| Autors | Ziņojums |
Kaross  | |
 Kopš: 21. Oct 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4555
Braucu ar: 540ix G31 B58, Audi 200 20VT, Audi 100 20VT, 344K V8, Ducati Monster, Audi V8 4.2
| ko speciālisti saka par šo bāku? Drīkst lietot Pro driftam?
http://www.ebay.com/itm/111413130174
----------------- Individuāls CHIPTUNING, diagnostika un citi nestandarta darbi.
http://www.kaross-chip.lv
http://www.chiptuner.lv
DPF filtri un to problēmas
AdBlue remonts
|
Offline | |
|
| wu-ryder | |
 Kopš: 13. Mar 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 793
Braucu ar: e3*/e3* M///
|
10 Dec 2014, 20:51:56 defekc rakstīja:
10 Dec 2014, 20:40:02 Locis rakstīja:
Kausa beņķi ar 4 punktu jostām ,bez būra proAmā ir ciets nē?
tieshaam veelies?
Neticu ka sadu var dabut pie 70-max 80km/h, tur jau kkads plankings sanacis  |
Offline | |
|
| gatisgps | |
 Kopš: 06. Dec 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 97
Braucu ar: E28 - M5
| check in...
Gatis Babris 2014 drifta sezona[ Šo ziņu laboja gatisgps, 19 Dec 2014, 16:30:51 ] |
Offline | |
|
DoubleD  | |
 Kopš: 01. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 50162
Braucu ar: HH-325
|
17 Dec 2014, 22:12:51 Kaross rakstīja:
ko speciālisti saka par šo bāku? Drīkst lietot Pro driftam?
http://www.ebay.com/itm/111413130174
ATL`s ir krutākais kas ir 
----------------- раз пошла такая пьянка ... |
Offline | |
|
| RECARO | |
 Kopš: 16. Jan 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 395
Braucu ar: BMW
| Kuram nav kauna tracināt mani-klausos v8 veidīgais spridzina pa 333 ?  |
Offline | |
|
| vicha3 | |
 Kopš: 14. May 2009
No: Sigulda
Ziņojumi: 611
Braucu ar: kūti
| Priecīgus Ziemassvētkus!!!
Links |
Offline | |
|
| nejaukais | |
Kopš: 22. Sep 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 317
Braucu ar:
| Lielisks drifta apskats, interesanta ideja par starta konusiem.
https://www.youtube.com/watch?v=Lnvat_yDPDE |
Offline | |
|
| Ridlihs | |
 Kopš: 19. Feb 2011
No: Daugavpils
Ziņojumi: 4671
Braucu ar: gandrīz geļiku
| 
http://www.tvplay.lv/parraides/bez-tabu/515161?autostart=true |
Offline | |
|
|
|
| kurlis | |
 Kopš: 19. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4243
Braucu ar:
|
22 Dec 2014, 22:09:35 Ridlihs rakstīja:

http://www.tvplay.lv/parraides/bez-tabu/515161?autostart=true
aaaaaaarpraac  |
Offline | |
|
| Foxijs | |
 Kopš: 02. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3171
Braucu ar:
| Nu normāla tēma pacelta nav jau kur driftēt, ir tikai ielas  |
Offline | |
|
| vicha3 | |
 Kopš: 14. May 2009
No: Sigulda
Ziņojumi: 611
Braucu ar: kūti
|
22 Dec 2014, 23:08:31 Foxijs rakstīja:
Nu normāla tēma pacelta nav jau kur driftēt, ir tikai ielas 
Tieši tā. Kapēc vel neviens naudas maiss nav uzbūvejis kādu normālu trasi kur varētu arī slīpet. Neticu,ka nebūtu gribetāju. Cita lieta,ka trases izbūve maksā kosmosu protams. |
Offline | |
|
| ozindziss | |
 Kopš: 18. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 839
Braucu ar: pirkstu pa katalogu
| KIWIE eksterjers? 
17 Dec 2014, 15:07:56 Strkis rakstīja:
Neliels video no Degviela drift
https://m.youtube.com/watch?v=C4NvTk-efYI&feature=youtu.be#
|
Offline | |
|
| RECARO | |
 Kopš: 16. Jan 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 395
Braucu ar: BMW
|
22 Dec 2014, 23:58:28 ozindziss rakstīja:
KIWIE eksterjers? 
17 Dec 2014, 15:07:56 Strkis rakstīja:
Neliels video no Degviela drift
https://m.youtube.com/watch?v=C4NvTk-efYI&feature=youtu.be#
Visu laiku domāju ka auto aplīmēts 
|
Offline | |
|
| RECARO | |
 Kopš: 16. Jan 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 395
Braucu ar: BMW
| Rorry ka raxtu šeit , bet neatradu piemērotu sadaļu varbūt kāds ir saskāries ar problēmu ka gopro4 uzfilmēts materiāls atskaņo tikai skaņu nav bilde? aparāts tiko no iepakojuma un netiek jēgā!
Aparāts nav man gribu tik izlīdzēt!
Ceru uz atsaucību PM  |
Offline | |
|
| Inspector | |
 Kopš: 31. Jul 2014
Ziņojumi: 522
Braucu ar: atvērtiem logiem
|
24 Dec 2014, 11:55:16 RECARO rakstīja:
Rorry ka raxtu šeit , bet neatradu piemērotu sadaļu varbūt kāds ir saskāries ar problēmu ka gopro4 uzfilmēts materiāls atskaņo tikai skaņu nav bilde? aparāts tiko no iepakojuma un netiek jēgā!
Aparāts nav man gribu tik izlīdzēt!
Ceru uz atsaucību PM 
Piemērota sadaļa šeit Bet ja par tēmu tad man ar 4to tādu problēmu un vispār nekādu citu problēmu nav bijis Iespējams ka atmiņas karte pa švaku (ieteicamais 10class un augstāka)  |
Offline | |
|
| jjjjuris | |
Kopš: 16. Dec 2008
No: Baldone
Ziņojumi: 2529
Braucu ar: vienu pirkstu
|
24 Dec 2014, 13:13:17 Inspector rakstīja:
24 Dec 2014, 11:55:16 RECARO rakstīja:
Rorry ka raxtu šeit , bet neatradu piemērotu sadaļu varbūt kāds ir saskāries ar problēmu ka gopro4 uzfilmēts materiāls atskaņo tikai skaņu nav bilde? aparāts tiko no iepakojuma un netiek jēgā!
Aparāts nav man gribu tik izlīdzēt!
Ceru uz atsaucību PM 
Piemērota sadaļa šeit Bet ja par tēmu tad man ar 4to tādu problēmu un vispār nekādu citu problēmu nav bijis Iespējams ka atmiņas karte pa švaku (ieteicamais 10class un augstāka) 
paskaties uz faila izmēru. ja būs tikai skaņu ierakstījis, tad nebūs liels. Ja nē, tad visticamāk meklē vainu kompim draiveros |
Offline | |
|
|
|
| Strkis | |
 Kopš: 13. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 46
Braucu ar:
| Jā, kiwie zīmēja
22 Dec 2014, 23:58:28 ozindziss rakstīja:
KIWIE eksterjers? 
17 Dec 2014, 15:07:56 Strkis rakstīja:
Neliels video no Degviela drift
https://m.youtube.com/watch?v=C4NvTk-efYI&feature=youtu.be#
|
Offline | |
|
| gatisgps | |
 Kopš: 06. Dec 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 97
Braucu ar: E28 - M5
|
22 Dec 2014, 22:45:16 kurlis rakstīja:
22 Dec 2014, 22:09:35 Ridlihs rakstīja:

http://www.tvplay.lv/parraides/bez-tabu/515161?autostart=true
aaaaaaarpraac 
Negatīvi tikai, ka drifa uzlīmes un sacensību dalībnieki parādās šajā video |
Offline | |
|
Chilijs
| |
 Kopš: 26. Jan 2011
Ziņojumi: 458
Braucu ar:
| Varbut ir kadam klokis no m54b30? |
Offline | |
|
| Nello | |
 Kopš: 15. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2653
Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...
| Māsai drīz paliek 18 gadi,doma uzdāvināt braucienu ar driftauto!,skatījos iekš lieliska dāvana,bet piedāvājumu nav, laikam dēļ tā,ka nav sezona... Varbūt ar kādu no drifteriem var pa tiešo sarunāt kkā? Tb braucienu nopirkt tagad (vajag līdz trešdienai),un kad sāksies sezona,tad izvizinās! Ja ir kāds piedāvājums PM! |
Offline | |
|