Tēma: 520 e28
| Autors | Ziņojums |
| zie4a318 | |  Kopš: 20. Jul 2013
No: Salaspils
Ziņojumi: 198
Braucu ar: v12 un dazreiz ar 51
| sveiki..vajag palidzibu,ir e28 problema tada ka brivagaita apgriezieni ir augsti pusotru tukstoti..
2.kad brauc intensivakk,slapejot nos vinjs vel turpina detonet un tikai pec mirkla noslapst..
ar ko saakt??ko raustit?? | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, mrc, noisex, smudo