Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 171 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Automobiļu sacensības

Tēma: Drifts VI

AutorsZiņojums
Kaross
17. Dec 2014, 22:12 #20477

Kopš: 21. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4555

Braucu ar: 540ix G31 B58, Audi 200 20VT, Audi 100 20VT, 344K V8, Ducati Monster, Audi V8 4.2

ko speciālisti saka par šo bāku? Drīkst lietot Pro driftam?

http://www.ebay.com/itm/111413130174

-----------------
Individuāls CHIPTUNING, diagnostika un citi nestandarta darbi.
http://www.kaross-chip.lv
http://www.chiptuner.lv
DPF filtri un to problēmas
AdBlue remonts
Offline
wu-ryder
17. Dec 2014, 23:29 #20478

Kopš: 13. Mar 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 793

Braucu ar: e3*/e3* M///


10 Dec 2014, 20:51:56 defekc rakstīja:

10 Dec 2014, 20:40:02 Locis rakstīja:
Kausa beņķi ar 4 punktu jostām ,bez būra proAmā ir ciets nē?


tieshaam veelies?



Neticu ka sadu var dabut pie 70-max 80km/h, tur jau kkads plankings sanacis
Offline
gatisgps
19. Dec 2014, 16:27 #20479

Kopš: 06. Dec 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 97

Braucu ar: E28 - M5

check in...
Gatis Babris 2014 drifta sezona

[ Šo ziņu laboja gatisgps, 19 Dec 2014, 16:30:51 ]

Offline
DoubleD
19. Dec 2014, 16:31 #20480

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325


17 Dec 2014, 22:12:51 Kaross rakstīja:
ko speciālisti saka par šo bāku? Drīkst lietot Pro driftam?

http://www.ebay.com/itm/111413130174

ATL`s ir krutākais kas ir


-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
RECARO
20. Dec 2014, 14:49 #20481

Kopš: 16. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 395

Braucu ar: BMW

Kuram nav kauna tracināt mani-klausos v8 veidīgais spridzina pa 333 ?
Offline
vicha3
21. Dec 2014, 15:00 #20482

Kopš: 14. May 2009

No: Sigulda

Ziņojumi: 611

Braucu ar: kūti

Priecīgus Ziemassvētkus!!!
Links
Offline
nejaukais
22. Dec 2014, 20:58 #20483

Kopš: 22. Sep 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 317

Braucu ar:

Lielisks drifta apskats, interesanta ideja par starta konusiem.

https://www.youtube.com/watch?v=Lnvat_yDPDE
Offline
Ridlihs
22. Dec 2014, 22:09 #20484

Kopš: 19. Feb 2011

No: Daugavpils

Ziņojumi: 4671

Braucu ar: gandrīz geļiku



http://www.tvplay.lv/parraides/bez-tabu/515161?autostart=true
Offline
kurlis
22. Dec 2014, 22:45 #20485

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:


22 Dec 2014, 22:09:35 Ridlihs rakstīja:


http://www.tvplay.lv/parraides/bez-tabu/515161?autostart=true


aaaaaaarpraac
Offline
Foxijs
22. Dec 2014, 23:08 #20486

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3171

Braucu ar:

Nu normāla tēma pacelta nav jau kur driftēt, ir tikai ielas
Offline
vicha3
22. Dec 2014, 23:17 #20487

Kopš: 14. May 2009

No: Sigulda

Ziņojumi: 611

Braucu ar: kūti


22 Dec 2014, 23:08:31 Foxijs rakstīja:
Nu normāla tēma pacelta nav jau kur driftēt, ir tikai ielas

Tieši tā. Kapēc vel neviens naudas maiss nav uzbūvejis kādu normālu trasi kur varētu arī slīpet. Neticu,ka nebūtu gribetāju. Cita lieta,ka trases izbūve maksā kosmosu protams.
Offline
ozindziss
22. Dec 2014, 23:58 #20488

Kopš: 18. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 839

Braucu ar: pirkstu pa katalogu

KIWIE eksterjers?

17 Dec 2014, 15:07:56 Strkis rakstīja:
Neliels video no Degviela drift
https://m.youtube.com/watch?v=C4NvTk-efYI&feature=youtu.be#
Offline
RECARO
23. Dec 2014, 21:40 #20489

Kopš: 16. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 395

Braucu ar: BMW


22 Dec 2014, 23:58:28 ozindziss rakstīja:
KIWIE eksterjers?

17 Dec 2014, 15:07:56 Strkis rakstīja:
Neliels video no Degviela drift
https://m.youtube.com/watch?v=C4NvTk-efYI&feature=youtu.be#

Visu laiku domāju ka auto aplīmēts
Offline
RECARO
24. Dec 2014, 11:55 #20490

Kopš: 16. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 395

Braucu ar: BMW

Rorry ka raxtu šeit , bet neatradu piemērotu sadaļu varbūt kāds ir saskāries ar problēmu ka gopro4 uzfilmēts materiāls atskaņo tikai skaņu nav bilde? aparāts tiko no iepakojuma un netiek jēgā!

Aparāts nav man gribu tik izlīdzēt!
Ceru uz atsaucību PM
Offline
Inspector
24. Dec 2014, 13:13 #20491

Kopš: 31. Jul 2014

Ziņojumi: 522

Braucu ar: atvērtiem logiem


24 Dec 2014, 11:55:16 RECARO rakstīja:
Rorry ka raxtu šeit , bet neatradu piemērotu sadaļu varbūt kāds ir saskāries ar problēmu ka gopro4 uzfilmēts materiāls atskaņo tikai skaņu nav bilde? aparāts tiko no iepakojuma un netiek jēgā!

Aparāts nav man gribu tik izlīdzēt!
Ceru uz atsaucību PM


Piemērota sadaļa šeit Bet ja par tēmu tad man ar 4to tādu problēmu un vispār nekādu citu problēmu nav bijis Iespējams ka atmiņas karte pa švaku (ieteicamais 10class un augstāka)
Offline
jjjjuris
24. Dec 2014, 14:35 #20492

Kopš: 16. Dec 2008

No: Baldone

Ziņojumi: 2529

Braucu ar: vienu pirkstu


24 Dec 2014, 13:13:17 Inspector rakstīja:

24 Dec 2014, 11:55:16 RECARO rakstīja:
Rorry ka raxtu šeit , bet neatradu piemērotu sadaļu varbūt kāds ir saskāries ar problēmu ka gopro4 uzfilmēts materiāls atskaņo tikai skaņu nav bilde? aparāts tiko no iepakojuma un netiek jēgā!

Aparāts nav man gribu tik izlīdzēt!
Ceru uz atsaucību PM


Piemērota sadaļa šeit Bet ja par tēmu tad man ar 4to tādu problēmu un vispār nekādu citu problēmu nav bijis Iespējams ka atmiņas karte pa švaku (ieteicamais 10class un augstāka)


paskaties uz faila izmēru. ja būs tikai skaņu ierakstījis, tad nebūs liels. Ja nē, tad visticamāk meklē vainu kompim draiveros
Offline
Strkis
24. Dec 2014, 14:40 #20493

Kopš: 13. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 46

Braucu ar:

Jā, kiwie zīmēja

22 Dec 2014, 23:58:28 ozindziss rakstīja:
KIWIE eksterjers?

17 Dec 2014, 15:07:56 Strkis rakstīja:
Neliels video no Degviela drift
https://m.youtube.com/watch?v=C4NvTk-efYI&feature=youtu.be#

Offline
gatisgps
24. Dec 2014, 15:30 #20494

Kopš: 06. Dec 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 97

Braucu ar: E28 - M5


22 Dec 2014, 22:45:16 kurlis rakstīja:

22 Dec 2014, 22:09:35 Ridlihs rakstīja:


http://www.tvplay.lv/parraides/bez-tabu/515161?autostart=true


aaaaaaarpraac

Negatīvi tikai, ka drifa uzlīmes un sacensību dalībnieki parādās šajā video
Offline
Chilijs
24. Dec 2014, 18:24 #20495

Kopš: 26. Jan 2011

Ziņojumi: 458

Braucu ar:

Varbut ir kadam klokis no m54b30?
Offline
Nello
11. Jan 2015, 09:40 #20496

Kopš: 15. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2653

Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...

Māsai drīz paliek 18 gadi,doma uzdāvināt braucienu ar driftauto!,skatījos iekš lieliska dāvana,bet piedāvājumu nav, laikam dēļ tā,ka nav sezona... Varbūt ar kādu no drifteriem var pa tiešo sarunāt kkā? Tb braucienu nopirkt tagad (vajag līdz trešdienai),un kad sāksies sezona,tad izvizinās! Ja ir kāds piedāvājums PM!
Offline

Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo