Braucu ar:
|
31 Jan 2015, 22:37:30 RENIO rakstīja:
Kur tieśi bùs?
pie baldones
[ Šo ziņu laboja tipin6, 31 Jan 2015, 22:42:09 ] |
Offline | |
|
| Cp | |
 Kopš: 02. Nov 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 914
Braucu ar:
| |
Offline | |
|
| RENIO | |
 Kopš: 05. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4669
Braucu ar: 2 x bmw
| Paldies! |
Offline | |
|
| vicha3 | |
 Kopš: 14. May 2009
No: Sigulda
Ziņojumi: 611
Braucu ar: kūti
| Uztaisat live stream  |
Offline | |
|
| murmurs | |
 Kopš: 26. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 762
Braucu ar: 530d
| Ieejas maksa tur arī ir kaut kāda šodien, neatradu info. |
Offline | |
|
|
|
| Nixon | |
 Kopš: 17. Jan 2009
No: Valmiera
Ziņojumi: 299
Braucu ar: 320iSPORT
|
01 Feb 2015, 09:45:19 vicha3 rakstīja:
Uztaisat live stream 
+1 
Vienīgais, ko šodien esmu redzējis: 
http://instagram.com/p/yjtF9lFk5g[ Šo ziņu laboja Nixon, 01 Feb 2015, 16:26:09 ] |
Offline | |
|
| Ruuzs | |
 Kopš: 06. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1797
Braucu ar: pieri pret priedi
| http://instagram.com/p/ykCFltg8k7/ |
Offline | |
|
| vicha3 | |
 Kopš: 14. May 2009
No: Sigulda
Ziņojumi: 611
Braucu ar: kūti
| Cerams kādi atskati un video būs?  |
Offline | |
|
| RENIO | |
 Kopš: 05. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4669
Braucu ar: 2 x bmw
| gan jau ar ielūzušo e36  |
Offline | |
|
| Ruuzs | |
 Kopš: 06. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1797
Braucu ar: pieri pret priedi
| Ar šo? 
[ Šo ziņu laboja Ruuzs, 01 Feb 2015, 20:22:49 ] |
Offline | |
|
artys  | |
 Kopš: 10. May 2008
No: Jēkabpils
Ziņojumi: 11258
Braucu ar: E30 cabrio, E53
| tas bij diez gan skarbi 
----------------- Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas |
Offline | |
|
| MM3 | |
 Kopš: 28. May 2008
No: Ikšķile
Ziņojumi: 261
Braucu ar: E91 (ikdiena), Lada 2106 (plezīram)
| Kristaps Blušs ir atrodams Formula Drift 2015. gada braucēju sarakstā.
FD 2015 Piloti
zinu ka nav nekāds jaunums, bet tomēr..
būs negulētas naktis pie FD live stream.
|
Offline | |
|
| kurlis | |
 Kopš: 19. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4243
Braucu ar:
|
04 Feb 2015, 19:22:45 MM3 rakstīja:
Kristaps Blušs ir atrodams Formula Drift 2015. gada braucēju sarakstā.
FD 2015 Piloti
zinu ka nav nekāds jaunums, bet tomēr..
būs negulētas naktis pie FD live stream.
mljeeeeeeee labs  |
Offline | |
|
|
|
| RENIO | |
 Kopš: 05. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4669
Braucu ar: 2 x bmw
|  |
Offline | |
|
Valcha  | |
 Kopš: 10. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 21370
Braucu ar: ar ar ar ..
| Turam īkšķus lai viss izdotos  |
Offline | |
|
| esir | |
Kopš: 08. Feb 2010
Ziņojumi: 685
Braucu ar:
| gads pro-1 un tad nākamgad pro-2? :P |
Offline | |
|
Archuks  | |
 Kopš: 31. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7947
Braucu ar: EVO
|
04 Feb 2015, 22:39:52 esir rakstīja:
gads pro-1 un tad nākamgad pro-2? :P
Tas ir domāts joks vai "latvietītī"?  |
Offline | |
|